Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

lopezka
29. júl 2009

no baby, zatial sa lucim, idem do toho kina ......Harryho Pottera mam hrozne rada 😀

majte sa zatim krasne a sorry za uvedenie tak blbej temy 😔 ja len nad tym casto rozmyslam 😔

pekny zvysok vecera, paa 😀

miroslava89
29. júl 2009

inac k tomu co pisete o chorych detoch zeby ste sa nedokazali postarat o ne.. to vravela aj moja sestra niekedy..
otehotnela mala zle vysledky vsetkych testov..porodila tyzden pred terminom..a kazdy jej vravel ze ma zdrave dietatko..no nemala...ked mala jej dcerka 2mesiace z nicoho nic dostala prvy epilepticky zachvat . od toho dna dostavala mala kazdy tyzden minimalne 6zachvatov... a ked si na to jej rodicia zvykli tak to zvladali v pohode uz... a potom zrazu jej zachvaty prestali a zdalo ze uz bude dobre mala vsetky vysetrenia vsetzko v poriadku.. to mala 3roky..2roky bola bez zachvatov a pred necelym tyzdnom sa to zacalo znovu 😔 a s pomocou rodiny znamych to zvladaju 😔 i ked je to tazke..

miroslava89
29. júl 2009

ja len na margo toho ze vsetko sa da zvladnut ak sa chce 😔

ives77
29. júl 2009

Super už som si ajobjednala čo budem špekulovať no nie? 🙂 Ten vankúš sa mi zíde nakolko spím stále tak že mám paplon madzi nohami..........

olienka12
29. júl 2009

ives skus tesco u nas ho tam maju teda ten vankus

Lopezka bola som na HP premieru celkom fajn,len uz to nie je rozpravka 🙂

dadulka2000
29. júl 2009

baby letim uz domou, nejako sa zamracilo, tak dufam ze cestou zmoknem 😖
pekny vecer vsetkym,.... relaxujte pocitacove maniacky 😀

ivv
29. júl 2009

babulky, ja pevne verim, ze sa vsetky budeme tesit zo zdravych babatiek! 🙂

pomaly balim domov. prajem vam pekny vecer!

bebel
29. júl 2009

Mirka epilepsia je niečo iné ako mentálny postih.
Celoživotnou farmakoterapiou a elimináciou podnetov sa záchvaty dajú tlmiť, potláčať a aspoň nejako zvládať.
Mám kamošku, čo má epilepsiu od 13 rokov , ako dôsledok jej niekdajšej gymnastickej kariéry a je z nej dnes skvelá veterinárka. Žije v podstate úplne normálne, len musí jesť lieky a v prípade záchvatu má kartičku s vysvetlením, čo robiť. Ako ju chytiť....aby si neublížila.

miroslava89
29. júl 2009

ja tiez idem odovzdat drahemu notebook nech ho berie domov a ja sa prihlasim az zajtra z domu -teda ak budem stihat🙂
ahojte zatim

zazalienka
29. júl 2009

ja neviem.. ale clovek musi ratat s kazdou moznostou.. ale nad prerusenim by som uvazovala, jedine ak by bola zistena tazka vyvojova vada, razstep chrbtice alebo podobne.. moja neter mala byt na 90 % down, svagrina nesla na amnio a je uplne zdrava.. ba az moc.. ja neviem, mam 35 rokov, ci stihnem mat este jedno dieta a ci bude zdrave, ale amnio by som asi neriskovala.. uvidime na 3D/4D..

zazalienka
29. júl 2009

myslim, ze zena ktora vedome privedie na svet dieta s tazkou vyvojovou vadou, pohybovou a viue o tom vopred, tak nedokaze dietatu zabezpecit plnohodnotny zivot.. ved to bude cely zivot len tyranie, operacie, lieky a trapenie..

mitinka
29. júl 2009

ahojte 🙂
zazalienka moj nazor je taky istý,tiež by som si to nedala urobit,už len s toho dvovodu,že by si to vedela ovela skor a potom by som nespavala cele noci a bola zhrozena,... prečo ja a možno by som si to ak kladla za vinu,... radšej nie ,.. ale každy nazor je iný 😉

zazalienka
29. júl 2009

vies, je tak riziko poskodenia plodu, male riziko, ale je.. a pokial by dieta bolo naozaj zdrave a ja by som ho poskodila, alebo mu ublizila, tak neviem.. asi by som so sebou urobila to iste..

olienka12
29. júl 2009

konecne sme s drahym vymysleli chlapcensku alternativu mena 🙂)

miroslava89
29. júl 2009

ja bez vas nemozem vydrzat 😅 😀

oli a aku?🙂

olienka12
29. júl 2009

no dievcenske je uz dlho dlho Ema a k tomu chlapcenske je Daniel, tak sme zvedavi co z toho bude 😀

miroslava89
29. júl 2009

oli pekne mena...ved coskoro sa urcite uz dozvietE🙂

olienka12
29. júl 2009

no minimalne 26 dni 🙂)))

janka1
29. júl 2009

ahojte prisla som vas kuki kuk 😉

olienka12
29. júl 2009

ahoj janka co mate s oliverkom nove?

k.a.t.k.a.
29. júl 2009

ahojte 🙂

neuverite ale mojej svokre vysla aj amnio zle, neviem sice ako moc .. no a ma zdraveho 16 rocneho syna 🙂 no tak si vyberte 🙄 vraj tam je nejaka 0,1% moznosť pochybenia 😖

gucz
29. júl 2009

ahojte
tak ja mám tiež dnes kontrolu za sebou, potom sme boli ešte u svokrovcov. Na kontrole všetko ok, mám prísť 13.08 na krv na to afp. Pribrala som jedno kilo, tak celkom v pohode.

marushka
29. júl 2009

ahojte, čítam, že samé "ťažké" témy riešite....

ivv, máš herpes? nepríjemné... ☹ mne sa vyhodil aft, mám z neho až zdurenú uzlinu pod spodnou čeľusťou...

lopezka, ja mám 33, ale všetkým vyššie uvedeným sa budem zaoberať v prípade zlých testov, dúfam , že je všetko v poriadku 😉 😉 😉

bebel, áno, treba veriť, že všetci naši mimískovia budú zdravučkí 🙂 😉 🙂

bebel
29. júl 2009

Dievčatá, aká výborná téma https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
Odporúčam prečítať najmä dievčatám, čo čakajú 1 bábo 😉

olienka12
29. júl 2009

bebel super citam a celkom sa bavim 😀

bebel
29. júl 2009

a super info k pupočníkovej krvi http://zuzanapavlikova.blog.sme.sk/c/181613/Ja-...
🙂

amisa
30. júl 2009

bebel ta diskusia co sa nevyuzilo je dobra.. 😉

zazalienka
30. júl 2009

presne.. nastastie svagrina ma dvojmesacneho chlapceka, a veci po dcere, tak mi zakazala hocico kupovat, mam si kupit len par peknych veci do porodnice a tak.. aj vajicko do auta, prebalovaci pult, vanicku a vsetky tie blbosti zdedim, tak nemam problem...

amisa
30. júl 2009

zazelienka ty sa mas... ja nezdedim asi nic..musime vsetko pre malinke kupit. Bude to asi dobra palka..preto asi bude dost okresavat na len to nutne. Sice manzel ma v rdine nejake babteka ale nik sa netvari, ze by nam chcel nieco prenechat.

lopezka
30. júl 2009

dobre ranko tehulky 😅

dnes ziadne tazke temy, ok ? 😀 😅 ja viem, ze je to realita, ale treba mysliet optimisticky 😀 😅

vcera som bola v tom kine, a ten najnovsi HP uz ozaj nie je to, co byvalo 😠 ale dalo sa to pozerat 😉

co sa tyka veciciek pre babo, mozno budem jedina, co nekupila este absolutne ani 1 vec 😖 😠 .....cakam na vysledky, ci je vsetko ok a na pohlavie a potom zacne ta lavina nakupov 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre