Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
4. sep 2009

ives mas nejaky program na upravu foto v pc?

ives77
4. sep 2009

neviem kde by som to našla a ako by sa to malo volať?

olienka12
4. sep 2009

hehe no netusim lebo ich je milion dam ti link do ip na nieco co mozes ztiahnut a instalovat a vysvetlim ako dalej 🙂)

ives77
4. sep 2009

dakujem si zlatučká🙂

olienka12
4. sep 2009

jeej podarilo sa

ives77
4. sep 2009

éj aľe mám talent ha 😀 môj syn miluje tú reklamu,oli vdaka 😀

olienka12
4. sep 2009

iv ale uz pridaj aj brusko do albumu teraz 🙂)

eva3107
4. sep 2009

Ahojte
Pekny vecer konecne som sa sem dostala aj ja...
Dakujem Olienka, ze na mna myslis 😉 ...Petronelke som uz napisala ktore ideme na stretko...a pozvala som aj yoyu, uvidime ako sa rozhodne 😉

Aky ste inak dnes mali den? 🙂

Vcera sa svagrine narodila dcerka 😅

olienka12
4. sep 2009

ahoj evi,

ja som mala priserny den cele poobedie hrozilo, ze sa rozrevem... a k tomu ma mimi bolestivo kopalo do mocoveho mechura...
no uz je za mnou a zajtra spim cele dopoludnie 🙂)

eva3107
4. sep 2009

A preco ti bolo do placu Oli? 😕 ...Bud rada ze ta malinke tak kope...mna moje iba sem tam stuchne, ale nie je to take intenzivne...niekolko hodin potom nic az som z toho vystrasena...Bude to zrejme lenive babatko...No dufam, ze je v poriadku..v utorok idem na kontrolu...Tak malinke mozno uvidim... 😒

Inak ma napadlo miesto kde by sme sa mohli stretnut v KE na hlavnej pred AIDOU? Zmrzlina plus cukraren... 😅 .

eva3107
4. sep 2009

Oli uz si azda isla spinkat?

JA budem zajtra so svokrou preberat zemiaky 😒 ,,,mame nazbieranych 125 mechov to bude robotka 😖

olienka12
4. sep 2009

oh ja tu kosicku aidu priam neznasam 🙂))

no este nesla lebo moj drahy chlasce a kedze leje tak som mala telefonat ze mam po neho zajst ale este nie teraz lebo sa mu este nechce...

eva3107
4. sep 2009

Ahaa...a co nie co oslavuje?

Preco AIDU neznasas?...Tak mne je to jedno kam len nech baby navrhnu...ze kde...,potrebujeme sa dohodnut.

Inak nase stretko buduci stvrtok plati? na to cvicenie?

olienka12
4. sep 2009

evi tie zemiaky nezavidim mna by to asi tiez cakalo ale zberanie... no ja sa poriadne nezohnem tak nazeniem polovicku pomoc krstnej 🙂)

olienka12
4. sep 2009

oslavuje utrhnutie z retaze, uz davno nikde nebol tak sa potrebuje vyburit....
aida je taka divna..
cvicenie plati jasnacka, inak ja som aj za nejake obchodne centrum zlietali by sme aj nejake obchodiky ked uz tam budeme 🙂)

eva3107
4. sep 2009

No ved ani ja sa poriadne nezohnem..a teraz este to ze ma bolia krize a prebija mi to raz do pravej a potom do lavej nohy az sa mi chce plakat...Pokial budem moct tak pomozem...ja mam skvelu svokru 😅

eva3107
4. sep 2009

Fuuuu u nas teraz poriadne leje! 😕

eva3107
4. sep 2009

Nemam nic proti Oli...uvidime este co navrhne Janka.. 😉

ives77
4. sep 2009

juj oli dala som tam aj malého jednu fotku ale ukáže ju len ked nanu klikneš inak je tam len taký krížik a bruško si prv musím odfotit potom ho tam dám možno zajtra,ahoj evy vieš už že prídem aj ja?

olienka12
4. sep 2009

evi sa ti panva rozsiruje ja som to mala na zaciatku viem o com hovoris, aj teraz ma bolieva ale to skor z kg co mam a z sedenia v robote. kup si ten krem co som ti vravela aj svokra ti ho moze namastit pre mna je to maly zazrak

olienka12
4. sep 2009

iv aky je zlatyy ozaj paci sa mu v skole?

eva3107
4. sep 2009

voltaren si davam , ale nezabera !!! ☹
Neviem ake si to mala ty ale ani v noci nomozem spat prevallujem sa z boka na bok! 😢

Nie Ives neviem ze prides aj ty! 🙂 ...

olienka12
4. sep 2009

tak ja idem po toho mojho trubiroha 🙂)

eva3107
4. sep 2009

No to bude zrejme lahke rozhodovanie...najlepsie bude ked sa stretneme na zeleznicnej , alebo autobusovej stanici 😀 😀 😀

eva3107
4. sep 2009

Dobre Oli...hlavne si davaj pozor!!! 😕

olienka12
4. sep 2009

evi ne voltaren elastiq relax je to proti opuchom noh ale uzasne zabera na chrbat aj tam pisu ze moze byt pouzity na bolavy chrbat 🙂

ives77
4. sep 2009

ano velmi už má aj dve jednotky a učitelka ho dnes pochválila(tak aby to on nepočul)že je jedno z mála dobrých detí vraj sú tam unich samí huncúti tak som rada.Ozaj potom by ste mi daktorá mohla poslat do ip číslo tel.aby som sa s vami mihla v ke spojiť ni že tam budeme blúdiť ja to tam nepoznám budete ma musiet potom trochu ponavigovať. 😝

eva3107
4. sep 2009

Neboj stretneme sa tak aby sme boli viacmenej spolu...cislo mas v IP 😉

eva3107
4. sep 2009

Oli ja mam elastiq ale nie relax...ten je proti striam 😒

ives77
4. sep 2009

☹ evka aj mna velmi bolí chrbát a cystreluje mi ti do nôh a toto som mala aj priprvom vtedy ešte horšie ale bude aj horšie ked už nás to teraz morduje musím si kúpit aj ja ten krém

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre