Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

prdecek
14. máj 2009

tak sem to našla ve snáři mrkni: sám krvácet - dobré znamení 🙂 takže je to tak, bude to ok 🙂

markee
14. máj 2009

Prdecek,kéž by to tak bylo. To dobré znamení.
Já teda si nepamatuju,že bych jako ve snu krvácela,ale prostě už jsem byla v nemocnici a čekal na revizi dělohy a tak. Prostě děsnej strach jsem měla.

prdecek
14. máj 2009

to já viděla, že krvácím. Zkusím mrknout zda tam něco je o děloze

prdecek
14. máj 2009

takže ve snu prodělat potrat: obávané zklamání se nedostaví takže taky pozitivní 😵

markee
14. máj 2009

jůůůůůůů to je super,tak aby to tak ještě bylo

markee
14. máj 2009

Jo jinak se hrozim ze své váhy,ráno vstanu,říkám si,teď skoro nic nejím tak se zvážím,snad váha šla dolů. No a co myslíte, váha šla nahoru a to o kilo.Já fakt nemám normální tělo ☹ Prostě mi tohle dělá naschvál.

prdecek
14. máj 2009

Markee, já už taky přibrala kilo. A dneska mi je od rána už docela špatně od žaludku 😝

markee
14. máj 2009

Prdecek,ale ty jsi určo hubeňour. No vidiš,já jsem si říkala,že teď budu určitě zvracet o stošest a ono nic. Je fakt teda,že může být ještě brzo.Ale s Johankou jsem nezvracela,špatně mi bylo,ale nikdy jsem neblijousovala 🙂

prdecek
14. máj 2009

no tak hubeňour fakt nejsu, mám kolem 100kg 😀

markee
14. máj 2009

Áha,tak to jsem ráda,že tu nebudu jediná více kily. Ale po porodu to dám dolu,musím.

plivit
14. máj 2009

dobré ránko dievčence tak dnes som bola naodbere HCG a mám si volat o 12:00 na výsledok tak som
velmi zvedava či mi pozitivne vysledky vyjdú aj z krvi ináč ked sa bavíte o vahe tak ja som na tom podobne ako prdecek 😀

prdecek
14. máj 2009

😀 však po porodu to dáme dolů, nebojte!!! 😀

prdecek
14. máj 2009

plivit, držím pěsti!!!! kolik jsi přibrala u prvního dítka, jestli se můžu zeptat???
Mamka mi říkala, že bych neměla přibrat víc jak 10kg nebo budu mít těžkej porod. 😒 😠

plivit
14. máj 2009

prdecek tak ja som pribrala velmi vela tak do 30KG 🙂

roxy_1
14. máj 2009

ahoj holky,
plivit dej vedet drzim pesti 🙂

Holky me to vcera nedalo a divala jsem se na ruzna videa porodu,mam z toho hruzu,kdyz jsem videla jak maminu nastrihli bylomi vazne ouvej 🙂 no a taky jsem videla porod do vody,to uz vypadalo lip a ani maminky nenastrihli(nebo se chudery natrhly)....no tak paj jsem se mrkla na mistni tema "porod jaky byl" a celkem dobre pribehy.no a z toho jsem mela sny,ze jsem porodila hrozne brzo,miminko (byla to holcicka) bylo prekrasne,byla jsem moc stastna.fakt hezky sen. 🙂 🙂

sisstin
14. máj 2009

prdecek: čau brouku, tak gratulace 😵 😵 😵 😵

prdecek
14. máj 2009

siss díky 😵 snad to bude ok, musím zaklepat zatím žádné potíže 🙂

prdecek
14. máj 2009

plivit snad tolik nepřiberu 😒

plivit
14. máj 2009

prdecek neboj 🙂 ja som pri prvom mala aj o dost kil menej ked som otehotnela a teraz si aj ja musim strazit vahu 😅 inač dievčata tak HCG 3800 tak je to oficialne potvrdene 😅 a teraz už dotiahnut to do štastneho konca

prdecek
14. máj 2009

plivit gratulju!!! dotáhneme to dokonce neboj 🙂 máme i stejný termín 😀

plivit
14. máj 2009

prdecek samozrejme a ten termín vypočital koník 😉 ale som zvedava ked mi budu robit UTZ aky datum mi povedia inač dakujem velmi pekne 😅 😅

roxy_1
14. máj 2009

plivit moc gratuluji 🙂

plivit
14. máj 2009

roxy dakujem pekne

markee
14. máj 2009

Plivit,moc a moc gratuluju k potvrzení těhu 🙂
Týjo,já si musím přesně 14dní ještě počkat.Ale doufám,že to budou také pozitivní zprávy.
My před hodinkou přijeli z plavání,chodím s Johankou každý čtvrtek na kurz.Baví jí to,teda až na potápění,to už jí neba,vždy předtím nechce.Takže krom toho tam dělá vše.
Jsem stahaná,půjdu si lehnout do pelíšku a číst knížku. 🙂

markee
14. máj 2009

Holky,kdepak jste dneska?

barboreta
14. máj 2009

Ahojte.Ani neviem kolko som tu nebola.Zacalo mi byvat strasne zle 😒 😝 co vy ako sa mate?

roxy_1
14. máj 2009

barboreta tak to jsem zvedava jestli to nekdy prepadne i me,ja uz mam strach ze svou zravou se do tech satu ani nevejdu 😅 no budu to muset nejak omezit aj bych nejak cvicila ale nevim co muzu a co ne abych nahodou nejak neco nepokazila... 😉

pritel ma nocni tak vysedavam u netu tak do jedne do rana. 🙂

prdecek
15. máj 2009

bré ránko 😀

drobec123
autor
15. máj 2009

bre ranko. no mne byva dopoludnia tak divne, kazdy mensi naznak pachu mi vadi a napina ma. poobede to je lepsie a vecer sa to vrati - to mi vobec nechuti jest potom. tesim sa ze je dnes piatok a bude vikeeeend !!!!! straaasne sa mi dnes nechcelo vstavat do prace ....

plivit
15. máj 2009

dobre ranko všetkým 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre