Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

miroslava89
23. júl 2009

ja idem obedikovat neskor sa ozve ahojte🙂

nedockava4
23. júl 2009

mirka...dobru chut....

olienka12
23. júl 2009

Mirka, ty si v nemocnici? ani som nevedela. Drzim prsty a pevne nervy 😉

marushka
23. júl 2009

tak aj ja sa porúčam, ideme si ešte pospať a potom skúsim to kupko.... 🙂 pa a zvldnite to teplo 😖 😖 😖

grelu
23. júl 2009

aneska...a NT ti ako vyslo?...tie hodnoty boli v poriadku?

drzim palce...stale to nie je 100%...je tam sanca, ze to bude ok...mozno pred amnio by si mala skusit este morfologicky uzv

roxy_1
23. júl 2009

Aneska drzim pesti at vsechno dobre dopadne,snad ty druhe testy vyjdou v poradku.... ☹

dadulka2000
23. júl 2009

mirka to v sr nemocniciach uz je na izbach aj net?? wow
mne inak velmi, velmi chutilo ked som bola po porode v anglickej nemocnici (asi ako jedina som na duply stale chodila) 😀
marushka diky moc za recept - uz ho tlacim,.... zajtra kuchtim segedin (aj ked bez knedle ☹ ), uz sa tesim ako male jojo 😀

aneska
23. júl 2009

Mirka a tebe opakovali tripple test?

micicici
23. júl 2009

Ahojte babulky, boze som tu nebola od pondelka a nestiham sa cudovat, ako ste sa rozpisali. Ako sa mate? Ste v poriadku vsetky? Ja sa citim zatial ok. O mesiac sa chcem ddat vypisat na marodku, tak uvidim aka reakcia bude v robote ☹

zucana
23. júl 2009

aneska a NT ti robili aj s krvou? to ti vyslo ok?

aneska
23. júl 2009

zucana a čo je NT? Robili mi len tripple test z krvi a potom genetické sono.

zucana
23. júl 2009

NT sa meria sijove prejasnenie v 11-13 tyzdni a robia sa krvne testy na free beta HCG a PAPP-A ak ti to nerobili tak nic...tak potom skus este tie triple a prip.tu amnio a mysli pozitivne...triple testy az 15% pozitivnych vysledkov je nespravnych !

eva3107
23. júl 2009

triple testy..sa vlastne robia v ktorom tyzdni?

aneska
23. júl 2009

nemerali mi teda NT ale NF a to je hrúbka kože na záhlaví plodu a to sa doktorovi moc nezdalo, namerali 5,5mm čo je zrejme viac ako by malo byť, ale našla som aj taký článok, kde sa pripúšťa hrúbka 6mm ale nehovorí sa tam nič o veku plodu. Veľmi chcem vedieť na čom som, ale straší ma to riziko možného potratu. Dúfala som, že niektorá z vás bude mať s tým skúsenosť.

grelu
23. júl 2009

aneska...no vyzera to na NT...to je sijove prejasnenie (niekedy som si myslela, ze to je hrubka koze na zahlavi)

...pozri si temu
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
tam je toho dost popisaneho
v ktorom tyzdni ti robili tie vysetrenia?

grelu
23. júl 2009

eva...v 15+ by sa mali 🙂

eva3107
23. júl 2009

Diky Grelu... 😉

zucana
23. júl 2009

grelu NT by sa malo robit v 11-13 tyzdni
www.fetalecho.sk

aneska
23. júl 2009

NT sa robí len do určitého týždňa a potom sa robí NF aspoň tak som sa dočítala. Tripple mi robili v 15 týždni a genetické sono mi robili teraz v 17 t. lenže na tomto sone lekár určil že som ešte len v 16t. to by znamenalo že tripple mi robili skoro..teda už v 14t. neviem čo si mám o tom myslieť

dadulka2000
23. júl 2009

kocky, tu anglicku vsetky tieto testy vobec nie su povinne- poznam dost mamiciek co si ich ani nedali robit,.... ze vraj naco,.... iba by ich to potom trapilo ak by boli pozitivne vysledky.

ja som si to dala robit,.... z krvy mi vysiel vysledok 1:850 a meranim na sone to tusim bolo 1.6 mm, vraj je to OK, a to som chcela predsa pocut. 🙂

aneska a mirka vy sa musite drzat statocne a hlavne neklesat na duchu

ufff, uz som sa opat najedla (tak na 2 hodky mam pokoj) a idem sa vyparit do mesta na hodku 😎

grelu
23. júl 2009

zucana...ano...ale eva sa pytala na tripple testy 🙂

aneska...skus poziadat este raz o AFP testy

bebel
23. júl 2009

Anes : 5,5 je fakt veľmi veľa.....hraničné je 3. To je už hodnota na genetické vyšetrenie.
http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=38710

sisipetka
23. júl 2009

Ahojte kocky,
hlasim sa aj ja. Dnes bola kontrola, sme ok, brali i krv na afp a o tyzden pevne verime, ze bude vsetko ok 😉
K vasej diskusii som nasla aj celkom zaujimavu stranku:
http://www.gendiagnosztika.hu/sk/ganova-diagnos...
Mirka, Aneska drzkajte sa...

miroslava89
23. júl 2009

oli uz dobre tri dni..

dadulka ja som povedala ze bez notebooku a netu do nemocnice nejdem zblaznila by som sa z nudy 😒 a ja mam stravu z domu🙂 akosi nemocnicnej strave neverim..

aneska mne opakovali tripple test ..uz len cakam na vysledky a snazim sa verit ze budu lepsie..

zucana
23. júl 2009

miri a kedy budes mat vysledky?

miroslava89
23. júl 2009

zucana asi zajtra a ked nie tak v pondelok..ale pevne verim tomu ze zajtra... cakat este aj vikend to by uz bola na mna vela..

kvietok23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zucana
23. júl 2009

drzim palce miri a siju dvojkam ani nemerali v tvojom pripade?

drobec123
autor
23. júl 2009

ahojte, drzim palceky vsetkym co maju zle vysledky, ja musim povedat ze posledna hodina bola pre mna tiez tazka, cakala som ako som na tom ja ..... a totalne mi odlahlo, lebo vysledky mam v poriadku !!!!
teraz vam mozem poslat moju pozitivnu energiu aby ste to zvladli !

sisipetka
23. júl 2009

Drobi, tak to je super 😉 Za kolko dni si mala vysledky z afp?

Kvietok dakujeme za ponuku, uz si nam ju sem raz davala, tak ak budem mat nejaka kocka zaujem, urcite sa Ti ozve 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre