Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

roxy_1
28. aug 2009

ja padim na postu a podivat se jak chlapi pokracuji s domkem ...zatim pa pa 😉

bebel
28. aug 2009

Noo najbližšia kamienková pláž pre vstup do vody s deťmi, bez tieňa, bola tak 45 min peši od nás .
Jedlo (aj výber aj kvalita) žiadna sláva, ale ceny ako v reštikách centre BA na korze s terasami....
A tá cesta ....bola nekonečná. 😎 + skoro 2 hodinové čakačky na hraniciach SLO/HR v zápche cestou tam, a odklon z posledného úseku dialnice v HR cez dediny cestou späť, navyše ma úplne dožrali.
Inak to bolo fajn, ale celkovo to bola najhoršia a najdrahšia dovolenka, ktorej kvalita tomu vôbec nezodpovedala.
Budúci rok ideme s oboma deťmi na juh a západné pobrežie FR pri Atlantiku na 3 týždne, to bude tiež mastné a zdĺhavé...ale dúfam, že tie zážitky budú na celý život. 😎

olienka12
28. aug 2009

Bebel vitaj, som rada, ze si dosla ok 🙂 aj ked mi je luto neprijemnosti na dovolenke.
my dnes vecer skusime zajst na trhy do bardejova ci tam nenajdeme nejaky PL predajcov na to nase vysnivane Tako 🙂 a zajtra na vikend do Starej Lesnej 🙂 snad nebude prsat.
Rano som bola v Levoci a tam bolo hrozne, hmla ako smotana Spissky hrad zmizol 🙂 normalne ho niekto ukradol z kopca, teda ani ten kopec tam nebol len auta a auta 🙂

tinceska9
28. aug 2009

ahoj bebel,tak to FR ti uz teraz zavidim... ja som uz raz taku mesacnu dovolenku po FR autom absolvovala a nelutujem... je to super, mas sa na co tesit 🙂

micicici
28. aug 2009

Ahojte baby, ste pisali o kilach tak ja mam + 4 kg, cize teraz 67 kg, ale pri mojich 160 cm si pripadam ako maly buldozerik. Dnes som bola na obocko pri kozmeticke, tak na mna pozerala ako na zjavenie ze aka som velka a ze to nie je normalne mat v kolkom tyzdni take velke brucho... dodzubala mi cely den ☹ Ale hlavne ze sme zdravi nie?

Grelu my chodime na predlzeny vikend do Liptovskeho Jana, Hotel Avena ***, super akcie maju teraz na predlzene vikendy s poloenziou a je tam nadherna priroda ze sa mas kde aj prejst, tak nagoogluj ci sa ti bude pacit 🙂

Bebel, vitaj z dovolenky, inak to bola inak luxusna dovolenka v Chorvatsku za tolko prachov co?

Gucz, super ze uz tecie, aspon sa nemusis stresovat a to si mozno ani po tu vodu nemusela ist ku cisterne keby si bola vedela ze to tak rychlo spojazdnia.

grelu
28. aug 2009

mici...ty si pisala, ze si bola u lekara kvoli nejakym bolestiam a zistili ti nizko polozenu placentu?

micicici
28. aug 2009

Grelu si si ma s niekym pomylila asi. Ja mam stale bolesti ale klbu a to s tym asi nesuvisi. Ale ked uz na mna myslis tak zajtra drz palce, lebo idem do KE na 3D a snad nam uz povedia aj pohlavie obyvatela mojho bruska, lebo sa neviem dockat 🙂

grelu
28. aug 2009

no ja mam tak trosku chaos...strasne vela nas tu je a nechcelo sa mi preklikavat spatne :D ...mala som na teba taky tajny tip 🙂)

a jasne, ze drzim palce 🙂...hlavne nech je zdraveeee 🙂

petronelka77
28. aug 2009

Ahojte tehulky 🙂 .
Kedze si uz buduci tyzden budeme opat merat bruska, mohlo by sa do tabulky uz dopisat aj pohlavie babatka a predpokladany termin porodu, nech to mame prehladnejsie 😉.
A tehulky z KE a okolia, kedy si dame stretnutie? Kedy vam to vyhovuje? 🙂

sisipetka
28. aug 2009

Mici nestresuj, ja som bola v stredu u kadernicky a ked sa ma pytala na termin, tak skoro padla na prdel, ze az tak neskoro 😠 ...a to si vobec nepripadam ako slonica 😀 A tiez som skoro ako ty 163 cm a 69 kg 😉
Grelu my sme boli na predlzenom vikende tu: www.hotelsipox.sk v Strbe a pacilo sa mi 😵

sisipetka
28. aug 2009

roxy, jasne to ma este cas s aktualizaciou....ja uz som ako tak stratila prehlad, ale myslim ze do porodu sa zorientujem

boncusik
28. aug 2009

petronelka, ives gratulujem k chlapčekom, žeby chalani už dobiehali baby 😀 😀 😀

máte vybraté aj mená?

ja som pribrala 5kg, dnes so sa nevážila lebo som zaspala do roboty tak neviem 😕

inak brucho sa mi zvačšeje každý den a chvíu budem ako balon 😵

maruschka tak sa možno v ružinove stretneme,ja mám zatial termín medzi Vianocami a Novým rokom, ked tam nikoho nebude 😕

bebel
28. aug 2009

Dievčatá klííídek ..moje brucho postaršie kolegyne z poschodia okomentovali, že musím čakať minimálne 3ičky 😠
Až si budúci týždeň spracujem nejaké fotky z dovče a hodím do albumu, aby ste stratili komplexy a pozdvihlo Vám to náladu 😀

petronelka77
28. aug 2009

Dakujem Boncusik, nejako sa to vyrovnava, dievcatka:chlapci 🙂. Meno este nemame, dovcera sme mali len dievcenske 😉...takze to bude este dilema.
Ja som pribrala cca 4 kg a ani mi nejako nechuti jest a to sme uz zacali 6-y mesiac 😉 ...ale brusko sa mi pomalicky pekne zaobluje 😉 ...do konca budeme ako male slonicata 😉 .

micicici
28. aug 2009

Petronelka77 pozeram ze mame rovnaky termin. Si mala taky isty stale? Ma len napadlo ze ked si bola na 3D ci ti ho nejak nezmenili. A bola su u Dankovcika? Ako to prebiehalo? Zajtra idem a uz teraz mam stres a aj sa tesim aj bojim 🙂

micicici
28. aug 2009

Petronelka, skoro rovnaky, lebo tu ma konikovi mi vypocitalo 12.1 a moj doki mi vypocital 11.1 tak neviem 😕

petronelka77
28. aug 2009

Micicici, UTZ mi robil Dr. Grochal, sympaticky lekar, vsetko pekne popisal, vysvetlil, ked Ta nieco napadne, tak sa kludne pytaj.
Hned, ako som si lahla na postel, tak nam povedal, ze to bude chlapcek 😉 , maly bol nasmerovany spravnym smerom a je to uz na 100%. Sme radi, ze je vsetko v poriadku a odlahlo mi.
Ak mas vymenny listok od gynekologa, platis za UTZ 23E +7E za foto.
Drzim palce 😉

micicici
28. aug 2009

petronelka, ale ty si bola v ambulancii dr. dankovcika len ta vysetroval niekto iny? a mne sa este pripocita vraj 10 € za to ze ma vysetria v sobotu 😕 ale iny termin cez tydzen volny nemali takze asi tak. a bol s tebou manzel vo vnutri? boze sa stresujem fakt 🙂

plivit
28. aug 2009

zdenka73 ten tlak som mala presne ako ty 😅 no ale ona má strach aby som nemala gestózy a, že keď som doma tak mám väčší kľud ináč taký tlak som mala aj v prvom tehotenstve a taký strach nemala,ale asi má zlé skúsenosti.

weronyca
28. aug 2009

lili20 ja riesim nieco podobne ako ty( to s tym maanzelom) .. az na to, ze- neviem ci je to lepsie alebo horsie.. ja vydata niesom a ani nebudem, s priatelom zatial spolu nebyvame, i ked sa to uz riesi..ale tiez ... ja a cele okolie sa z maleho tesime okrem dotycneho.. ten riesi len seba!! je mi z toho dost smutno, ale co uz , dako to preeglgavam zatial ☹

petronelka77
28. aug 2009

Mici, bola som v ambulancii Dr. Dankovcika, ale UTZ robil Dr. Grochal. A mozes tam zobrat hocikoho 😉

baileysa
28. aug 2009

ahojte 😵

juuuuj, gratulujem k zistenym pohlaviam babatiek 😵 😵 uz sa tesim, ked roxy aktualizuje tabulku, ze aky bude pomer, chlapci:dievcata, aj ked ja neprispejem 😅

ja tiez dost zle znasam tieto tepla, dufam, ze uz iba par dni, tiez mi byva na odpadnutie, ked nieco robim v kuchyni, musim si dat stolicku a sadnut, lebo na mna ide slabota 😒 a unavena som az strach, teda hlavne cez den, rano sa nejdem zobudit, na obed odkvecnem s malou, ale vecer nemozem spat 😒

werony, lili, to ma mrzi, ze to mate tak s partnermi, ale snad sa to vylepsi 😉 hlavne ked budu deticky uz tu, take trochu vacsie, ze uz im povedia oco, tak to ich snad roztopi 😉

bebel, vitaj naspat, aj ked s takymi zazitkami nie moc prijemnymi 😒
my sme boli tento rok na rhodose a bola som spokojna 🙂

roxy, kanarske sme mali ako svadobnu cestu 😵

petronelka, ten dr. grochal je od vas? lebo aj tu v ruzomberku je jeden gynekolog grochal 😕

ja sa budem vazit v pondelok, ale bude to tak do +2kila, ale brusko mam poriadne...

baileysa
28. aug 2009

a pohyby uz zacinam citit silnejsie a pravidelnejsie, sa tesim 😵 hlavne sa tesim, ked uz bude babatko take vascie, ze budem citit aj ako sa otaca, ked sa bude o mna suchat, to sa mi pacilo 😵

petronelka77
28. aug 2009

Baileysa, neviem odkial je Dr. Grochal, ja som ho videla vcera prvy krat, ale predpokladam, ze z KE.

roxy_1
28. aug 2009

petronelka my uz mame tabulku i s terminy,napis mi IP kde bydlis,vek,TP,pohlavi popr. jmena ale neni to povinne,zapisu te a pristi tyden to s briskama cele zase obnovim 🙂

baileysa no my ty kanary mame jako takove opozdene libanky 😅 jen se modlim aby uz manza toho 12. mohl jet... 😕

marushka
28. aug 2009

ajojte, 😉

otrasné teplo dneska!!!! fujki, som hotovson....

bebel : tak vitaj, škoda že máš takéto otrasné zážitky a dojmy...ale zato máš super kamaráta, nie? by som bola dokonale vytočená, ja a takéto veci to je des, takže ťa plne chápem, snáď o rok sa vám to všetko vynahradí 😉 😉 😉

gucz : užite si svadbu a dobre sa bavte 😉

boncusik, no budem rada keď sa stretneme, žeby sme tam zapili nový rok? 😉

roxy : nech vám dovča určite vyjde na jednotku 😉 🙂

baileysa
28. aug 2009

roxy, tak si to tam uzite 😵 my sme boli fuerteventura, toto je na gran canaria?

petronelka, tak to je sranda, ze su dvaja s rvonakym menom 😀

guzc, uzite si to zajtra 😉

my ideme zajtra na kremnicke gagy, iba my dvaja s mm, normalne mam z toho sviatok 😅 🙂

roxy_1
28. aug 2009

baileysa jj je to gran canaria a dekuji snad to klapne,ja nebyla u more uz taaak dlouho... 🙂

baileysa
28. aug 2009

a kedy mate ist?
my sme boli na konci oktobra, ocean nebol bohvieaky teply, aj dost fukal vietor, ale aj tak bolo nadherne 😵

nella1
28. aug 2009

zienky stale este uzivate kys.listovu a nejake doplnkove vitaminy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre