Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

bebel
21. júl 2009

Katka aj my sme mali lehátko...ale od FP, čo vybrovalo a potom neskôr sme zapínali aj tie interaktívne polia...
http://www.prenasedeti.sk/product/lehatko-s-hud...
Bruno mal silný reflux a táto poloha mu robila dobre...tak dosť častotam zaspával... 🙂

roxy_1
21. júl 2009

katka no tak aspon v 20tt to bude uz jistejsi,me to taky povi z tak pozdeji,taky mi neslo nic videt...
je ja uz mam dnes 17tt jupi 😅

boli me dneska jaksi podbrisek snad se zase roztahuje 🙂 rikam mimisku perníček 😅

k.a.t.k.a.
21. júl 2009

mna pobolieva uz tyzden asi, ako keby aj tvrdlo alebo co, preto si davam radsej aj magnezium, ale po dnesnom UTZ sa ani necudujem ked si zo mna robi trampolinu 😅

olienka12
21. júl 2009

mna boli od zaciatku tehu 🙂) uz som si zvykla, dr. povedal, ze kym sa babo nedostane vyssie z malej panvy, tak ma to bude boliet, ked to bude na nevydrzanie mam si zobrat nos-pa 🙂 zatial sa to dalo vydrzat. pri kychani sa instinktivne zohnem vtedy nie je taky tlak na podbrusko 🙂

roxy_1
21. júl 2009

ja nejen pri kychani ale i pri smrkani se musim prikrcit,jinak me picha hlavne v polosedu.... 🙂
tak to potom chapu proc tak boli....myslela jsem ze to nebude tak dlouho,co nadelam 😅

olienka12
21. júl 2009
bebel
21. júl 2009

niektoré sú celkom pekné, ale väčšina dosť gýč...
My máme v detskej fototapetu 1 s lietadlami.....a pásikavú tapetu a ostatné vymaľované.
Šupnem do albumu... 😉

boncusik
21. júl 2009

holky,

alllllllllle mi dalo zabrat dokial som vás dočítala dozadu 😀

čo sa týka výbavičky súhlasím s drobcom strane rada by som už niečo nakupovala ale zdá sa mi skro, neviem ešte pohlavie a sa bojím aby som to nezakríkla.
že som tehotá vie asi len 8 najbližších ludí a stále sa mi darí to ešte tajit a ked bruško už začína vykukáť 😕
musím to tajit kvoli zamestnaniu lebo by som mala galeje a to mi nestojí za to aj ked viem že tak ešte mesia a prada bude musiet von 😲

kočik som poverčivá budem kupovat až nazáver 8-9mesiac, osttané veci si chce pomaly chystať aby to neboa velká finančná záťaž.

tehulky dakujem za niektoré link, vidím že už máte veci zmapované.

čo sa týka porodu ja som sa chytal ana klasický, a pri poslednej kontrole mi Dr povedal že bude asi nutný cisarák, takže už neriešim nič 🤐

janka1
21. júl 2009

taaak a som po fajnom obede , ale este sa tesim na veceru 😝 drahy ma dnes meniny, pojdemem na nejaku specialitku 😵
k tomu pichaniu ci bolenie ja to mam od zaciatku, sice teraz uz nie kazdy den , ale ako pisete pri kychnuti alebo zakaslani katastrofa a tiez pri fukani nosa a tak isto sa mi obcas stane, ze si aj cvrknem do gati 😀 😀

evcam
21. júl 2009

ahojte. tak ja som bola dnes na poradni babo sa ma dobre mame 13 centakov. brali mi krv na afp a o tri tyzdne mam ist na velke sono. ale mi odpadol kamen zo srdca. zajtra idem na ocne lebo odkedy som tehu mam problem zo zrakom. takze tak.

drobec123
autor
21. júl 2009

som sa prave objednala na 3D/4D do hlohovca !!!! sa tesim ! aj ked idem az na konci augusta, ale tak som si dnes spravila radost. zacinam teda velmi rozmyslat nad vysledkami AFP testov, ktore by som mala mat vo stvrtok. a kedze som nemala NT tak nemam potvrdene ze je vsetko ok. aj ked nestresujem .... ale ....

bebel
21. júl 2009

Evcam, gratulujeme - btw ku komu chodíš v TN a u koho budeš rodiť?
Budeš chodiť do nemocky na tú predpôrodnú prípravu?

evcam
21. júl 2009

bebel chodim Jankovskemu velmi dobry lekar a chcela by som aj u nho rodit ak nie tak u Kascaka s tym sa poznam tiez. na predporodnu urcite nebudem chodit ani pri prvom som nechodila. inak ja mozno budem rodit sekciou koli zraku aj dnes mi to doki naznacil. je to dost vazne s tymi mojimi ocami takze sa trosku bojim. a dakujem

marushka
21. júl 2009

jééj, vy ste sa rozpísali....ďakujem za info, ja mám sisipetka tiež femibion, lenže papám ho tak každý druhý deň, do 12 som mala baby plan calibrum a aj kys.listovú...ale tie ž sa snažím sko kočky písali, veľa ovocia a zeleninky... 😉

pichanie ja neskutočné a stále 😒 😒 😒 hlavne pri pohybe ale zvykla som si 🙂 🙂 🙂 podotýkam, že mám viac problémikov teraz ako v prvom tehu, keď nebol žiadny až na drobnosti...

lehátko rozhodne áno, veľmi vďačná vec, my sme tiež mali masívny reflux, navyše v ňom dieť nie je odsúdené na ležanie iba, tak supiš. teraz budeme mať baby bjorn asi

🙂 🙂 🙂

roxy_1
21. júl 2009

olienka super odkaz me se libi ten Madagaskar ale trochu mensi provedeni,porad jsem shanela nejakou fotku teto malby a ty jsi mi ji nasla 😀 diky

evca gratuluji,to jste krasne velci 🙂

bebel
21. júl 2009

Evcam... dobrý výber. 😉 Obaja sú No1
Ja budem chcieť zase Peťa K.
Na tú prípravu asi pôjdem 1razovo, aby som si osviežila....ako to predýchať.
Nevieš pls, či už je k dispo na 6nedelí nadštandardná izba?

evcam
21. júl 2009

Bebel neviem ci tam je ten nadstandard, ale mozem sa spytat na dalsej poradni.
Roxy dakujem. Dnes som isla na poradnu s takou malinkou dusickou.

ives77
21. júl 2009

ahojte kočky 🙂 ja ak sa nemýlim som dnes cítila prvé pohyby bolo to niečo madzi škvrkaním a bublinkaním v brušku.Inak ja tiež beriem od začiatku Maternu a brala som ich aj pri prvom vraj sú z vitamínou naj..neviem tak som počula ale aj cenu majú veru dobrú,vo štvrtok idem na krv a o týžden do poradne už sa neviem dočkať 😝

zucana
21. júl 2009

baby ja beriem multicentrum materna...to je to co beres aj ty ivus?

ives77
21. júl 2009

ano tie sú vraj fajn je tam všetko čo teraz hlavne potebujú

dorotkaa
21. júl 2009

Napr. moj doktor vobec nie je zastanca tych umelych vitaminov, vravi, ze ked pojdem na trh a kupim si tam zeleninu a ovocie, tak budem mat to co telo potrebuje. Samozrejme okrem kyseliny listovej, tu som brala pravidelne, ale aj tu som uz minuly tyzden vysadila a momentalne neberiem nic.

drobec123
autor
21. júl 2009

dorotkaa - ja som na tom rovnako, ale z vlastneho presvedcenia. nechcem papat tolko umelych vitaminov, mozno na jesen nieco sem tam doplnim, ale teraz sa fakt zdravo stravujem tak nevidim dovod.

antoniab
21. júl 2009

ahoj baby

dakujem za info o cisarskom no ja mam uzku panvu takze by som asi babo nevytlacila dohodli sme sa s doktorom ze este uvidime ako sa bude chovat moje telo
ja som zatial pribrala 1,5 az 2kg mala som nieco cez 45kg plus nejake deka a teraz mam 47kg tak neviem jak by sa malo priberat ale jem dost 😀 😀

weronikla
21. júl 2009

AJ ja som uz vitaminy vysadila, a teraz sa snazim kazdy den zjest dostatok zeleniny a ovocia a problem s tym nemam, kedze uz zjem takmer vsetko a sem tam si doprajem aj riadny zmrzlinovy pohar so slahackou 😎
To lehatko od FP sa chystam kupit aj ja, podla mna velmi dobra vec a hlavne babatko v tom moze byt, aj ked budem varit a upratovat a stale bude pri mne 🙂

ives77
21. júl 2009

veru je to super aj ja som ho mala pri Filipkovi,ked som varila alebo riadila bol mu stačilo,že ma videl a teraz si tiež kupim nakolko som to už predala ☹

petronelka77
21. júl 2009

Ahojte 🙂 .
Tak sa k Vam pripajam aj ja 😉 .
Boncusik, vdaka za typ 😉

zdenka73
21. júl 2009

Tak Mirka sa dnes neprihlásila že? Ale ja som nevydržala a nakukla som do decembroviek a tam píše, že výsledky sú zlé, no ved si prečítajte na str:85. Ja jej veľmi držím palce, aby tie ďalšie testy vyšli dobre.

olienka12
21. júl 2009

ahoj petronelka vitaj medzi nami 😀

olienka12
21. júl 2009

baby mate skusenosti niektora s keloidnymi jazvami? mne vyberali vo februari znamienko medzi prsnikmi urobila sa mi tam taka hnusna jazva a teraz,ked sa mi zvacsuju prsia sa zvacsuje napucha a dost boli,neviem co s tym,keby som nebola tehu,tak mi tam pichnu injekciu a ona zplasne,ale takto sa bojim hocico podnikat.... dnes je to dost neprijemne ☹

nikiarudi
21. júl 2009

sisipetka a myslíš, že keby si dám aj ten najmenší, ale obyčajný, že by to bol problém??? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre