• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
je to tam :grinning:
24. sep 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka a co ti mam povedaat ja :grinning: my kolko budeme mat pri takomto tempe :grinning:
24. sep 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved sa krasne aj usmial poklad jeden :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krasny drobec :wink:
24. sep 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau olienka, no vitaj v klube chlapcov.. tiež som bola orientovaná na ružovú a vidíš.. Miško je Miško.. a už by som nemenila..
24. sep 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prechadzam foto vybavky a v podstate ked dokupim nejake 2 frajerske supravky mam vsetko aj pre chalana dnes som nabehla do tesca v KE kupila overal a 11ks modrych bodyniek :slight_smile:))
24. sep 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aky olveral si kupila?
aj ja mam krasny modrucky ako nebo z NEXT , ale chcela by som este zavinovacku do autosedacky :slight_smile:
24. sep 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
modry plysovy s havkom mam k tomu uz davno kupenu modru ciapocku a rukavicky,tak zacinam tej modrej prichadzat na chut hehe uz viem co budem robit cely vikend, kedze nikam neideme,lebo s tym mojim problemom nemozem mimo civilizaciu
24. sep 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka daj do albumu :wink: ake cisielko si vzala?
24. sep 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
0/3mesiace som zobrala malo by stacit :slight_smile: je to take vacsie mam este mensi newborn v albume taky biely :slight_smile:
no prave som bola povyberat ruzove z komody a cuduj sa svete komoda ostala aj tak plna :slight_smile:))
no urcite budem vela veci predavat mam plno novych veci este s vysackami :slight_smile:
idem si lahnut zasa tie krce.... nospa nezabera :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
24. sep 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli ty si nakupovaci maniak :grinning:
janka aj ja sa chystam na este nejake nakupi do nextu ale ja kupujem take vacsie vecicky malych mam uz dost :slight_smile: a pridala som foto co som kupila minule :slight_smile:
inak mate kupene aj fusaky alebo planujete kupit
24. sep 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antoniab planujem kupit mam v albume ale asi bude zeleny nakoniec :slight_smile:)
na prve tri mesiace mam vsetko,
pustim sa do krabic na dalsie obdobie a uvidim co dokupim,ale uz sa budem krotit bude to lahsie ako pri dievcenskych veciach, chlapcenske ma az tak neberu :slight_smile:))
tak bru noc
fotky z veciciek popridavam zajtra :slight_smile:)
24. sep 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nepoznate niekoho, kto hlada podnajom v KE?... my chceme odist do ineho bytu a prenajimatelia nam dali 2 mesacnu vypovednu :angry:
24. sep 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli dobru :wink:

mne zas vadi ze tu su same veci pre babu ruzove bude jak cukrik :grinning: ja sa s fusakom neviem rozhodnut mam overal na zimu taku speci deku a este fusak neviem ci toho nebude vela :sweat_smile:
24. sep 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Antonia: s fusakom sa nevieš rozhodnúť, ale sukienky a capačky, ktoré sú minimálne do polroka úúúúúúplne zbytočné a nepraktické, lebo si ich dieťa šúchaním nôžky o nôžku dáva v kuse dole, máš už nakúpené :sunglasses:
Sukienky a šatky sú roztomilé, ale až do veku, kedy sa dievčatká aspoň nezačnú stavať na nôžky sú krajne nepraktické....len sa vyhŕňajú hore a dieťa "má holé šunky"...rovnako ako tričká, nátelníky(tuničky).
Pre miminko sú najpraktickejšie bodyčká a tepláčiky, dupačky, lacláče, overalíky a na to nejaké mikiny, svetríky.
Rifle sú úplna hovadina (mali sme pri Brunovi next súpravku- presne 1 x oblečenú na fotenie a 1.návštevu u našich)
Fusak využiješ aj na jeseň a zimu 2010...taký minioveralík je trochu otravný na obliekanie a vyzliekanie, ale máš úplne pokryté celé bábo od rúk, hlavičky po nožičky...(niektoré deti pri babušení revú ako o život)..
Španielska deka ti bude dobrá na jar... :slight_smile:
24. sep 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no ja keď pôjdem objednať kočík, tak som si vyhliadla fusak lodger.. fleecový, skladný, nie je taký obrovský ako tie šušťákové .. dá sa použiť aj ako deka do auta, podložka.. a je dosť veľký aby som ho použila aj o rok.. naozaj myslím že polodupačky, dupačky a body sú najlepšie, no ak bude Mišo zmrznutý po mne, tak hotovo.. ani španielska deka to nezachráni:slight_smile:
25. sep 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
vidim, ze rozoberate stale oblecko :dizzy_face: to je moja parketa :wink:
zdielam nazor s bebel :wink: do 6 mesicov urcite body tielko, body kratky rukav, body dlhy rukav polodupky a dupky ci teplacky aj ked ja mam najradsej polodupky lebo ma nozicky od spodu stale v teple :wink: a co sa tyka body, tak boli super aj na to , ze pekne drzali plienku pokope :grinning: :grinning:
kupila som si deku do autosedacky aj vak a tiez vak na spanie, ale iba ten polovicny nemam rada vaky s trakmi ci ako to nazvat , ale vela takychto veci pred 13 rokmi nebolo , tak som si ich vtedy sila a dnes kupujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

olienka co tie krce???
25. sep 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja chcem combi fusak mam ho v albume je do 3 rokov da sa vyuzit aj ako spacak a kym bude janosik maly tak sa da spodok odopnut je urceny aj do autosedacky. Videla som ho nazivo je super
25. sep 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka to janosik je super:slight_smile:))
25. sep 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky

olienka, tak nech ti to rychlo prejde.. bolest zaludka je zla.. ked boli hlava alebo zuby, v krajnom pripade si vies na to nieco dat, ale takto.. :unamused: a slaby harmancekovy caj by nepomohol? ma take ukludnujuce ucinky, protizapalove.. skus.. mozno pomoze.

zazalienka, ja som si tiez vyhliadla ten isty fusak.. lodger bunker, tusim sa vola. sklada sa z dvoch casti a je krasny.. :dizzy_face: http://www.lodger.com/products/bunker/
a tie vnutorne deky, ale co sa daju samostatne kupit tiez nemaju chybu :dizzy_face: http://www.lodger.com/producten/wrapper/
25. sep 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile:

ja som fusak vyuzila tak mozno do 1,5 roka, potom uz ked vedela chodit sa moc nevyuzil, uz mala zimny overal ci oteplovacky :wink:
Bebel ja som inak ani spanielsku deku moc nevyuzila, vkuse visela len prevesena cez postielku :sweat_smile: mne prišla tazka a zbytocne velka na take male mimi a moja je nerovzna ked ju prikrivam, takze vzdy nejaku ultralahku deku z ikey kupim :grinning:
25. sep 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani stale rovnako sedim v cakarni ma chirurgii milion ludi predomnou... Ale aspon som troska spala v noci no chytaju ma aj teraz...
25. sep 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivv, zazalienka a daju sa kupit tie deky a fusaky lodger aj niekde v BA?
25. sep 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, tehulky...
...tak my mame za sebou tazku noc....nespala som, ale nie kvoli malinkej...kvoli sebe....celu noc som rozmyslala nad novym bytikom...hm, ako rada by som sa v nom videla...
...snad sa to podari....
...co sa oblecenia tyka...ja mam iba jednu supravicku :slight_smile:
25. sep 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka videla si ich v enikibeniki, maju aj eshop
25. sep 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka takze riesite vacsi podnajom?
25. sep 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ho mam vyhliadnutý v Hlohovci v bábetku, sú na stránke www.babymania.sk ..
25. sep 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, on je tiez 1-izbovy, ale o 10m2 väcsi a ma 6m dlhy balkon....a je kraaasny :slight_smile:
25. sep 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka stoji to za to stahovanie a stresy?
25. sep 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, hej :slight_smile:
a my v terajsom byte nemame bohviekolko veci, takze za 2 dni sme prestahovani :slight_smile:
...a v novom byte je vsetko, je komplet zariadeny...uz len zobrat papuce a byvat :dizzy_face:
25. sep 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha tak neriesis rodicovsky dom?
25. sep 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok