Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

leuk
29. júl 2009

eva3107 diky za privitanie 🙂 Viem, ze klud potrebujeme. Len mi doktorka povedala, ze vysledky do tyzdna - dvoch a ak bude zle, bude volat, ak nie, tak mam prist az na poradnu....Asi to ma kazdy lekar inak. Navyse je to este zastupujuca, lebo moj ma dovolenku

eva3107
29. júl 2009

Ahaa...inak mame rovnaky termin 😅

grelu
29. júl 2009

leuk...ja mam tiez termin 20.1. 🙂...a cakam na vysledky z genetiky 🙂

boncusik
29. júl 2009

ahjte holky,

vitam nové buduce maminky januároviek a a gratulujem k uspešným kontrolám.

ja nedočkovo čakám a kontrolu - až 12.08 ale dufam, že to utečie ako voda 🙂

mirka aj doma len pekne oddychuj a babenkám sa prihováraj aby vedeli že na nich čaká supermamina 🙂

leuk
29. júl 2009

grelu ... ale mame pekny datum 🙂 Hadam sa dockame a bude vsetko ok...

Inak funguje to tu tak, ze napisem odpoved a uplne ma to vyhodi na zaciatok tem? take trosku neprakticke alebo to neviem?

olienka12
29. júl 2009

hmm tak rozmyslam,ze vcera mi brali aj vyter aj krv z krvy budu vysledky o 2 tyzdne ale ten vyter nepovedali,tak skusim v utorok zavolat,ci nemaju,keby daco aby som dobehla..
Evi mas pravdu zle mi je asi z pocasia,vcera plna energie a dnes som zdochliak, hlavu mam ako vo zveraku...

eva3107
29. júl 2009

boncusik neboj urcite sa dockame ja idem 11.8.. 😉

eva3107
29. júl 2009

Nieco mi hovor o bolesti hlavy....za dva dni ma bolela hlava a myslela som si ze uz nieco na mna lezie ,ale v daka Bohu to preslo 😉

roxy_1
29. júl 2009

Ahoj holky,ja jsem dneska jak prastena pantokem,vstavala jsem v 6 a usnula v 10:00 a spala az do 13:00 ....jeste k tomu jsem s chuti snedla Houmrovi koblihy polite cokoladou a je mi ted z nich pekne blbe...
jdu trochu pouklizet at neco aspon za ten den podelam... 😒

grelu
29. júl 2009

mna tiez strasne boli hlava uz druhy den...myslela som, ze je to z nedostatku tekutin, ale od rana do seba lejem vodu a nepomaha :-/

baby mate to aj vy, ze nemozete dychat?...ja mam stael plny nos akoby mi schla sliznica...brutal to je 🙂

olienka12
29. júl 2009

ja som zasa neodolala a nakupovala 🙂) nadherny overalik na zimu, aspon, ze je to neutral farba 😀 pridavam do albumu 🙂)

leuk
29. júl 2009

grelu, presne ako pises, mam to aj ja...Vzdy rano fucim, az sa mi drahy smeje. Neviem z coho to moze byt, ja mam nizsi tlak, mozno z toho, mozno zmena pocasia...

wanduska
29. júl 2009

caute babule, ako vidim, mame tu viacere rovnaky termin. 20/01/2010 ak boh da.

inac vcera som bola v tom snop cvicit...bolo to super - cvicilo sa s fitloptou, s malou loptou, gumou na takych klinoch. zameriavala sa aj na posilovanie - aj krcnych svalov a svalov panvoveho dna. zrejme som mimo formy ale bola to vyzva!! 🙂 pojdem aj priste

grelu
29. júl 2009

leuk...niekde na nete som citala, ze to je jeden dosledkov tehotenstva, ale lezie mi to na nervy...bud mam zapchaty nos alebo mi z neho tecie krv :jaaj: :D

wandi...odkial si?...ak z BA, kam sa chystas rodit? 🙂

sisipetka
29. júl 2009

Olienka, musim sa troska smiat - si zlata 😉 - mas tie vecicky kam davat? Alebo mate extra domcek pre mimi 😵
Wandi, ja sa chystam do snopu buduci tyzden na 17tu hodinu. Ak pojdes, daj vediet...pridam sa 🙂
Vitam novu tehulku...
...a k tej hlave, ja to mam uz od 13 tt (zatial nic nepomaha), nadchu tiez pravidelne, do toho fajn kycham a dnes ma boli hrdlo a neviem z coho 😖 ...ale hlavne, ze mimi kopka 🙂

bebel
29. júl 2009

Ahojte,
ja som si dnes urobila výjazd do Auparku cez obed a kúpila tiež niečo v Nexte- už tam bolo toho žalostne málo...a v tom tehu obchode vedľa mothercare, kde vymenili tú starú protivnú ježibabu za mladú babenku, tak som si kúpila prispôsobivý tenší svetrík . 😀
Majú tam 1 krásne a príjemné šaty, tak zvažujem, že si pustím žilou lebo stoja 92EUR.

Vyfasovala aj katalógy na jeseň/zimu.
http://www.attesa.it/?synSiteLang=2
http://www.vidavita.com/
http://www.noppies.biz/collections.php?&id=mate...

Dnes mám 3/4 gate a sako a obtiahnuté tielko s flitrami, tak kolegyňa zahlásila, že vyzerám dnes ako disko guľa
😅 😅 😅 😀

olienka12
29. júl 2009

sisipetka nemam ich kam davat mam 5 obrovskych krabic plnych, ale su to veci do 2 rokov a spusta somarin ako deky a tak.. ale drahy mi to este toleruje,tak je to ok hehe aspon nebudeme minat pocas MD 🙂))

Ja som tak mala od 8 do 10 tyzdna brutal nadchu od vtedy len sem tam rano nos zapchaty,da sa to este vydrzat 🙂)

olienka12
29. júl 2009

ja som dnes triedila skrinu ostalo mi zalostne malo veci,co obleciem 🙂 a uz teraz ma chyta panika co obleciem v oktobri... Ideme fotit 2 svadby,tak by som tam asi nemala dojst v kapsacoch, momentalne len sportove veci mam ach jaj....

zazalienka
29. júl 2009

Ahoj bebel, a bruško máš aké? pretože ja sa už do normálnych vecí, až na pár kúskov moc nevleziem.. a to druhorodičkám ako Ty rastie bruško rýchlejšie.. lenže to moje bábo všeobecne nejak rýchlo rastie🙂

eva3107
29. júl 2009

Tak baby...ja sa s vami na dnes lucim...zajtra tu nebudem...Tak potom v piatok sa ozvem... 😉

Davajte na seba a vase babatka pozor...majte sa tehulky 🙂

olienka12
29. júl 2009

zazalienka nic si z toho nerob, ja cakam tiez prve a brusko mam vacsie ako niektore babnky v 20tt 🙂) no niekam sa tie kg musia ulozit 🙂)

Evi uzij si den volna my asi do Pavloviec nedojdeme,drahy hnackuje uz 3 den...

sisipetka
29. júl 2009

kocky ja som to triedenie oblecka riesila minuly tyzden a vysledok bol dost biedny 😖 - uz cakam na jesen, to mam pre tehu brusko kopec veci 😎
Zazalienka a bruska sa neboj, mna ked zbadala minuly tyzden sestra, ktora bola rok v zahranici, tak zhykla, ze vyzeram ako v 6tom mesiaci 😀
...a diskogula ma pobavila...ja nieco podobne ale v plavkach - oranzove cudo 😀

sisipetka
29. júl 2009

Evi papa, aj ja sa o chvilu odtrhnem..ideme do tatier, tak sa ozvem az pondelok.

zazalienka
29. júl 2009

praveže mne sa to páči, aspoň sa môžem ukázať, že som tehu.. už som chcela mať bruško.. len sa musím naučiť inak zohýbať, lebo mi to trošku zavadzia.. ono tých pohybových zmien bude asi viac.. 🙂

dana333
29. júl 2009

ahojte baby, balahoželám všetkým k super výsledkom a pridávam sa aj ja, lebo som dnes bola v poradni a pre výsledky triple testov a našťastie mi to vyšlo vraj super na môj vek. Ale aj tak ma chcel poslať doki na amnio no odmietla som. Neviete náhodou niektorá koľko stojí v KE 3D UTZ ak tam chcem ísť bez odporúčania doktora? Čiže na vlastné náklady.

zazalienka
29. júl 2009

noo tak to sa budem báť aj ja tuším, v mojom veku.. mne idú robiť testy 11.8. akurát na moje meniny.. tak dúfam že to vypáli v pohodke.. amnio by som si robiť nedala...určite nie.. je tam príliš veľké riziko..

dana333
29. júl 2009

no veď toho sa bojím, že sme sa tak dlho snažili a malo by sa niečo pokakať nejakým vyšetrením, keď to nie je také nutné

amisa
29. júl 2009

ahojte, riesi sa oblecko? no vyjazd do satnika u mna skncil tiez biedne, ale nieco sa predsa len naslo. Hadam v tom do konca tychto horucav vydrzim. Brusko rastie, ale nejake priberanie, co by zaznamenala rucicka vahy, sa zatial nekona. Uz par tyzdnov mam stabilnu vahu aj napriek mojim zapcham. Uz sa mi to zda podozrive. Dufajme ze buduci stvrtok vsetko dobre dopadne (aj vysledky).

zazalienka..not o fakt hehehe.. aj ja sa ucim 🙂

sisipetka prajem peknu dovolenku

Baby z Ba chodite sa niekde aj kupat? ja sa bojim , neviete nieco odporucit?

drobec123
autor
29. júl 2009

ahojte, len tak na rychlo, pridavam sa na cvicenie v SNOPe, ale az teda 18.8. (pekny datum 🙂 tak mi tam prosim rezervujte jedno miesto ! 😉
co sa tyka tych veci, ja sa bojim precistit si satnik lebo sa asi zlaknem ze tam nic neostane - aspon do prace urcite nie.
myslim ze vacsina tehuliek ma plny nos alebo krvaca z nosa, je to predovsetkym prekrvenou sliznicou - takze si z toho nic nerobte ...
diskogula bola perfektne porovnanie 🙂 !!!!!

zazalienka
29. júl 2009

no baby ja som odniesla k nasim asi 3 plne igelitky a tri krabice veci.. co neobleciem.. uz len sa odlit, aby som sa rychlo dostala o rok do formy.. mne su aj ponozky tusim male.. aspon jedny superske tehu rifle som si kupila a vo 4 mama suknu vo vypredaji.. a dve tricka.. na zaciatok.. asi bude nutno navstivit Rakusko, tu je to velka bieda a nevedia co pytat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre