Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

andykca
22. aug 2009

a zabudla som...marushka nech sa torticka vydari hmmmm esteze neviem piect teda viac som asi leniva ako to neviem xi uz by som aj ja vypekala nejaku cokoladovuuuu hmm 🙂

andykca
22. aug 2009

aaa este si troska so sebou pokecam a potom padam .-) aha co som naslaaaa prvorodicky 😉

http://www.akosatorobi.sk/categories/6/Rodina-a...

eva3107
22. aug 2009

Nooo andycka asi ta sklamem zial som este v praci 😒 ...no ale uz o tretej idem papapapapa 😅

andykca
22. aug 2009

a tak to je len polhodka....co uz ked musis tak musis 😉

ives77
22. aug 2009

no už som napapaná a veru som si za obedom dala aj pohár opiva mnam 😉 😵

andykca
22. aug 2009

ives pivko jeee mnamky hlavne pre mna v tomto obdobi 🙂 a pre mna osobne este lepsie so spritom 😉

ives77
22. aug 2009

andykca šikovná som len ked sa nudím inak ani moc nie heh a teraz sa nejak v poslednej dobe cítim dobre myslím tým,že už niesom taká unavená ako som bývala a stačí mi aj menej spať 🙂 evka chod už domou prosím ťa...

ives77
22. aug 2009

aj ja mám rada so spraitom to si dávam vždy ked sme niekde vonku,ale teraz mi dobre padlo aj bez... 😀

marushka
22. aug 2009

ajojte...zase tu nikoho niet? ďakujem kočky za palčeky k torte 😉 už mi tuhne v chladničke, najťažia vec - poťahovanie marcipánom ma ešte len čaká dnes v noci...tak snáď to dopadne dobre 😉

u nás je dnes škaredo, tak čučíme vonku okrem dopoludňajšieho nakupovania...

včera sme boli s krpcami a kamarátmi prvýkrát na amfiku, dávali Dobu ľadovú, tak boli maličkí očarení a vydržali až dokonca 😲 😲 😉

ives77
22. aug 2009

ahoj maru a akú tortu si piekla?ja milujem orechovú a tú sušenú mnamky 🙂 unás aurát začalo pršať tak idem niečo požehliť mám taký pocit,že kumne dokoša na žehlenie nosia svoje veci aj moje susedy,neexistuje že je to všetko naše ved tolko vecí ani nemáme hrúza 😀 😀

yoya
22. aug 2009

Ahojte 🙂
andykca dakujem ti veľmi pekne. až teraz som sa dostala k pc, tak si to idem pozrieť, ak nebudem vedieť ako na to, tak sa ti ozvem - ďakujem za pomoc. 😉

marushka
22. aug 2009

a tu zase nikoho, ☹ ☹ ☹
ives, veľmi jednoduchú piškótové cesto a dotoho plnku z trepanej torty...nič zložité, neobstojím pri linke príliš dlho, som od noci KO..BOLí MA BRUšKO OTRASNE...ale stuhla asi pekne, už som ju potiahla K2ojkou a ešte mi tuhnú ozdôbky...hodím potom foto...ale tiež robievam občas aj orieškovú...mňam 😉

no idem sa okúpkať, som spotená jak myš vypadám jak bezdomovec 😝

tak papapapa a dobrú nocku 😉

eva3107
23. aug 2009

Tak dobre ranko tehulky...ja som znovu v praci... 😉 ako inak
U nas prsi , prsi len sa leje... 😅 ...no take mame pocasie akurat na spanie 😒 ...
Musim aj dnes tu vydrzat aspon do tej tretej poobede 😒 ..
A vy ako vyhajane? A co babatka kopkaju? moje sem tam stuchne , ale este velmi intenzivne pohyby necitim..
Inak Marushka ako torta podarila sa?

Vcera o pol jedenastej vecer som sa postavila z postele taky ma premohol hlad a spasala som celu svacinku s piatimi polovickami chleba a dva pohare mlieka 😅 ...fuuuu..a potom som zaspala ako babenko 😅 😅 😅

eva3107
23. aug 2009

Tak ako vidim este tu dnes nik nie je ...dufam len , ze ma nakoniec nenechate samu ☹

gucz
23. aug 2009

ahojček evi ja idem len pozdraviť, my dnes prcháme k svokrovcom, od nich pôjdeme aj s malou k našim a tam aj prespíme, lebo mám zajtra poradňu, tak nech nemusím ráno cestovať. Inak zasa mi je zle od žalúdka, otvorila som ráno chladničku a skoro som sa do nej povracala, tak ma napínalo že až.... 😝 a to od hladu. Tak som si dala jogurt, ale nieje to o nič lepšie

eva3107
23. aug 2009

Noo Gutz tak aj ty odchadzas...no hlavne si uzi navstevu a oddychni si.. 😉
Verim , ze nam uz po tej poradni mozno budes vediet co cakate...hmmm? 😅

gucz
23. aug 2009

ja by som aj rada vedela, ale myslím, že zajtra mi ultrazvuk robiť nebude. Až na tej ďalšej v 21. týždni, ale nevadí, ja som trpezlivá 🙂 . Laurinka sa nám nechcela ukázať keď som ju čakala vôbec, až v 30tom týždni mi doktorka povedala, že to bude "možno" dievča, ale že je to tak na 50%, lebo malá pri ultrazvuku vždy nadskakovala po celom bruchu. Tak sme mali aspoň prekvapenie. 🙂

eva3107
23. aug 2009

Nooo tak to by som asi nevydrzala... 😅 , ked viem , ze je dnes moznost vediet pohlavie skor...tak vyuzijem vsetky dostupne moznosti 😅

marushka
23. aug 2009

ahojte bruškaá, peknú nedeľu prajem!
evi hej, tortička sa snáď vydarila, ďakujem za opýtanie, už nech sú tri a odovzdám ju oslávenkyni, potom nech sa s ňou už deje čojkoľvek 😉 ja sa najviac bojím aby mi prežila cestu k segre 😉

aj ja dúfam, že snáď v utorok mi povedia pohlavie...

a ty si evi zase v tej robotke?

eva3107
23. aug 2009

Nooo vidis to marushka... ☹ ..znovu...ani ludi tu pomaly nie to...vonku prsi..a clovek by najradsej lenosil , alebo spal... 😒
No musim to neako vydrzat 😉
Prajem krasnu oslavu , neboj torta to urcite vydrzi 🙂
Dufam, ze sa aj ty v utorok dozvies pohlavie babatka...Aj ja by som sa mala uz dozvediet kto u mna byva, tak uvidime ci sa mi to vyplni 😉

zdenka73
23. aug 2009

Ahojte! Dadulka tak uspešnú kontrolu a utz, a daj foto ako ste narástli.

zdenka73
23. aug 2009

ives aká je to sušená torta?

eva3107
23. aug 2009

Zdenka tak ako dnes?
Ake je u vas pocasie?

motylik22
23. aug 2009

ahojte aj u nas v ke je už od rana upršane počasie...aj by som spala aj sa mi nechce ani so psom vonku ani na prechadzku nič sa neda robit ja už len čakam na 2septembra kedy sa aj mi dozvieme pohlavie KONEČNE....lebo som strasne zvedava 2septembra sa dozvieme pohlavie no zaroveň prva poradna u noveho doktora mlebo od starej som odisla.... 🙂 🙂 bože ešte týžden a 3dni 🙂

eva3107
23. aug 2009

Motylik...neboooj neako to vydrzis...viem , ze sa to lahko hovory...no ked mi nepovedie v utorok co to bude tak najblizzsie vysetrenie morfo mam az 14.9. a do vtedy cakat ...to by som nechcela ☹

motylik22
23. aug 2009

eva no tak to sme na tom podobne pretoze ties neviem na isto ci mi to povedia lebo idem prvy krat k tomu dokimu ale mali by lebo ma lepsi utz ako moja stara dr. moja stara dr. mi to mala povedat az v 24tt......takze ked mi to moj novy doki nepovie toho 2.septembra tak sa to dozviem az 17.septembra ked pojdem na prenatalnu diagnostiku....no keby som sa aspon nenudila doma ze cas by rychlejšie bezal ale on sa vlecie ako slimak..moj drahy robi a ja som doma aj ked prsi aj ked svieti slnko pretoze slnko mi nerobi dobre hned odpadavam a v dazdi ties sa neda ist nikam 🙂

boncusik
23. aug 2009

ahojte tehulky 😉

ako sa máte? dnes je už krajšeie počasie 🙂
svokra si vymyslela dnes výlet celej rodiny na zámok do Ledníc, aj sa teším ale točí sa mi hlava od ráno tak dufam , že sa tam niekde nevykotím 😀

nebola som tu od piatka tak som vás rchlo preletela , gratulujme k uspešnm kontrolám a k zistenie pohlavia tie ktoré to čká držím palčeky 😉

majte sa krásne tehulky 😉

eva3107
23. aug 2009

Motylik..no ja s odpadavanim problem nemam toho sa bat nemusim... 😉
Vdaka Bohu ani mi nebolo zatial vobec zle...tak som rada...Tak ti budem drzat palce , aby ti to ten novy Dr. povedal...no som zvedava ako nakoniec dopadnem jaa... 😉

Boncusik prajem krasny vylet..no a to pocasie kde aako lebo u nas prsi uz od rana a este neprestalo.. 😉

roxy_1
23. aug 2009

Ahoj holky jdu vas jen pozdravit a ukazat jedno s videi ktere natocil muj manzel pri poslednim ultrazvuku,aspon neco...kuk do meho alba 😵

eva3107
23. aug 2009

Ahojte baby...tak akovidim dnes tu uz asi nikto nebude az ked vecer...tak pre dnesok sa lucim a prajem prijemny zvysok nedele... 😉 Ja uz idem domov...z prace...
Tak zajtra piseme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre