Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

k.a.t.k.a.
13. aug 2009

dobre ranko 🙂
no bodaj by to bolo s tou pleťou a vlasmi pravda, este aj kadernicka mi povedala ze mam take iste vlasy ako pri malej ze to bude urcite baba 😀 a plet mam jemne vyhadzanu 😝

a tema tabulka ... no tak je tam 50% pravdepodobnost ze vyjde 😀 bud alebo 😀 takze na to by som sa nespoliehala 😅

lopezka ja som sa vydavala v 6tom mesiaci a v salone Nicole mi dali na vyber z veeeeela siat 😉 len treba to z predstihom vybavovat, lebo niektore maju zabestelovane saty na rok dopredu 😝 povedala ze najviac svadieb byva vzdy v septembri 😉

sisipetka
13. aug 2009

Olienka 😀
Ja som prvy trimester bojovala s vyrazkami kazdu chvilu, aj v dekolte aj na chrbte - ale myslim, ze to bola skor prvotna zmena a jedla som co som videla 😝 Teraz mam tvar ako detsku prdelku, chrbat je tiez ok, vlasy rastu do dlzky a moje nechty vyzeraju ako po pravidelnej navsteve manikerky 😉 Je to jasne, v brusku je chlapcek, ale my si na potvrdenie pockame az do januara 🙂 😎

nedockava4
13. aug 2009

hm....tak sa to tu pekne rozbehlo.....
...no nic, tie, ktore to chceme vediet, pockame na ultrazvuk a prekvapeniachtive si to nechaju do porodu 🙂
kam patrim ja??? 😀

sisipetka
13. aug 2009

Inac mi napadlo, ze poznam z videnia jednu kocku, ktora ma dvoch synov a uz pri prvom hrozne moc chuda oskaredela a znicila sa jej tvaricka. Teraz po rokoch uz je to lepsie, ale myslim, ze sa chuda dost natrapila 😖
Katka mas dobry typ na salon - ja som mala tiez odtial saty a bola som moc spokojna 😉 - aj ked vtedy este bez bruska 😎

dorotkaa
13. aug 2009

Tak ja mam teraz tiez horsiu plet, takze nieco pravdy na tom asi bude... Ale Oli nezufaj, ty mozes byt ta vynimka ktora potvrdzuje pravidlo 😀

dorotkaa
13. aug 2009

Sisipetka ja by som to asi nevydrzala do januara... 🙂

nedockava4
13. aug 2009

dorotka...ja samu seba presviedcam, ze to vydrzim, ale nevydrzim 🙂
3.9. mam poradnu a 10.9. 3D tak uvidime....

andykca
13. aug 2009

Ahojte babenky....tak som si volala za vysledky a setko je ok...taaak sa tesim...normalne mi stiskalo ritku ked som tam volala 😀 😉

inac nieco na tych chlapcoch bude...ja mam tiez plet fajnovu, nechty fajnove, vlasy v pohode ako vzdy by som povedala....tak baby co ste vyhadzane veruze je to tak asi budete mat babu 🙂

ale najviac co ma trapi je ze sa mi zmenili chuteeeeeeeeeee a mam uz chut aj na sladkeee boze ☹ isto zacnem priberat doteraz to bolo len necele kilecko navrch.... ☹

motylik22
13. aug 2009

ahojte baby a co v pripade ked kamoska no byvala spoluziacka je ties tehulka a ona mala take mierne vyrasky aj ked nebola tehu aj vlasy nemala bochvie co no teras akurat stratila lesk a nechty sa jej lamaly aj pred tehu tak ako teras ked je tehu...no co myslite co bude mat ona? 🙂 😉

dorotkaa
13. aug 2009

Nedockava ved ty to mas aj v nicku, ze to nevydrzis, hihi... No tak ale som zvedava... 🙂 moja kamaratka tiez chcela najprv prekvapko, ale potom si aj tak dala zistit co to bude 🙂

gucz
13. aug 2009

ahojček
ja mám za sebou odber krvi na to AFP, potom sme sa boli prejsť s malou a s MM v meste. Pred chvíľou som spapala uvarenú kukuricu, mňam 🙂
Inak som sa pred tým odberom krvi vážila a schudla som 1 kilo. Sestrička však hovorila, že je to v pohode, že ani nemusím cez tehu moc pribrať, stačí že mimino rastie 🙂

drobec123
autor
13. aug 2009

Dorotka gratulujem k dievcatku - verim ze testy dopadli dobre! Ja mam aj plet aj nechty rovnakej kvality. Mam pocit ze vlasy maju krajsi lesk ale kvalitou sa nezmenili. A vyzera ze cakame babu takze to vsetko treba brat s rezervou🙂 dovolenka bola super! 5dni slovinsko aj sme stanovali+5dni chorvatsko a este teraz 4dni doma🙂 ideme teraz na vylet do viedne len tak sa pomotat. Papa zatial

adros
13. aug 2009

ahojte, nejak vas tusim zanedbavam, a tom som doma 🙂 , tak odpuste

oli - tak vitaj medzi "PN"karkami 🙂 uvidis, nie je to take zle byt doma. Pekne oddychuj a najdi si nejaku zabavku. Ja som sa teraz nejak namotala na Facebook a hram sa Mafiu, manzel si zo mna robi srandu, lebo sa pripajam aj na jeho login a hram aj za neho 😀 ale aspon mi ten cas rychejsie ubehne...

slenka, co sa tyka tej cinskej tabulky na urcenie pohlavia, tak ja som si skusala mna a mojich surodencov a vysli sme podla toho, kolegyna si tiez robila svoje dve deti a vysli a aj kolega, co ma styri dcery, tak aj jemu to vyslo 😀 a gratulujem k dievcatku 🙂

zdenka, vitaj doma po dovolenke, verim, ze bolo super. A k tej mykoze... no neviem, ci som ju mala alebo nie, v pondelok som si volala doktorke a sestricka mi povedala, ze ak uz nemam vytok, tak uz cipky nemusim brat, brala sm ich 5 dni. Ale zabudla som sa spytat, ci to bola naozaj mykoza alebo nieco ine. Ach jaj, to som cela ja.... 😀

drobec, tak to by som chcela aj ja, aby ma rano cakalo cerstve pecivko 🙂 Manzel o siestej uz odchazda do prace a ja sa kvoli vychadzkam dostanem do obchodu az o desiatej a to pecivo uz nie je ani zdaleka cerstve 😒

lopezka, drzim palce na vysledky, urcite budu dobre, neboj

andykca - gratulujem k vysledkom

andykca
13. aug 2009

motylik nooo mala by to kamoska nechat na prekvapenie 🙂 😉

adros noooo pocuvaj sup medzi kamaratov na facebooku ja tiez hram mafiu a som v 70lev....xi

olienka12
13. aug 2009

adros ja som sice na PN, ale budem chodit do prace aspon zatial... mozno sa dohodnem, ze 4 hod. v robote a 4 v pohotovosti doma..

adros
13. aug 2009

oli, a to na nejaky cas, ci takto chces pracovat az do materskej?

andykca, na IP mas moje cele meno, aby si ma mohla vyhladat na FB 😀

olienka12
13. aug 2009

inak podla cinskej tabulky mi vychadza dievcatko 🙂) wed sme podla nej aj skusali hehe tak uvidime uz len 12dni a snad sa dozvieme 😉

andykca
13. aug 2009

adros uz som si ta pridala 🙂 hehe....a mam ta tam...

olienka no tak drzim paste aby vam to vyslo 🙂 ja ked som sa pozrela do tej tabulky tak som skor dufala, ze to nebude pravda, lebo mne vychadzalo dievcatko....

nedockava4
13. aug 2009

oli...a to mozes robit pocas PN?

olienka12
13. aug 2009

aj ja vas chcem na FB 🙂))

olienka12
13. aug 2009

nedockava u nas vo firme je vsetko na cierno tak im to vadit nebude 🙂)

olienka12
13. aug 2009

tak ideme na obed mimi a ja 🙂)

dadulka2000
13. aug 2009

AJ ja som na FB,.... ako sa ideme hladat ?? 🙂

dadulka2000
13. aug 2009

co posleme si IP kdo chce si koho pridat na FB? meno a priezvisko pod akym sa ma hladat,..ok?

nedockava4
13. aug 2009

suhlasim....aj ja som na FB 🙂

andykca
13. aug 2009

oukej....dadulka a olienka poslem vam IP si ma mozete pridat 😉

oolienka tak aby ti potom ale dali aj vyplatu...nieze ta ototok.. 😉

adros
13. aug 2009

tak aj ja posielam svoje meno daduke a olienke 😀

weronikla
13. aug 2009

Ahojte, pekny den 😉 Po dvoch hodinach cakania v cakarni som sa dnes dostala k doktorovi 😠 Ale tie super vysledky, aj na protilatky ma veeelmi potesili 🙂 No a utz mi nerobil dnes, takze musim pockat do 14.9., kym budem vediet, ci je to chlapec alebo dievca. Ale podla pleti a vlasov to povedat neviem, vsetko ostalo tak ako predtym, plet som mala na prd aj pred otehotnenim a to je moje celozivotne trapenie ☹
No aj ja som na FB, tak co s tym? 😉 Mafiu som ale rpestala hrat, pretoze som zacinala byt zavisla a travila som tam velmi vela casu 🙂

ives77
13. aug 2009

ahojte kočky 🙂 Ja som sa dnes navedela vykopať s postele moja polovička dnes šla do roboty na 11tu tak sme do pol ležali v posteli.Potom som horko tažko vstala,ozaj mám na vás otázku som totižto prechladnutá Filipko je chorý a mna to už od neho tiež chytá čo teraz môžme brať?Nejaké lieky 😒

lili20
13. aug 2009

včera som synovi rozprávala ako jeho (možno)malý brácho vyvádza v brušku.Povedal mi že to musí byť hrozný posit mať niekoho v sebe a ešte k tomu keď sa to hýbe.On sa veľmi teší ako bude kočíkovať ale som zvedavá ako dlho ho to bude držať.A ja teším že si toto bábo vychutnám pretože prvé dve som mala po 1 roku a troch mesiacoch.Takže to bolo viac starosti ako radosti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre