Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

bebel
4. aug 2009

Leuk, mne poradili za bombošku kedysi...tá pani, ale bola evidentne na odchode a potom som mala naťahovačky ohľadne môjho ukončenia DPO a mali veľký problém s archívom.
😎

nedockava4
4. aug 2009

a ciganky dostavaju kolko? ... alebo tie, co nikdy nerobili?

sisipetka
4. aug 2009

Ahojky kocky,
ja hlasim 86 cm 😉
....a super napad Jani, toto sa mi paci - je to take milene 😵
Idem vas docitat a potom popisem dalej...

eva3107
4. aug 2009

Nooo..nedockava k tomu sa radsej nevyjadrujem!!! 😠

Inak baby ziadna z vas nedochadza do prace?...Som tu azda jedina 😕

nedockava4
4. aug 2009

no, Evka...asi hej 🙂
byvas v blizkosti PO?

leuk
4. aug 2009

bebel - tak to si mala este dobre 🙂 Mna zas raz nahanali , ze mam nedoplatok a to bola menovkyna moja...Sak v tom maju sami bordel

nedockava - cigosky rovno dostanu ako keby rodicovsky prispevok (v tom lepsom pripade) , v horsom neviem...asi len pridavky...

Inak hovorila mi kamoska, ze v istebnom, co maju Detsky domov, tak jej deti povedali, ze tam chcu ist, lebo tam maju vreckove 750 sk na mesiac, drogeriu a veci im kupuju pomaly len znackove...Ja viem, ze rodina je , rodina, ale na druhej strane, podaktorym je tam lepsie ako doma. A kto mal na zakladnej skole take vreckove? No ja teda nie 🙂

eva3107
4. aug 2009

Ano v blizkosti PO a predstav si , ze som rodena Kosicanka...Cely zivot v meste...a teraz za horamy za dolamy 😀 😀 ...ale paci sa mi tam mame krasnu prirodu...Len neviem ako stym dochadzanim...co budem robit...
Neviem do kedy to vydrzimm...
Pravdupovediac este poriadne nic a uz nevladzem 😝 😝 ...To cestovanie tam 30km a naspat 30km...denne 60km..tak to mi dava riadne zabrat...to ti poviem 😒

nedockava4
4. aug 2009

leuk....no, tak to maju super tie deti.....ani ja som nemala take vreckove....a to som rodicom robila este aj radost, lebo som chodila na hudobnu skolu 🙂

leuk
4. aug 2009

evi, tak to mas riadny kus...to ti verim, ze ti to dava zabrat , hlavne teraz, ked su take horucavy ...
Ja mam do prace cca 10 minut jazdy a potom si uz len sedkam a sem tam cosi urobim, takze ziadne nervy, stresy...co je urcite vyhoda.

eva3107
4. aug 2009

Leuk...ako ti je dobre... 😉
A teraz naozaj neviem...ci sa dam vyspisat..., alebo ako to co najlepsie vyriesit... 😒 ..No neviem.
Nakoniec bude tak , ze ostanem pri novembri...
No asi ziadna z vas nedochadza...tak...nic

evcam
4. aug 2009

ahojte. ked sa bavite o tom dobrovolnom nem. poisteni. ja som si zacala platit minuly rok v juni a to rozdiel medzi mzdou a maximalnym vymeriavacim zakladom. teraz som od maja na PN a dostavam maximalnu PN-ku a taku istu budem mat aj matersku. Mne sa oplati byt viac doma ako chodit do roboty. len dufam, ze to nezrusia lebo uz som pocula aj take veci, ze sa to zneuziva.

sisipetka
4. aug 2009

docitane 😉
Nedockava, super, ze Ti ta robotka vysla...aspon si este zarobis peniazky pre mimi a nezblaznis sa doma od nudy 😉
Mirka, myslim si, ze si to zobrala fantasticky a nikto sa nebude na teba hnevat. Kazdy sa pasuje so svojou bolestou po svojom a urcite ti nejaka kludna dovolenka s manzelom prospeje a potom pridu dalsie deticky - ved si mlada, zdrava a vsetko bude dobre, neboj...drzkam palceky 😉
Citam, ze pisete o socialkach a podobne, vacsinou tam je riadny chaost a ked neporadi nejaka dobra znama, co sa vyzna, tak aby sme si zakony citali same a rovno si vlastne aj vsetko naordinovali 😠

leuk
4. aug 2009

nedockava a na co si hrala? Ja sem-tam rodicom na nervy, tak akurat 😀

Ja som nemala tiez a v 16 - 17 tich som uz chodila na brigady, som na trhu predavala ovocie..To bola parada, zadarmo si sa najedla a este som si aj super zarobila...A marhule a broskyne som menila s takou babou za korbaciky 😀

leuk
4. aug 2009

evi - popytaj sa doktora, ci to nejako vadi...Podla mna ani velmi nie. A zas na druhej strane, ak nemas problemy, doma by si sa aj podla mna zacala casom nudit a rozmyslat nad vselijakymi somarinami 🙂 ...hlavne ked bude vonku skaredo a tak

A ty sa bojis dochadzat?? ze ti to nerobi dobre?

dadulka2000
4. aug 2009

dobre ranko,...
teda baby od tichej nedele - skoro 10 stran??? wow. a to kedy mam docitat??? 😉

postretla som mirkinu spravicku ☹ - mirka, je mi to luto, pridavam sa k ostatnym tehulka a prajem hlavne nech bolest cim skor preboli, a vela zdravych deticiek do buducnosti. jasne ze nas sem prid kuknut ked budes mat cas a chut.

babule, co to meriate?? bruska??

weronikla
4. aug 2009

Nedockava, tie, co nikdy nerobili full time, dostavaju iba rodicovsky prispavok po narodeni. To znamena, ze aj ked studujem VS, styri roky mam za sebou a do dochodku sa to berie ako odpracovane roky, ale do materskej to neplati. A aj ked k tomu pracujem (bola som part time, teraz pracujem na dohodu, kedy chcem, ako chcem), tak dostanem len smiesny rodicovsky prispevok po narodeni. Takze by som bola rada, aj z nizkej materskej.

marushka
4. aug 2009

ahoj tehulky...ste toho popísali 🙂 🙂 🙂 ja zase nemám počítač, tak iba v rýchlosti:

mirka - perfektne si sa k tomu postavila, máš môj obdiv 😉 😉 😉 drž sa!!!

nedockava - som fakt rada, že to s tou robotou nakoniec takto dopadlo 😉 😉 😉

lopezka - k tvojej otázke o MD - ja určite nepôjedem do roboty ani o sekundu skôr 🙂 🙂 🙂 a to 3D si doprajte, je to pekná pamiatka... 😉

bebel - druhé mimi ti to snáď vráti v pozitívnom zmysle 🙂 aj keď sa mi to nepíše ľahko, lebo kubko bol zlaté dieťa, tak u nás by potom toto druhé mohol byť slušný šintrík 😉

olienka - buď rada, že ti v bytovke búchajú teraz a nie keď ti zobudia akurát 20min.spiace dieťa - to sú iné nervy 😝 😝 😝 a iný adrenalín 😀 😀 😀

janka1 - mne tam dopíš do bruškatej štatistiky kľudne tých 106cm... 😉

peknýýýýýýýýýýýýýýýdníííííííííííííííík všetkým tehulkám

sisipetka
4. aug 2009

Lopezka a nevies sa dohodnut so zamestnavatelom, ze by si robila pocas materskej na dohodu?
Ja to chcem vyriesit tak nejako, teda uvidime ci sa na niecom dohodneme....

daduli, ano meraju sa bruska, ale vahu prosim nepisme, bo ja mam pocit, ze sa zacinam zavodnovat a to budem urcite veduca svorky 😠

nedockava4
4. aug 2009

baby na 3D robia aj CD-čko alebo na 4D?

dadulka2000
4. aug 2009

petka,.... no neviem neviem, ci by som ta neprentronfla vo vahe 😝 . pri prvom tehu som mala +20kg,... ty kolko?

nedockava4
4. aug 2009

babyyy.....mne opuchla lava noha.....ani kosticky mi nevidiet... ☹

dadulka2000
4. aug 2009

a co sa ti stalo??? to len tak z nicoho nic, ci si zle stupila a mas vyron?

amisa
4. aug 2009

jejdanenky? a si ok? mne puchnu nohy len vecer aj to len trochu.. a ani vaha mi velmi nestupa..stale le tie 2 kg plus ale brusko rastie.

sisipetka a to budes stihat..? klubuk dolu

nedockava4
4. aug 2009

nestupila som zle...lebo cely den som v posteli.....asi mi zacinaju tehotenske opuchy ☹
existuju na to nejake obklady?

amisa
4. aug 2009

janka 1 dops aj mna : brusko cez pupcek - 95cm

amisa
4. aug 2009

pardon omyl prpepac janka 1 iba 90cm

amisa
4. aug 2009

nedickava kup si specialne pancusky a vykladaj nohy a urcite to povedz gynekologovy

k.a.t.k.a.
4. aug 2009

dadulka ja ta hned tromfnem 😀 ja som v 1.tehu pribrala 30kg 😝 😀

sisipetka
4. aug 2009

Daduli, ja som mala tiez + 20 kg a pocitam, ze teraz mozno tronfnem aj samu seba, kedze sa nejako zavodnujem a jem este menej ako netehu 😅
Amisa, hej ja pocitam s tym, ze to budem stihat. Chcem robit z domu na DVP uz hned od nastupu na MD. Len sa este musim dohodnut so sefom, ze co konkretne, aby som nemusela chodit do prace a vedela to riesit iba z domu. No a este sa venujem aj sportovym aktivitam, tak by som chcela na jar zacat trenovat deti ....ale nebudem predbiehat cas, mozno sa to bude dat a mozno nie a budem rada, ze som doma 😀
Nedockava aj na 3D sa dava CD - teda co si poziadas, niekde robia aj kazety....a tie nozky ma mrzia, ja uz mam vecer prstiky na nohach ako male baclosky 😖
jeee u nas zacina prsat a ja som chcela ist na nakup 😅

marushka
4. aug 2009

nedockava- ano na 3/4D robia cd....
aj mne puchnú, ale ako píše amisa, vidím to večer, väčšinou, keď pol dňa presedím...tak neviem, keď to máš takto po ránu??? 😒

pa, ja sa už fakt odpájam, ešte raz pekný dník 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre