Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

adros
22. sep 2009

boncusik, dakujem, a tu Afriku ma Andy,akto je teda to iste co safari 🙂 z ktorej stranky tu budes objednavat?

boncusik
22. sep 2009

najlacnejšie mi to vychádza cez www.obchodny.sk
a ty cez koho objednávala?
objednávala si si 2 alebo jednu sadu?

adros
22. sep 2009

ja som to objednavala cez http://www.shop4baby.sk/?p=productsMore&iProduc... presne tuto 5dielnu sadu, tak si porovnaj ceny

boncusik
22. sep 2009

adros dík za typ, však ja som mala vybratú 4 - dielnu sadu a tá bola za 38 eur, toto vyjde mnoho lepsie 😀 😀
idem študovať čo tam majú 😀 😀 😀

adros
22. sep 2009

oki, ja som si objednala len jednu sadu, potom si niekde dokupim este jednu navliecku na vankus a paplon a hotovo. Ale predtym, ako si to nahodou objednas tam, kde ja. My sme totiz urobili uhradu min. pondelok a este nam to neprislo ☹ Davam im cas do konca tyzdna, potom im zavolam, co je s tym

adros
22. sep 2009

vypadla mi cast vety: predtym,ako si to objednas tam, kde ja, POCKAJ

boncusik
22. sep 2009

OK adros 😉

adros
22. sep 2009

kedze ma za chvilu caka kupa matracu, tak som hladala nejaky linky:

http://lepsiebyvanie.centrum.sk/nabytok/232559/

a este nieco o spanku:

http://www.baby-web.sk/Clanky/a59-Spanok.aspx

olienka12
22. sep 2009

ja mam viac menej v tom matraci jasno 🙂
ci ale ked si tak preberiem na com sme spavali ako deti... molitan, potom epedy s pruzinami, popripade valandy s molitanom 🙂)) az mi pride niekedy smiesne aky doraz davame na to a na tamto 🙂)

adros
22. sep 2009

oli, tu budes mat nejaky ten specialny protiroztocovy, ze? Ja uvazujem nad kokos-pohanka

olienka12
22. sep 2009

no uprava povrchova je protiroztocova a protiplesnova vypln ortopedicka pena so vzduchovymi kanalikmi

olienka12
22. sep 2009

ci dnes mi je tak desne ako mi davno nebolo.... chrbat boli brutalne, zaha pali, v zaludku krce...este pol hodku a padim domov

andykca
22. sep 2009

babule..uz ste si kupovali kojenecku podprdu? lebo som nasla fajny inzerat aaaa neviem ci si mam kupit velkost taku aku mam teraz alebo vacsiu?

olienka12
22. sep 2009

andy vacsiu a este som nekupovala necham si to na 9mesiac a budem kupovat obvod podla toho aky budem mat vtedy a kosiky o cislo vacsie

ivv
22. sep 2009

ahojte dievcata

adros, super linka. chcem sa len opytat, lebo v tom mam hokej, ze ak je postielka v standardnej velkosti, tak potom aky je tam mantinel (to je to hniezdo, ze?) lebo ten rozmer tam neudavaju..

adros
22. sep 2009

http://www.mojkocik.sk/index.php?main_page=prod... tento sa zda fajn, len musim zistit, ci je vhodny pre monitor dychu

andy,ja som jednu podprdu dostala, teraz mi je ok, ale obavam sa, ze mi neskor bude mala. Tak tiez s kupou este pockam

andykca
22. sep 2009

nooo ja cem tiez pockat...ale podprda kojenecka za necele 4€ no nekup to hehe...ale asi fakt budem musiet pockat aj ja ... mozno ich este budu mat aj neskor 😉

adros
22. sep 2009

andy, tak to je fakt dobra cena a nemaju o cislo vacsie? v tom pripade by som na tvojom mieste kupila. Aj keby to nebolo potom dobre, tak 4 eura nie su tak moc...

andykca
22. sep 2009

adros no ma ta baba viac velkosti 🙂 ale poslala som jej e-mail mozno mi poradi ona ked ich predava....vyckam a uvidim lebo cena je fakt super...ked mi odpise tak ti ju dohodim ak budes chciet 😉

ivv
22. sep 2009

haloo.. baby neviete mi poradit s tym rozmerom? dufam, ze k postielke 60x120 bude aj prisluchajuci mantinel/hniezdo ak velkost prikryvky je 120x90.. hm?

inak uz aj my mame kociarik na ceste 🙂 sa tesim ako mala 😅

adros
22. sep 2009

ivv, je len na tebe, ake hniezdo kupis. Su hniezda do polky postielky, aj okolo celej...

adros
22. sep 2009

andy, jaska, budem rada, ak mi ju potom dohodis 😉 len aby ta moc neboleli ruky a chrbat z toho hadzania, predsa len vzdialenost HC-Bucany je cca 12 km 😀 😀 😀

ivv
22. sep 2009

adros, ale co to "zalomenie" do rohov.. to je vzdy na sirku standardneho rozmeru postielky (60x120) ?

ivv
22. sep 2009

sice je tam napisane "V případě rozměru sady 120x90cm a 135x100cm mantinel za hlavičku o rozměrech délka 180cm,šířka po stranách 30cm, u hlavičky 40cm" ale nerozumiem tomu, ze sirka pri hlavicke je 40cm.. kde je zvysnych 20 cm ak postielka je siroka 60cm? hm?

adros
22. sep 2009

ivv, sirka je myslena vyska, tak to teda chapem ja. Obvod postielky 60x120 je 360 cm, a pri hniezde je napisane, ze jeho dlka- cize obvod je 180 cm, cize do polky postielky. A sirka po bokoch je teda vyska hniezda a sirka u hlavicky je vyska pri hlavicke 🙂

ivv
22. sep 2009

ahaaa.. dakujem za vysvetlenie.. mne to nejako nepali 😅 . super! este raz vdaka 🙂

wanduska
22. sep 2009

andros, cau, pozeram ten tvoj album... ze mas zavinovacku, ci perinku ci ako sa to vola... ak ma zaujima - baby budete zavinovat, alebo nechate babinko iba v dupackach?? zrejme som tu jedina - zatim nemam nic 😖 ..

adros
22. sep 2009

za malo, verim, ze ja sama som to spravne pochopila a ze teda nezavadzam. Ale ked sa sama pozries na obrazky, tak vidis, ze prihlavicke je to sirsie ako po bokoch 🙂

boncusik
22. sep 2009

holky, našu mirku s anjelikmi dvojičkami som videla v téme jún 2010, žeby sa jej zadarilo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre