Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

ives77
3. aug 2009

oo ozaj olienka tuším si ty písala,že tu ostaneš sama čo nebudeš vydatá,neboj neostaneš ani ja nesom. 😅

dana333
3. aug 2009

ahojte tehulky, aj ja som tu už dosť dlho nebola len som vás občas večer prečítala a je mi ľúto, že poledné správy nie sú veľmi dobré
Mirka neviem a ani si nechcem predstaviť čo teraz cítiš, a to hlavne teraz keď to bol už 19tt. Veľa si si vytrpela, no určite to je posledné utrpenie a teraz už bude všetko OK. Želám ti veľa síl do nasledujúceho obdobia a kopec dobrých ľudí okolo seba, čo ti to pomôžu prekonať.

dana333
3. aug 2009

Adros nič si z toho priberania nerob aj ja som začala mať obavy, lebo teraz som nejako naraz pribrala, každým dňom je to viac a viac. To asi preto, lebo doteraz to šlo pomalšie. Aspoň dúfam, že to teraz tak rýchlo nepôjde až do pôrodu, lebo to sa nebudem vedieť postaviť na vlastné nohy 😎

ives77
3. aug 2009

joj nedockavá tak to je dosť velké tempo,za celé tehu by sa malo tak normálne pribrať 12-13kg.ale ja so pri prvom pribrala 30kg takže asi tak

dana333
3. aug 2009

tá správa bola pre teba nedockava nie pre adros, poplietla som si to

dana333
3. aug 2009

ja som pri prvom pribrala 22kg, ledva som sa hýbala. Doteraz mi to šlo vcelku pomaly, tak som sa tešila, že to nebude toľko ako pri prvom, no možno to aj dobehnem, keď to takto pôjde ďalej 😀

teddyna
3. aug 2009

ahojte holky,můžu se k vám přidat??čekáme mimčo v lednu 2010

nedockava4
3. aug 2009

dana...ja viem, ze je to rychlo,.....ale nechapem preco :(
ale ked to tak ma byt a babo sa tak citi dobre, tak nech...
teddyna...vitame ta 🙂

dana333
3. aug 2009

nedockava... asi to tak má byť hlavne že je všetko v poriadku, nebudeme sa predsa obmedzovať, keď potom sa všetko dá zhodiť, keď sa chce 😅

nedockava4
3. aug 2009

dana...ved prave....a ja som mala stale problemy s vahou..priberanie, chudnutie a stale dookola to iste....hlavne, ze mimi je OK

teddyna
3. aug 2009

ale jak ta čtu,tak tady píšou samé Slovenky.takže jste všechny ze Slovenska nebo jste přistěhované do ČR?

ives77
3. aug 2009

ahoj taddyna vitaj medzi nami 🙂

ives77
3. aug 2009

nie mi sme všetky slovenky doma na Slovensku,teda je tu pár sloveniek kt.sú odsťaované vonku prečo sa pýtaš ?

olienka12
3. aug 2009

ani sa mi nejako nechce pisat po tych spravach... ja musim cakat za vysledkami este tyzden...
nedockava moje brusko je zo dna na den vacsie a vacsie tiez, teraz to pojde hopom myslim 😉

olienka12
3. aug 2009

teddyna su tu aj cesky 🙂

teddyna
3. aug 2009

však je to jedno,kdo je slovenska a kdo češka,ne?se přeci domluvíííímme🙂 mám spousty známých Slovakov a jak jsem s nima jeden den už hutorím po slovensky taky.

ives77
3. aug 2009

joj oli môžeš mi veriť,že aj ja mám stoho zlý den a už ked sme si mysleli,že to bude ok 😔

motylik22
3. aug 2009

ahojte baby aj vam je tak zle z tých horúčav že sa vám toči hlava je vam horuco a mate pocit že s toho tepla odpadnete? 😒

nedockava4
3. aug 2009

motylik....no, myslim si, ze tie horucavy nam tehulkam davaju zabrat..
Ja som sice na PN, ale cez vikend som bola u rodicov na dedine...fuuu...neporovnatelny vzduch....tu v KE v byte mame asi 30 stupnov.
Pozeram, ze si z KE...chodis niekam cvicit alebo poznas nejake miesto, kde mi urobia dobru masaz? Lebo mna uz boli cele telo a to som na zaciatku tehu.

ives77
3. aug 2009

presne ako vravíš motylik a preto radšej ani nejdem vonka

adros
3. aug 2009

nedockava, z toho priberania si nic nerob. Ja tiez nejako zacinam viac priberat. A najsrandovnejsie je, ze ked sa odvazim rano a vecer, tak rozdiel vo vahe je 1,5 kg

motylik22
3. aug 2009

nedockava4 aj ja som bola vcera na oslave bola to az trojita oslava oslavoval brat mojho priatela a jeho deti 3a 5ročkov tak bola vecia oslava a sme boli na zahrade cely den pod tim slnkom...ufff a dnes ma to dostalo totalne som unavena....a nie moja nechodim na cvicenie ale pretim nez som bola tehu. tak som chodila do solarka tu na jazere a ta pani mi odporucala pre mojho priatela lebo ho boli chrbat zo šoferovania maserku co masiruje u nich v solarku a ze je fakt dobra cele telo maraže stoji asi 10eur? tak nejak ale ze je fakt dobra tak neviem to solarko je na jazere vola sa studio riccardo a ulica je levočska2 a keby si chcela tak tel je 0910269797 a este + internet: www.studio-riccardo.wz.cz ja som u maserky nebola....tak skus mozno je fakt dobra 🙂

adros
3. aug 2009

a v byte mame tiez 30 stupnov, tak uz nevladzem. A si predstavte, ze pred v sobotu niekomu vybuchla bud zumpa alebo niekde prasklo potrubie. Ty vago, to bol smrad. Takze namiesto toho, ze som sa tesila, ze si vecer otvorim okno, nech sa trochu vyvetra, tak sme okno zas museli zavret 😀

teddyna, tak vitaj medzi nami 🙂

nedockava4
3. aug 2009

adros....ved ja sa snazim nic si z toho nerobit....ale straaasne sa zadychaaavam ☹
motylik...DAKUJEM...idem mrknut a snad sa objednam....

motylik22
3. aug 2009

ives77 presne som na tom aj ja ja ties cele dni nechodim vonku akurat vcera som musela bo oslava bola az trojita ta som isla ale inak uz ani som psom nechodim...staci ze vystrcim hlavu cez okno a sa mi zacne tocit cely svet 🙂 a doma bud pozeram telku ale som na pc....

motylik22
3. aug 2009

nedockava4 stoho ze tam byse ze solarium bolo zrusene s toho si nic nerob a nevsimaj lebo to solarko funguje stale chodim okolo neho stale ked idem na polikliniku lebo je to po ceste.

olienka12
3. aug 2009

u nas asibude burka tesim sa celkom bude svezejsi vzduch aspon na chvilku

evcam
3. aug 2009

mirka je mi to strasne luto co sa ti stalo prajem ti hlavne vela sil a aby dalsie tehotenstvo prebiehalo v poriadku.

motylik22
3. aug 2009

nedockava4 aj zle ceny maju viem bolo to napisane na solarku ze je akcia cela masaz stoji 10eur a masiruje sa asi hodinu a 40minut tusim

olienka12
3. aug 2009

adros my byvame pri cisticke 🙂) zvycajne nesmrdi ale posledne 3 dni horor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre