Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
3. sep 2009

tak rusim moje nohy...

janka1
3. sep 2009

rusisi???? preco oli?

olienka12
3. sep 2009

bolia ma hrozne stojim od 5 pri peci...

janka1
3. sep 2009

peci? A co pecies?

olienka12
3. sep 2009

no sporaku varim lekvar a popritom palacinky robim...

janka1
3. sep 2009

fiiha 😝 😝
a aky? slivkovy?

olienka12
3. sep 2009

jj slivkovy skusam 🙂

janka1
3. sep 2009

jeeej tak na stretko jeden prines ja si objednavam 😉 😀 😝

olienka12
3. sep 2009

hej ono to bude takna 2 sklicka len z 2kg a pri cisteni som polkg pojdedla 🙂)))

janka1
3. sep 2009

to si sikulkaaaaaa 😀 tak nabuduce 😉

olienka12
3. sep 2009

skusam teraz a buduci rok naostro aj zavaracky 🙂)

janka1
3. sep 2009

treba , treba ja momentalne nerobim lekvar jedine som robila marhulovy , lebo je naj na kolace 🙂

olienka12
3. sep 2009

ja som robila cernicovy dzem a teraz skusam ten slivkovy resp.uz je hotovy 7dcl sklicko 🙂)) ale mnaaam je

janka1
3. sep 2009

to ti verim slivkovy mi vzdy pripomina detstvo 🙂
varievali sme ho s dedom vo velkych hrncoch a bol vzdy fantastickyyy a ta vona 🙂

olienka12
3. sep 2009

jj mam v chladnicke kocku slivkoveho lekvara,ktory si opatrujem a ked na mna pride clivota,tak si z neho odrezem, ten lekvar ma 16 rokov a varila ho moja prababka on sa zvaril az do tvrdej hmoty,ktora sa nekazi 🙂)) da sa rozvarit alebo sa jest len tak ako cokolada 🙂)

olienka12
3. sep 2009

mno idem hajat bru noc

janka1
3. sep 2009

dobruuuu

zdenka73
3. sep 2009

Ahojte! Babulky chcem sa vás opýtať, mávate aj kontrolu zo spodu, teda či vás prezerá, mňa pozeral naposledy v 11 tt, ked som mala mykozu, odvtedy nič, len ultrazvuky.

k.a.t.k.a.
3. sep 2009

zdenka mna pri kazdej poradni 😉 cize cca kazde 3 tyzdne

lopezka
4. sep 2009

dobre ranko babulky,
tak ja opat nemozem spat 😠

zdenka, mna pozera kazdu poradnu...cize v tomto obdobi kazdy mesiac ....ale kedze mam tiez stale problemy s mykozou 😖 ... tak vo mne moc nestura 😀 ....skonstatuje, ze mykoza ako vysita 😠 .... nahmata krcok ci je ok a dovi dopo 😎

dnes mam opat poradnu ......tak dufam, ze mi urobi aj utz a vytlaci fotku ....uz by sa aj patrilo kua, sak jedinu mam z 8tt 😖 😠 😒

janka, pekne brusko mas 😅

baby, minule ste spominali holenie tam dolu 😀 ..... tak ja to zatim zvladam, ale naposledy som uz trosku nevidela, tak som zavolala draheho a on bez problemov vypomohol 😀 😅 ...... uz som ho pripravila na to, ze pred porodom mi pomoze .....neviem si predstavit, ze by ma v nemocke holil nejaky mlady asistent 😀 😀 😀

lopezka
4. sep 2009

bebel & gucz .....dufam, ze sa vasi krpcekovia cim skor vyliecia 😉 😅

drobec, ty by si mi mohla poslat svoju fotku, aby som ta v stredu nejak neprehliadla, ked si "drobec" 😀 😀
inak ja pohyby tiez este veskere zadne, len bublinkovanie .....ale tiez nestresujem ......zatim 😠 .....ved to asi tak ma byt, pokial je vsetko ok .....myslim, ze ta moja bambulka to potom urcite dobehne 😀

lopezka
4. sep 2009

tak pekny den baby, idem si este skusit zalahnut, ci zaspim 😠

drzte palce na poradnu 😉 ak sa mi podari utrhnut sa od prace, pridem sa pochvalit 😅

janka1
4. sep 2009

dobre ranko 🙂 tu sa este spiiiiiiiiiiiiiiiii 😨

vstavajte dnes je PIATOOOK 😀 😀 u nas prsi , ale je supeeer konecne iny vzduch
😵

zdenka mna dr. pozera na kazdej oficialnej kontrole zo spodu aj UTZ a na neoficialnej len UTZ 😉

lopezka dakujem 😉 🙂 bola som rano na endokrinologii a dr. povedala, ze som vela pribrala 😕 tak mi zvysila davku EUTHYROXU 😒 som zvedava ci pomoze

davam druhe ranajky , prida sa niekto 😉

inac zienky mne sa uz 3 x snivalo pocas tehu s mojim bratom, ze zomrel ☹ 😖 🙄 to co ma akoze znamenat 😠

alikaa
4. sep 2009

Ahojte, aj ja mam dnes na obed poradnu a morfologicky ultrazvuk, tak drzte palce. Snad uz aj my budeme vediet koho cakame 🙂

mamoo
4. sep 2009

Alinka79: vypocet pohlavia podla krvi znamena, ze za predpokladu ze sa krv meni cloveku kazdych 7 rokov, tak si vyratas aka stara bola v case pocatia krv tvoja a aka stara manzelova. napr. ja mam 25r, krv sa mi menila v 7,14,21, a teraz bola 4 roky a 5 mesiacov stara. a manzel mal vtedy 32 a jemu sa minela teda v 7,14,21,28 a teda je stara tiez styri roky ale + asi 10mesiacov. novisa mladsia krv vyhrava 😉 no ale ako vravim nevyslo to 😒

andykca
4. sep 2009

dobreee ranko 🙂

zdenka tak mna tiez pozera kazdu poradnu odspodu...hmataaaa ci to tam dole drzi ako ma 🙂

janka ja som mala len prve ale ak sa odhodlam dotlacim aj druhe hehe 😉
to co sa ti sniva ze niekto umrie tak bude dlho zit 🙂

jaaaj veru piatok zajtra sa mi dotlaci do domu cca 20 ludi na oslavu jaaaaaaj netesim...skoda ze prsi inac by som ich vypudila von na zahradu 😀

janka1
4. sep 2009

andyckca , ale ja som uz od 5.00 hore 😖 dnes asi zalahnem po praci , ale treba mi aj varit, tak uvidime 😒

nechapem preco sa mi niecotake sniva a vzdy iba s bratom 😨
ale nieco na tom bude, lebo mi minule svagrina vravela, ze sa jej snivalo tirz s bratom /mijim MM/ze spadol zo strechy 😖 😨
tak som zvedava ked ju budemem zhadzovat co sa stane

nedockava4
4. sep 2009

dobre ranko, tehulky...ja som dnes spinkala do 8h, aj ked od 2h do 5h som spat nemohla.... ☹
vonku je super, vsak Janka?...take prijemne ochladenie
Janka, k tym snom....napis mi ho do IP podrobnejsie....mozno ti ho pomozem vysvetlit...moja mamina sa v tom troska vyzna...

janka1
4. sep 2009

idem pisat 😉 nedockava

andykca
4. sep 2009

nooo jani ty si ranne vtaca 🙂 ja som sice bola hore o 5 rano ale len jednym okom ked moj isiel do prace hehe

nedockava to si neeeemala ani napisat 🙂 si budem pamatat bo niekedy mam aj ja takeee blbe sny...no vacsinou mi postaci aj snar no a niekedy maju aj pravdu ccc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre