Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

evca35
9. sep 2009

čaute východ
to mi trvalo kým som vás prečítala 😉
ja idem tiež s manželom na trhy, ale autom takže žiadny burčiak.
aj ja sa teším na môj kočiarik. rozhodovala som sa medzi eviným a mojim, ale môj vyhral 😉
a PN? neni o čom. Ľahnem kedy chcem, vstanem kedy chcem ... Akurát musím byť doma, ale to mi zatiaľ vyhovuje, lebo sa necítim na behanie po meste. Rozbehnem sa počas MD.

evca35
9. sep 2009

no, teraz pozerám albumy .... tak nie eviným, ale olienkiným
nedočkavá, odkiaľ si presne?

nedockava4
9. sep 2009

evca....z Terasy...Popradska ulica

henka2
9. sep 2009

Ahojte všetky!

ja som temu objavila az teraz, tak ked sa budem opakovat, kludne ma zruste! 🙂 Chcem reagovat na otazku weronicy o tehotenskom obleceni na vychode. V HM v Košiciach je malý kútik pre tehotné a poviem ti, kúpila som si tam od začiatku tehotenstva jedny džínsy a to je vsetko. Su to same handry, neforemne a nadrozmerne a uz teraz vyzeraju ako vytahane. Uz tento problem riesim dost dlho, lebo v Košiciach to je jediné miesto, ktoré som našla, kde vôbec niečo je. Ostatné obchody s bezostyšným názvom "tehotenská móda" (spočítam na prstoch jednej ruky) sú príšerné. Modely hrôza a som si istá že ich prispôsobili trendom najmenej pred 10 rokmi, je mi zle pri pohľade na toto, na čo mám byť odsúdená! Ostatné maminy to možno tak tragicky neberú, ale ja som tým pohoršená a odmietam fakt, že nemôžem vyzerať ako normálna žena a mať nejaké príťažlivejšie oblečenie iba preto, že som tehotná! Chystám sa teda pozrieť do Krakowa (3hod od Košíc), kde som už minule bola prekvapená neporovnateľne lepším výberom vo všetkom, čo sa módy a kozmetiky a cien týka, v porovnani s Bratislavou, o Košiciach už ani nehovoriac... Alebo možno si urobíme aj výlet do Budapešti, tam to musí byť tiež lepšie....

olienka12
9. sep 2009

evca a ktory vyhral konkretne?

eva3107
9. sep 2009

Ahoj Henka ked ta tu uz mame...organizujeme stretko v KE 21.9.2009 o 11:00 na stanici a radi ta medzi nami privitame...zatial nas je osem... 😉

evca35
9. sep 2009

a ešte aj rodíme naraz 🙂
oli - vyberala som si medzi tvojím (oslovila ma hlavne kombinácia s vajíčkom) a Atlantic espiro 2009. Ale tiež chcem s vajíčkom. Tak som zvedavá či to tam nájdem a vojdem sa do 10 000 sk. alebo menej.
nedo - ja z Ťahanoviec sídl.
henka - ja mám dvoje nohavíc na traky ešte po dcére a jeden komplet nohavice na gumu s vrchom som si kupila pre dvoma rokmi, ale nevyužila som ho. Teraz som doma, takže ani nič už kupovať nebudem nové. Čo vyjdem na poradňu alebo do obchodu, tak mi stačia tie nohavice.

olienka12
9. sep 2009

evca na Atlantic espiro je potrebne aj adapter,ked chces dat vajicko... Kamoska ho mala syncek sa jej narodil v decembri v marci jej tam uz maly nevosiel s fusakom 🙂) sportova cast sa neda dat proti smeru jazdy len v smere,ale inak bola spokojna brazdila s nim snehove zaveje a pohodicka 🙂) ale sportovu vobec nevyuzila fucalo do neho,tak kupila iny 🙂

evca35
9. sep 2009

už je nová verzia, dá sa otočiť aj športový

olienka12
9. sep 2009

tak potom super 🙂

weronyca
9. sep 2009

henka a internet si neskusala? ja som si dost veci objednala aj cez net. A som spokojna, pekne veci a nie az tak drahe.

evca35
9. sep 2009

čítala som aj diskusiu na tento kočiar, sú spokojné žienky a od mája že je nová verzia. a na nete ponúkajú len novú.

henka2
9. sep 2009

Ďakujem za milé privítanie! Na stretko by som veľmi rada prišla, ale ako vidím 21.09. je pondelok a ja sa obávam, že ako obyčajne vtedy pracujem 😒, ale na nejaké ďalšie by som určite prišla! A prečo na stanici? Niekam idete, alebo to je len stretávací bod?

henka2
9. sep 2009

Veronyca, mas nejaku e-commerce stranku, s ktorou si spokojna, ak ano, dakujem vopred za tip, este som neskusala...

eva3107
9. sep 2009

Ano Henka ...strtavaci bod.. 🙂 nie vsetky budu z KE tak preto 😉

evca35
9. sep 2009

henka, v optime si nebola? www.maderna.sk

allinka79
9. sep 2009

henka, citam o tom obleceni... mate v KE aj CaA? lebo tu v BA a aj v Trencine je v CaA super oblecko podla mna a v relativne slusnyh cenach... v HaM som pre zmenu nenasla u nas nic...

bebel
9. sep 2009

Henka tento obchod je v KE http://www.krasnebruska.sk/ a mýslím, že sa tam dajú nájsť pekné kúsky.
alebo http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=91697

henka2
9. sep 2009

bola som v optime, je tam to HaM-ko, CaA (tam som este nebola, lebo mam dost averziu k tejto sieti obchodov, ale ked vravíte, že tam je nejaké ok tehotenske oblecko, tak sa tam pojdem pozriet) a este tam je asi jeden-dva obchody, kde som raz vosla a bolo mi z toho tak smutno, saty nalepene jedny na druhe a take mimo vsetkych trendov mi pripadali, mozno som sa nechala prilis skoro znechutit a treba sa v nich poprehrnat, co ja viem... ja som sa pred rokom vratila do Kosic po 4-rocnom pobyte v Parizi a asi budem musiet zabudnut na krasne detske obchody, do ktorych uz ked vstupite, mate pocit, ze ste v inom svete a zda sa vam, ze vsetko toto okolo potrebujete 😵 A oblecenie pre tehotne je presne v rovnakej linii, ako pre "normalne" ženy, farebne, strihovo, oblecenie na volny cas, ale aj do prace, vecerne sexi, proste všetko. Trh vo Francúzsku je samozrejme neporavnateľne väčší s tým našim, okrem iného aj kvôli pôrodnosti (jedna z najvyšších v Európe - politika štátu v prospech rodín s 3ma a viac deťmi spôsobila rastúci trend rodín s 3 deťmi, moja sestra, ktorá tam žije čaká štvrté 😀 )

zazalienka
9. sep 2009

ahojte, tak sa po dlhej dobe hlásim aj ja do klubu.. síce ešte nevieme pohlavie, lebo moje bábätko je asi hanblivé.. čumeli sme tam s lekárom a nič.. tak sa spolieham na 3D..
no a povedal mi že rastie rýchlejšie, takže predbehlo termín o 12 dní (veľkostne), čo sa ani nečudujem, lebo môj muž meria 195 a ja 180 cm..
bebel gratulujem, tiež by som radšej kupovala ružovú.. tak dúfam že to bude naša vysnívaná Kačenka..

lienka2
9. sep 2009

na tej stranke krasnebruska su pekne vecicky, neviete niekto ci je aj obchod v KE alebo sa to da len cez net?

alikaa
9. sep 2009

Akurat sa chystam na Kramare na prednasku o pupocnikovej krvi. Nie je tu niektora, co tam ide tiez? Ma to zacat o 14,30. Zaujimalo by ma co k tomu budu hovorit

motylik22
9. sep 2009

ahojte baby 🙂

eva3107
9. sep 2009

Ahoj motylik tak ako?

bebel
9. sep 2009

Alikaa..e-e, ale podaj večer info, čo je nové...v prípade, že mienim venovať pup. krv do verejného registra.

henka2
9. sep 2009

diky bebel za dobry tip, pozerala som http://www.krasnebruska.sk/ a sice toho nie je vela, ale vyzera to dost dobre, takze si z toho urcite nieco objednam!

dorotkaa
9. sep 2009

henka, ja si objednavam veci aj odtialto: www.isabellaoliver.com

timea27
9. sep 2009

ahoj babenky...prosim vas o radu/nazor...v pondelok idem na poradnu (moja dok ma sono v ambulancii a robi mi utz pri kazdej navsteve) a v stredu sme objednani na 3D...citala som nejake clanky o skodlivosti utz, resp. casteho utz tak mam teraz dilemu...v pondelok ma bude "presvecovat" 5-10 min. a hned v stredu 30-60 min...nebude pre maleho toho ziarenia az prilis?

olienka12
9. sep 2009

timea ultrazvuk nie je skodlivy.. takze aj keby si mala v jeden den 2 utz nevadi to

olienka12
9. sep 2009

timea ziadne ziarenie pri utz nevznika

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre