Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

eva3107
20. aug 2009

Ahaa..No tak Oli asi sa mi to ani velmi nevyplati..,len chcem aby manzel bol pri porode to si zaplatim a inakto bude asi bez nadstandardu 😅

marushka
20. aug 2009

katka, vďaka, fakt si nevidím pre oči... 😉

máš pravdu, ja sa tiež nezaoberám pri výbere nemocnice tým, čo sa tam stalo....ja keď som odrodila tak mi jeden lekár pri administratívnych otázkach ako som vlastne skončila v ružinove povedal, že je síce pekné, že som mala rodiť u kamošky, dôvera je super vec, ale vlastne môžeš mať 30 zazmluvnených doktorov, a 50 známych, stačí jedna embólia a jednoducho ti nepomôže nikto, - ešteže som mala po pôrode 😉 a to sa presne stalo na antolskej...

a je pravda, že každý máme iný vkus a vnímanie, jedna je spokohjná na antolskej, jedna v ružinove or kramároch...koľko ľudí, toľko chutí...ja by som nevedela asi nikomu v tomto poradiť 😉 😉 😉

eva3107
20. aug 2009

Nooo zaujimavy link Dik Oli 😉

sisipetka
20. aug 2009

Ahojky kocky,
vy ste dnes ale sikovne s tolkymi stranami 😉
Stihla som zatial zaregistrovat 2 dievcatka - gratulujem, Lopezkin popis akcie amnio - drzim palceky vsetko bude ok. A zopar kociek, ktore trapi hrdielko - mne dr. odporucila homeogene...a uz som ho pouzila viackrat a bolo za den po tom 😎
My sme mali dnes poradnu, brali krvicku, skontrolovali krcok a mame za sebou i dolezity ultrazvuk. No a nase male sa rozhodlo dobehnut prvotnu stratu a posunuli sme sa uz na koniec 22 tt a tym padom s decembrovym terminom. Ale od vas neodidem 🙂 iba mimi bude jedno z tych starsich 🙂 A poslali ma uz priamo do rizikovej poradne v nemocnici, kde budem rodit - takze teraz sa uz len rozhodnut kam a podrobovat sa castejsim meraniam, aby sa predislo predchadzajucemu nestastiu. Troska mi padol kamen zo srdca a verim, ze uz to dobre dopadne 😉 No a vydrzala som sa dr. nespytat na pohlavie, aj ked troska tusim podla toho ako som kecala so sestrickou, ktora bola pri nas pocas celeho ultrazvuku 😎 ...ale necham si tusaka pre seba, kedze ani ocino nechce o tom nic vediet 😀

andykca
20. aug 2009

Peti no super 🙂 takze predsa ste sa preklenuli do decembra a dovtedy nas budes natahovat co to bude? noooo pekne xi...budes pod drobnohladom chvalabohu...

adros aj ked sa mi to nenavsevovanie na izbach nepaci tak pojdeme kuk do nemocky 🙂 a ked si ju nevyberem aspon dame caj abo kaaavu 🙂

marushka
20. aug 2009

jéj sisipetka, tz to fakt vydržíš????? a gratulujem , že poradňa ti dobre dopadla... 😉 😉 😉 len sa pekne držte aj naďalej, nech je všetko v poriadku 😉 tak to sa ti aj termín pekne posunul, žeby vianočné dieťa?

katka, som si všimla - si písala že aj ty si bola s maličkou v pôrodnici na vianoce???? aké to je?

dadulka2000
20. aug 2009

ahojte kocky,...
vy sa teda nezdate,...kolko popisaneho,...🙂
jej ja som dnes doma,... si aj zasluzim po vcerajsom pracovnom vykone 🙂
peti, blahozelam ku kontrole, super.
idem dat elku spinkat a zacat nieco robit na obed,... uz ma hlad zase trapi...... 😀

k.a.t.k.a.
20. aug 2009

marushka výborneee cez vianoce 😀 ziadne vypekanie a vyvaranie 😀 a ani stromcek sme vtedy nemali 😀

k.a.t.k.a.
20. aug 2009

a na stedry vecer bol manzel vkuse so mnou 😎 vyfasovali sme tusim rybie prsty a zem.kasu na veceru uz o 15,00 lebo kucharky sa ponahlali domov 😀 ale ja sa nestazujem bolo super

k.a.t.k.a.
20. aug 2009

dadulka sa mas ze Elka ti ide spat, ten moj ancikrist ani za boha 😝

eva3107
20. aug 2009

no super Katka Vianocny darcek 😀

olienka12
20. aug 2009

evi u mna to je to iste, ja chcem draheho pri porode, ale nadstandard si platit nebudem, su to vyhodene peniaze, jedine co je tam plus je sprcha na izbe.... a k svagrinej som chodila hocikedy na navstevu dokonca som odchadzala cez sluzobne vchody v noci o 11 ked som jej o 9 nosila mlieko alebo jogurty z tesca 🙂))

adros
20. aug 2009

andy jasné, keď nič iné, tak aspoň dáme aj my stretko, nielen bratislavčanky 😝 Aj gucz by sa mohla pridať 😉

marushka
20. aug 2009

jááááááááááj, kati, to ja si zase neviem predstaviť... 😉 sa len modlím, aby vydržalo mimi aspoň do 25teho, ale štedrý deň v pôrodnici????nijéééé... možno vieš, pri prvom mimi...ale teraz by mi bolo ľúto za rodinou... musím to bábo ukecať za každú cenu 😀

dadulka2000
20. aug 2009

Katka,... mne mala spava skoro 3 hodky cez obed,.... je to paradicka,....plus 11hod v noci 😀

k.a.t.k.a.
20. aug 2009

dadulka aj moja spi v noci dlho, aj dnes som vstavala o 10,00 😀 ale cez den sa to nejak toto leto posralo 😝

alikaa
20. aug 2009

Ahote, tie co planujete ist rodit na Antolsku koncom januara, tak sa tam mozno uvidime. Povodne som tam ist nechcela, ale prestupila som k novej dr. ktora je zaroven porodnicka na Antolskej a chcela by som u nej rodit. Akurat nas tu bola pozriet jedna kolegyna co tam rodila v juni a vraj jej niekto povedal, ze sa dokazalo, ze niektore z tych umrti co boli nedavno, domrvili lekari. Neviem preco, ja sa nejako nebojim, denne tam odrodia kopec deti, tak snad nebudem ta smolna vynimka.

andykca
20. aug 2009

adros jasneee...gucz dufam ze sa pridas 🙂

olienka12
20. aug 2009

ja spim normalne hlava na stole ako pijak 🙂)) este ze mam sama kancel... musim do 3 vydrzat a pojdem ...

eva3107
20. aug 2009

Ano suhlasim s tebou olienka 😉 ..zbytocne peniaze..

Fuuu baby tak som sa napraskala az nevladzem dychat 😅 😝

marushka
20. aug 2009

xi, olienka, nepospíš si? keď môžeš? 😀

hm, katka, tak miška už dospala cez deň? nám sa tiež všetci čudujú, kubo má štyri roky, ale tiež hodí 3 hoďky cez deň...občas keď chceme niekam vypadnúť, tak nespí vôbec, nám sa to ale pokašľalo zase v aute, on sa premrví aj počas štvorhodinovej cesty... a potom je nervózny...
ale chápem ťa, tiež by si si možno s ňou schrupla, v tomto tehu a teple a jej sa zrovna nechce, že?

my sme nespinkali asi do 4 mesiacov, až neskôr sa to upravilo...ešteže nici boli super 😉 😉 😉

gucz
20. aug 2009

babulky samozrejme že sa rada pridám 🙂 , musíme sa ale dohodnúť skôr, aby som vedela vybaviť varovanie pre malú, ona by im tam dala pôrodnicu do pucu 😀. No a neviem či sa na tú prehliadku netreba prihlásiť u hlavnej sestry predom. V pondelok pôjdem na poradňu, tak sa spýtam sestričky či o tom niečo nevie.

Inak akurát som vstala, pospinkala som si hodinku a pol, malinká dnes výnimočne spí už tri hodinky. Tak ešte len teraz idem variť obed, hanba mi, no ale pre malú mám už od včera, tak v pohode.

olienka12
20. aug 2009

este chvilku a pojdem na postu a domov... rovno do postele

marushka
20. aug 2009

ja tiež frčím, ideme asi k vode...papapapa a pekný dník ešte všetkým 😉

olienka12
20. aug 2009

kamoska rodiiiii 😀 😀 fakt budeme v madarsku malu zapijat 🙂)

olienka12
20. aug 2009

a bebel vsetko najlepsie k meninam, aj ked si teraz vzdialena od konika 🙂

eva3107
20. aug 2009

Tak to je super Olienka...a vies co sa narodi?

sisipetka
20. aug 2009

Adi, jasne, ze budem natahovat - ved ani ja to neviem s istotou, len som vytusila - potom poviem, ci spravne 😉
Maruska, december mi vychadzal podla MS, ale pan dr. si stale nebol isty a nechal nas na januar. No dnes skonstatoval, ze december je isty 😉
Olienka, ale pozor s tym zapijanim, aby mimi nechcelo potom este viac 😎
..fuha, tu sa organizuju stretnutia na 3 frontoch - to bude zaujimave si potom davat infosky ako na stretku bolo a vesat fotky do albumov s hromadnou akciou "bruska" 🙂

serafinka1
20. aug 2009

Ahojte, je tu niektorá ktorá bude rodiť v tom termíne (cca) ako ja v NZ?

eva3107
20. aug 2009

Tak mne mozno k tomu vela nechyba 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre