Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

micicici
21. máj 2009

Velmi sa mi paci toto forum a to ze aj ked sa nepozname a nikdy sme sa nevideli, vieme si poradit, napisat svoje skusenosti a podrzat a podporit sa. Len tak dalej 🙂

roxy_1
21. máj 2009

micicici plne s tebou souhlasim 🙂

lenocka5443
21. máj 2009

zuzi ahoj...neboj....vsetko bude dobre.....musime sa setrit..usmievat..mysliet len na to najlepsie..manzelikovia nas musia nosit na ruckach....a vsetko bude OK.....neviem ako vas manzel, ale ten moj je pozorny..naozaj sa snazi....kedze mame uz za sebou jedno nevydarene tehu...tak sa teraz bojime obaja..ale ja doma nemozem robit nic....stara sa o mna ukazkovo...

lenocka5443
21. máj 2009

inac s nazorom o tomto fore s Vami suhlasim...mne to tiez velmi pomaha..... 🙂

kalimerko
21. máj 2009

mona27 gratulace k těhulkování 🙂

zuzuli, i Tobě velká gratulace k těhulkování, uvidíš, že bude všechno dobré, taky jsem špinila a jsem odkázaná na lenošení, ale nějak mě to nejde s malou, ale šetřím se 🙂)

taky se mě moooc líbí tahle místnost, aspon tady na to těhulkování nejsem sama🙂) jednak jsem se zařekla, že to nikomu známému neprozradím do 12 tt... a za druhé se dočtu zajímový věcičky a jak to cítí všichni okolo to těhulkování atd....

zuzzuli
21. máj 2009

baby ja som taka rada ze je toto forum 🙂
lenocka: no jasne ze si ma obskakuje, obcas az neveriacky, mi nedovoli absolutne nic 😔

lenocka5443
21. máj 2009

kalimerko, to som si povedala aj ja, hlavne po takej skusenosti..lebo pri prvom tehu som to povedala hned kazdemu a ked sa to ukoncilo, tak bolo tazke vysvetlovat a prijmat lutostive pohlady........lenze....prides na navstevu, nechces kavu, nepijes alkohol....uz je to podozrive..ja som sportovkyna velka...a ked poviem ze nejdem hrat volejbal...hned dalsie podozrenie preco........takze ma postupne odhaluju..ja vzdy sa pousmejem a nepoviem nic....ale kazdy si to vydedukuje...

dinduska
21. máj 2009

ahojky kocky,ako sa mate?ako sa citite?ja dnes aj lepsie inak inokedy umieram 😖 😖

janka1
21. máj 2009

ahojte kto ste tu 😉
som bola prave na sono pozriet chrustika ci nam pekne rastie, ci bije srdiecko 😵 jaj zlatusik je

naty
21. máj 2009

Já se chystám zrovna na procházku se psíkem...přišla sem zrovna od kadeřnice, ale není mi moc fajn....sem nějaká nafouknutá a bolí mě z toho podbřišek...už abych věděla, že je všechno ok... ☹

janka1
21. máj 2009

naty nebooj vsetko bude ok 😵 😵 kedy ides k dr?

naty
21. máj 2009

příští čtvrtek...sice mi řekla, že sem těhotná, ale nic sme neviděli...ale na druhou stranu, čárečky úspěšně sílí a ona říkala, že nemá tak citlivej utz....no, půjdu to zaspat, třeba to do zítra přejde... 🙂
Děkuju moc a dobrou noc!! 😵

janka1
21. máj 2009

dobru noc naty a oddychni si 😉

tinkadublin
21. máj 2009

ahojte tehulky .)) mozem sa pridat?? len vcera sme zistili podla testikov ze som tehotna .)) nam sa zadarilo na prvy pokus 😀 no co dodat asi ma drahy sikovnych chlapcov 😎 v utorok idem k lekarovi potvrdit to.. ale tak 3testy mi hodili 2ciarocky a stvrty digitalny mi pisal pregnant .)) tak zatial paa a dobru noc 😉

janka1
22. máj 2009

dobre ranecko zienky, ja som sa dnes tak perfektne vyspala konecneeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 uz mesiac som nemala normalny nocny spanok a dnes no paraaada 😵 😵 😵

tinkadublin vitaaaaj a prispevky pridavaj 😉 😉 😉

prdecek
22. máj 2009

dobré ránko,

tinka vítej 🙂

naty
22. máj 2009

dobré ráno!! 😵
Tak já sem se taky krásně vyspala...až na nějakýho mag.ra, co nám asi ve 2 ráno začal řvát pod okny do mobilu... 🙄 ...ale jinak sem spala jak dudek a bříško už taky nebolí... 🙂

Vítám novou těhulku a přeju krásné těhulkování!! 😉

prdecek
22. máj 2009

mě včera pobolívalo břicho, ale dneska je to už ok 🙂

Dneska jsem pozvaná do práce na oheň na vítání jara, tak doufám, že nebude pršet!

sarlotta
22. máj 2009

Dobré ránko holky,všem novým těhulkám moc blahopřeju.

naty neboj se mimi je opravdu moc maličké aby bylo dobře vidět...já měl minule v 6tt 3mm. Který jsi přesně den ?

plivit
22. máj 2009

dobre ranko a pekny den aj ked nevypada že bude pekny asi bude prsat ja som prisla akurat z nocnej tak si idem lahnut a vecer ma caka dalsia nocna tak som cela stastna 😝 pekne sa tu majte a zdravim nove tehulky 😅 😅

naty
22. máj 2009

sarlotta: to já právě nevím... 😅 ...podle PM jsem 6+5, jenže já měla cykly 43, 30, 36....si pak vyber, kdy byla ovu, že... 😀 ...ale jo, děkuju, už sem zas optimisticky naladěna... 🙂

dadulka2000
22. máj 2009

dobre ranko kocky, hlasim sa z prace 🙂
ako sa dnes vsetkym dari??
my sme vcera vecer boli plavat s malou,.... Elka normalne vosla po krk do bazena kde sa deti ucia plavat (je tam tak 80cm vody) a chodila po dne,...ohromne sa jej to pacilo - a bolo to prvy krat co dociahla na dno a nebala sa.
ja som si zaplavala vo velkom bazene "az" 10 dlzok a mala som dost,..ved uz po 3tej dlzke ma ruky zacali boliet 😀 , no uz vidim ze kondicka pomaly ale isto odchadza 😎
pekny slnecny den prajem 🙂

lenocka5443
22. máj 2009

ahojte kocky.......tak tinky vitaj medzi nami......holky, to je uzasne ako stale pribudame...vsak.....to bude deticiek.....no ja som dnes mala hroznu noc...ja som vcera na veceru jedla tuniaka s cerstvou cibulou...ale zjedla som mozno stvrťku......to bolo sest hodin, isla som spat o 23:00..ale mne bolo tak spatne..v noci som sa budila na to ako mi je zle....myslim ze to bolo posledny krat, co som jedla cibulu zeny... ☹

jovi
22. máj 2009

Ahoj holky, může se k vám přidat? Po dvou letech marného snažení, kdy jsme chodili na IUI a měla jsem koncem května absolvovat IVF jsme zjistili, že jsem přirozeně otěhotněla 🙂 dneska jedu k lékaři, aby mi to 100% potvrdil.

prdecek
22. máj 2009

ahojky Jovi,

tak držím palečky ať je u Dr. vše ok a dej vědět ju 😉

dadulka2000
22. máj 2009

jovi, ahoj,...blahozelam a prajem krasne tehulkovanie 😉

zdenka73
22. máj 2009

Ahojte, veru pekne sa rozrastáme. Koľko detí na začiatku roka nom paráda to bude plodný rok 😅 .
Ja nemôžem akosi spávať, síce idem spať okolo desiatej, ale ráno o pol šiestej som už hore a nie nie zaspať, potom ma bolia oči, a je mám ich opuchnuté, ale časom sa to snáď upraví.

jovi
22. máj 2009

děkuji za přivítání.... zdeni to já problémy se spaním nemám spíš naopak.. jen uvidím postel, nebo gaučík, tak už se mi zavírají oči ... z práce se vracím hodně unavená, takže dojde i na odpolední dvacijáš

prdecek
22. máj 2009

Zdeni já chodím spát jak kdy většinou kolem 21:30 -22:00 a taky se budím stašně brzo, ale normálně by se mi to nestalo 😀

Jo holky, normálně mě od včera bolí strašně jedno prso, to druhý ani tolik ne, je to děs!!!!

dadulka2000
22. máj 2009

babenky aj ja spavam uz od 21 - to je divne, a cely den zivam, az mi ide usta rozdrapit. 😀 a rano som od 5:30 hore,...aspon toho vela stihnem 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre