Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

dadulka2000
18. aug 2009

sisi cauko, uzi si cvicenia,...a neprehanaj to

andykca
18. aug 2009

dadulka no tak dobreeee si ma prehovorila xi... 😀 😀 😀

eva3107
18. aug 2009

Nooo....baby nemala by som to pisat ale mi doma palime casto...no moj svokor 😅
Dadulôka nechces mi tie slivky poslat?

andykca
18. aug 2009

ajoj petula 🙂 a veru neprehanaj to.... 😉

dadulka2000
18. aug 2009

evka,... rada,....ale neviem ci cestou sa uz nezacnu sami "palit" - kym docestuju na sr 🙂

eva3107
18. aug 2009

😅 ...no to mas pravdu nooo oni aj tak musia hodnu chvilu sa same kvasit....
Ale nieee iba sio utahujemmm 😉

dadulka2000
18. aug 2009

ved ja viem,... idem sa pomaly aj ja zberat k odchodu,...majte sa tu krasne a uvidime sa zajtra 🙂

andykca
18. aug 2009

ale baby to by bola vyhoda - uz by boli vykvasene a sup len do palenice....hehe

dadi paaa pekny vecer idem aj ja lebo moj drahy dosiel 🙂 konecne

eva3107
18. aug 2009

Noooo teraz ste pisali o 106 🙂 a teraz ste vsetky podchadzali 😢

solliden13
18. aug 2009

Ahojte baby, pridavam sa k vam, ja mam termin 08.01.2010. Este nevieme pohlavie ale uz sa tesime. Ako znasate teple dni??? mna strasne bolieva hlava.

olienka12
18. aug 2009

Baby hlasim,ze som si kupila tehu vankus /na kojenie/ v lidli za necelych 10eciek 🙂)) a co ma tesi este viac super tehu plavky v tescu za 16eur 🙂))) takym tempom do madarska pojdeme len na kupko hehe

eva3107
18. aug 2009

Vitaj solliden13... 😉
nooo celkom fajn ked som v miestnosti s klimou 😅

olienka12
18. aug 2009

solliden vitaj 🙂) ja som na tom s teplom podobne,hrozne ma unavuje..

miroslava89
18. aug 2009

ahojte.. po skratenej dovolenke idem nakuknut aj k vam.. sice sme si dovolenku neuzili ale som rada ze aspon tie 4dni boli..

miroslava89
18. aug 2009

a tu je nieco nove?🙂 nejake zaujimavosti?🙂

olienka12
18. aug 2009

mirka ahoj, co sa stalo,ze len tak kratko? dufam,ze nic vazne

miroslava89
18. aug 2009

oli "nic vazne".. len manzelovi zmizlo niekolko tisic eur z firmy 😠 😖 ale uz je to ako tak vyriesene.. a to som sa nanho hnevala kedvela pracoval a teraz nebol 3tyzdne poriadne vo firme a tak to aj dopadlo 🙄

olienka12
18. aug 2009

oh.... dnes malokomu mozes verit, som rada,ze ide iba o peniaze nie o zdravie.
pojdete este na jesen ze?

miroslava89
18. aug 2009

to som vravela aj ja drahemu ked sa nervoznil preto..peniaze boli aj budu.. na prezitie nam postaci aj to co mame..

na jesen chceme ist na tri tyzdne prec "az" za velku mlaku- uvidime ci nam to vyjde..

olienka12
18. aug 2009

drzim prsty aby vyslo. ty sa ako citis Mirka?

botis
18. aug 2009

caute baby, ja som tu nebola uz par mesiacov :( dcerka sa prave naucila chodit takze mam o zabavu postarane...
nemam sancu vsetko citat ale ako ste pisali o tom pohlavi a o menach, tak ja som sa vcera dozvedela. ze budeme mat pre zmenu syna, takze Adrián alebo Patrik...
drzim vsetkym palce, snad uz nevolnosti presli, teraz zas zacnu zavadzat bruska a drobci budu v noci kopat aby sme na nich mysleli 🙂
majte sa zatial krasne, snad sa mi este podari ozvat

marushka
18. aug 2009

xixi, olienka, zase si si neodpustila? 😀 😀 😀

ja už tiež chytám hniezdenie- mám táááááááááááákýto zoznam, tak už som sa začala činiť 😉
k tomu o dva týždne maľujeme a také podobné prácičky, keď to prežijem, budem rada, ten bordel si ani nechcem predstaviť...

olienka12
18. aug 2009

marushka ja stale nemam dokoncenu kupelnu a wc... uz je to na nervy... chcem uz konecne vypratat material z chodby presunut tam stare skrine a kupit nove do spalne... potom prehodit vsetko v kuchyni lebo budem mat jednu postielku aj tam... caka ma toho teda dost 🙂))

lopezka
18. aug 2009

ahojte 😅 dostala som sa sem az teraz 😠

drobec, kam ides na ten 3/4D UTZ 9/9 ? lebo ja idem vtedy do toho hlohovca 😅 tak sa mozno uvidime 😀

boncusik & marushka 😀 ano myslela som, ze podla chuti by sa to mohlo dat uhadnut, co by sa to malo u mna skryvat 😀 ..... napr, moja segra bola dlhe roky vegetarianka a ked bola tehu so synovcom, proste si pytal maso 😀 tak vegetarianstvo slo tatam 😀 ..... a dalsia segra napriklad zboznovala mliecne vyrobky, jogurty a tak .....a ma dceru 😀
ja osobne momentalne neznasam maso 😒 a hrozne mi smrdi kava 😖 .....a tiez mi hrozne chutia take mliecne napoje ako aktivia, ci probio 😅 a napriklad mi hrozne chuti pribinacik, co som roky nejedavala .....ale nie vanilkovy, ale kakaovy 😀 😅 .....tak som hroooozne zvedava, ci sa to fakt da podla chuti uhadnut 😅

olienka12
18. aug 2009

lopezka zabudla som napisat, ze ficim na tvarohovo-smotanovych kremikoch,tie jem na kvanta... a min.liter mlieka denne nieco ako pribinacik maju v tescu, za par centov a chuti to super mliekaren Tami to vyraba 🙂)

lopezka
18. aug 2009

weronikla, no tie moje saty....to nebolo az take jednoduche, ako to mozno vyzera ....vyskusala som ich asi 20 😖 ......a som tiez obmedzena svojou vyskou a bruskom samozrejme, ktore bude o mesiac neviem ake velke 😅 😖 .....takze na skusku pojdem asi na 3-krat 😀 😅

zabudla som privitat nove tehulky 😀 ale nas uz je 😅

ozik, aby som nezabudla ......zajtra idem na tu amnio 😠 tak mi drzte palce prosim 😉 😅

lopezka
18. aug 2009

olienka 😀 mne teraz tiez chutia hentake kravinky, ale skor kakaove, ci kavove 😅 ......a zakusky ci kolace tiez take kakaove 😀 ......mlieko pijem len ked nemozem spat ... a to s medom 😀 ...nie ze by som ho nelubila, ale len tak same mi nechuti 😠

olienka12
18. aug 2009

lopezka drz sa zajtra posielam pozitivnu energiu tebe aj mimi 😉

weronikla
18. aug 2009

Lopezka, zajtra sa drz, budeme na teba mysliet a drzime ti vsetkych osem palcekov 😉
A tie jogurty a termixy a pribinaciky, to tiez veeeelmi mozem a maso mi moc nechuti, len kuracie alebo morcacie.. tak uvidime 🙂
A inak, zienky, mavate este pobolievanie v podbrusku? Ja sledujem, ze v poslednej dobe mavam kazdy vecer bolesti, take akokeby vnutorne krce, ale len na pravej strane a dost casto ma boli aj chrbat a hlavne na pravej strane krizov... ☹ Neviem, ci volat doktorovi, ale co mi povie??

marushka
18. aug 2009

lopezka - tak já ti nevim...mám kamošku, ktorá pri oboch deťoch jedla úplne odlišné veci a tehotenstvá boli diametrálne odlišné a deti sú rovnakého pohlavia...ja sama na sbe ešte nedokážem určiť o čo go...zle mi bolo rovnako ako s kubkom, nechty a vlasy kvalita tiež ako prvýkrát, chute iné...tak snáď 25.teho sa dozviem 😉 potom ti sem hodím infošku, ju? ty si to už zakategorizuješ a dáš pre zmenu vedieť, aký ti vychádza záver😉 🙂 😉

olienka, hm, len my ešte nevieme, či nebudeme kupovať nový bytík...tak asi si vieš predstaviť, aké mám nervy, pretože vlastne neviem, či sa mi oplatí sa púšťať do maľovania, or sa rovno presťahovať 😒 😒 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre