Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

bamulka
20. aug 2009

ten mutsy vyzerá zaujímavo, zvláštna konštrukcia, a ten chicco... hm, presne tento typ kočíkov sa mi vôbec nepáči a neviem si ani predstaviť, ako by som s ním brázdila žilinské snehy 😀 ale hádam to Blave vydržíte s ním Sisi 😉
Marush a ten poľský v pohodke vydržal všetko??? žiadna pochybná kvalita ani nič?
Myslíte, že je v PL lepšie kupovať v obchodoch alebo na trhoch? 😅

baileysa
20. aug 2009

kati, mne sice nikto zbytocne rozumy nedaval, ale isto by ma ani nepsrevedcil 😀 sa mi zdalo super, ze nebudem muset znova zhanat dlasi kocik 😀 😀

olienka12
20. aug 2009

Tak nakoniec neideme do Madarska,ale na Liptov 🙂) a to sa tesim este viac 😀 😀

olienka12
20. aug 2009

bamulka jednoznacne obchody na kociare,postielky a pod. co sa da reklamovat keby nieco a ostatne ako obliecky zavinovacky... to je jedno na trhu asi budu lacnejsie 😉

k.a.t.k.a.
20. aug 2009

baileysa tak tak 😀 tiez som si vravela waaau tak s tymto vydrzim do 3 rokov 😀 a potom mi doslo ze to je jak s topankami aspon u mna, vzdy ked som nejake pekne videla tak som ich chcela 😀

baileysa
20. aug 2009

bamulka, my v polsku kupujeme len obchodoch a sme absolutne spokojni, aj s vyberom aj s pritupom predavacov, ked sme napr. mali reklamaciu, tak nam este dali aj hracku pre malu, nech sa nehnevame... u nich sa vsetko da, vsetko ide, len aby bol zakaznik spokojni... aspon taku sme mali skusenost a nakupujeme dost... pre malu skoro vsetko, aj nabytok sme si tam kupovali...
na trhoch nemam skusenosti...

sisipetka
20. aug 2009

Oli mas pravdu, vanicka je dost mala...ale tie prve 3 zimne mesiace to babo vo fusaku zvladne a bez fusaku sa este tie dalsie 3 nejako potlacime 😉 Vacsinou mi kamosky hovorili, ze uz v tom 5-6 mesiaci, ked babo zacina postupne snahu o sedenie, tak moc v hlbokom nechce byt - tak sa spolieham, ze to nase to tiez pochopi a pojde rychlo do sportaku 😀 Kamaratka mala tiez tento a zimne babatko, a rychlo vymenili vanicku....takze nozky netrcali 😎
Priznam sa, uz nejako neriesim tieto detailiky, pride to samo a potom budeme bojovat....a je pravda, ze teraz to ani nemozem riesit, vybavu mam tak do pol roka a potom sa uvidi....

olienka12
20. aug 2009

katka tak s tym problem nebudem mat, lebo ten kociarik co som vybrala sa mi neskutocne paci a este som ani tehu nebola a mala som v nom jasno 🙂) po inych uz ani nepozeram 😀

marushka
20. aug 2009

sisi, tak neviem s tým stretkom v pôrodnici...u mňa to vyzerá na ten ružinov 😉 😉 😉 ale bude to zaujímavé, ja fakt beriem od 26.12.hosijaký iný deň, len nie štedrý 😉 😉 😉 nejak sa s mimískom musíme dohodnúť 😉 😉 😉

ale asi sa mi nechce sa presúvať k decemrovčatkám, ty tam pôjdeš? 🙂 🙂 🙂 tu som si zvykla... 😉 😉 😉 by mi bolo ľúto, snáď tu môžeme ostať? 😉

a chicco je pekné! 😉

baileysa
20. aug 2009

guzc, dobru noc 😉

oli, kam idete na liptov? a kedy?

kati, uplne rozumiem reci tvojho kmena 😀 😀 😀 presne tak som to mala 😀 a to ked sme kupovali, ten kocik, tak sme si hovorili, ze bude aj pre segru pre svagrinu,ked budu mat deti 😀 😀 😀

k.a.t.k.a.
20. aug 2009

olienka ja teda nie som kocikovy maniak, kocik mi bol dost sumafuk 😀 ale nejak s rastucimi kilami dietata ti tak nejak dochadza ze nie je vsetko tak ako ma byt 😀 a ze by mohlo byt aj lepsie keby som mala este lahsi kocik, a este skladnejsi ....

bamulka
20. aug 2009

a kde konkrétne chodíte do PL baileysa? daj nejaký tip 🙂 pomohlo by... meníte peniaze, alebo berú aj €?

olienka12
20. aug 2009

baileysa do Liptovskeho Jana zajtra do nedele

stale nemame ziadne spravy od kamosky z porodnice od obeda rodi....

marushka
20. aug 2009

baby a na všetkých, hlavne umelohmotných vaničkách je vnútro krátke...fakt dobre že budeme mať zimné bábenká, sa vojdu aj s fuskom...
do našej poľskej prvotiny sa vošiel kubo aj vo 8 mesiacoch, to je na týchto kočíkoch fajn, sú priestranné...ale nespratné a obrovské...potom sme mali ešte golfky maxi cosi a trojkolku 😉

olienka12
20. aug 2009

bamulka v obchodoch sa da vacsinou platit kartami,tak to neriesim a ked budem potrebovat hotovost, tak vyberiem zlote z bankomatu.... so sebou len eura ale za tie sa neoplati kupovat ktovieaky kurz nahodia

baileysa
20. aug 2009

baby, ostante tu, aj ked budete mat skor dietatka... budete uz ostrielane nam rady rozdavat 🙂

sisipetka, podla mna aj podla skusenosti asi maloktore dietatko vydrzi do pol roka vo vanicke, uz tam potom ozaj nechcu byt... ja som malu musela prehovorit este par tyzdnov, lebo mala vacsie pohodlie vo vanicke a fusake... pol roka mala vo februari, takze teraz to bude lepsie podla mna... dufam! 😅

marushka
20. aug 2009

hm, olienka ja by som teraz tiež chcela mať jasno!!! ja keď sa rozhodnem tak rodina asi usporiada oslavku na počesť kúpy kočíka... 😉

baileysa
20. aug 2009

bamulka, bielsko biala... platime kartou vacsinou sa da, vychadza to aj najlepsi kurz, zopar zlotych si aj zamenime, aby sme mali na kavu a nejake drobnosti 😉 pri vybere z bankomatu mozu byt dost velke poplatky...

oli, tam je krasne 😵 a aj moja kamoska dnes nastupila do porodnice 😉

baileysa
20. aug 2009

ja som to tiez mala tak s kocikom, ze kazdodennym niekolkohodinovym pouzivanim som nasla vselijake vady... ale neviem, ake by to bolo, keby som mala hlboky kocik... tazko sa to... ale co poznam baby, ze mali najprv hlboky, tak boli vacsinou spokojne... ale to je hrozne individualne, kazdy nieco ine ocakava od kocika 😉

marushka
20. aug 2009

baileysa, ja veru asi ostanem-budem a riadiť TP a uvidíme, ako to dopadne... 😉
kubko bol o 3 týždne skôr, ale lekári nakoniec skonštatovali, že bol určite zle vyrátaný termín, vtedy som mala blbú periódu, podľa toho sa to nedalo presne určiť 😉 a teraz ju mám dlhšiu ako bežný smrteľníci, vychádza mi oficiálny termín až na 11.1....tak ja som naozaj zvedavá 😉

olienka12
20. aug 2009

baileysa viem, ja som tam chodila celu pubertu s otcom na dovolenku tak sa tesim na spomienky ideme vacsia partia 🙂)
kamoske pichli o jednej vyvolavacku, tak som myslela,ze uz male bude tu, svagrina po tej injekcii porodila do 4 hodin 😉

pri vybere z bankomapu v ramci EU by mali byt poplatky ako na SR

olienka12
20. aug 2009

marushka ja mam kazdy UTZ iny termin...takze cely januar v pohotovosti 😒

marushka
20. aug 2009

hm, olienka, veru nie, presnejšie, ako v ktorej banke 😉

k.a.t.k.a.
20. aug 2009

olienka najpresnejsi s terminom je prvý UTZ ked meraju NT 😉

olienka12
20. aug 2009

katka ked mi merali NT to bol moj 3 utz 🙂) a den na to dalsi 🙂)

olienka12
20. aug 2009

no jedno je jasne chcem porodit este pred vodnarom 🙂)

k.a.t.k.a.
20. aug 2009

tak potom nic 😀 ja som pri malej mala dokopy asi 5-6 UTZ 😀

baileysa
20. aug 2009

oli, asi zalezi, ze v akej banke mas ucet a kde vyberas, lebo ja viem tak, ze to moze byt aj 500 korun... alebo ma manzel zavadza, aby som tolko nevyberala??? 😕 😀 😀
uzite si ten jan 😵

marush, o 3 tyzdne posunuty termin? 😨 takze ked sa narodil, hoci skor, tak podla coho zistili, ze bol zly termin? ze bol donoseny?

mne povedal dr. termin iba na zaciatku, podla ms, takze tiez to nevidim nejako presne... zo zaciatku bolo mimco male, takze skor ratam, ze to tu budem uzatvarat zaciatkom februara 😀

sisipetka
20. aug 2009

marushka ja sa nepresuvam do decembroviek. ostavam u vas, hadam ma nevyhodite 😅
No u nas to je planovany cisarak a vidim to tak okolo 15.-18.12. - nechcem sa este plasit, uvidime co povedia doktori, ale do 38 tt musi ist male von.
Bambulka, mne sa ten tvoj vyber paci, minule som ho videla nazivo. Ja by som si teraz vedela vyberat, ale ked je novy, tak naco budem vymyslat. Skromnosti nikdy nie je dost 😀 😀 😀 a co by som robila s tolkymi kocikymi v byte, myslim, ze uz teraz budeme parkovat v obyvacke, kedze chodbicku mame uplne ze mini 😖

olienka12
20. aug 2009

jupiiiiiiiiiiii Dorotka sekcia 3,90kg

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre