• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
oli
poslat na svk adresu to som nejak nepochopila co tim myslis :sweat_smile:
ale ak hodis tie vecicky niekde na bazar tak daj info mozno nieco este kupim :slight_smile:
27. sep 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze ti nebudem posielat do zahranicia ale domov keby si nieco chcela :slight_smile:)
27. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to iste :wink: ja som to zas myslela tak ze ja sama budem posielat veci cez jednu spolocnost domov mame tu dost veci este a na kufor to neni :sweat_smile:
27. sep 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo vybavit niekoho kto pojde autom domov :slight_smile:
27. sep 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to nikto je to strasne daleko lebo mi sme uplne hore :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tiez sa to cenovo neoplati
27. sep 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babce dnes ste tu rozoberali tie autosedacky...ktoru by ste teda odporucili? ja budem mat sice asi casualplay ku kociku ale to budem vyuzivat na kratke vzdialenosti ... z IT na SK by som ale chcela nieco dobre...bebel jani tak ktore to mate?
27. sep 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadka šťastnú cestu domov a uži si dovču potom :wink:

Oli: mimibazar je najlepší spôsob predaja a inzercie.
Xlander robí mizerné kočíky... a to pevné koleso e-e...strašne zle sa potom s ním jazdí a manipuluje.
Keď chceš 3kolku na korčule : tak radšej aj z 2. ruky, ale quinny speedy sx, PP GT3 , Jané slalom alebo Bumbleride Indie....alebo cyklovozík.
Inak kamoška mala pri 1. dcére šporťák jané powertrack s pevným kolesom a nevedela ho predať :sunglasses:
Ona nikdy nekorčuľovala...neviem, či ho nakoniec vyhodili alebo niekomu venovali, lebo sa ho nevedeli už zbaviť ani za symbolickú cenu.
27. sep 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zucana: Ja mám maxi-cosi cabriofix, snáď bude aj s bázou....
ale ešte lepšie v testoch dopadla RÖMER Babysafe Plus + Belted Base
http://www1.adac.de/Tests/Kindersicherung/Kindersitze/kindersitze_2009/romer_babysafe_plus_belted_base.asp?ComponentID=254542&SourcePageID=255815
RÖMER Baby Safe Plus Isofix
a potom CYBEX Aton
27. sep 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, ci uz skor den :wink:

a co dnes nikto nekonikuje?

dadulka, stastnu cestu domov

bebel, uz ta chyta cestovna horucka?
28. sep 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bebel,takze predne by malo byt otacave? mne sa prave to zda nestabilne :( jane sa mi velmi paci,ale na tom xlanderi sa mi pacia tie zadne kolesa velke naklonene to mi pride stabilne :slight_smile: musim si ho omrknut. No ved to budem riesit este neskor :slight_smile:
28. sep 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este mam otazku ten taky polohovaci vankus do postielky vyuzili ste niektora?
28. sep 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli, myslis ten "sliz"? Kamoska na tom spavala, kym bola tehotna a potom ho pouzivala v postielke jej dcerka. Ale asi nie hned od narodenia
28. sep 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli - bábätko by malo spať na rovnom. na vankúši by sa mohlo zadusiť, ak by sa prevrátilo. Ja som dávala pod hlavičku iba plienku zloženú, lebo mi spala na boku a ak by jej náhodou niečo vyšlo z pusy ...
28. sep 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: co je tu dnes take mrtvo?
28. sep 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evca, presne tak, ta moja kamoska do toho vankusa davala malu,az ked bola vacsia, tak okolo roka
28. sep 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ja myslim taku podlozku aby babo bolo na boku a neprevracalo sa maju to aj v hypernove, idem pohladat dajaky link
28. sep 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
olienka aj ja som tu podlozku kupila :slight_smile: ci ju vyuzijem NETUSIM , ale kupujem co sa mi pozdava a potom budem vediet ci je to na prd :grinning: :grinning: :grinning:
pri Vladke som nemala , lebo to nebolo a sme tu , ale teraz ked je moznost, preco to nekupit :grinning: za pokus to stojii :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pekny pondelok prajem kazdej z Vas...

my sme prave prisli z 3D, mame dievcatko potvrdene, dokonca ukazalo odzadu aj prdelku, takze neklamal ujo doktor. :slight_smile:))

ksichtik sme videli, bambula sa ma dobre, bola velmi akcna, sermovala ruckami, nozickami, dokonca aj 5 sekund nam nieco rozpravala.

Dnes pridam aj fotecku, aby ste videli. :slight_smile:
28. sep 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minix blahozelam a ked budu inzeratiky dam link :slight_smile:
28. sep 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej dalsia HOLKAAAA , blahozelam minix a pridaj fotockuuu uz sa tesiim :dizzy_face: :dizzy_face:
28. sep 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem dnes o 13 na poradnu som zvedava ci mi da ten PESAR alebo nie :confused:
28. sep 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minix, gratulujeeeeeem, tusim vedu baby :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. sep 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ah ja tupa,ved to len potah :slight_smile:)))
28. sep 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, ako sa mate? Vsetko v poriadku? Idem Vas citat spatne, lebo nejako nestiham a niektore napady je lepsie prekonzultovat s vami ako sa s tym mam trapit sama :wink:

Minix blahozelam k dievcatku
28. sep 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja na také ani nepomýšľam. budem robiť ako pri dcére (tiež januárové dieťa), tá spala prvé mesiace v perinke a krásne s perinkou som s ňou mohla manipulovať. Oprela som ju o bok postieľky tak aby nebola úplne naboku ale ani v ľahu a len pod hlavičku plienku. A nemala som žiaden problém. V podstate tak to praktizujú aj na novorodeneckom. Podľa mňa už výrobcovia vymýšľajú kadečo len aby zarobili na tom.

minix - pridávam sa ku gratulácii. Ja budem asi posledná z vás ktorá sa dozviem pohlavie :frowning2:
28. sep 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky... mozem sa k Vam pridat???
28. sep 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikushka0 jasne, ze sa mozes... :slight_smile:
28. sep 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prave som sa rozhodla sa objednat na 4D ultrazvuk a vybrala som si termin na moje narodeniny... tak budem mat pekny darcek. :slight_smile: boli ste niektora v tej Medifere u pana Dr. Holáňa?
28. sep 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok