Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

dana333
7. aug 2009

Dobré ránko babulky, tíško vám závidím, že máte také možnosti na nakupovanie ako tu pozerám. Ja môžem len sedieť za PC a surfovať. Má to ale aj výhodu, neminiem točko ako keby som mala také možnosti ako vy 😅 , ale už by som sa zahrabala niekde v obrovskom obchoďáku s baby vecami aspoň na pol dňa

miroslava89
7. aug 2009

bre ranko..

nedockava v kike si skusala pozriet?

nedockava4
7. aug 2009

evka....a v ktorom tyzdni budes, ked pride manzel?
bebel...su, ja nevravim, ze nie, ale mne sa nepacia...ja chcem taku, ako mam v albume 🙂

nedockava4
7. aug 2009

ahoj, Mirka 🙂
Hej, boli sme tam a nic sa mi nepacilo ☹ V Trencine ma by koncom agusta baby veltrh, tak sa tam asi pojdeme pozriet 🙂
Alebo si ju dam urobit na mieru 🙂

eva3107
7. aug 2009

Ahoj mirka pozdravujem ta...

Nedockava budem 22tt...to uz malinke bude kopat o 100/6.. 🙂 ...ale neviem ci na to vysetrenie nebude neskoro...chapes?---

meggieya
7. aug 2009

Ahojte... no ja som moc rada, ze postielku kupovat nemusim, to dostanem od sesternice a aj vela veci podedim. V ikeii sa mi paci taky prebalovaci pultik aj s komodou, aspon budem mat kam davat drobcovi veci, lebo teraz neni miesta... a inak vcera som kupila svoje prve vecicky pre novorodenca... taku sadu body... 🙂 som sa vytesovala. A konecne som si kupila tehotenske nohavice, lebo samozrejme, nic som nezapla uz a stale som nosila len leginy... Inak tie bolesti pri pupku som mala aj ja dnes rano... dost to bolelo, akoby som tam mala modrinu alebo co, ale ked som sa pozrela, nic... ja som aj uvazovala , ze ci som si nespala na ruke, alebo niecim na brusko netlacila..

nedockava4
7. aug 2009

evka...ved preto som sa pytala...no, tak to neviem, do ktoreho tyzdna robia to 3D...
....prave som si vsimla, ze na lavej strane brucha mi presvitaju zily...take uplne tmavo-modre...az som oci nechala na zrkadle prilepene, ze co to je?

miroslava89
7. aug 2009

nedockava spravite si vyletik a uvidis ked sa ti enbude pacit nic tak asi najlepsie riesenie dat si spravit na mieru..

evka ahoj..ake vysetrenie myslis ci nebude neskoro? ja osm trosku mimo temy ale som zvedava 😅 ak nevadi..

nedockava4
7. aug 2009

mirka...asi to tak bude... ved taky vylet mi padne vhod

eva3107
7. aug 2009

Nooo ved to nedockava... 😒

Mirka 3D druhe vysetrenie u Dankovcika...v 22tt uz nie je na to vysetrenie neskoro? ja ani presne neviem co tam budu robit , viem , len ze budem za to platit 23€... 😒

bebel
7. aug 2009

Evi ja idem v 25tt na 3D. 😉 Ne je to neskoro.

miroslava89
7. aug 2009

evi nie je neskoro.. vraj je najlepsie ist medzi tym 20-25tt...

my sme mali ist v 20tt 😔

plivit
7. aug 2009

ahojte dievčence prajem pekný den
chcela by som sa spýtať v kolkom týždni vám budú robiť 2 skríning lebo mňa objednali až na 3.9. a to už budem v 23 týždni a sestrička povedala,že vraj sa to robí do 24týždňa. Neviete o tom nič?

k.a.t.k.a.
7. aug 2009

dobre ranko 🙂
dnes som sa vyborne vyspala asi tak 10 hod neprerusovaneho spanku 😎 esteze mam spachtosku co spi aj do 10,00 😎 no a svokra si ju berie na cely vikend a ja mam v sobotu babsku jazdu 😎

vcera sme s muzom preberali muzske mena ze co ak teda fakt chalan no a uz sme boli tak zufali ze nas napadli take mena ako Maugli Zaviš Narcis 😀 .. Inak poznala som babu co sa vola Narcis 😅

adros
7. aug 2009

dobré ránko

ako tak čítam, tak vás chytila nákupná horúčka 😀 ale priznávam, že aj ja som pokukala tu stranku "tegel" a tá kombi postieľka je fakt úchvatná. Ja som pôvodne uvažovala nad kombi posieľkou z kiky, ktorá sa tiež dá prerobiť na válandu, ale myslím, že toto ma zaujalo viac 🙂

danka, nič si z toho nerob, že sa do obchodov nedostaneš, ja som na tom rovnako. Moja jediná návšteva mesta je keď idem na kontrolu a to fakt len behnem doktorke a potom na autobus domov. Takže tiež som odkázaná na net 😉

eva3107
7. aug 2009

No ok...
Mirka je mi to luto... ☹ ..inak neviem ci si si stihla precitat moj vcerajsi sen... ☹ ...Myslela som na teba ako sa asi mas...a snivalo sa mi , ze aj ja som prisla o babatko... 😢 ...
No viem, ze to neznie povzbudzujuco, tak prepac... ☹

nikiarudi
7. aug 2009

kočky, ak máte problém vybrať meno, tak si dajte stránku www.babynamer.com a tam nájdete mená od výmyslu sveta a zoradené od A-Z a ešte aj podľa pohlavia.. to mi dala pani na matrike, keď som chcela vedieť, že aké mená mi zapíšu..a povedala, že všetky, kt. sú na tej stránke... 😉 takže príjemné vyberanie..je ich tam naozaj neskutočne veľa...

nedockava4
7. aug 2009

dobre ranko, katka...
no, mne sa paci chlapcenske Richard a Boris...vlastne...paci sa mi viac mien, ale nehodia sa k priezvisku ☹

nedockava4
7. aug 2009

niki...fuuu...tak tych mien je tam neurekom ☹

nikiarudi
7. aug 2009

no preto je problém vybrať si.. ale zase sú tam naozaj krásne mená... 🙂

miroslava89
7. aug 2009

niki tych mien je tam naozaj vela..cloveku da zabrat len kym vsetky prelistuje a nie to este vybrat.. ale je ich tam vela peknych...

evka nic sa nestalo.. len nemysli na neprijemne a negativne veci..a ver ze vam sa nic nestane..

bebel
7. aug 2009

Nedočkavá ...my máme Marlip, ale už normálnu posteľ pre Bruna.
http://www.marlip.com/aviva/media/ftp/SWBM_TheC...
http://www.roomtogrow.co.uk/marlip-beds-and-fur...

plivit
7. aug 2009

Díky 😒

lopezka
7. aug 2009

dobre ranko tehulky 😀

vidim, ze uz riesite mena 😅 no dievcenske uz mam vybrate skoro od strednej skoly 😀 ale chlapcenske chcel vybrat drahy .....tak som mu to dovolila 😀 ........ dievcenske mam Timea 😅 a chlapcenske drahy vybral Matus 😅 .... no uvidime 😀

sisipet, ked budu v blave tie vypredaje, urcite daj vediet, urcite pojdem ....to by som uz mala vediet, "kto u mna byva" 😀

bebel
7. aug 2009

Katka nám neuveriteľne dlho trvalo, kým sme dospeli ku spoločnému konsenzu v chlapčenských menách.
Buď sú brutálne otrepané, obľúbené alebo príliš obyčajné alebo fakt otrasné: akoTeofil,Izidor, Ignác, Svätozár, 3 zmrznutíí...potom rôzni ...slavovavia a pod), alebo sa tak volá nejaký domáci miláčik. 🙄

eva3107
7. aug 2009

Dakujem Mirka.....
Plivit...to mysliš to vysetrenie utz? co si aj platis? Baby akurat pisali aj mne ze to sa robi od 20-25tt 😉

eva3107
7. aug 2009

Tak ja uz mam pre dievcatko tiez vybrate...Kristinka...No pre chlapca...este nie celkom...manzel chce aby sa volal po nom Vincent..no , ale okolie rodina a ja stym velmi nesuhlasime 😅 ...No nakoniec uvidime...Dohodli sme sa viacmenej , ze dievcatku vyberiem meno ja a on chlapcovi 🙂

gucz
7. aug 2009

ahojky tú stránku na mená pozriem , tiež máme dilemu s menom

miroslava89
7. aug 2009

u nas boli nakoneic jasne mena :Roman,Jakub,Yasmina,Nellyna

a mali by sme Yasminku a Nellynku 😔

nedockava4
7. aug 2009

mirka...Roman je uzasne meno...ale moj manzel poznal 3 Romanov ciganov a to meno mi zamietol hned...
ja som este rozmyslala nad chlapcenskym: Rami

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre