Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

marushka
18. júl 2009

supiš, aj ja keď niečo zaujímavé nájdem, hodím link... 😉 😉 😉
dobre tehulky, ja dnes balím, idem hajať, zajtra si mi vracajú slniečka tak budem celá dopoludnie vyvárať a vypekať....
papapapa a dobrú 🙂 🙂 🙂

bebel
18. júl 2009

Ahojte,
Bruno spal iba vo vakoch od narodenia až do momentu, kedy začal chodiť...to mu už vadilo.
Zavinovačku nenávidel......to som hneď vzdala na začiatku.
On neznáša dodnes obmedzenie v pohybe.
Nanny sme používali do pol roka.....potom zo stratilo zmysel, lebo cestoval po celej postielke a nezosnímalo ho to , mali sme pár poplašných alarmov, vždy falošné, že sa uložil mimo podložky.....

Ale asi to zas kúpim. Vysielačky máme ešte po Brunovi Philips. 😎

bebel
18. júl 2009

Antonia ja som kojila 17 mesiacov a poviem ti, že to bolo najmä kvôli mojej pohodlnosti.
Je veľmi jednoduché vytiahnúť prsník kdekoľvek a kedykoľvek a zadarmo 🙂
A môžeš pri tom aj spať 😀
S fľaškami to musí byť riadna otrava- my sme vlastne nikdy neriešili umelé mlieko.
Uvidíš ako to pôjde a potom špekuluj nad alternatívou...fliaš aj sterilizátorov je všade kopec.
Ja som bola milo prekvapená, že Bruno s kojením nemal najmenší problém.

janka1
19. júl 2009

dobre ranecko 😵 vidim, ze vcera sa tu ponocovalooo 😀

marushka jasne, ze sa opytaj budem len rada 😉 a povdacna
monitor dychu je podla mna tiez velmi dobra vec a zadovazila som si ho aj ja , ale mam ho kupeny od manzelovho kolegu
😉

a este zvazujem na tymto http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s... do kocika a na cesty 🙂

janka1
19. júl 2009
markee
19. júl 2009

Ahojky holky,dlouho jsem tu nebyla,ale občas nestíhám. Sice sem načuhuju,ale jen přečtu a mažu zas něco dělat. Teď se přiznám,jsem PC nějak nestíhala od středy,takže nevím co se tu děje. Doufám,že jste všechny v pořádku.
My byli včera na svatbě a vydržela jsem do půl jedné v noci(před šestou ráno jsem vstávalal),sice už jsem brečela ať už jedeme domu a jelo se,ale jinak to bylo moc fajn. Jak se mnou melou hormony,tak když zpívali pomalé písničky,jedna od Petra Koláře a druhá nevím od koho,ale moc se mi líbí,tak fakt nekecám jsem bulela taky. Musela jsem jít ven,aby lidi neříkali,proč pořád řvu No hormony běsní.
S tchýní jsem nemluvila,ale pochopila jsem od Míši a od mé mamči,že je pěkně nasraná,pže s nikým nechce moc mluvit a na všechny štěká. Ironie je,že ona si bude hrát na ublíženou a přitom já budu nervní a ubulená kvůli tátovi(to ona vědět nebude),on jde od pondělí na chemoterapie ☹

plivit
19. júl 2009

pekný den vsetkym 😅

bebel
19. júl 2009

Ahojte, ja som včera žúrovala. V tej otrasnej búrke som šla na chatovicu do Karpát pozrieť bývalých kolegov na rozlúčku so značkou, ktorú som spoluvytvárala pred 8 rokmi 🙂
A potom som odtiaľ napachtá kuracinou a gulášom frčala na babskú jazdu za kamoškami do BA.
Tam sme sa spolu hihňali až do záverečnej 😀 a následne som prišla domov, kde som vyprevadila suseda, ktorý celý večer robil mojím chlapcom spoločnosť.
A potom som si checkovala správy o Pohodem o ktorej mi mangel telefonoval, keď som vyrážala poobede z domu.
Som rada, že tento rok vďaka nabitému programu sme tento náš obľúbený festival vynechali.
Neviem sa dovolať 2 kamoškám, ale dúfam, že sú v pohode len majú skapaté mobily...po tom, čo ich určite všetci obvolávali.
Mangelov bratranec brigádoval v O2 aréne, ale mal vraj z pekla šťastie....a nič mu nie je.

marushka
19. júl 2009

tak moji favoriti ku dnešnému dňu:

http://www.maderna.sk/kociky/hlboke-a-kombinova...

http://www.maderna.sk/kociky/hlboke-a-kombinova...

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5394490

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5643112

- len niektoré nemajú nafukovacie kolesá... 😠 😠 😠 takže uvidím, ako to celé nakoniec dopadne, inak na www.maderna.sk je podľa mňa veľa dobrých vecí, vrátane chráničov dýchania, tak skúste kuk... 😉

weronikla
19. júl 2009

Ahojte, zelam Vam pekny den...
Vcera sme sa vecer vratili z Pohody, chvalabohu zdravi a v poriadku.. Co sa ale stalo je obrovska tragedia, stale tomu nemozem uverit, je to strasne ☹ My sme asi pol hodinu predtym, co sa to stalo, odisli do vedlajsej dediny na obed a potom nam kamarati volali, co sa prihodilo a ze je festival zruseny. Tak sme este vyckali chvilu a vratili sa po stany. A to uz tam bol dobry chaos, ale pri takom pocte aut sa ani necudujem. NAs uz ani spat na parkovisko nepustii, tak moj drahy v tom dazdi isiel balit stan a ja som cakala v aute. Dufam, ze mi neochorie. Ale doteraz tomu nemozme uverit. Bola to blba nahoda, ze ten vietor prave tam nadvihol stan a spadlo to. ☹ No a samozrejme zlyhali telefonicke siete, tazko bolo dovolat sa. Inak musim povedat, ze bolo naozaj uzasne, krasne pocasie, skvele koncerty, paradna pohodicka, fantasticky Muller, ale to vcerajsie poobedie katastrofa. A prave na trinastom rocniku ☹ Hadam dalsie obete nebudu ...
A inak vitam nove tehulky a Mirka, drzim Ti palce, myslim na teba 😉

olienka12
19. júl 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1171526 kocky len sa nepobijte 🙂)) cena fajn

olienka12
19. júl 2009

weronikla som rada,ze si ok,vcera som na teba myslela. Mala som tam sesternicu,ktora si vydupala,ze ostali v stane a nesli na koncert, takze ostali v pohode. Ich kamarati vsak isli a jeden z nich skoncil v nemocnici 3 sa nevedeli dovolat, este v noci o nich nemali spravy... Ona je uz chvalabou doma v poriadku. 🙂

antoniab
19. júl 2009

dobre ranko 😉

janka dakujem no to otom skladani ma moc nepotesilo ☹ ale je dost podobny tomu kociku moon len som nenasla 3v1

bebel je jasne ze chcem kojit ale neviem ci budem moct jeden prsnik je ok ale ten druhy robi problemi tak uvidim ako to cele bude 😅

roxy_1
19. júl 2009

Ahoj zeny,

weru dobre ze jsi v poradku,meli jste ohromne stesti ze jste byli zrovna mimo...

olienka to je hezka cena,u nas to stoji 3900,- ale link co hodila antoniab vyjde porad nejlevneji 1800,- Kc

olienka12
19. júl 2009

tak volala som so sesternicou, na ten koncert isli,ale zdrzali sa pri stanoch zabezpecovali ich proti vetru. Ich kamarati skoncili pod tou konstrukciou, chalan co je v ziline v kritickom stave v kome je jeden z nich.. mala teda stastie,ze sa tam nedostali nechcem si ani predstavit ako to mohlo dopadnut este .... ☹

weronikla
19. júl 2009

No Olienka, tak to teda mali obrovske stastie, ked ich kamarati su na tom tak zle 😒 .. My by sme tam tiez boli, uz len kvoli tomu, ze to bolo miesto, kde sa dalo proti dazdu asi najlepsie schovat. Ale chvalabohu, vsetko je ok, dufam, ze ostatni ludia sa z toho dostanu a budu ok. Kociariky rozoberate, nakupujete? 😉

antoniab
19. júl 2009

ahoj
tak som dnes mala stastie a videla som moj icandy nazivo vyzeral super a spehovala som pani ked ho skladala do auta a neprislo mi to absolutne zlozite mala to raz dva pozrela som si aj video na stranke kde je zobrazene ako sa sklada a prehadzuju korbi a uplne lahunke len ma mrzi ze som sa tej pani neopytala kde ho kupila a kolko stal 😠 no co tak teraz uz rozhodne len cena 😉

drobec123
autor
20. júl 2009

dobre ranko, je mi straaaasne smutno co sa stalo cez vikend v TN. bol to festival ktory som par rokov tiez organizovala za jednu znacku a tento rok je to prvy krat snad po 8 rokoch co som tam nesla. moja intuicia mi uz davno vravela ze tento rok radsej vynechaj... ja dufam ze ti ostatni sa z toho dostanu aj ked dnes rano som pocula ake maju vazne zranenie a teda bez nasledkov to nebude. jooj aj som si poplakala ....
inak my sme boli v sobotu vo viedni pozerat kociky tiez. chceli sme ist do mesta ale to by sme nestihali lebo obchod v meste je otvoreny len do 13.00 a neskoro sme sa spamatali. tak sme boli v SCS ... MM si uz vybral 🙂 je mi z toho smiesne lebo cely zvysok vikendu studoval parametre, porovnaval a prehovaral ma ze ten jeho je najlepsi .... strasne sa mu zapacila Teutonia -bud S3 (trojkolka) alebo Cosmo (stvorkolka).

eva3107
20. júl 2009

Ahojte tehulky... 🙂

Ano suhlasim s vami , ze to co saa stalo v TN je hrozne.... ☹
Ale nemozme mysliet na zle veci...Tak co inak ako sa vam dari?

Ako dobre , ze ustali tie horucavy.. 😝 ...Vonku sa lepsie dycha...

cukruska1920
20. júl 2009

Ahojte.... som spat doma z dovolenky...bolo super... len sme mali troska rososa a vcera vecer som mala taky kavovy vytok...moze to byt z toho? Potom som to uz nemala...len raz

olienka12
20. júl 2009

Ahojte, mna chytila vcera vecer hrozna panika, ze dnes do prace... Celu noc som sa prehadzovala som maximalne unavena a uz tu sedim, normalne som zacala pracu neznasat a neviem sa dockat materskej..... Snad pojde vsetko dobre. Uz len 8 dni a uvidim drobca 😵

dorotkaa
20. júl 2009

Ahojte... Drobec, teutonia su dobre kociky, ja mam tuto znacku v mojej "kocikovej hitparade" na druhom mieste, ale zatial stale vedie bugaboo. A asi pri nom aj ostanem 🙂 A tebe sa ktory najviac pacil?

drobec123
autor
20. júl 2009

ahoj dorotkaa - v mojom rebricku je na topke bugaboo tiez 🙂 ale manzel ma urcite pravdu v tom, ze teutonia je technicky ovela vymakanejsia. ma uz zabudovanu sietku, rucnu brzdu atd. takze sa natahujeme ..... ked ma presvedci ze sa rovnako jednoducho sklada do auta tak zacnem zvazovat 😀

eva3107
20. júl 2009

Neboj Oli...zbehne nam to ako voda...ja mam ten isty pociz...Nechce sa mi byt v praci.. 😖 ...No co uz a este k tomu tu musim byt dnes cely den.
Ja svohjo drobceka uvidim uz zajtra...tesim sa 🙂

wanduska
20. júl 2009

caute, vidim, ze tu uz prebiehaju velke shopping diskusie🙂) ja zatial ani nekukam, ani nerozmyslam.. este drzim vseobecneho bobrika mlcanlivosti.
inac dovera prispieva na monitor dychu 50 eurami.

dorotkaa
20. júl 2009

No wanduska ja som na tom rovnako ako ty, s vynimkou tych kocikov, zatial sice po nich iba poskulujem, ale mam ich celkom slusne zmapovane na nete 🙂 🙂 🙂 kociky su mojou uchylkou 🙂

wanduska
20. júl 2009

🙂 potom sa na teba s doverou obratim, kedze ako sa poznam, 2 dni pred porodom ma napadne, ze nieco take je dost potrebne 😎

sisipetka
20. júl 2009

Ahojte kocky,
prajem prijemny dnik...konecne troska chladnejsie ako po ine dni 😉
Troska vam zavidim to nakupovanie a premyslanie, co by bolo najlepsie...my tento rok len mlcky obzerame, ale na druhej strane sa tesime, ze sme tehu a zatial vsetko ok 😉 Vcera som dostala prvy kopancek od bobulky, aj MM to citil 🙂 Potom si dala pauzu a dnes opat potichucky plava 😉

dorotkaa
20. júl 2009

Drobec, treba ist do obchodu a vyskusat a porovnat skladanie a rozkladanie pri obidvoch kocikoch.. a uvidite 🙂. Wanduska, diky za tip, ja som v dovere, ale to som ani len netusila, ze prispievaju na monitor dychu 🙂

weronyca
20. júl 2009

Ahojte tehulky, pekny den vam prajem...Snad pre vas bude lepsi ako zatial pre mna 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre