Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

andykca
10. aug 2009

ahojte baby 🙂

jani tak teda potom ohlas aka bola kontrola 🙂

aaaa prisla som sa aj pochvalit...v sobotu som dostala jasne najavo ze pizza s feferonkami malinkemu nechuti...taky malinky kopanec alebo co som dostala xi 🙂))) skoro som odpadla...sice som mala podozrenie ze krpca uz citim ale ked je to skoro tak som to neriesila aaale toto bolo viac ako jasne xi (teoreticky je maly vacsi ako na tyzden co mi tu ukazuje tak to je hadam aj mozne ze sa uz predvadza xi)...

peti..ako sa dari?

micicici
10. aug 2009

Pekny pondelok tehulky. Ako ste prezili vikend?
Mne sa zda, ze citim prve pohyby, ale je ich tak malo, ale vytesujem sa aj z toho. Vcera vecer ked som tak lezala pred telkou, tak normalne ako keby ma koplo, ale len take slabulinke asi 3x.

Inak ste sa bavili o HM, v KE som si kupila super veci HM MAMA, perfektne sa nosia. Tak som prekvapena ze BA ich nemaju...

nedockava4
10. aug 2009

ahojte, tehulky....idem vas asi len pozdravit a hned do postele....zase mi je zle....
rano som bola na tripple odber, tak v piatok budem mat vysledok...verim, ze je vsetko OK...
mici...no HM ma super veci...chcela som si odtial kupit riflovu suknu, len ta cena bola hroziva...

marushka
10. aug 2009

jáj, baileysa, prines, ja sa ti v tom pohrabem, handričky, to je moje 😉 😉 😉 akurát premýšľam, či nepočkám na tú poradňu, snáď mi urobí aj sono v 20tt a skúsime pokukať, čo to v brušku už naozaj nosím, aby som vedela, ktoré vecičky sa mi reálne ešte budú hodiť a ktoré nie... 😉

micici, to je super, že v KE zoženieš HM mama...tu v BA naozaj nič nemajú...ja sa tam chodím pravidelne, ale asi iba dobre vytočiť...ja tam dokonca nekupujem ani detské veci, už ma to prestalo baviť...radšej Olympia v Brne, tam majú omnoho lepší výber než tu...
a užívaj si kopanečky...aj keď slabulinké, ja tiež necítim nejako extra intezívne, 😢 ale asi to fakt robia tie moje kilečká 😖

roxy_1
10. aug 2009

Ahoj holky,no jeste ze o vikendu se tu tolik nepropise,nevim kdo by to docital 😅
meli jsme pracovni vikend,shazovali jsme strechu a dneska se manza pustili do shazovani stitu a zbytku,takze domek je pod plachtou,byla to velka brigada ale ja mela rajon v kuchyni.... 🙂 vecer jsme chteli za kulturou ale sotva jsem v hospudce vydrzeli hodinu,bylo mi tak zle a byla jsem za cely den vycerpana,ze jakmile jsme dojeli domu uz jsem zase klecela u zachodu....cely vikend jsem prakticky opet zvracela.... 😒 dneska jako kdyz utne,aspon zatim 🙂
tak holky hezke kontroly a markee tobe hodne stesti at vse dobre dopadne a snad ty tri tydny utecou jak voda a budou dobre vysledky 😉

miroslava89
10. aug 2009

dobre ranko..po kludnom vikende je tu zas v pondelok rano poriadne zivo🙂

meggieya
10. aug 2009

nedockava a skusala si si dat ten piridoxin? je to vlastne vitamin B6, ja ako som ho zacala uzivat mi prestalo byt zle a citim sa ovela lepsie.... vyskusaj, mozno zaberie...
baileysa ... no nam rastu bruska, rastu... 🙂 sa tesim z toho, ze to uz bude na mne konecne vidiet...
cez vikend som bola u tety a hovorila, ze moja mama mala velmi lahke porody, takze dufam, ze som to zdedila po nej... 🙂

nedockava4
10. aug 2009

meggieya...neskusala...ihned idem volat manzelovi, nech mi kupi a prinesie...

roxy_1
10. aug 2009

meggi ja si jej koupila a le zjevne na me nefunguje 😒

meggieya
10. aug 2009

nedockava a potom si daj na zaciatok iba polovicku denne.... mne uplne staci... max mozes jednu za den...

meggieya
10. aug 2009

roxy tak skus este ginger tabletky... kazde 4 hodiny jednu... tie mne na zaciatku pomohli, potom uz nie...

gucz
10. aug 2009

megg pekná fotka v pase 🙂
ale ste sa rozkecali

meggieya
10. aug 2009

gucz, no dakujem... 🙂 to ma moj drahy fotil, ked sme isli kupit manzelsku postel... to sme este nevedeli, ze budeme tehotny... 🙂 no rozkecali, ked treba poradit..... 🙂

petronelka77
10. aug 2009

Ahojte kocky, nemate dobry typ na kociky a postielky? (link a typ)
dakujem 🙂

gucz
10. aug 2009

petronelka no ja mám postieľku takú obyčajnú z ikea bielu http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/0011... , po dcérke a kočík..... to je ešte vo hviezdach, ten budeme kupovať až na konci tehu a tiež ešte neviem aký.

meggieya
10. aug 2009

no mne sa paci ten model Nurse look 3 kombinacia... napr tento: http://www.beruskakocarky.com/images/nurse look...
tie farebne kombinacie su rozne, ale dost vyrazne farby... ja som si ho nechala rezervovat u jednej pani po jednom dietatku... tento: http://www.okbazar.sk/obr/1246360799_0.jpg
ale su rozne ja som hladala na babybazar.sk velmi vela ich je tam v ponuke, teda ak chces ojazdeny... a ak novy, tak napr. na kocikovo.sk ale ak si pozries tie ceny, hned ta chut prejde... 😉

marushka
10. aug 2009

petronelka, daj do vyhľadávača, náááááááájdeš miloón stránok s kočiarikmi... 🙂
ja som teraz pozerala na týchto: www.matko.sk, www.malvik.sk, www.predeti.sk, www.babyland.sk, www.babydirekt.sk, www.maderna.sk, www.e-kociky.sk... 😉 😉 😉
ale tiež je to vo hviezdach, vôbec sa neviem rozhodnúť...

meggieya
10. aug 2009

no hej, tych moznosti je velaaaaaaa 🙂
marushka a ty chces novy? lebo taky co ja by som chcela stoji 600€a to sa mi zda dost vela....

adros
10. aug 2009

ahojte tehulky

tak dnes ste sa nejak rozbehli, narozdiel od vikendu 😀

drzim palce pri poradniach a vysledkoch

ja som dnes bola u zubara, som o 40 eur lahsia, ale snad teraz zub vydrzi 🙂 a tiez som si odbehla na EKG, srdiecko mam v poriadku 🙂 este cakam na vysledky z toho vyteru, tak som zvedava, co bude, ci sa ta mykoza potvrdi 😒

lilly, super s tym 4D v HC. Na kedy si objednana? lebo aj ja idem 6.9. o siestej, tak ci sa tam nahodou neuvidime 😉

adros
10. aug 2009

a co sa tyka tehu-oblecenia, tak ja som si objednavala cez bazar na konikovi, takze mam teraz super lanove 3/4 nohavice a aj take kratke nohavice. Tak konecne mam co nosit 😀

marushka
10. aug 2009

meggi, ja určite nový, ale neviem sa rozhodnúť, mám zopár faforitov, tiež sú drahšie, ale nebudem to preháňať, predsa len, pri druhom mimi sa mi to zdá byť značne neefektívne... pokiaľ je to ale tvoje prvvé dieťatko, tak pokojne investuj, predsa len potom ešte môžeš použiť aj pri ďalšom 😉

lili213
10. aug 2009

meggieya ja pochádzam z TT ale HC poznám robila som tam.
adros ja idem 6.9 o 15.00

gucz
10. aug 2009

ozaj baby na MMB sú dva inzeráty, taký kočík ako má janka presne tá istá farba, jeden inzerát je na športiak a druhý na vaničku. Tak ak sa niekomu páči, tak kuk

grelu
10. aug 2009

cafte baby 🙂
...aj mna brutalne boli hlava ☹...si uz robim srandu, ze mam alergiu na pracu, lebo ma vzdy rozboli, ked pridem do roboty :D

miau
10. aug 2009

ahojte 🙂

chcela by som sa opytat nemate niektora ktora cakate dievcatko foto UZV? dnes som totiz bola u lek. a povedal mi ze to je ASI dievcatko ale ze na 100% mi to potvrdi az v 20tt 😖

inak som si dnes kupila super tehot. riflovu suknu v auparku v C and A za 750SK

olienka12
10. aug 2009

dnes od rana ma brutalne pali zaha, neviete niektora co na to pomaha?

meggieya
10. aug 2009

no ja som pocula ze mandle.... 😉 tak vyskusaj

gucz
10. aug 2009

olienka trocha mlieka a suchý rohlík, prípadne tabletky tums, tie sa môžu v tehu.

meggieya
10. aug 2009

nejak sa nam to tu ukludnilo... 🙂

gucz
10. aug 2009

hm, asi všetci odpočívajú

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre