Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

evca35
18. sep 2009

no, ja kočiariky s deťmi a manžel tie vystavené autá 😅

evca35
18. sep 2009

tak keď tu už nie ste, idem sa vykotiť na gauč ku Krausovi 😝

evca35
19. sep 2009

dobré ráno tehulky
som tu dnes prvá? neverím 😲
bola som ráno od piatej, o šiestej som sa najedla, vypila teplé granko a chrápala do teraz 😅

janka1
19. sep 2009

dobre ranecko ci uz den 😉
zienky co ste z vychodu a idete na stretko do KE 🙂 mohli by sme sa potom presunut do TEGEL obchodu co vy nato? je tu hned vedla aj restika a robia super mojito ci latte 😉

gucz
19. sep 2009

ahojte žienky,
dnes to tu nejak nežije, vonku je krásne a určite si užívate voľný deň, však?
ja som vyhnala MM s malou von a robím poriadky, nejak som v sebe na to objavila energiu, tak to treba využiť 🙂

krpuch
19. sep 2009

gucz, kedze uz mas babo..vies mi povedat, kedy sa dostava prvykrat materska? kedze idem na nu 6 tyzdnov pred terminom, asi ju teda dostanem pred porodom, ee?

gucz
19. sep 2009

krpuch vieš že si to už ani nepamätám?..., ale myslím že áno, ja som bola pred pôrodom doma len tri dni a potom v pôrodnici vyše troch týždňov a peniaze boli v tom čase to posledné čo ma trápilo, skôr som sa bála o malinkú.

petronelka77
19. sep 2009

Ahojte tehulky a hlavne tehulky z KE 🙂
Stretko bude v pondelok na stanici o 11-ej a kde presne?
Pred budovou alebo pod info tabulou z odchodom vlakov vo vnutri budoy?
Uz sa na vas tesim 😉

krpuch
19. sep 2009

dakujem gucz

maca66
19. sep 2009

ahojte baby.len sem za vami na chvilku vletim.predavam kociar peg perego pliko p3 on track oranzovo-sedej farby kupovany v marci 2009.pouzivany 4mesiace aj to len vanicka a sportak este zabaleny a autosedacka minimalne.ak by mala niektora zaujem alebo o niekom vedela,napiste mi do ip.dakujem

roxy_1
19. sep 2009

Ahoj tehulky moje,tak uz jsme zpet z libanek,bylo to uzasne a rychle to uteklo ale uz jsem se i tesila domu 😅
zrovna dopira pracka,vse uz vybaleno.. 😉 jdu si dnes brzo lehnout vstavali jsme v 3:30 a moc jsem tu noc nenaspala 😒 manzel ten uz je na pivku s kamarady.... 😕

napiste co se tady udalo noveho,moc se mi nechce cist zpatky cely tyden 😅

hodim par fotecek do albicka jake mame brisko v plavkach 😉

andykca
19. sep 2009

roxy vitam ta spat 🙂 no krasne fotecky v plavkach a ta vodaaaa hmmm 😉 a ci nieco noveho no neeeviem za mna nic zaujimave 😉

my sme dosli zo zapijania malej Nellky....drahy spi a verim ze zajtra asik len tak lahko opicu nevyspi xi....a to sa ma davat omietka na dom hmmmm no bude to mat tazke xi....inac mala Nellka je straaaaaaaaaaaaaasne krasna taka drobunka babulka...no uzastna 🙂 a stale len spinka alebo zamrnci ked chce papat...aaaaaaaaaaaaaj ja cem uz 😅

tak bruuu nocku prajem

roxy_1
20. sep 2009

andycka mate nejaky novy prirustek do rodiny ze jste byli zapijet??? no manza dosel ve 3 rano jak slibil..jindy chodiva az v 5-6 a to me uz vadi,navic jsme pozvani k tchanum na obed tak aspon nemusim varit 😅

andykca
20. sep 2009

roxy mojej fajnej kamaratke sa narodila dcerka minuly piatok a zaroven tento tyzden sa narodil jej bratovy zasa syn takze sme zapijali az 2 babatka xi takze sme boli setci natrepani u nej doma v obyvke a oslavovali....
moj je uplne v prdelke cely den ani najest sa nemoze xi...riadne 😉 ale varit som musela pre murara aaaaj ked sa mi nechcelo.... 😒 😀 takze ti zavidim ze si nevarila...

...mimochodom mala Nellka je taka mala ze kamoska ma problem s obliekanim - su jej dobre asi len 3 dupacky chudiatko...takze prave sa chystaaam ci nejake drobne kusky nenajdem v obleckach ja aby som jej nieco pozicala 🙂

eva3107
20. sep 2009

Ahojte tehulky vychodniarky zajtra stretko v Ke o 11-tej na stanici pri tabuly z odchodmi vlakov.NEZABUDNITE 🙂

roxy_1
20. sep 2009

andy tak to je hezke bratranci se narodili tyden po sobe 😀 no jak ja rikam memu manzovi "vecer sohaj,rano sohaj" i kdyz mela jsem problem jej vzbudit na ten obed,byl jinak vytecny,tchyne zacina v kuchyni experimentovat... 🙂

tak Nellinka jeste doroste a ja verim ze velmi rychle,pak se nebude stihat divit jak jsou ji veci mensi a mensi 😀

eva3107
20. sep 2009

Inak Roxi pozdravujem ta a zaroven ti oznamujem,ze sa u mna potvrdilo dievcatkooo🙂 🙂

roxy_1
20. sep 2009

eva tak to moc gratuluji dopsala jsem ti ji do tabulky i se jmenem 🙂 kdyby byla zmena nic se nedeje 😉

ketkous
20. sep 2009

Baby,ktore ste z Bratislavy,kde su nejake dobre obchodiky pre deti,kde maju kociare,detske potreby a podobne..Chystame sa s manzelom na par dni do BA,tak chcem pozriet nieco pre male.
dikes 😀 😵

lopezka
20. sep 2009

ahojte tehulky,
tak ja to uz mam konecne za sebou 😀 dopadlo to chvalabohu dobre, vsetci boli vraj nadmieru spokojni 😀 a ja som sa nepomylila a povedala som "ano" 😀 😀 😀
fotky zatim nemame, pak mozno njake budu na FB 😉

strtko v blave je prosim kedy, ak mi usla tato info ? 😀 tusim niekedy tento tyzden, ne? 😀

olienka12
20. sep 2009

ketkous ja sice nie som z blavy ale odporucam IKEA a KIKA 🙂)

olienka12
20. sep 2009

Lopezka blahozelam a prajem dlhy spokojny a stastny zivot najskor v dvojici,potom trojici.... 🙂

ja som prave dokoncila kupelnu 🙂) jupiiiiiiiiiiiii
uz aj zrkadla nalepene a koberceky rozlozene neskutocne sa tesim, trvalo to totiz hrozitansky dlho 😀

zazalienka
20. sep 2009

čau olienka.. noo máme chlapa na ceste.. dnes sme boli na 3D, no a guľky jak vyšité🙂 je nádherný.. Míšatko naše..

k.a.t.k.a.
20. sep 2009

Lopezka gratulujem 😎 aj počasie vam vyslo 🙂

ketkous skus napr.:

na Košickej : http://www.predeti.sk/?idmenu=726

na VAjnorskej 136 : http://www.babymarket.sk/

no a potom klasika Avion, Aupark 😉

bebel
20. sep 2009

Ahojte,
Roxy pekné fotky... 🙂
Eva gratulujeme 😀 dievčatá vedú...
Ketkous: záleží od toho, či Ti je jedno koľko peňazí minieš 😎
Dobrý výber je v: www.babymarket.sk na Vajnorskej ul a www.predeti.sk na Prievozskej ....alebo www.enikibeniky.sk v Petržalke sa dá, alebo v Kike (odbočka z obchvatu) majú teraz celkom slušné zľavy na niektoré kočíky...ďalej www.forbaby.sk na Rajskej/Dunajskej, Mothercare v Auparku.
Príšerné priestory, ale dá sa nakúpiť v Babylande http://kociky.babyland.sk/kociky-babyland.php?u...
Inak by som skôr šla na komplexný nákup do Viedne SCS www.babypoint.at .....ušetríš.
napr. teraz majú akciu na vajíčko maxicosi cabriofix len za 99EUR.

Stretko v BA...ja som celkom časovo vyťažená.tak neviem...podľa toho aký čas si dohodnete.

bebel
20. sep 2009

Zaza gratulujeme..mangel bude asi skáče radosťou 😎
Lopezka..gratulujeme, nech Vám to spolu vydrží až do dôchodku 🙂

zazalienka
20. sep 2009

noo ďakujeme.. manžel síce hral hrdinu že on by radšej babu, ale dnes sa priznal že tajne dúfal že to bude chlap.. no bol to zážitok..

bebel
20. sep 2009

sry www. babyone.at 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre