Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

wanduska
7. sep 2009

hej, asi na to treba patricny odstup a troska "je mi jedno" pristup. skusim aplikovat od zajtra🙂
ozaj, ako vyzera to stretko v ba?

eva3107
7. sep 2009

wanduska to neviem ako s vami v BA , ale mi v KE budeme mat stretko 21.9a uz sa velmi tesime!! 😀

yoya
7. sep 2009

Ahojte tehulky 🙂

eva3107 - stretko mi vyhovuje, čas aj miesto

čo sa týka priberania, tak pri prvom synovi som vyzerala ako slonica, to som mala + 20kg navyše, vraj posledné mesiace už nepriberá bábo, ale už iba mamička. to som bola guľatá, obrovská - doslovne ako slon.vtedy sa mi urobili strie na bruchu, stehnách, zadku - strašné dačo 😖 . ale pleť a vlasy, nechty, tie som mala super, dokonca vtedy mi vlasy pekne zahustli.nehovoriac o tom čo bolo po pôrode - 16 mesiacov kojenia sa pekne na nich odrazilo. teraz čo čakám druhé bábo, tak mám tiež aj pleť, aj vlasy, dokonca aj nechty celkom v pohode, akurát na pravej strane nad perou sa mi urobil taký škaredý červený fľak, ten je so mnou už dobré tri mesiace. 😠 a čo sa týka priberania, zatiaľ mám nejaké 6 kg navyše a rastie mi brucho, je pravda, že nabrala som už aj do zadku a do stehien, ale nie som taká ako som bola pri Ninovi.dúfam, že sa až na hranicu +20kg nedostanem. 😅

eva3107
7. sep 2009

Ok Yoya som rada...tak ti poslem IP 🙂

yoya
7. sep 2009

ok 😉

eva3107
7. sep 2009

Yoya takze nebude pre teba problem dostavit sa do KE na stanicu o 11?

yoya
7. sep 2009

ešte neviem ako prídem, ale už akokoľvek prídem, tak nie je problém dostať sa na stanicu - v pohode 😉

yoya
7. sep 2009

buďto prídem s mm autom a ten pozná Ke ako svoju dlaň, ak prídem busom, tak to mám blízko.skúsim si dohodnúť termín v nemocnici u lekára na ten deň, aby som sa nemusela ťahať busom, keďže auto máme len jedno a mm auto potrebuje viac, no a ak budem mať termín u lekára tak si vezme voľno. 😀

eva3107
7. sep 2009

Ahaa... 😀 vybita!!! 😀 😀
Tak ok...len daj potom vediet ako sa dostavis , alebo ti budem volat ci pisat...Vsetkym budem pisat este den alebo dav pred stretkom 🙂

yoya
7. sep 2009

jasné, že dám vedieť ako prídem, budem volať 😉
mm troška musím zneužiť, no nie? on sa potom pofláka po Ke alebo pôjde ku kolegom na kávu 😅

eva3107
7. sep 2009

Mas to dobre vymyslene!! 😀

yoya
7. sep 2009

jasné, len či mi to vyjde tak ako plánujem 😕

yoya
7. sep 2009

ak aj nie, nič sa nedeje, pôjdem busom, tým som do Ke nešla už poriadne dávno 🙂
mm som oznámila, že sa chystám na stretko, synátor je už veľký, chodí domov sám busom z Tv a svokra býva hneď vedľa,keby niečo takže pohodička 😀

eva3107
7. sep 2009

No to je supeeer! 😅

olienka12
7. sep 2009

evi Mc donald 🙂)

ives mekac je pri stanici 🙂) z druhej strany

olienka12
7. sep 2009

Evi stala som oproti tvojej robote pri hypertescu cakala som 45 🙂

yoya
7. sep 2009

pozerali ste teraz správy na JOJke? dávali tam o detských kočíkoch, myslím, že sa o tom tu už písalo.Vraj obsahujú množstvo škodlivých látok a ftalátov,... super, to teraz môžme svoje deti nosiť ako naše prababičky 😠

antoniab
7. sep 2009

ahoj tehulky 😉
tak mi sme na svk dnes po kontrole vsetko je ok a bude to dievcatko 😉 a potesujuce je ze mozno budem rodit aj normalne aspon to tak zatial vizera 🙂

olienka12
7. sep 2009

antoniab gratulujem 🙂) som rada,ze aj napriek tym stresom je vsetko ok uzivaj svk 🙂

roxy_1
7. sep 2009

antoniab gratuluji to je bezva ze uz vis kdo to bude... 🙂

smim se zeptat...potrebovala jsi nejake potvrzeni od lekare na letisti ze muzes letet?

janka1
7. sep 2009

ahojteeeeeeeeeeeee 😉

antonia blahozelaaa,a 🙂 😵

janka1
7. sep 2009

ahoj roxy 😉

medzi 28.tt a 36.tt sa vacsina leteckych spolocnosti chrani tym, ze tehotnu zenu prepravi iba s lekarskym potvrdenimú osvedcenim.Po 36tt uz vacsina aerolinii neprepravi tehotnu zenu.

takze v tvojom tt je to uplne OK 😉

marushka
7. sep 2009

ajojte brušká, ja len na skok ...

antonia - gratulujeeeeeeeem!!! 😉

roxy - ja som zase teraz niekde čítala, že aj keď platia určité všeobecné ustanovenia, je dobré, si pred cestou zistiť u konkrétnej leteckej spoločnosti, ako je to u nich s prepravou tehotnej ženy....niektoré spoločnosti potvrdenia vyžadujú... 😉

olienka12
7. sep 2009

ozaj babulky chcem sa spytat citala som o porodnom plane, zostavujete si ho niektora? resp.akceptuju to nase porodnice?

marushka
7. sep 2009

ajoj oli, pokliaľ viem, tak je dobré sa informovať v konkrétnej pôrodnici, kde budeš rodiť... ja osobne som si ho nerobila ani pri prvom dieťati , ani teraz si nebudem... 😉

janka1
8. sep 2009

Dobre ranko zienky 😉 🙂

janka1
8. sep 2009

😉 oli myslim, ze je ten plan uplne zbytocny 😉 ked nastanu u teba kontrakcie / bolesti/ tak budes rada ak to budes mat cim skor za sebou a vobec ta nenapadne nejaky porodny plan 😉 🙂 tot moj nazor

gucz
8. sep 2009

dobré ránečko

janka s tým pôrodným plánom s tebou úplne súhlasím.

antonia gratulujem k dievčatku 🙂

weronyca
8. sep 2009

Pekne dobre ranko,

tak dnes sme pre zmenu velmi skoro hore..

lili20
8. sep 2009

krásne slniečkové ránko.
Antonia - ďalšia hviezdička -super.
Držkam palčeky tým ktoré máte dnes kontroly.
Juj aký mám už veľký zadok.No hrôza.Pribrala som 6 kg.MM mi vždy tak pekne polichotí ,že už som ako malý sloník.Potom mu capnem po zadku a poviem:Ty trdlo ,tak ty si spravíš dobre a ešte máš pripomienky.Chlapi,chlapi !

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre