Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

iva81
9. sep 2009

Ahojte tehulky. Som tu dlhsie nebola ale boli sme 2 tyzdne na dovolenke a prisli sme sice uz minulu nedelu ale som si povedala ze vam najprv dozadu precitam a verte neverte pri praci mi to trvalo az doteraz 😀
Ale aspon som v obraze. Gratulujem ku vsetkym uspesnym kontrolam a zistenym pohlaviam. A je mi velmi luto co sa prihodilo Grelu a naozaj dufam ze sa coskoro docka babatka.
My sme mali minuly tyzden morfologicky ultrazvuk u dr. Holana v Medifere a bolo to naozaj super. Je to uzasny clovek a doktor, sam od seba vsetko povysvetloval a poukazoval, vsetko pomeral a vylucil podozrenie na razstep chrbtice s cim sme tam vlastne isli. A krpek sa nam hned aj ukazal s celou svojou vybavickou cize posilnujeme tim chlapcekov!!!!!! 🙂 Manzel sa neskutocne tesil aj ked on si bol od zaciatku isty ze spravil syna 😎

dorotkaa
9. sep 2009

iva81 aj ja som bola minuly tyzden u dr. holana v medifere, v stredu...tiez som s nim bola velmi spokojna... ale hlavne som bola stastna, ze je vsetko ok 😉

iva81
9. sep 2009

Dorotkaa mi sme boli v pondelok a tiez sme boli neskutocne stastni lebo som mala trosku obavy koli tomu vyssiemu riziku z krvi. A bol fakt velmi mily. To moj doktor nie je vzdy taky tak to bola taka prijemna zmena.

eva3107
9. sep 2009

Tak ja som spat ...
Fajne som sa napapala...paradajkova polievka a zemiakovy salat bez majonezy s rybu... 😉

Inak o 13:00 sme mali poradu...a preberali sme dost vazne veci...no moje malinke babatko tak zacalo kopat, ze som sa zacala smiat a prislo mi trapne cely cas kopalo vrtelo sa ...neviem co vystrajalo v mojom brusku , ale bola som z toho cela paf 😅 ..este som to tak intenzivne nezazila... 😀 NADHERA!

iva81
9. sep 2009

Evi my sme tiez vcera mali poradu a tiez sa vazne veci preberali a presne ako hovoris aj moje ma zacalo kopat o 106 tak ja som sa len usmievala tak asi si vsetci mysleli ze mi uz hrabe 😀 alebo ze mi je robota uz ukradnuta, co nie je az tak daleko od pravdy 🙂
Uz ste to tu niektora spominala ze ked da MM ruku na brucho tak male prestane kopat a u nas je to iste, kope 10 minut a hovorim MM ze daj ruku maly kope a da a nic, a cakame a cakame. Huncut jeden. 🙂
Inak baby davajte si fakt pozor, v piatok ako u nas prsalo som isla vystupovat z elektricky pred robotou a som sa smykla na tych schodoch a som sa poriadne vytrepala po chrbte po tych schodoch az von. Vonku ma vsetci ludia uspesne odignorovali az na jednu romku ktora ako jedina ku mne pribehla zacala mi pomahat. Mne hned slzy do oci ako som sa zlakla ale nastastie mi tam blizko hned robi segra a ta ma vzala pre istotu k lekarovi a nastastie vsetko v poriadku. Ale cely vikend som sa ledva hybala koli tomu chrbatu. Teraz sa drzim ako kliest na vsetkych schodoch 🙂

eva3107
9. sep 2009

Iva81...pane Boze,,. 😕 .hlavne je ze sa ti nic nestalo... 😉
no musis si davat velky pozor...

nakoniec som sa predsa rozhodla ..v novembry uz nebudem chodit do prace..., pretoze ani ja nechcem riskovat.
Dochadzanim do prace denne tam aj spat 30km... ☹

dorotkaa
9. sep 2009

mna ked nasa mala zacne kopat a poviem manzelovi nech prilozi ruku tak neprestane, takze citi to aj on... a strasne sa mu to paci... aj ked nechapem ako to moze citit, su to len take jemnucke kopanceky, ale citi to... a vcera vecer sme sa nasmiali, sledovali sme moje brusko ako sa nadvihovalo, stale sa tam mrvila potvorka mala 🙂
ale bolo to zlate... manzel do nej stuchal a rozpraval jej 🙂

lenickan
9. sep 2009

ahoj holky zdravím vás po delší době.
chci se zeptat jaký přírůstek váhy jste měli 21tt?
Mne se začalo bříško zvětšovat a už je to na mne znát, že jsem těhule... váha + 4-4,5kg

weronyca
9. sep 2009

Lenickam, ja som pribrala priblizne rovnako ako ty.. Uz vidno ze som tehu, i ked nemam nejake velke brusko, na mne sa vsetci smeju, lebo vzdy som mala vacsie pozadie a teraz mi narastlo este viac.. a to brusko zadok nie a nie dobehnut.. aspon ma neprevazuje dopredu 😉

Kocky vy vsetky vidite ako sa male hybe? lebo ja ho len poriadne citim ale ked sa snazim ho sledovat tak nevidno nic.. A tiez som na tom tak, ze male kope a akonahle ma chyti ktosi iny prestane

eva3107
9. sep 2009

Skhttp://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6606293

skuste si pozriet tento link na fusak?

dorotkaa
9. sep 2009

lenickan, tiez som na tom s vahou asi ako ty...
a weronyca, skus si lahnut na chrbat, tiez by sme podla mna to nadvihovanie bruska pri kopancekoch nevideli, keby som normlane sedela alebo stala...

nedockava4
9. sep 2009

ja nic necitim, fnuk 😔 😢

lenickan
9. sep 2009

já holky už cítím tak týden lehké šimrání, štouchání - a i docela často🙂 prvně jsem nevěděla co to je, když to bylo 2x denně a teď už vím že to asi mimi se tam hýbe🙂 mimca musí zesílit a pak nám to osolí🙂
utíkám na těhu cvičení... mějte se krásně

eva3107
9. sep 2009

Nedockava...neboj nic ...zajtra uvidis svoje malinke ako sa hybe...no mozno ma este vela priestoru a preto ho necitis , ale coskoro to urcite pride... 😉
No aby si vedela je to nieco neopisatelne!...Budes si to maximalne uzivat 😉

No byby ja som zatial pribrala 7kg...vcera som sa vazila v poradni.

evca35
9. sep 2009

ked som bola v nemocke tri týždne, USG mi robili každých 5 dní, vraveli že častejšie by sa nemal robiť. Ďalší som mala až o 3 týždne v 12. týždni a teraz idem až na ďalší.

nedockava4
9. sep 2009

evka....verim, ze to musi byt kraaasne 😵
asi vnoci ani spat nebudem ...

olienka12
9. sep 2009

nedockava hlavne ked ta fajne kopne do mocoveho mechura to je fakt krasne 🙂))))))) ale nie je to uzasny pocit 🙂)

allinka79
9. sep 2009

olienka - citam spravne ze to nie je uzasny pohyb? Aj tie kopance su uzasne... ked nebudes male citit cely den, bude ti cudne.....

allinka79
9. sep 2009

eva3107, jaj mam +8 kg a viem ze s tym nic nespravim... nejem vela, len sa kila zbieraju...

olienka12
9. sep 2009

allinka ale nie, je to uzasny pocit chybala tam ciarka myslene,ze to je super pocit

allinka79
9. sep 2009

citam, ze som napisala nejaky blud... 🙂))

olienka12
9. sep 2009

joj baby ma normalne rozculujete plus 4 plus 8 ja mam plus 14 k dnesnemu dnu!!1 takze uz to vidim nad 100 na konci a to som sa bala,ze dosiahnem 100 ale mojim tempom to bude este viac 🙂)

janka1
9. sep 2009

ahojte n konecne som sa sem dostala 😒

kedy su tie trhy????

olienka12
9. sep 2009

janka od stvrtka do soboty buduci tyzden

allinka79
9. sep 2009

olienka... chces +100 ci co? 🙂

olienka12
9. sep 2009

allinka ze dosiahnem koncovu vahu nad 100 takym tempom... uz som proklete blizko 90tke...

allinka79
9. sep 2009

olienka... jaaaaaj... ja uvidim, co z toho vyjde... +8 je dost (to bolo v pondelok), ja mam tyzdenne tak 1 kg - dlho nic a teraz to ide ☹
A to mala moja mama so mnou dokopy +7,5 kg... idem vyrazne dopredu, ale hlavne ze sme v poriadku

allinka79
9. sep 2009

no ale lucim sa a opustam vas... caka ma prva predporodna prednaska a ktovie co este.. mam to za 45 minut, tak si trochu musime pohnut.
krasny den vam este zelam 🙂

roxy_1
9. sep 2009

Ahoj holky,
dneska jsem byla na ty testy na cukrovku,no dalo se to,akorat ten sladky sajrajt byl fakt hnusny,mela jsem to redene cistou vodou a chutnalo to jak sirup na kasel ale v takovem mnozstvi to bylo odpudive,nejprve nam vzali krev,pak se to vypilo,2,5 hodiny jsme cekaly s holkama bez jidla na dalsi odber krve a pak uz jen 15 minut cekaly na vysledky vysly v poradku,takze dalsi testovani mame za sebou 😉

zase padim jdeme na besedu ke kamaradce pochovat si jeji malou 6tydeni Saru 🙂

evca35
9. sep 2009

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre