Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

sarlotta
20. máj 2009

jj,tělíčko si řekne co potřebuje...2obyč kafe denně jsou v normě...pak si dejte meltu🙂))

Markee uvidíš ,že druhé dítko bude úplně jiné a i to kojení bude jinačí...hlavně jak říkáš-budeš už otrkaná mamina🙂)))

Naty mimo🙂)) jo to sem taky...řekla byhc že je to i počasím..najednou se udělalo šílené teplo.

plivit
20. máj 2009

ahojte a vitam nove tehulky 😉 tak ja som dnes po prvy krat absolvovala poradnu na ktorej mi dale Dr. tehotensku knizku 😀 predpisala mi kys.listovu a ze ked mozem tak mam stale chrumat nieco zelené 😅
merala TK 130/80 a zakazala mineralky,solit atd.som happy 😝 HCG stuplo za 5dní z 3800 na 11 300
to sa vyjadrila ze je dobre a na UTZ som objednana az 24.6. tak to by bolo asi vsetko z navstevy v poradni 😅 😅

janka1
20. máj 2009

plivit blahozem ku knizocke 😉 a ten tlak nebol az taky hroznyyy

adros
20. máj 2009

ahojteeeeeeeeee baby. Tak dobrá správička - bábatko rastie ako z vody, všetko je v poriadku a som hrdá majiteľka tehu-preukazu 🙂 🙂 🙂 Zajtra v práci nascanujem obrážtek a pridám 🙂

no, čo sa týka kávy, resp. kofeínu, tak ja som kávu hneď vylúčila, ale na druhú stranu mám problémy s nízkym tlakom, strašne sa mi točí hlava, tak keď je zle, dám si kofolu alebo kolu a to mi zaberie. Je to lepšie ako káva. Za prvé ani neviem, či by mu ju zniesol žalúdok teraz a za druhé odvodňuje a preto volím kofču 😀

plivit
20. máj 2009

janka1 dakujem no ten nebol to som bola rada 😉 ale,že postupujucim tehotenstvom sa tlak zvysuje no a tak mi zakazala vsetko mozné 😀 😀

plivit
20. máj 2009

ozaj a termin porodu mi stanovila tak na 10.1.2010 som zvedava ako mi ho stanovia podla UTZ

plivit
20. máj 2009

adros gratulujem k tehu preukazu 😅

adros
20. máj 2009

plivit: dakujem. Som o to viac rada, ze je to na mne vidiet a kym som nemala knizku a teda potvrdene, ze je vsetko ok, ze je pocut odozvy srdiecka, tak som to nechcela viac roztrubovat. A kedze sa v sobotu vydavam, asi sa nevyhnem otazkam 😀

plivit
20. máj 2009

adros tak ti želám aby sa svadba vydarila a potom už len spokojne tehulkovanie 😉

antoniab
20. máj 2009

ahoj baby pozeram ze ste sa pekne rozpisali 😉
tak ja pijem kavu rano s nesku s mliekom vytok mam taky zlkasti tak dufam ze je to v poho
markee uprimnu sustrast
ja mam tiez taku smutnu prihodu toho to roku 15.januara mi umrel deda a termin mam presne na ten den najprv som to oplakala teraz to beriem ako kolobeh zivota a mozno to bude skor ci neskor ale nazaciatku to bol taky hlupi pocit 😒 😔
micicici ku komu chodis na gyndu v snv ja tam tiez chodim 😉

adros
20. máj 2009

plivit: Ďakujem

adros
20. máj 2009

jedna blbá otázka: tiež vás systém po odoslaní správy hodí na úvodnú stranu, kde sú jednotlivé fóra? alebo niečo robím zle ja? Lebo je dosť otravné, stále klikať na výber fóra a na poslednú stranu... 🙂

plivit
20. máj 2009

tak ja som kavu pijavala dost a to 3X denne z "malých" 😀 šalok ale teraz som presla na bezkofeinove CARO
co mozu pit aj male deti 😅

micicici
20. máj 2009

adros, presne nad tym istym sa aj ja stale rozculujem, inak je to dost neprakticke vsak?

micicici
20. máj 2009

Plivit, mame rovnaky predbezny termin........ 🙂 Uvidime aka bude skutocnost. Ale ja este nemam tehu knizku ☹ Objednal ma az ked budem v 12 tyzdni, tak asi potom ju dostanem

plivit
20. máj 2009

adros to iste robí aj mne tak že nic zle nerobis

adros
20. máj 2009

micici: to teda áno. Lebo by mi prišlo logickejšie, keď to pridá a hneď vráti na tú istú stránku. Veď keď chcem ísť na iné forum, tak si kliknem sama na "späť k témam" ☹ no nič, my s tým asi nič nespravíme.

micicici
20. máj 2009

Adros, mozno ano, napiseme adminovi a uvidime, pretoze to fakt nema logiku, ved fakt ked si pozeram niektore prispevky tak su z roku 2007...

plivit
20. máj 2009

micici ja som bola prekvapena ze mi uz tehu knizku vystavila ale na UTZ idem tiez okolo 12 tyzdna tak sa neboj vsetko je tak ako ma byt 😅

adros
20. máj 2009

micici: to by možno zabralo 🙂 spíšeme hromadnú petíciu 😀

plivit: a tebe dal knizku bez toho, aby si bola na UTZ?

boncusik
20. máj 2009

Holky a kde máme tú tabulečku čo nám vytvorila roxy? 🙂

adros
20. máj 2009

boncucik: prihlas sa ako lednacci2010 a zadaj heslo 123456 a pozri si "moje albumy"

plivit
20. máj 2009

adros ved prave ja som na UTZ nebola ale knizku mi vystavila asi na základe HCG ale ked som bola prvy krat tehotna tak som knizku mala tiez skor nez UTZ moja Dr na UTz posiela az okolo toho 11tt

adros
20. máj 2009

plivit: aha, lebo mne dala knizku na zaklade UTZ, ked videla, ze akcia srdiečka je dobrá. No, každý doktor je iný..

micicici
20. máj 2009

Plivit, no lebo ja som prisla ku dokim ze som si robila 2 testy, oba pozitivne a on hned ze mi urobii zvnutra ultrazvuk. tak som sa aj bala aby mi nieco neposkodil. ale zatial je vseto ok. no a z tej tehu knizky som bola smutna ale snad mi ju da ked pojdem na kontrolu 6.7.2009

naty
20. máj 2009

Holky, blahopřeju ke knížkám!! 😵 Jen tak dál, ať je v lednu kupa miminek!! 😀

adros
20. máj 2009

naty: Ďakujeme

dadulka2000
20. máj 2009

ahojte kocky, mozem sa medzi vas pridat? zaciatkom januara - okolo 12.1. cakame nase dalsie babetko,....stale tomu neviem uverit. 🙂 to sa fakt da "zbuchat" na prvy krat?? 🙂

adros
20. máj 2009

dadulka: vitaj medzi nami. No nám sa to podarilo na druhýkrát 🙂

lednacci2010
20. máj 2009

ahoj adros,....dik za prijatie 🙂 ako sa mas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre