Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

baileysa
23. sep 2009

adros, taku tehlovu? taku som hrozne chcela malej do izby, ale skoncila ako broskynova, co sa mne nepaci, tak izba caka na premalovku uz cele leto 😀

oli, fakt ti je tak zle? ☹

adros
23. sep 2009

oli, hej ale nechcem moc nakupovat veci tak dopredu

olienka12
23. sep 2009

baileysa dost pohnem sa a krce a neviem z coho...

adros
23. sep 2009

oli, tak muz povedal, ze to mam zobrat, tak som prihodila a aha-ho, kukam, ze aj ty. Tak som to nechala tak, ale bohuzial pozeram, ze aj teba prebil niekto iny ☹

olienka12
23. sep 2009

ja som to uz nechala potom tak 🙂) ta baba to chcela asi viac hehe dnes mi dosli suknicky som z nich hotova a este viac budem zajtra ked mi na 4D povedia ze mame pipika a gulky 🙂)))))))))
tak bude mat dorotka super oblecko hehe

lopezka
23. sep 2009

ahojte tehulky 😀

oli ty si velky odvazlivec, ked kupujes suknicky a nevies pohlavie 😀 😀 ale drzim palce, aby si ich mala komu obliekat 🙂

baby ja mam dnes take spuchnute nohy, ako keby nosili 100-kilovu postavu ☹ v robote sme mali dnes taku prezentacnu akciu v terene ....tak som stala na nohach na 1 mieste 2 hodky ....no hruza 😒
ale ja uz mam spuchnute nohy, ci sedim alebo stojim .......mate este niekto takyto problem ? 😎

baileysa
23. sep 2009

lopez, ja este nie, pri malej som mala az ku koncu tehu...

oli, snad ti to prejde do zajtra

olienka12
23. sep 2009

dnes som v presove videla kociarik http://www.malvik.sk/Kociky/hlboke-kociky/Kocik... je naadhernyy

olienka12
23. sep 2009

baileysa od pondelka mi je blbo dnes mimoriadne...

olienka12
23. sep 2009

lopezka su take nadherne,ze som musela kupit,ked cakame chlapca tak pojdu Dorotke mesacnej dcerke mojej kamosky 🙂)

adros
23. sep 2009

oli, hod suknicky do albumu, nech sa pokochame 🙂

baby, budete kupovat chranic matraca do postielky?

olienka12
23. sep 2009

adros tam,kde budem kupovat matrac maju aj taku plachtu s teflonom na spodku nepremokavu tu si kupim a budem ju davat pod plachty klasicke,kt.uz mam kupene z Ikei 😉

lopezka
23. sep 2009

adros, no najskor az ked budem mat postielku 😀 😀
dufam, ze teraz po svadbe sa uz do nej svokor pusti 😅

oli jasne, pokial to mas kam posunut, no problem 😀

olienka12
23. sep 2009

adros,ked zajtra nebudu gulky a pipik tak dam suknicky do albumu 🙂) ale verim tomu coraz menej 🙂) nuz co uz

adros
23. sep 2009

oli, budem drzat silno palce 😉

olienka12
23. sep 2009

adros dakujem bud budem plakat,alebo budem plakat to uz mam jedno teraz cheche 😀

lopezka
23. sep 2009

oli, aj ja drzim palceky, nech sa stane co sa ma stat 😀 😀

olienka12
23. sep 2009

len som zvedava,ci vobec ukaze,lebo dnes citim pohyby uplne niekde inde ako som zvyknuta 🙂 najlepsie,ze ma boli zaludok a ono si to veselo kopka prave v okoli zaludka 😒

olienka12
23. sep 2009

lopezka dakujem

krpuch
23. sep 2009

baby neviete ako je to s krstom v kostole? totizto my nie sme s priatelom zobrati. ja som katolicka on nie. a krstna mama bude katolicka a krstny otec zase nie🙂. Bude to mozne? Alebo mam ist na obecny urad pokrstit male?

lopezka
23. sep 2009

krpuch, zalezi od toho, na akeho farara natrafite 😀 niektorym to moze vadit, budu sa robit doleziti a nedovolia vam to 😒 ........a mozno natrafite na nejakeho normalneho, ktory vasu snahu pochopi ako prilezitost prijat dalsie dietatko ako dieta kristovo 😅 ...musis mat stastie 😉

adros
23. sep 2009

krpuch, dost vela zalezi na farnosti, kde chces krstit. Napr. u nas v dedine bol donedavna taky farar, ktory nechcel pokrstit dieta, pokial rodicia neboli zosobaseni v kostole a tiez museli chodit do tej farnosti, inak im odmietol pokrstit dieta. A dietatko moze mat aj jedneho krstneho rodica, ale ten musi byt krsteny v kostole

janka1
23. sep 2009

ahojte no vy ste sa dnes rozpisali 😵

olienka drzim na zajtra palceky 😵 😵

adros
23. sep 2009

baileysa, no uplne tehlova to nie je, ale ani broskynova, taka zvlastna ale pekna 😀

adros
23. sep 2009

lopezka, vidim, ze mame podobne skusenosti ohladom fararov. Ale priznam sa, ja tomu fakt nerozumiem. Tiez si myslim, ze by mali byt farari radi, ze sa rodicia rozhodnu dieta pokrstit v kostole a tym vlastne rozsirit rady krestanov a nie ze budu robit drahoty

oskarecka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lopezka
23. sep 2009

adros 😀 , no to je asi vsade 😠 tiez to nechapem, ale bohuzial to existuje 😠

olienka12
23. sep 2009

krpuch minuly rok sme krstili braskovho maleho, su zosobaseny len na urade brasko ani ja nie sme pokrsteny jeho manzelka ma vsetko a krstny otec-moj priatel nemal birmovku. natrafili sme na super farara a ten ho pokrstil s tym,ze si u neho krstny otec dorobil birmovku. ja krstna som zapisana len ako svedok krstu 🙂 ale aj on nam povedal,ze sme lucky,ze sme natrafili na neho,lebo stary farar by nepokrstil...

zazalienka
23. sep 2009

ahojte.. xixi ja to už mám s krstom vybavené.. my sme zobratí len úradne, nie v kostole, pretože manžel je rozvedený.. no a mám kamoša farára, v Mariánke, volala som mu no a v pohode.. povedal že každý normálny kňaz by mal pokrstiť, veď dieťa za to nemôže.. brat so švagrinou sú v poho, s krstnými problém nemám, skôr je ten problém u nás, manžel je neveriaci a ja naopak.. nuž ale keď sa chce všetko sa dá.. chvalabohu..

marushka
23. sep 2009

ahojte 😉

vy ste toho zase poriešili dneska...nestíham 🙂

ja som na tom stále horšie, hrudník si už necítim, zajtra zase ráno vstávam na gyn o 5:00 ☹ ☹ ☹
dnes som si robila test na mykózu, vyzerá pozitívny, aj keď tá druhá čiarka bola veľmi slabá, radšej to idem preliečiť...

beriem homeo na ten kašeľ a ale som na tom aj tak biedne ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre