Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

adros
15. sep 2009

baby, este taka otazocka....

kolko povleceni do postielky budete kupovat? Staci jedno alebo je dobre mat aspon dve. Ked sa jedno bude prat, aby bolo na vymenu...

eva3107
15. sep 2009

Adros ...presne tak
Aspon dve si urcite chcem kupit a dve plachty..na prezlecenie 😉 Ja si myslim , ze by to mohlo celkom stacit..

adros
15. sep 2009

evka, asi hej. A plachty budes kupovat ake? Bavlna alebo frote? Co je lepsie?

olienka12
15. sep 2009

adros jedno mam a dalsie zatial neplanujem,lebo urcity cas to ani nevyuzijem a necham nieco aby mohli aj navstevy kupit 🙂)

olienka12
15. sep 2009

zuzka mas nejaky problem,ze uz teraz ides na prietoky?

janka1
15. sep 2009

ahojtee 😉

popisali ste dnes dost 😨 ale dalo sa precitat 😉
chcem sa vam pochvalit dnes Oliver neskutocne vela kopka a uz konecne aj ja mam viditelne kopanceky 😵 😵 take, ze nadskakuje aj brusko 😵 😵 😵 😵 😵 je to uzasny pocit a pohlad

my idemem zajtra na 3D a uz bude aj to CD sa tesim ani sa docat neviem 😵 😵 😵

olienka12
15. sep 2009

janka k dankovcikovi?

eva3107
15. sep 2009

Zuzka...to fakt mas neaky problem , ze tak skoro ides na prietoky? 😕

Adros chcem si kupit take plachty co su nepremokave chrania matrac..ak by nahodou 😅

Ahoj janka..tak to zajtra budes mat krasny zazitok.. 😀 😵 😵 Tak mne este brusko nenadskakuje..., ale moja bambulka je tiez aktivna..inak kde najviac citim pohyby ma rucicky ,takze mamku poriadne boxujeee 😀 😀 😵

janka1
15. sep 2009

olienka ano k dankovcikovi 😉 😵

eva ja to zazivam dnes po 1x a je to krasne aj ked uz niekolko dni mam pocit, ze mi pukne brucho , mam ho velke a take napnutee 😀 😀 😀

ale setrim sa od vcera ked mi dr. povedala, ze mam maksie hrdlo maternice 😒 😒 to asi ta Budapest

nedockava4
15. sep 2009

oli, evi...no, opucha mi lava noha po clenok ☹

olienka12
15. sep 2009

janka viem o com hovoris s tym nadskakovanim vacsinou ked dojdem z roboty a sadnem na gauc k telke,tak prava strana sa mi vyduva 🙂))
inak s tym napinanim bruska som citala ze to su tie poslickovske kontrakcie a ja som si myslela,ze sa mimi zapiera do steny.

janka1
15. sep 2009

moja dr. mi povedala, ze si nemam hladkat brusko 😢 vraj sa tym privolavaju kontrakcie a potom je aj to tvrdnutie a napinanie castejsie a nie je to velmi dobreee 😢
vraj dietatko citi a uplne mu staci ked si prilozim ruku na brusko , hladkanim sa vraj vyrusuje 😒

nedockava4
15. sep 2009

jani...aj ja som to pocula (ale nie od lekarky) 🙂

janka1
15. sep 2009

asi na tom bude cosi pravdy 😒
tak nehladkam uz od vcera , ked tak len prikladam ruku maximalne hladkanie je pri natierani olejom a to je vsetko 😉 🙂

antoniab
15. sep 2009

ahoj baby

tak mne moj lekar zas povedal ked som hovorila ze mi tvrdne brusko ze sa mam ukludnit sadnut si a pohladkat ho tak to sa nejak rozchadza 😒 ale dal mi aj magne

janka1
15. sep 2009

antonia aky lekar taky nazor zrejme 😒
aj ja beriem magnezium lactaci 3x denne 3 tabl

adros
15. sep 2009

no, k tomu hladkaniu... ked som mala na zaciatku tie problemy s krvacanim, tak mi bolo tiez povedane,nech si brucho nehladkam, ze to moze vyvolat kontrakcie a mohla by som potratit

olienka12
15. sep 2009

takze v 39tt ked uz budeme chciet rodit budeme len hladkat a hladkat a hladkat 😀

marushka
15. sep 2009

tak, ja som si trošken pohajala...

stylly- no, naplánované je okolo silvestra, uvidíme aká bude realita 😉 😉 😉

jéj evi babula peknučká 😉

adros, ja mám do postielky štvoro po kubíkovi, ale netreba, stačia dvoje a ako hovorí olienka, rozkáž si to potom niekomu ako darček 😉 a hlavne - kočky froté radšej nie, vyzerajú otrasne opotrebované, radšej bavlnka... 😉 teda podľa mňa

ja si na bruško tiež len položím ruku, a hladkáme sa iba pri natieraní 😉

dnes som utratila na detičky v tecsu aj dosť euráčikov, nemohla som odolať handričkám 😵 😵 😵

antoniab
15. sep 2009

no ja sa citim fajn ked ma picha okolo pupku tak si to tam tak hladkam a prestane nebudem si to pripustat ved si nehladkam brusko kazdu chvilu 😉

baileysa
15. sep 2009

taaaak, aj ja som si trochu zdriemla 🙂

baby, o tom hladkani bruska teraz od vas pocujem prvykrat 😨 😕

do postielky supravy aspon dve, ale to staci iba navliecky na paplon a vankus, ostatne (hniezdo...) staci jedenkrat... my mame doterz tri navlieckove supravy a staci uplne... plachticky mam frote, ja som spokojna, ale sak to je ozaj spotrebny material, tak sa da kupit aj aj 😉

nedockava, to ma mrzi, ze mas taku komplikaciu, kedy ti to zacalo puchnut? a co by to mohlo byt, co vravi dr?

eva3107
15. sep 2009

Nooo...baby s tym hladkanim som to pocula aj ja...Ja si brusko velmi nehladkam len ked sa natieram...inak si iba ruku na brusko prikladam. 😉 Janka nebol to bude dobre..vsetko bude v poriadku.. 😉

Aj ty Zuzka..mysli kvoly malej hlavne pozitivne, mozno to nakoniec vobec nebud take vazne... 😉
Dakujem marushka.. 😅

eva3107
15. sep 2009

Tak kam ste sa podeli?

olienka12
15. sep 2009

ja peciem palacinky a cistila som hubky 🙂)

adros
15. sep 2009

no ja som sa s MM zahrala hru Slovensko otazky a odpovede a porazil ma na celej ciare 😠 😠 😠 tak som teraz zduta 😀 😀 😀

olienka12
15. sep 2009

adros 🙂)))))))

adros
15. sep 2009

oli, fnuk, fnuk 😀 S nim sa tazko hra aj zolik, furt mu ide dobra karta 😠 Ale zato v Carcassone ho nabijem ja 😀 , tak to moc nechce hravat ☹ No takto sa mi doma obcas zabavame 😀 😀 😀

eva3107
15. sep 2009

Nooo tak to mate Adros super zabavu.. 😀 .
Oli palacinky? Aj by som si dala... 😉

olienka12
15. sep 2009

evi nedaria sa mi dnes uz som si aj poplakala 🙂))

marushka
15. sep 2009

kočky, už sa tu popísalo o mykózach až-až...ja som nemala problémy tohto druhu dosť dlho...viete mi povedať čo na to? ja neviem čo sa môže v tehu...a nechce sa mi utekať k dokimu, zatiaľ tam dolu cítim len trošku svrbenie 😝 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre