Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

andykca
18. aug 2009

olienka nooooo neviem sice po com tuzite ale vyzera to na chalana 😉 mas podobne priznaky ako ja a ja viem ze budeme mat chlapceka... 😀

dneeeeees mam horucku nakupovaciu uz som nakupila nejake vecicky pre drobca na Aukre...sa tesim ked mi dojdu domkov xi

sisipetka
18. aug 2009

inac vecicky maju krasne - od vymyslu sveta, ale myslim, ze vela netreba kupovat ... dietatko to zvladne aj s drevenymi kockami, tak ako my 😀

dadulka2000
18. aug 2009

peti,... a s najvacsou oblubou s vecami co nie su hracky,.... ako lyzicky, plastove nadoby, hrce,... atd 😀

sisipetka
18. aug 2009

Adi uz Ta to chytilo 😀 parada, ved pockaj kam sa dostanes do 40 tt s takou maniou 😀 😀
...ja som akurat cez vikend kontrolovala nejake vecicky, ci nepresla zaruka - nastastie vydrzia do 10/2010 - takze nic nenakupujem... troska vam aj zavidim, ale aspon si to pekne uzite...je to super pocit 😵

olienka12
18. aug 2009

sisipetka, no ja som uz strasne zvedava, ci idem vytriedovat tie ruzove veci, alebo ako... podla cinskej tabulky sme sexovali az, ked vychadzalo dievcatko hehe

dadulka2000
18. aug 2009

ani ja nic nekupujem (teda par balikov plienok som uz kupila - a tot vsjo) - ale sem tam sa kocham v obchodoch - window shoping 😉

sisipetka
18. aug 2009

Dadi mas uplnu pravdu, pripadne co najdu na zemi, ked uz zacnu lozit 😉
...mne akurat sestra doniesla z Ekvadora taku knizku a rukavicku s roznymi postavickami na zabavenie dietka...neviem co s tym budeme casom robit, ale aspon ona sa potesila z nakupu 😀 - mozno sa do toho neskor pusti nas hafan 😀 😅

olienka12
18. aug 2009

andy no uvidime.. uz sa zmierujem s Danielom pomaly ale isto hehe uvidime v pondelok pevne verim, ze sa ukaze 🙂)

olienka12
18. aug 2009

ale ja ako nakupovacia maniacka, ked vytriedim ruzove a kvietockovane, tak budem mat naku normalnu akuratnu vybavu, ale ked tie ruzovucke veci su take cute proste su najkrajsie 🙂))))

allinka79
18. aug 2009

sisipetka a je nejaky zaruceny "babsky" sposob?

dadulka2000
18. aug 2009

to Peti vyuzijes,... okolo 2.5 roka,... elka nasa ma rada ked sa s nou tak hram,... ale ako babatko take veci mala uplne v pazi....
napr mam z ikei take zvieratka na prsty - s tym robime divadielko - neviem aku rozpravku uz vymyslat,.... ale to az teraz prislo

sisipetka
18. aug 2009

Olienka, aj mne sa paci meno Daniel - MM som uz nacrtla aj tuto alternativu, tak zatial vaha - vraj je to prilis umelecke 😵 Dievcatko je zatial Zara a myslim, ze aj ostane 🙂
Dadi - ten window shoping ma rozosmial 😀 - ja som este nedospela ani k tomuto stadiu 😀

olienka12
18. aug 2009

no ale baby ideme do madarska navikend, viete co to so mnou bude robit ked uvidim ruzove volaniky? 🙂))))) musim draheho poprosit aby ma drzal na kratko 🙂)))))

sisipetka
18. aug 2009

Olienka, ty to mas aj za 3 tehulky vo vienku 😉
S tymi dievcatkami a chlapcami si nepomozete - nositelom predispozicie pohlavia je vzdy muz. Su napr. muzi, ktori dokazu vraj plodit iba chlapcov, lebo maju rychle spermie (to su chlapci) a tie pomale (dievcenske) nemaju dobru zivotnost, aby si pockali na vajicko a zahynu skor ako dojde k oplodneniu..... Proste genetika nepusti 😎
Dadi, myslim ze mas pravdu, ked uz budeme rozpravkovy, tak zuzitkujem aj kozene MM rukavice 😀

andykca
18. aug 2009

Peti jasnee nakupovacia mania je tu hehe...ale to je tou nudou doma xi 🙂 uz nejake veci po malej Sofinke (neutralne) mam doma...a este ma caka vyber nejakych veci od segrinej kamosky...ale kedze maly sa narodil na jar tak sa radsej obzeram po teplejsich veciach pre malinkateho 😉

olienkaaa tak budes mat ruzove veci do buducnosti ak a nepodarilo dievcatko splodit teraz 😉

sisipetka
18. aug 2009

Olienka, ved skus window shoping - Dadka Ti da navod 😵

olienka12
18. aug 2009

no ja budem asi kupovat vo vypredaji bazeny a plavacie kolesa hehe tym nic nepokazim hehehe

andykca
18. aug 2009

oli a hadam budu mat aj ruzove s volanikmi (tie bazeny a kolesa) 😉

olienka12
18. aug 2009

andy dufam, ze nie hehe zameram sa na zelene so zajacikmi 🙂)

dadulka2000
18. aug 2009

Petka poznam kamosku - ta ma Zarku,..to je pekne meno,... alebo Sara,....

sisipetka
18. aug 2009

Adi, presne na januar potrebujes teple veci, ale na druhej strane zima rychlo zbehne, hned je tu jar - drobec veci vyrastie a kolotoc ide od znova 😉 Ja ani neviem ako to u nas vyzera. Veci mam u svokrovcov a riesit to zacnem az na MD. No a ako som posledne dni "mierne" vytocena na sefa (ved poznas), tak to tu zabalim na zaciatku novembra a hura prazdniny 😀 😀
Olienka 😎

eva3107
18. aug 2009

Olienka tak s tym nakupovanim... 😉 ..nakoniec veci budes darovat 😀
Inak musim tu lampu este odfotit a potom ju tu pridam...ale je ina ako na tej fotke..nie je to na postielku...Ale na stolik... 😉
No uvidime co budeme mat nakoniec mi ci chlapca alebo dievcatko...noo stale nad tym uvazujem a hlavne teraz , ked o tom tak huzevnato pisete 😅

sisipetka
18. aug 2009

Dadi, vzdy som tvrdila, ze ked budem mat trojcata, tak sa budu volat - Sara, Zara a Lara 🙂 - ale uplne mi staci jedno a zdravucke 😉

antoniab
18. aug 2009

ahoj baby tak sa hlasim po hroznom dni v praci ktory som zas orevala ☹ moja nadriadena mi kazala vytierat prach na skrinach su dost vysoke takze sa nanu musite vystveratna jednu policku jednou rukou sa drzat a druhou vytierat a pri mojej vyske 158 cm stojite naspickach 😠
uz k nej nemam slov ak mi zajtra neda gp papier ze nemam tahat nic tazke a liez to skriniach tak tu koncim

baby ste niektora na urade prace lebo doma ma aj tak nik nezamestna tak pojdem na urad a potom kto mi bude platit matersku socialka z minimalnej mzdy 😒

andykca
18. aug 2009

oli ja len podpichujem 😀

Peti aleee to ta musel pekne vytocit 😒 to nech si nedovoluje na tehulku laskavo 😠 😀
A viem ze to zbehne rychlo preto vykryvam len par mesiacov vlastnymi nakupmi (inac som zvedava co povie Peto ked pride hehe on o nakupoch nevie xi-zatial)....

olienka12
18. aug 2009

andy ved ja to tak beriem 😉

andykca
18. aug 2009

antonia to co je za kozu?? ta nema rada alebo co?

ja som na urade prace (tiez nemam pracu ma vlastne oni vyrazili) a doplacam si nemocenske poistenie dobrovolne (ja uz od zaciatku roka lebo som bola aj zivnostnik) takze ak to tak vyriesis tak nebudes mat vyplacanu matersku z minimalnej mzdy 😉

drobec123
autor
18. aug 2009

ste sa rozpisali ..... ja makam strasne dnes, uz ma bolia oci a hlava. ale vecer chcem ist o 18.00 cvicit takze sa trosku uvolnim, snad tam nebude horuuuuco, lebo to umriem, bleeee
no ja musim povedat ze z mna sa ziadne extra chute neprejavovali, ja som cely zivot maniacka raz na sladke a potom straaasne na slane. a v tehu to je uuuuplne rovnako. ale musim povedat ze som mala castejsie chut na kyslu kapustu + pivo. a vyzera ze cakame dievcatko, ale brusko nemam vypukle dopredu ale viac tak roztecene aj do bokov a to sa hovori ze je pri dievcatkach 🙂
ja mam par veci od kamosky, predala mi celu tasku H&M kolekciu neutralnych veci za babku a tak som rada. nechcem do toho investovat teraz vela, ked neviem co budeme potrebovat a najma som aj opatrna ....
a take somarinky ze spiacu lampu e-e-e, asi som veeelmi racionalna ale na blbosti tu budu stari rodicia, ale nebudem ich v tom podporovat aby to kupovali, vsetko s rozumom.

sisipetka
18. aug 2009

Antonia, tu na SR sa pocita materska z minuleho odrobeneho roka. A ten kto nema narok na matersku, tak hned od zaciatku MD dostava rodicovsky prispevok - teda nie som si ista. Pomohla by nam nejaka personalistka - kocky, ste tu nejake v tomto zdatne?
A to utieranie - by som ju zastrelila, v tehu by si sa moc nemala natahovat s rukami do vysky a tak - hrozia rozne rizika 😠
Adi, ani to uz neriesim, vcera som si vypocitala datum nastupu na MD + zvysok dovolenky, co mi ostal a k 9.11. tu koncim .... joj

nedockava4
18. aug 2009

sisi, to su presne aj moje mena....mam ich aj tu na konikovi napisane 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre