Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
16. sep 2009

hej prave mi prisla sprava, ci chcem paplonik a obliecky 🙂) takze dedimeee 🙂)

olienka12
16. sep 2009

janka nieeee ja chcem babuuuu

janka1
16. sep 2009

olienka 🙂 😉
my sme vcera poskladali postielku, lebo odkedy ju mam tak som ju ani neskontrolovala ci je OK ale je krasna aj s hnietdom a vsetkym ostatnym 😵 😵 😵 sa tesakujem

olienka12
16. sep 2009

no ja sa tak budem vytesovat az v oktobri kedy poskladame tu kt.kupime 🙂))

baileysa
16. sep 2009

ahojte 🙂

ako sa mate?

citam, ze stale kociky riesite, no nie je to lahke vybrat, ja som bola tiez zufala, som nechapala, preco este nevyrobili kocik, co by splnal vsetky kriteria 😀 a som celkom rada, ze mam kocik po malej, mutsy 4 rider, a nemusim riesit, aj ked nakupovanie kocikov ma zacalo neskutocne bavit 😉 a ten sportak inglesina zippy, co spomina bebel, je fakt super, ten je skladny, lahucky, super super... len sme uz nechceli tolko investovat a kupili sme "len" buginu na leto 😉

olienka, gratulujem k dedicstvu 🙂

aj ja to vidim tak, ze posledne boli same dievcata 😀 ale nic to nemusi znamenat 😉

motylik, uz ich kazdu chvilu budes isto citit, dr na sone ti nic nehovoril? tam sa babo hybe?

a jani, mne bolo babenko presne tak ulozene ako tvoj, este aj tvaricku si schovavalo dole 😅

evca35
16. sep 2009

možno ja budem mať chalana, aj keď chcem dievku. na poslednom usg mi doktor zistil, že veľkosťou bruška a hlavičky zodpovedá do 25 t. a pohlavie nechcel povedať, že nevidí poriadne :(

mne sa vráti moja stará postieľka, som zvedavá v akom bude stave.

nedockava4
16. sep 2009

ahojte, tehulky...vy ste toho popisali...ani vas teraz nejdem citat, lebo som max. unavena...
od 9h som bola na cievnom na vysetreni...a kedy som prisla domov?...teraz....bleeeee...nevladzem

janka1
16. sep 2009

odchadzaaam 😵 😵 😵 😵 😵 vecer pridem aj s fotockami 😵 😵

nedockava4
16. sep 2009

janka...tesime sa 🙂

baileysa
16. sep 2009

nedockava, oddychni si a daj potom vediet, ze co ti zistili 😉

jani, drzime palce 😉

a co som vam pisala, ze mam pocit, ze mi male tlaci uz dolu, tak som vravela dr, ale krcok je este uplne v poriadku, ze tam nic, ale ze mozem mat drazdivu maternicu a ked dlhsie chodim alebo sa prudko postavim, ze moze zareagovat stuhnutim a to mozem citit ako tlak v podbrusku... tak mi povedal dr.

ja som nechcela si skoro nic kupovat, zatial, ani do porodnice ani potom, ze este mam cas, ale som sa rozhdola, ze idem to uz postupne zhromazdovat, nech to nie je potom tak vela vydavkov naraz, sak tam budeme mat akurat suchotiny po vianociach 😅 tak sa tesakujem, ze sa mozem na to vrhnut 🙂

krpuch
16. sep 2009

ja som na tom teste raz uz bola, ale nik mi nezakazal pit mineralku a ani curanie...ved to je blbost...nie je dobre drzat v sebe, ked treba cikat...a takisto mineralka nezaskodi, neobsahuje predsa cukor. druhykrat idem buduci stvrtok.

krpuch
16. sep 2009

a tiez sa mi nepacia tie autosedacky, lebo musi mat babo pokryveny chrbatik...a ten monitor alias elektronicka pestunka ma rozny dosah...nie je pravda, ze 150 m ako niektora napisala.

adros
16. sep 2009

janka,budeme ma na Teba mysliet a drzat palceky 😀 😀 😀

baileysa, ja som tiez este nic nechcela kupovat, ale pomaly sa do toho pustam. Nakupujem cez net, este ze je 😀 😀 😀 Do mesta sa na nakupy poriadne nedostanem kvoli PN a navyse, zistila som, ze uz poriadne nevladzem dlhsie chodit, som hned priserne unavena - asi nedostatkom pohybu ☹ Takze ak by som to odkladala este na neskorsie, tak to uz by som fakt asi nezvladla. Tak som si dnes objednavala take veci ako pancuchace na zimu, poporodne nohavicky, vlozky do podprsenky, kefu a hrebienok pre malu, podbradnicky a tak. Tak som zvedava 🙂
NO a pomaly budem musiet zacat rozmyslat aj nad vianocnymi darcekmi, nechcem sa v decembri stresovat...

baileysa
16. sep 2009

andy, osobne si k tomu monitoru myslim, ze ak ho budes mat pol roka doma, nebudes si vediet predstavit, ze ho nemas 😅 ja som ho nemala, ale v porodnici sme ho mali, a po tych 5 dnoch, som bola doma par dni uplne mimo z toho, ze ho nemam... ale za tych 5 dni v nemocke sme mali 2 falosne poplachy, plus parkrat sa mi podarilo vybrat malu a zabudnut ho vypnut, toto viem, ze sa stavalo aj babam, co ho mali doma, a navyse aspon zo zaciatku vacsina deticiek spavala kade tade len nie v postielke, lebo tam sa im nepacilo... ja som tiez mala malu hlavne kvoli nocnemu kojeniu u nas v posteli... a niektore deti v jej veku doteraz spavaju s rodicmi, tak to je podla mna hrozne individualne nakolko ho vyuzijes 😉

a este k tym baby vysielackam, my sme tiez zo zaciatku nemali, kupovali sme, ked mala gretka asi rok, a to kvoli tomu, ze ked sme niekam isli a spali v penzione alebo hoteli, aby sme nemuseli niekto sediet pri nej na izbe (hlavne teda moja mama, ked sa o nu starala), takze sa vyuziju aj mimo byt 😉 a teraz ich tiez pouzivame, ked uz mala spi u seba v izbicke, tak aby ste nemuseli mat pootvarane dvere, tak mame vysielacky 😅

pri tych glukozovch testoch ma kazdy dr svoj postup 😉 mne dr, ked som bola prvykrat tehu, nerobila vobec, ze sato da aj bez toho zistit z krvi, teraz mam doma vypit caj s 15 lyzickami cukru a za hodinu prist ku nemu...

baileysa
16. sep 2009

adros, darceky si hovorim kazdy rok, ze uz si to nikdy nenecham na poslednu chvilu 😀 ale ked ja to dako neviem tak dopredu kupovat, furt si myslim, ze ma este daco ine lepsie napadne 😀 ale tento rok iste riesim cez net, s gretkou a s bruskom si to absolutne neviem predstavit 😔 a hrozne sa uz tesim, ze idem zacat kupovat tie veci 😵

adros
16. sep 2009

baileysa, no mne sa nastastie zatial vzdy darilo co-to kupit dopredu. Som zistila,ze je dobre kupit vtedy, ked ma nieco napadne 😀 Aj pre MM uz mam aku-taku predstavu, co dostane, ale horsie je, ze neviem, co mu dat na vyrocie 😒

eva3107
16. sep 2009

Baby...je uz tiez som sa pustila do nakupovania..nielen vybavicky pre malu, ale aj vianocne darceky..uz pre mojho mam nakupenych zopar veci 🙂 Tak sa velmi tesim a malinkej som vcera kupila prvu ruzovu supravku 😅 😅 ..zatial mam vsetko v neutralnej farbe..., alebo biele... 😵 😵

eva3107
16. sep 2009

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?... si to kupim 😵 😵 Ale hladam este lacnejsie ci nenajdem🙂)

eva3107
16. sep 2009

Tak uz ten inzerat neplatiii.. ☹

adros
16. sep 2009

evka a co tam bolo?

inac, ja budem tiez kupovat aj take neutralne farby, nechcem vsetky typicky dievcenske, nech to vyuzijem aj pri druhom dietatku, ak sa zadari a bude to syn 🙂

boncusik
16. sep 2009

ahojte holky
práve som prišla z kobntroly, napriek špineniu je malý aj placenta OK, krvácanie je z pošvy a krčku, takže kludový režim, ležat a vyložené nohy, trocha ma to ukludnilo ale aj taj sa stále o malého bojim ☹

zucana my sme boli pozerat casualpaly v pezinku pri tescu je taký babymarket tuším DEMA
my ho už máme doma a vyzerá perfektne 🙂

eva3107
16. sep 2009

Boncusik...tak hlavne klud ...a vsetko bude dobree 😉

Adros presne takkk...celkom malinke veci mam neutralnej a bielej farby , aby som to mohla pouzit aj pri dalsom babatku..ked bude chlapcek 🙂

Inak na to linku bola 8-dielna suprava do postielky za 49€ ☹ ,,,,,skoda ..ze uz neplati

olienka12
16. sep 2009

evi www.bess.sk si videla?

adros
16. sep 2009

boncusik, tak si teraz davaj na seba pozor, vyloz nozky a oddychuj

oli, to je dobra stranka. Ja mam odtial tricko a MM salku. A k vianociam mu chcem kupit tricko Pozor otecko zaciatocnik 😀 a pre malu alex taketo bodynko: http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/d...

inac, k tym mojim zirafkam na oblieckach som nasla aj toto:http://www.bocianbaby.sk/index.php?idvyrb=141&akc=detail Len neviem, ci ta cena nie je prehnana,ked si k tomu este priratam postovne.... Ale vazne uvazujem, ze to malej kupim

olienka12
16. sep 2009

adros cena je dost prehnana teda.... skus tesco alebo kaufland ja mam slonika a saska a viem na 100percent,ze v tescu maju levika,tak mozno najdes aj zirafku

adros
16. sep 2009

oli, asi mas pravdu. Ja som zatial na cenu oblecka a papuciek a ponozticiek este nepozerala, ale ako laikovi mi to prislo na prvy pohlad trochu dost.. ☹

adros
16. sep 2009

nasla som zirafky aj na bazare 😉 http://www.mimibazar.sk/bazar.php?strana=1&id=2... Ale to by som asi na bazare nekupovala ...

janka1
16. sep 2009

sme domaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 😵
nadhera , krasa mame 69 fotiek a video 😵 😵 😵 😵 😵 sme OK

ideme vecerat a potom vam zopar dam do albumu , no vlastne sebe dam do albumu 😉 🙂

olienka12
16. sep 2009

ja som prave objednala suknicky s tym,ze ked cakame chlapceka pojdu ako darcek dorotke 🙂)mojej kamosky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre