Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

markee
19. máj 2009

Mě je teda jedno co to bude,pže po mé zkušenosti z ledna,kdy se musela udělat revize dělohy,je mi to opravdu jedno. Samozřejmě manžel by chtěl kluka,pže holčičku už máme,ale mě je to opravdu jedno.Já si přála při první těhu holku(ale jen v duchu,pže jsem si říkala,že mi to nevyjde)a jinak jsem si myslela,že čekáme kluka. No a šup,byla to holčička a teď je mi to opravdu jedno 😀

prdecek
19. máj 2009

😀 lili

luci21
19. máj 2009

Ahojte baby, prišla som vás len pozdraviť, celý den len ležím, svokra je s malou, aj tak ma bolí brucho 😔 ☹ ja už neviem čo som mnou bude a to mám ešte týžden čakať ☹ Len som vám chcela popriať pekný večer 😉

markee
19. máj 2009

Luci,myslím na tebe. Určitě to bude v pořádku. Je jasný,že máš strach,ale neboj. 😉

zdenka73
19. máj 2009

Ahojte! Rada by som sa k vám pripojila i ja. Som v 5tt podľa MK. V septembri som mala zamĺknutý potrat, tak dúfam že toto tehotenstvo dotiahnem do úspešného konca.

janka1
19. máj 2009

zienky ako citam tu vacsina ma zapchu, tak ja som iny pripad ci co 😨 odkedy som tehu mam prave opak a prehana ma vzdy

markee
19. máj 2009

Zdenka73,určitě se k nám přidej. Já prodělala to samé co ty v lednu(začátek února-revize dělohy).Takže si taky přeju,aby vše bylo v největším pořádku. 🙂

plivit
19. máj 2009

zdenka73 vitaj medzi nami a teraz ti to urcite vijde 😉 uvidis

zdenka73
19. máj 2009

Ja prajem tiež tebe, ale i všetkým babulkám, ktoré sú tu, aby si v Januári chytili svoj krásny balíček do rúk 😵 .
Pijete kávu? Alebo ste ju vysadili? Mne je zatiaľ celkom dobre, len som stále unavená, a chce sa mi spať. Nevolnosti zatiaľ nemám, iba pri umývaní bojujem s kefkou. Vtedy niekedy aj vraciam a niekedy to predýcham, ale nič moc
😝 😝 .

pietra
19. máj 2009

zdenka, ja som kavu vyrazne obmedzila. Kym som zistila, ze som tehu, pila som kavu denne, teraz si dam len v pripade, ze ma strasne boli hlava, vacsinou mi kava zaberie.

tonica
19. máj 2009

Ahoj vsem. Nostalgicky vzpominam jako mamina lednacka 2009. Preju pohodovy prubeh tehu a takove prima cvrcky jako mame my v lednu 2009. 😉

jajinka27
19. máj 2009

já se přidávám k tonice, taky přeju ať máte super těhu, vše je v pořádku a v lednu máte své uzlíčky v náručí 😵 ono to hrozně uteče 😉

janka1
19. máj 2009

zdenka ja kavu nepijem pretoze mi nejako ani nejde, uz tyzden pred zistenim tehu mi prestala chutit 😉
hlava bolela aj mne dnes, ale cudujem sa , ze aj sama prestala a bez tabl 😕

riven
19. máj 2009

ahojte, januarove, tak sa k vam pridavam, mam termin 18.1.2010. Strasne sa tesim, je to moje prve mimino. 🙂

roxy_1
19. máj 2009

Vitam nove tehulky 🙂

luci21 velmi drzim pesti pro stesti at vsechno dobre dopadne 🙂

zdenka 73. snad to tentokrat bude v poradku,uvidis az pujdes k dr. nebo uz jsi tam byla?

riven: blahopreji at je vse jak ma byt a mimi dobre roste 😉

roxy_1
19. máj 2009

dneska me hrozne potesil tata,volala jsem mu kdyz jsme sli s pritelem z nemocnice,mel zrovna jednani s dulezitym clovekem a kdyz jsem s nim domluvila tak prej na firmu vykrikoval " moje vnouce ma 4mm"(firma je jeho tak si to dovolit mohl 😀 ) je srandovni,nejvic to proziva se svoji manzelkou,sami se snazi o vlastni ale ted jsou radi za to nase 😅 😅

prdecek
20. máj 2009

dobré ránko 🙂

naty
20. máj 2009

dobré ránko... 😵
Já musím říct, že taky zápcu nemám...spíš naopak... 😀 😝 ...a obávám se, že mi začíná být blbě, bo poslední hodďku mám co dělat, abych neletěla k míse... 😀 ...tak sem to asi pěkně zakřikla... 🙂
Mě teda taťka moc nepotěšil, protože prej, jestli to bude holka, tak chce, aby se jmenovala Želmíra... 😀 ...to fakt nevím, kde na to došel... 😀

plivit
20. máj 2009

dobre ranko dievcence 😉 tak ja sa pridavam k skupine, ktore zacpou netrpia 😀 dnes ma caka 1x poradna
tak so zvedava co mi Dr.povie,lebo mavam vyssi TK a pri prvom tehotenstve mi to stale vycitala tak sa "tesim" 😝 ale pri tom ja som sa citila fajn

janka1
20. máj 2009

dobre ranko 😉
zdravim nove tehulky a prajem vela stastia nech to vsetky dotiahneme do krasneho konca

plivit a preco ti to vycitala, myslim ten tlak? ved ty zato nemozes, alebo ano?

markee
20. máj 2009

Dobré ráno holky, tak já to mám se zácpou jak kdy,ale zatím dobrý 🙂 . Ještě jsem nezvracela,sice se mi obrací žaludek,ale prostě to ven nejde.
Co se týká kávy,tak já jí u Johanky nepila cca měsíc,prostě mi z ní bylo špatně,jen jak jsem jí cítila. Pak jsem jí pila v pohodě. Denně jedno kafe a s mlékem-dítku to neublíží. Jen po porodu je dobré pít kafe bez kofeinu.
Teď mi kafe nevadí,tak si ho dělám,zrovna ho mám ke snídani a k tomu chleba s máslem a salámem-paprikovým 😀 prostě mám pořád hladík 😅

plivit
20. máj 2009

janka1 nemozem za to ale stale ma posielala k obvodnej lekarke no a ja nechcem brat lieky na tlak ked som tehotna No hlavne ten tlak som doma mala dobry ale u lekarky stale vyssi to je uz asi syndrom 😀

janka1
20. máj 2009

plivit na ktorej ruke ti meria tlak? lebo mne merala v pondelok na lavej a bol vyssi , potom na pravej a povedala , ze je to ok 😉

plivit
20. máj 2009

mne na pravej tak som velmi zvedava ako dopadnem 😝

janka1
20. máj 2009

tak druim palceky 😉

drobec123
autor
20. máj 2009

dobre ranko, mne je dnes celkom ok, aj ked uz mam par napinanim za sebou ale drzim sa. ja kavu tiez nepijem, dopoludnia ked sa mi kruti zaludok by som to neriskovala a potom mi to uz ani nechyba. ale cez vikend som si dala poobede u znamych na teraske, ta padla velmi dobre ! 🙂
ale baby uz tych 7 mesiacov vydrzime !!! 😀

markee
20. máj 2009

Tak my dnes máme úmrtí v rodině. Manžela praděda(naší Johanky prapraděda)umřel. Bylo mu krásných 88let. Umřel ve spánku. Teď mu ve vsi už asi 15minut zvoní umíráček a jak se mi brečet nechtělo,tak jsem teď pár kapiček upustila. To se nedá. ☹

prdecek
20. máj 2009

markee to je mi líto, upřímnou soustrast ☹

sarlotta
20. máj 2009

Ahojky holky🙂 nakukuju do Ledňáčků🙂))) Podle poslední MS mám termín 20.1. 2010 , na první kontroluna gyndu jdu 1.6.09-na utz. tak doufám, že se tu budeme potkávat 😉

lenocka5443
20. máj 2009

ahojte holky, vitam nove mamicky..a drzim nam vsetky palceky....my to zvladneme 🙂 ...no ja kavu nepijem....a ani mi velmi nejde na chut....ked ju varim manzelovi, tak mi z nej hned ostane spatne......no ja som dnes den zacala s obrovskym hladom.....ale v noci som musela vstat na WC a predychat, co mi bolo spatne....uz som sa bala ze rano navstim zachod, ale naopak....bola som velmi hladna 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre