Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

andykca
22. sep 2009

adros no pozooor 🙂 az 17km od Siladic takze ta ruka bude bolet jak hovado hehe...pocuj ked pojdem domov zo stretka tak to mozem zobrat autom cez Bucany a hodit ta domov ...hmm?? alebo ta vziat aj na aj zo stretka...mam to jedno kadial pojdem - ci cez Surovce alebo cez Sulekovo....ako stes 😉

a zeby mirke sa zadarilo?hmmm no som zvedava 😀

janka1
22. sep 2009

ahojte konecne kusok casu na NET 😒
tak k dnesnemu absolvovaniu GTT 🙂 ten maglajz je uplne v poho , neviem co ma niekto proti tej sladkej chuti , ale v poho sa to da vypit a naraz / aj citron ci limetku / vam dovolia v poho soi do toho vyzmykat 😉 pije sa to iba raz akurat vas 3x pichaju po hodine do prsta a 3x cikate do poharika inac nic mimoriadne co by sa nedalo zniest je to uplna normalka 😉
tak drzim palceky aj ked ako som uz pisala nic to nie je 🙂

a co je tu nove ? vidim, ze mam co citat 😨
ozaj mirku nasu s anjelikmi som pred chvilou nasla na novej teme a ona je aj zakladatelkou 😨 😉 😵

adros
22. sep 2009

andy, sak ty si normalne poklad. To by bolo super, keby si ma zobrala "na" aj "z" 😀 😀 😀 Sak Sulekovo a Trakovice su zaujimave dediny 🙂 🙂 🙂

janka, tak zeby sa nasej Mirke tak rychlo zadarilo? To by bolo super 🙂

miroslava89
22. sep 2009

ja vas vidim sa mi čká z vás😉

miroslava89
22. sep 2009

a ste ma ekne odhalili mozno je velka pravdepodobnost ze som znovu tehu.. teda s manzelovymi mega vykonnymi spermijkami to asi inak neslo,...i ked sa pustame do velkeho rizika tak skoro po tom co sa nam stalo aby som bola opet tehulka tak sa nam to snad podari teraz dotiahnut do uspesneho konca🙂

ivv
22. sep 2009

mirkaa 😵 😵 😵 strasne moc drzim paste 😵

yoya
22. sep 2009

Ahojte tehulky 🙂
až teraz som sa dostala k netu a čítala som čo ste dnes napísali a prebrali ste toho dosť. 😉
minix - pozerala som tvoje nové foto - bruško, sme asi rovnako tehu a ja vyzerám ako keby som zjedla futbalovú loptu. 😀 strašne sa mi tlačí brucho dopredu, čo som pri prvom tehu nezažila, to som bola ako slon 😅 .Žeby to bolo výškou?

Mirka - blahoželám 😉 , nech všetko dobre dopadne.

baileysa
22. sep 2009

ahojte 🙂

som vas len na skok prisla pozdravit a idem sa takto na vecer venovat svojej dizertacke 😝

len som preletela, tak gratulka k zistenym pohlaviam a dobrym vysledkom 😵

kukla som fotky zo stretka, krasne ste bruskate 🙂
my sme mali vcera pidi mini stretko s dadadulkou, len fotku nemame ☹ ale sme sa zhodli, ze mame skoro rovnako velke bruska, aj sme rovnako vysoke 😉

mirka, gratko k tehu, kedy bude potvrdene??? drzim palce 😉 😵

a krasne mena ste dnes popisali, u nas zatial dievca zina a chlapec vincent, mozno nie su konecne, ale zatial posledne varianty 😀 a ja som inak hrozne nerozhodna... gretka chuda sa aj narodila aj uz mala meno a ja som si stale nebola ista, ci sme dobre vybrali 😀

marushka
22. sep 2009

ajojte, brušká

ja len na skok, nestíham, pač som opäť chorá, tentoraz ešte + kašeľ, tak sa idem liečiť do postele...

ale trochu som vás počítala, pekné ste košičanky na tom stretku 😉 😉 😉

aj mená ste tuším riešili, no ja sa pridám, keď budem v stave normálne fungovať....

tak zatiaľ papapapa a dobrú nocku 😉

baileysa
22. sep 2009

a este vam chcem napisat, ze gretka mi zacala bozkavat a hladkat brusko, a vravi, ze je tam babatko malicke a ze uz chce, aby prislo ku nam a ze je to strasne zlate 😵

miroslava89
22. sep 2009

dakujem🙂 a stopro to bude iste na zaciatku oktobra🙂

baileysa
22. sep 2009

miri, tak cakame s tebou 😉

zdenka73
22. sep 2009

Mirka gratulujeeeeeeeem 😉 držíme palčeky.

olienka12
22. sep 2009

mirkaaaa tak vsetko dobre, citam a usmievam sa drz sa nam 😉

olienka12
22. sep 2009

inak co sa tyka zavinovaciek a periniek,tak ja chcem babo co najdlhsie v perinke mat aspon na noc urcite, kedze bude zimne babo,tak moj nazor je,ze je to najlepsie pre ne, teda ak mi lekar nezakaze, kvoli nozickam a pod. 😀

yoya
22. sep 2009

Košičanky kam sa chystáte rodiť?možno sa to tu už aj písalo, ale akosi sa mi nechce hľadať. 😅

miroslava89
22. sep 2009

dakujem este raz🙂

yoya a co sa tyka kosic a porodnice-tak šaca😉 aspon podla mna🙂

yoya
22. sep 2009

chystáte sa niektorá do novej?

mirka, tiež som zvažovala Šacu - min.rok som tam bola na operácii, mala som z nemocnice dobrý pocit, aj lekári boli fajn. Syna som rodila v starej, no a teraz mám vybaveného dr. v novej, takže ja si odskúšam všetky 😀

andykca
22. sep 2009

adros a sak jaaaa viem ze som xi....sak das mi potom adresu a ja ta najdem - mame taku fajnu vec ze navigacne 🙂 aspon ta rychlejsie najdem 😉

olienka12
22. sep 2009

andy a po sle ta do pola 🙂) mne sa tak paci,ze v tych navygacnych su aj tankodromi a prides na to az ked suchas podvozok 🙂)) ale najkratsia cesta 😀

janka1
22. sep 2009

yoya ja idem na Rastislavku 😉

petronelka pre teba 😉 https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

lopezka
23. sep 2009

ahojte tehulky 😀
v poslednej dobe sem opat nejak nestiham moc chodit ......mozno preto teraz nemozem spat, aby som vas docitala 😀
dakujem moc za blahozelania k svadbe 😉 ....zatim si zvykam na zmenu mena ....este som nezacala vybavovat zmenu dokladov, nejak neni casu ☹ a okrem toho, preco by sa na urade nepomylili pri vypisovani sobasneho listu, ked sa mozu 😀 ... bozinku, az 2 chyby som im tam nasla 😀 tak nam ho prerabaju 😠 😎

moja krpata uz zacala kopkat, ale stale len tak jemnunko, ziadne bolestive kopance, ako to tu niektore pisete ....ze vas tak kopu, az to boli 😎 .... moja len tak jemnunko a hĺavne vtedy, ked sa napr. pri sedeni predklonim, alebo najsamviac vecer, ked si uz lahnem do postele 😀 ....a moja bude tiez taky partizan 😀 ..... ked ma chyti (teraz uz) MM za brucho, ani paru po kopancekoch 😀

co sa tyka mien, my sme mali pripravenu Timeu, aj ked sa to drahemu hrozne nepacilo .....a on vymyslel meno pre chlapca Matus 😉 .......... mne sa pacili chlapcenske David alebo Denis ( kedze sme obaja blondaci, vzdy som si predstavila chlapceka z filmu Postrach Denis 😀 😀 😀 ) ...................a moje sestry maju deticky s menami Linda, Sara, Šimon a Sabina ......... ono vzdy uz ked ma dieta nejake to meno, uz si ho neviete predstavit s inym menom ..... 😀

lopezka
23. sep 2009

ozik baby, to stretko v Ba bude ? a ak ano, kedy ? 😉 sice tento tyzden uz ani nemozem, lebo cestujem prec z blavy ☹ a buduci tyzden nam uz zacne uzavierka, tak to budem byvat dlho v praci 😒 😠
date to prosim potom vediet viac dopredu .....pripadne aj cez FB, ci IP ( alebo Skype 😀 ) .....lebo sem uz nechodim denne 😖

stretko v Ke super 😀 ake pekne bruska 😀

janka1
23. sep 2009

tu sa este spiiii 😨 to sa nikto nehanbiii 😀 😀 😀
vstavame, dnes ma byt krasny , slnecny a teply dnicek 😵 aspon tu na vychode 🙂

lopezka no uzas ty nasa nocna sova 🙂 😉 hlavne nech st 😉 OK a uz pomalinky zacinaj vypinat z tolkej prace 😉

gucz
23. sep 2009

dobré ránko
ja už dávno nespím ale behám okolo malej. Inak ani mňa malinké nejak bolestivo zatiaľ nekope, sem tam zacítim aj rukou, ale to len výnimočne (doteraz asi 3x). A tiež najviac kope keď sedím pri pc v predklone a keď si ľahnem k telke večer 🙂 . V noci to nejak necítim

hanus177
23. sep 2009

Bre ranko,
no naše malinké je tiež veľmi jemnučké, niekedy mám až strach, či je o.k., keď sa dlhšie neozýva. Potom sa mu prihovorím, a ono reaguje 😀
Dúfam, že bude také tichučké aj po narodení 😉

krpuch
23. sep 2009

moje male sa zase nevie zastavit, ale urcite to najviac citit, ked lezime, lebo sme v klude, ale uz sa mi stalo aj ze som isla po meste a brusko tancovalo.🙂
baby neviem si poradit - mam opuchnute dasna - bolo mi poradene dat si listerine a parodontax. Namiesto listerine som si lacalut kupila, lebo sa mi to viac hodilo na moj problem. A odkedy pouzivam tento lacalut v spojeni s parodontaxom je mi este horsie. Aj afty sa mi v ustach vyskytli. Uz som zufala, pomaly sa mi jest neda. A zubara sa strasne bojim, hlavne v tomto obdobi som dost citliva a neviem, ci by som to tam vydrzala...aj ked viem, ze porod bude ovela bolestivejsi....

lenocka5443
23. sep 2009

Ahojte kocky...ja sa hlasim po dlhej dobe......sem tam som Vas citala, ale nestihala som pisat......no vidim ze ste vsetky pekne pokrocili...no mi sa tiez ozyvame hlavne vecer, ked v klude lezim pred telkou......to su vtedy poriadne kopance..cez sem tam dostanem buchnat za jedlo...podla toho co zjem...ale je to mile....niekedy ma fajne stuchne pod lave rebra, minule mi aj slzy vysli...ale to len niekedy....

nedockava4
23. sep 2009

ahojte, tehulky...
...idem sa pochvaaaalit...nasa malinka uz kopkaaaa....sice len tak troska...mam pocit, akoby sa mi tam crievko prevalovalo, ale je to suuuuupeeeeeeer....velmi sa tesim....aj teraz rano, ked som si sadla a prekrizila nohy, tak dala o sebe vediet, ze to tak nie je pre nu dobre....moje zlatunkeeee

lenocka5443
23. sep 2009

baby ja riesim teraz problem....ze ako budem chodit ked sa male narodi v aute? Budete nosit babo v taske, alebo ho planujete davat do vajicka...mne sa to vajicko nezda velmi dobre pre take novorodeniatko...fusak mam do tasky....to vajicka by som musela kupit ...aby som ho mohla priputat..ale neviem, je mi to take...ze to babo nebude pekne sediet v tom vajicku a je mu lepsie ked lezi....neviem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre