Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

drobec123
autor
23. júl 2009

za nie cely tyzden, v piatok som bola na krv a dnes poobede som si mala volat .....

miroslava89
23. júl 2009

drobi super gratulujem🙂a tak si sa bala a vsetko je dobre🙂

sisipetka
23. júl 2009

dakujem za infosku, ja si mam volat buduci tyzden - tak pockam do stvrtka, to bude akurat....
... a inac bola som vcera na jazere a vbehla sa kupat i bez "ochrany"... 😎

grelu
23. júl 2009

kde ste boli na AFP?

sisipetka
23. júl 2009

Grelu mne brali krv u mojho Dr. a on to posiela dalej na rozbor

drobec123
autor
23. júl 2009

gregu, ja to iste, bola som u svojej gyn.
peti a kde si bola na jazere ? ja si chcem dnes kupit tie tampony urcite ! inak zajtra sa chystate na jogu ? ja ano, a fakt sa tesim !

bebel
23. júl 2009

Ja idem budúci týždeň na AFP.
Drobec, možno prídem, možno nie....ideme na 3 Dni do Vrátnej, takže od rána budem v nízkom štarte a podľa povelu od našej hlavy rodiny vyrážame.

drobec123
autor
23. júl 2009

vratna je moje favourite place ! tisko zavidim ! to by som tu jogu tiez vynechala 😀

sisipetka
23. júl 2009

Drobi zatial sme boli na zlatych...a aj dnes sa na chvilu chystame - pre mna parada relax, aspon nemyslim na "blbosti" 😉
Ja jogu zatial nie, kym je pekne pocko, tak vybehneme s MM von 😎
Bebel, tak potom cakame na fotecky drobca 🙂

olienka12
23. júl 2009

pocujte stale sa hovori o riziku potratu po amio ale poznate niektora, konkretny pripad,kedy potrat naozaj nastal?
Ja mam AFP v utorok chcem dr.znasilnitk UTZ a nech mi povie ci palicka alebo ciarka 🙂) 😉

bebel
23. júl 2009

Oli: nie...nikdy somo takom nepočula.
Drobec:aj ja sa teším na čerstvý horský vzduch.
Sisi, presne voda,slnko a veget v bufáčoch...je presne to, čo ma celé leto drží v dobrej nálade 😀

dorotkaa
23. júl 2009

Drobec, ja zajtra na jogu idem, takze sa zas vidime. A chystame sa s Wanduskou po joge na kafe, tak sa mozes pridat 🙂

sisipetka
23. júl 2009

Oli ja jednu kocku poznam tu z konika ... ale nepamatam presne, ci bola aj ina pricina ako amnio. Ale poznam i kocky, co to absolvovali, vysledky boli ok a vsetko ide dalej, tak ako ma a bruska rastu 😵
Bebel, ved prave preto teraz balim v praci a hura k vode, to je taka ulava 😎
Pekny zvysok dnicka prajem 🙂

drobec123
autor
23. júl 2009

dorotka, zajtra sa dohodneme - musim zistit aky mam MM program a ci nieco nevymyslel 🙂 ja mam zajtra dovolenku ...... hurraaaaaaaaa !! aj ked neviem co budem doma robit, tak mozno pojdem nakoniec do prace, ved tu mam klimu - bude mi lepsie.

dorotkaa
23. júl 2009

Tak to ti zavidim, ja dovolenku potrebujem ako sol...

drobec123
autor
23. júl 2009

to aj ja, ale taku ozajstnu mame az od buduceho vikendu - 2tyzdne, konecne lebo tento rok bol fakt tazky pre nas. ale fakt vazne rozmyslam ze zajtra mi tu v praci v klime bude lepsie ako doma kedze ma byt 32 stupnov. no rozmyslim si to rano ako sa mi bude chciet vstat 🙂

drobec123
autor
23. júl 2009

a ty dorotkaa neplanujes tiez trosku vypnut ?

dorotkaa
23. júl 2009

My planujeme dovcu az koncom augusta, zaciatkom septembra. Tak si este musim pockat. MM by isiel aj hned, ale to ja som navrhla tento termin....

weronikla
23. júl 2009

Bebel, ale ty si krk 😉

weronikla
23. júl 2009

Ja sa chystam prave trosku do mesta posediet, ale pred chvilou som bola vracat a hlava ma boli, tak sa idem premoct 😒

amisa
23. júl 2009

ahojte baby dali ste sa niektora na gravitjogu? ake s tim mate skusenosti?
pripajam sa aj do temy dovoleniek cakam zbozne na 7.8. a supitom lupitom do lietadla..more slnko jedlo plaze 🙂

bebel
23. júl 2009

Dnes už človek vygoogli asi úplne všetko 🤐
Doktori sú zo mňa občas na nervy(rozumej 😎 , neznášajú to úplne najviac), lebo ja som presne ten magor, čo keď už sa konečne odhodlá prísť na vyšetrenie, tak rovno s podozrením na konrétnu DGN aj s rôznymi alternatívami liečby....z netu alebo telef. konzultácii od mojich kamošov lekárov....

Uff....sestrin frajer je hospitalizovaný s horúčkami na Kramároch na infekčnom(mal kliešťa pred časom, tak si myslel, že borelióza).....a vraj sa u neho potvrdilo 21 infekcií????
To je nejaký haluzný blud....šla tam radšej aj moja mama,aby vyzistila niečo konkrétnejšie.

bebel
23. júl 2009

Amisa...mne sa to veľmi páčilo, lepšie ako čo som kedysi pred 3rokmi chodila do Zorafitu.

Dovču máme zaplatenú 17.8.-29.8., som sa sprostá nechala ukecať autom na Brač 😒 ....ale musím sa vrátiť kvôli uzávierke mesiaca 26.8, lebo to ešte nikto okrem mňa nevie urobiť. A lámem ešte mangela na termín 12.9.-20.9. na Sicíliu, Sardíniu alebo Cyprus.

amisa
23. júl 2009

bebel to ho zlom leno utekat z dovci kvoli robote je strasna haluz. Co budu robit ked pojdes na matersku?

citala som o tej gravitjoge v casopise a myslim ze je uz cas zacat, paci sa mi to...este si vygooglim kde v ba cvicia

dorotkaa
23. júl 2009

My chodime do relaxxu, ale cvicia to aj inde, zavisi od toho kde byvas, resp. kde ti to vyhovuje.

roxy_1
23. júl 2009

je tak vidim ze nejsem sama kdo se chysta letet 🙂
amisa kam letite?
my chceme od 25.8. tak nejaky ten lastminute 🙂

miroslava89
23. júl 2009

my sme mali ist toho roku na kubu..zrusili sme to hned ako som vedela ze som tehulka a spravili sme dobre..ale tak chceme ist buduci rok a ci sanam to podari- nikto nevie🙂

miroslava89
23. júl 2009

roxy vy sa kde chystate?🙂

drobec123
autor
23. júl 2009

Len podavam info: v bille na bajkalskej som vykupila posledne 4balenia tamponov. Ak by niekto surne potreboval povedzte. Ja az dalsi vikend kedze ideme na dofcu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre