Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

roxy_1
13. aug 2009

lenickan ja zacala citit kopanecky az tento tyden,odpovida to tak u prvorodicek mezi 20-22tt tak vidim ze u me uz jo tesim se az se to vzestupni.... 🙂

lenickan
13. aug 2009

hmmm já jsem dnes 17+2 tak snad už brzy ucítím. Na UZ se hýbal hezky🙂
roxy a jaké prášky bereš na bolest? Mne občas začne hlava:( to je to jediné:(

Holky a jak jste na tom s váhou? U mne je to ráno skoro neviditelné a večer jsem normální těhule🙂

wanduska
13. aug 2009

cau drobec, ides teda? 😎

dadulka2000
13. aug 2009

babenky zase som sa riadne natlacila,... uz 🙂
ja mam kona v praci, ale FB nie,... tak ja tu budem isto 😀 - aspon cez pracovne dni (3x do tyzdna)
Lenka vitaj,.....

lenickan
13. aug 2009

tak super, mne minulý týden doktorka řekla že bych už je pomalu mohla citit tak jsem byla vyplašená že necítím nic:(
ale hodně říkají okolo toho 20 týdne, tak ještě chvilku počkáme🙂

roxy_1
13. aug 2009

lenickam koupila jsem si homeopatikum neo-cephyl prej to miminku neuskodi a me to na migreny zabira... 🙂 koupis je normalne v lekarne

roxy_1
13. aug 2009

jinak ted jsem se par dni nevazila ale asi co mesic to kilo takze 5 kg uz mam nahore...

lenickan
13. aug 2009

mne to do migrény přeslo jen jednou a bylo to peklo asi 6 hodin - bylo to hned na začátku tak jsem se bála prášku a vydržela to jen s hadrem na hlavě🙂

lenickan
13. aug 2009

roxy a na kolika jsi začínala? Já začínala na 58kg, ted mám 60,5kg takže tak 2,5 kilča.
Ráda bych se vešla do těch 12kg aby se to rychle vrátilo do normálu ségra přibrala 20kg, kámoška 18kg a byla to pak fuška

sisipetka
13. aug 2009

Roxy, mne lekarnicka ten liek nechcela predat - vraj je tam kyselina acetyl...neviem aka, a ta by sa pocas tehu nemala, lebo vraj zuzuje alebo roztahuje cievy - to si uz nepamatam. Jedine, co mi povolili je paralen, max. 1 x denne. Tak som bolesti zvladala bez vsetkeho, ale raz som si ho supla - bo som myslela, ze skocim pod parny valec 😅

roxy_1
13. aug 2009

lenickan ja zacinala na 57kg takze kdyz jsem se vazila asi v sobotu mela jsem 62 kg,taky nechci moc pribrat at to pak jde dobre dolu...uz ted se citim jak vorvan protoze mi porostl zadek... 😒

dadulka2000
13. aug 2009

baby,...co sa stresujete kilami,..ja som mala +20kg pri Ellie a teraz to vyzera na tak isto -ak nie este viac, uz teraz mam +6kg.
inak sa to schudlo uplne samo,...asi za 6 mesiacov som mala este menej ako predtym,... no uvidim ako to bude teraz. 😀

roxy_1
13. aug 2009

sisi me paralen vubec nepomahal,a nektera s holek tady psala ze prej ten cephyl neuskodi miminku,tak jsem za to byla moc rada...a je tak napsane ze dospely clovek muze snist az 9 tablet denne,coz me prijde hrozne moc,ale me zabral jeden...ani bych jich tolik do sebe nervala,ted me hlava tak casto neboliva,dneska po dlouhe dobe... 🙂

lenickan
13. aug 2009

ono to ted půjde rychleji ale když se budeme hlídat tak nemůžeme snad tak šíleně přibrat🙂
Chodím plavat tak 3x v týdnu a pozoruji, že to má docela vliv... taky jsem se rozšířila - nejvíc mi povyrostla prsa...z dvojek mám větší trojky...

roxy_1
13. aug 2009

no o rozsireni ani nemluvim,zkousela jsem natahnout stare jeany a mam tak sirokou panev ze jsem je sotva natahla ale uz nedopla...pocituji to na nekterych vecech ale porad to neni jeste tak katastrofalni... 😅 je to nas udel 😀
to plavani ti zavidim ja tu nemam zadnou tehulku v blizkosti se kterou bych mela kam jezdit plavat...taky bych to brala... 😉

lenickan
13. aug 2009

dadu opravdu 20kg bylo za 6 měsíců pryč a jen tak samo? Tak to je úžasné🙂

lenickan
13. aug 2009

nechodím na to těhotenské plavání ale do bazénu. manžel mi pořídil permanentku tak se snažím dokud to jde.
Myslím že tak 3 měsíce by to ještě mohlo v klidu jít ten 8 a 9 už asi budeme jen sýpat doma🙂

dadulka2000
13. aug 2009

asi kojenim a aj tym ze som zacala robit svoje aerobiky (co som koli tehu prestala, lebo som mala problemy), ale nic ine som nerobila okrem toho,... a vela chodze s kocikom. a keby ste videli kolko som zjedla,..no hroza,...ale mne chuti jest vzdy, nemohla by som byt na diete,....

roxy_1
13. aug 2009

ja se ridim podle me mamy...pri segre pribrala 20kg a pri me 16a ma krasnou postavu,vzdy nam brala veci kdyz sla na parbu kdyz jsme byly se segrou v puberte...no a taky nevim co to u nas bude,mam plet cistou a mela jsem ji i pred tim a mama rikala ze kdyz nas cekala ztratily se ji veskere vyrazky...je to zvlastni... 😅

roxy_1
13. aug 2009

leni to mas super,me by nevadilo ze je to normalni plavani a ne tehu cviceni ale nemam koho k sobe... ☹ obcas protahnout telo by neuskodilo,ted mame prace s domkem takze cviceni je dost a dost...
doufala jsem ze pojedeme na tu dovolenou,jenze kdyz ma ten manza zlomenou tu ruku tak pojedeme leda do haje... ☹

lenickan
13. aug 2009

no tak se nebudeme stresovat ale hlídat jo🙂 jíst dobře ale jen to co má smysl - ne chipsy a podobný hnusy... naštěstí nemám vůbec chut na čokoládu... ale včera večer jsem si šla namočit lžíci do medu🙂))
dadu: kojení a cviky a šlo to - také v to doufám, že zase budu drobek...

evcam
13. aug 2009

ahojte. v prvom rade gratulujem k uspesnym kontrolam a k pohlaviu. u mna to bolo pri kubkovi tak, ze som mala plet krasnu bez vyrazok a teraz je to prave naopak . podla cinskeho kalendara mi to vyslo v oboch pripadoch. konecne som si vytvorila nejake albumy aj foto bruska tam je. 😀

lenickan
13. aug 2009

já chodím taky sama ráno v 10 a většinou jsem tam úplně sama, takže si plavu lážo plážo tu hodinku a jdu domů.
na baráku to je dřina my přistavujeme na chajde koupelnu takže taky dřina - ale radši nic moc netahám:(
Tak třeba po čechách?

lenickan
13. aug 2009

my se necháme asi radši překvapit...:¨)

lenickan
13. aug 2009

evco máš krásné bříško takové už opravdu těhu - já vypadám jak přežranej hroch

lenickan
13. aug 2009

musím utíkat na nákup. Tak se zatím mějte a těším se na příště...

roxy_1
13. aug 2009

evcam kransy synek... 😵 a brusko mas taky super.... 🙂

lenickan po cechach to neni ono....my jsme s manzelem jeste nebyli za celych 7 let spolu u more tak jsme chteli letos jako libanky poprve a naposled ve dvou....uz jsme se konecne domluvili na terminu 5.9. no uvidime az co mu reknou na kontrole jak ruka vypada.... 😉

evcam
13. aug 2009

leni dakujem no ono to je aj tym, ze uz budem mat druhe babo tak sa to rychlejsie zvacsuje 😀 😀 😀

evcam
13. aug 2009

roxy dakujem. ked mal kubko dlhe vlasky tak si vsetci mysleli, ze to je dievcatko. ty uz vies co to bude?

lenickan
13. aug 2009

no tak budu držet palce, aby mohl letet...!
je fakt že moře je moře, my jsme si ho letost nechali kůli těhu ujít ale minulý rok jsme byli 2x - tak letost to bylo všechno autem🙂
tak zatím ahoj...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre