Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

marushka
1. aug 2009

tak babulky, ja vás opúšťam, idem sa s tým mojím zubom uložiť, nech to necítim ☹
papappaaaa a dobrú nocku 😉

plivit
2. aug 2009

prajem všetkým pekné ránko a ešte krajší slnečný deň 😅
dnes bude asi veľmi horúco,lebo už od 7:00 je riadny hic - tak sa s malou chystáme kúpať veď nič iné sa asi nedá robiť a ona doma neobsedí 😀 😀

adros
2. aug 2009

dobré ránko 🙂
baby, včera som si dala zmrzlinový pohár a v noci som začala skohrnať a bolí ma hrdlo. ☹ Myslite, že sa v tehu môžu užívať cmulacie pastilky typu Septolete, Neoangin a pod?

zdenka73
2. aug 2009

Dobré ránko babenky. Veru dnes bude hic a to musím ísť do roboty, ale od zajtra mám dovču. Hurááá.

Adros Septolete sa nesmie užívať. Skús kloktať slanú vodu tá pomáha, a určite vieš že neublíži bábu.

adros
2. aug 2009

Zdenka, vďaka, skúsim

weronikla
2. aug 2009

Dobre rano, Adros, ja som kloktala slanu vodu, mala obklady na hrdlo, pila som cajik s medikom a sem tam som cmulala Septisan, ten sa moze, aspon tak mi bolo povedane 🙂 Rychle vyliecenie zelam 😉

olienka12
2. aug 2009

dnes je tu mrtwo nejako 🙂 krasnu nedelu prajem

lopezka
2. aug 2009

ahojte tehulky 😅
len vas chcem pozdravit 😅 aj u vas je dnes tak hrozne teplo ? 😝 fuuuuj, tu v blave dnes bolo az 35 stupnov 😖

pekny zvysok vikendu zelam 😀 😅

gerci90
2. aug 2009

awojte aj ja mam termin v januaari....🙂))ale naradcej by som už mala drobca pri sebe..a vy ako,?už viete co to bude???A AKO prebieha vase tehulkovanie,????? 😒

bebel
2. aug 2009

Ahojte,

Gerci vitaj..........nooo, ja mám čoraz viac zmiešanejšie pocity.
Bruno nebol nijaké zlatíčko / až do roka to bolo veeeeeeeeľmi náročné uplakané bábätko + keby sa dal ten pôrod nejak preskočiť 😅 😕
Začínam mať mierne obavy, že do čoho som sa to zase pustila.....keď už som mala relatívne veget. 😎

Ja som dnes komplet celý deň prespala a preupratovala (boli sme minulý víkend mimo, tak sme neupratovali dlhšie ako zvyčajne)....a odmietla som ísť von, strašne teplo dnes bolo- tak sa len doma potím.
A som nejaká otrávená a hrozne unavená posledné dni. 😖

Mala by som požehliť...ale komu by sa teraz chcelo?

dadulka2000
2. aug 2009

cauko,.... dnes je tu potichsie, co?? potite sa doma ci pri vode tehulky??

bebel presne ako vravis,... zase tie zaciatky - a to som ja mala stastie na super babatko (co od 8 tyzdnou spalo celu noc - to uplne vazne), spokojne, vysmiate.
tak cakam ze to teraz bude protiklad a ze sa mi vsetko ide vratit 😀, ale mozno to bude opat fajn. ved ako si od zaciatku vycvicis, tak vraj mas....
bebel, daj ja ti ozehlim, prines 😉

prave som obrala 2kg cernic (a to len zacinaju dozrievat - vidim to tak na 15kg tento rok), neviem co s nimi, budem robit - zase plno lekvaru a len ja ho budem jest . 😀
upiekla som cernicove muffiny, fajne su, kto si da??

k.a.t.k.a.
2. aug 2009

bebel ja mam zmiesane pocity od zaciatku 😔 ja som proste sebec v tomto, chcem mat trochu volneho casu aj pre seba, rada spim ... a s malou to uz zacinala byt brnkacka .. no a teraz druhe ach jo zase od znova a oddych asi az na dochodku 😝

janka1
2. aug 2009

ahooojte 🙂 😉
co to tu rozoberate 🙂 ja sa veeelmi tesim na to male , ale je pravda, ze ja mam doma uz riadnu velku a samostatnu slecnu, takze si to vychutnaaam 🙂 V 🙂 ladka bolo uzasne dobre dieta, tak som zvedava co ma caka tearz 😀

dadulka2000
2. aug 2009

janka, ako sa ti pacilo v besenovej??? je to blizko pri mojej domovine - RK. stravili sme ako deti v tej "jamke" skoro kazdy vikend ked sme sli z chaty okolo..... ale to uz daaavno take tam nie je. stratilo to tam to caro, odkedy postavili ten komplex.
ja by som sa tam ale bala plavat ako tehotna,... vraj je tam plno kadejakej pliagy v tej termalnej vode po tych tisicoch ludi co sa tam denne premelu.

janka1
2. aug 2009

dadulka je tu uzasne aj co sa tyka sluzieb aj bazenov ja mam pampony takze ziadna panika a nechodim do tych teplych vod 😉 su tu nove bazeny s normalnymi vodami 😉 je to na urovni klobuk dole 😉

dadulka2000
2. aug 2009

no este ze nechodis do tych teplych,... lebo tie su fakt nebezpecne (poznam ludi co tam pracuju - a rozpravali mi 🙂 ), inak je to tam pekne,.... ale davno som uz nebola. v lipt. luckach je teraz uplne super, tak v septembru tak isto zajdem 😎

janka1
2. aug 2009

dadulka oplati sa tu prist 😉
my sa chystame este nba prelome augusta a septembra na 1 tyzden 😉
aj sluzby su tu perfektne uz som mala pedikuru a masaz 🙂 😉

a perfekne miesane napoje tu robia ENO NUNO 😀 😀 😝

bebel
2. aug 2009

Dadul , ok beriem mauffiny a tebe nechám žehlenie...lepší deal mi ešte nikto neponúkol 😀

Katka........presne, zbaviť sa potom 2 nerovnako starých detí bude pekelná logistická úloha 😎
No nič...ja sa na to psychicky pripravujem, len akurát mám nejakú spleenovú fázu, kedy mi to dochádza, že definitívne nastal koniec akejkoľvek slobody a to na dobrých 15-20 rokov 🤐 .
Dúfam, že aspoň teraz toto bábo bude spokojné a usmievavé a spavé...

slenka
2. aug 2009

babel, katka, dadulka - mam rovnake pocity ako vy. Tiez mam zmiesane pocity z toho, co ma zase caka 😕 Ten porod mi z toho vsetkeho pride ako najlahsi 😝 Ja som cele prve tehu verila, ze ked pojdem na matersku, tak budem mat kopec volneho casu (kedze nebudem chodit do prace), ved s babom sa da robit vsetko 😅 No zivot ma trochu prefackal 😀 a teraz ked uz viem do coho zase idem, tak sa chytro snazim uzit si co sa da. S malou je to uz lahke i ked stale vyzaduje vela pozornosti.

A prve tehu som sa tiez bala vliezt do hocijakej vody koli infekciam, ale teraz chodim s malou aj na plavaren aj inde kde sa da, robim to koli nej lebo sa jej to velmi paci. Tak dufam, ze si nenarobim nejake problemy.

miroslava89
2. aug 2009

dobry vecer,
mirka vcera vecer prisla o svoje babetka 😔 viac napise ona ked bude moct a chciet..
mirkina sestra Martina

plivit
2. aug 2009

mirka je mi to veľmi ľúto ☹ želám ti veľa veľa síl a drž sa

dorotkaa
2. aug 2009

Ach boze Mirka to mi je straaaasne luto ☹

weronikla
2. aug 2009

Mirka, to mi je veeelmi luto, zelam vela sil a energie, i ked tazko sa cokolvek pise ☹

olienka12
2. aug 2009

☹ ☹ ☹ ☹ je mi strasne luto,neda sa to slovami vyjadrit.

marushka
2. aug 2009

ach, toto je veľmi krutá správa ☹ ☹ ☹ mirka, je mi to neskutočne ľúto 😢 😢 😢 prajem tiež veľaveľaveľa síl......

slenka
2. aug 2009

Mirka aj mne je to velmi luto ☹ ☹ ☹ Prajem vela sil na zvladnutie tejto tazkej chvile ☹

bebel
2. aug 2009

☹ strašná správa 😔 😢

gucz
3. aug 2009

mirka je mi to hrozne ľúto čo sa Ti stalo 😢

markee
3. aug 2009

Ahojky holky,tak jak vám vyšli tripple testy v 16tt? Mě špatně ☹ Zítra mám jít do poradny na genetický utz,tak snad doktor pozná,zda byli falešné či ne. Ve středu jsem totiž pozvaná do genetické poradny na opakované krevní odběry.Tam se taky domluvím a když mi doporučí plodovku,tak bych na ní šla.Sice se bojím,ale budu mít jistotu. Vím to od čtvrtka,že pozítří jdu na odběr krve a jsem psychicky fakt hotová. Sice prý ty tripple testy vychází každé 3 mamině falešně pozitivní,ale i tak jsem nervozní.
Snad vás to nepotká a budete v pořádku. Já to u Johanka nepamatuju a tak jsem teď z toho víc nervní,když už jsme v únoru o mimčo přišli. ☹

markee
3. aug 2009

Mirka,je mi moc a moc líto co se ti stalo ☹ Drž se,vím,že to moc nejde,ale časem to přebolí. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre