Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
20. aug 2009

baileysa teraz je novy eu zakon a podla neho nemozu uctovat take sumy ked sme v CR vyberali tak tam bol poplatok 5sk tusim... alebo tak nejako

k.a.t.k.a.
20. aug 2009

ja som podla UTZ pozadu asi 5 dni .. aj to tak nejak vychadza lebo podla MS malo dojst k oplodneniu 3.5 a ja viem ze doslo 9.5 😀 na 100%

baileysa
20. aug 2009

oli, a od kedy je novy zakon? to by bolo super 😉
my sme v juli vyberali v cechach a okolo 300 az 500 korun bol poplatok, uz si nepamatam presne 🤐
gratko k dorotke 😵

olienka12
20. aug 2009

katka ja som si myslela ze 2.5. ale asi to bolo par dni pred z odlezanej spermie hehe

sisipetka
20. aug 2009

Tak ja som od vas riadne vzdialena, my sme to mali okolo 7.-10.4. - to uz si presne nepamatam, ale bola som cerstvo po operacii kolena a dost som sa doma nudila 😀

baileysa
20. aug 2009

odlezana spermia 😀 😀

ja som myslela, ze 4.5. ale podla prveho utz, to malo byt az 10 dni po 😕
no v kazdom pripade je to odhadologia 😀

baileysa
20. aug 2009

sisi 😀 😀

marushka
20. aug 2009

baileysa, mne lekár zistil 5 týždňov pred TP, mäkký krčok...keď som odchádzala povedal, že porodím do 2 týždňov-trafil sa na deň presne a povedal, že ak som mala až tak nepravidelný cyklus , tak to bude aj tak v poriadku...keď som išla rodiť, povedali, že malý má podľa sona max 2900g, skoro som tam skolabovala, nakoniec ale 3460!!! keď sa narodil, oficiálne v 37tt, čiže už v termíne, lekár povedal, že podľa- ako píšeš donosenosti- váha, apgar...to určite nebolo o 3 týždne skôr!!! takže možno to bol úplne normálny termín...

teraz som mala 38dňový cyklus a TP rátal klasicky...uvidím ako to dopadne podľa sona 😉 😉 😉

k.a.t.k.a.
20. aug 2009

no my sme zase boli 5clenovia rodiny na dovolenke karavanom po IT a Sicilii a vela prilezitosti na suchnutie nebolo 😀 tak preto to viem tak presne 😀

olienka12
20. aug 2009

za vyber z bankomatu v zahranici sa plati ako keby ste na sr vyberali z cudzieho bankomatu takze okolo eura 😀

sisipetka
20. aug 2009

Katka 😀
- no vidim, ze tu boli akcne spermie, teda okrem Olienkinej - ta si to odlezala 😀

marushka
20. aug 2009

xixi, vy riešite,... my veľká noc určite...super - zadarilo sa na veľkú noc, narodí sa na vianoce, to už je aká symbolika? 😀

baileysa
20. aug 2009

marush, no nemoze byt nahoda 😉 😀

sisipetka
20. aug 2009

oki kocky, idem do hajan. MM niekde na futbale, tak idem ohrievat s mimi postielky 😉 Dobru nocku, vidime sa zajtra.

baileysa
20. aug 2009

oli, a neplati to tak len v eurozone? s tymi bankomatmi?

sisi, dobru noc 😉

marushka
20. aug 2009

ajoj sisi a dobrúúúú 😉

ja idem kuk na krimošku...tak sa tu zatiaľ majte 😉 😉 😉

olienka12
20. aug 2009

baileysa ee v zahranici

olienka12
20. aug 2009

cesko neni v eurozone 🙂

marushka
20. aug 2009

sorráčik ešte mi nedá - bankomaty - naozaj záleží od banky a samozrejme druhu karty...
pokiaľ vyberáte v zahraničí eurá, poplatok okolo 1 Eura +-, pokiaľ ale vyberáte lokálnu menu, účtujú sa k tomuto poplatku ešte aj percentá alebo percento z vyberanej sumy... 😉 😉 😉

marushka
20. aug 2009

napr. tie české korunky 😉

baileysa
20. aug 2009

ahaaa, tak chapenzi, my sme vyberali lokalnu menu 🙂
oli, viem, ze cr nie je v eurozone ani pl, preto sa pytam, ze my sme tam mali fakt velky poplatok este v juli 😉

olienka12
20. aug 2009

hmm baileysa netusim,ja som sice nevyberala tisice,ale poplatok bol smiesny a vyberala som v juni

baileysa
20. aug 2009

my sme prave vyberali viac tisic, tak nam to asi takto nabehlo, plus asi nevhodna kombinacia nasej a vyberovej banky 😒
hlavne ze sme zdravi 😉 🙂
baby, ja mam este tolko roboty na pc, a taaaaaakto sa mi nechce 😖

olienka12
20. aug 2009

ja rozmyslam,co vsetko si zbalim na vylet 🙂))

k.a.t.k.a.
20. aug 2009

a v pl sa neda platit kartou? vsak tak je aj najvyhodnejsi kurz 😉 ja som aj v minulosti v rakusku len kartou platila

olienka12
20. aug 2009

urcite sa da rozoberame len,ze ked je potrebna hotovostda sa vybrat z bankomatu 😀

baileysa
20. aug 2009

kati, da, vsak to je vzdy prva moznost 😉
aj toto v cr, sme chceli platit kartou, ale den pred tym tam mali obrovsku prietrz mracien, takze bol vyradeny terminal, tak mm bezal do prveho bankomatu, co bol na blizku 😉

baileysa
20. aug 2009

oli, cez vikend tu na liptove bude asi celkom chladnejsie... 😉

olienka12
20. aug 2009

no snad nebude zima a bude sa dat kupat.

prajem vam dobru noc

baileysa
20. aug 2009

dobru 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre