Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

adros
26. sep 2009

andy, jeeeej, teraz jarmocite vy? Bude aj trdelnik? 😀 😀 😀

olienka12
26. sep 2009

pokial si registrovana menej ako tyzden musis poziadat autora aukcie o povolenie zucastnit sa aukcie.
ked si pozries pravidla vsetko s drazenim je tam napisane. opravim adros v priebehu 2 minut na konci ak nikto neprihodi,vyhrava posledne prihodenie. pokial prihodi cas sa nastavuje spat na 2 min.do konca 🙂)

janka1
26. sep 2009

tak tu je sama aukcia 😀 co drazite zienky 😉

adros
26. sep 2009

oli, dakujem za doplnenie 🙂 ako sa citis? spala si nieco?

janka, ked sa zadari, tak drazime 😀 😀 😀

olienka12
26. sep 2009

spala som celkom dobre len 4krce za noc a teraz rano sa citim dobre,tak uvidim,co bude,lezim 🙂 ale myslim,ze to bude ok. vypila som feniklovy caj. mam harmancek,ten bude dalsi a pijem tehotensky.

adros
26. sep 2009

oli, tak to je dobre, som rada,ze ti je lepsie. A feniklovy cajik pijem aj ja 🙂

nedockava4
26. sep 2009

ahojte, tehulky...
...ja vas len pozdravim a idem prec - asi do postele...vcera vecer sme aj my mali jarmok, tak sme boli s MM a rodinou troska vonku a opät sa mi vratilo "hrdlo a nos"....takze, kasleme, soplime, atd...
prajem vam krasny vikend 😵

olienka12
26. sep 2009

zuzka krasny vikend aj tebe,skore uzdravenie prajem.
ja prave triedim fotky popridavam do albumu vybavku nejaku 🙂)

antoniab
26. sep 2009

dobre ranko

oli adros dakujem 😉 vcera som sa zaregistrovala ale tu aukciu asi nestihnem jedine ak poziadam o povolenie este uvidim zatial sa nik nehlasil ale aby ako adros pise nezacala bitka nakonci 😝

feniklovi caj so zihlavou pijem aj ja 😉 teraz pijem hrrozne vela caju ale striedam kazdy den iny plus citron a med aby som bola zdrava a dnes preventivne uvarim cesnacku

vsetkym chorim rychle uzdravenie ja to strasne neznasam hlavne upchati nos 😝

adros
26. sep 2009

oli, to vsetko mas doma???? cakas patorcata? 😀 😀 😀

olienka12
26. sep 2009

adros ved to nie su veci na prvy mesiac 🙂)) do 24 🙂) to bud rada,ze necakam dievca,keby som to vsetko dala hehe inak je toho ovela viac, dosli mi dalsie 3 tasky po krsnatku 🙂))

janulev
26. sep 2009

Ahojky holky,

tak musím říct, že ten náš čertík vstává každý den kolem 6 a provádí velký ranní tělocvik...já se dneska opravdu prd vyspala, jelikož jsem spala s natáčkama a pak ráno jela k sestře, zkoušely jsme svatební účes...za 14 dní už takto budu vdaná paní 🙂

Roxy ten kočárek je moc pěkný 🙂

My si kočárek s přítelem vybírali sami. Jeho rodiče věděli jaký chceme a moje máma ví jen, že je to trojkolka s brzdou...

adros
26. sep 2009

oli, ja uz nic nehovorim, prave som dostala dve tasky oblecka 😀 takze s aukciami som skoncila 😀 😀 😀

olienka12
26. sep 2009

;)) musim pofotit co chcem predat 🙂) tie ruzove vecicky su tak krasne no co uz 🙂))

adros
26. sep 2009

a nechces si to fakt nechat pre druhe? 😉

andykca
26. sep 2009

ahojte...tak som prejedena a nevladzem ani zit hehe...

....jojo adros bol trdelnik aj vanilkovy a aj orechovy 🙂 plus lizatko, hada jablkoveho, ciganska /ale este nieje setko spapaneeee xi...pekne ste si vzmalovali kukala som na fb

a maaaaaaaaaaaam aj kocik...nachvilu ho peto akoze zlozil a zas je v krabici...kokso ten je hrozny ani som si ho neuzila...aleeee je krasny 😉 som spokojna

adros
26. sep 2009

andy, tak teraz vylozit nohy a fucat 😀 😀 😀 No hej, aj mne sa paci muzova praca 😉 A aky kocik ste kupili? My sme dnes vyfasovali Bambino Sprinter

olienka12
26. sep 2009

adros len tie najcute veci,inak by som sa zahrabala do krabic 🙂)

boncusik
26. sep 2009

pekný víkend tehulky 😉

ja som grogy, celý den som umyvala okná a upratovala 😝 ale mám dobrý pocit že to mám za sebou 😅

evca35
26. sep 2009

ahojte,
ja som tiež grogy, manžel maľoval spálňu a jednu stenu v obývačke, ja som vysávala, zmývala, ukladala veci na miesto a mala som dosť. bolí ma chrbát a kolená, dnes budem spať ako bábätko. Dúfam 🙂

Olienka - a testovali ťa na helikobaktér? ja som ho mala pred dvoma rokmi a tie kŕče boli hrozné.

yoya
26. sep 2009

Ahojte babule 😉
Chcela som popriať choručkým skoré uzdravenie a tak to vyzerá, že som do toho vhupla aj ja, čosi ma pobolieva v krku. Takže prajem nám skoré uzdravenie!!! 🙂

Andykca - mňam trdelník, dávno som nemala dobroty z jarmoku, na najbližší sa musím vybrať aj ja...

Všetkým tehulám prajem príjemný zvyšok víkendu... 😎

olienka12
26. sep 2009

evca netestovali, vraj nemozu lebo som tehotna ja osobne toho helikobaktera tipujem alebo nejaky zapal iny v zaludku....
najhorsie je,ze cely den je to ok a vecer mi zacina byt zle :((( a to cely den lezim a pijem cajiky

evca35
26. sep 2009

super, pozerali ste teraz správy na JOJke? Ako tehotná žena otehotnela ešte raz? Medzi bábätkami v brušku je rozdiel 2,5 týždňa. Ale narodia sa naraz.

Oli - ja som kvôli tomu vstávala aj v noci, stále som musela niečo jesť, to kým som nevedela čo mi je. Ani dychový test nemôžeš?

antoniab
26. sep 2009

jej baby tak tu pomalicky uz kazd bude mat kocik tak to aj ja sa musim konecne rozhodnut 😕

andycka a aky ste kupili ten tip co mas v albume 😉

oli ta co stebou 😖

ja som dnes kupla este overalik mama ma zabije 😀 veci do roka mam strasne vela a este sa chystam zajtra na nakupi a plienky sme zas kupili aj tie uz mam do 7kg dost 😝 papmpers 94ks 8libier
dnes som hladala ochranne hniezdo do postielky ale vsade su len cele sady a ja chcem len hniezdo velmi sa mi pacia hniezda od firmy scarlett 🙂 a este som nasla peknucke apostolky na siroke balenie po 1,7eura tak asi onjednam s kazdej velkosti budete balit nasiroko 😕

olienka12
26. sep 2009

antonia 1 a maximalne 2 budes potrebovat uz sa babatka nebalia velmi dlho na siroko tak ako kedysi 🙂

antoniab
26. sep 2009

myslim ze sesterka balila do 3 mesiaca ale ten posledny mesiac si niesom ista napr sestrenka v holandsku nebalila nasiroko ani v uk sa nebali ale minule som videla v oarku behat babo stakou tvrdou ortopedisku vlozkou lebo mala zle vyformovane nozicky tak ja to nechcem riskovat
je to do nejakej vahy alebo ako sa to berie

olienka12
26. sep 2009

ee na sr ta poslu s babom po mesiaci k ortopedovi a on povie balit,alebo nie a mas to 🙂

andykca
26. sep 2009

adros jasne fucala som jak slon...a do toho som si dala fantasticky segedin.....jaj jaaaaj xi

yoya tak trdelnik odporucam....je to dobra vec-zeeee adros hehe....dva stanky na jarmoku mali upplne narvate a tety vobec nestihali...takze sme si aj odstali ale stalo to za to

evca35 my sme to kukali (spravy) a moj sa hned skoro pokakal...ze aby sa nam to tiez nestalo hehe...riadne

kocik sme kupili ten co mam v albume...3 kombinaciu....a sa da tak poskladat ze by som nikdy neuverila ze sa da kocik tak zlozit...co je dobre a prakticke....a hlaaavne ma vanicku podla mojich predstav 🙂

inac v aladinovi som kukala aj fusaky...mali fajny jeden za 53€ (do autosedacky, do vanicky aj do sportaka) taka trojkombinacia a najviac ma uchvatilo ze sa da aj zvacist aj zmensit....takze od narodenia a este aj na rok ho maly bude mat...a vraj ho maju stale takze kupim neskor teraz sme minuli veeeeeeeeeeeeeela penazi 🤐

olienka12
26. sep 2009

andy myslis Emitex combi ? mam ho v albume je do 3 rokov 🙂 videla som ho nazivo je super
inak vasa vanicka ma aky rozmer? je to presne to co chcem ja, len znacka ina 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre