Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

nikushka0
28. sep 2009

evca35...aj ja mam v tehu knizke termin 27.1.2010...ale vsade to inac vypocitaju..aj na nete som si dala vyratat a vyslo mi az na 30.1....na inej stranke mi vyslo 29.1. ... a na dalsej medzi 15.1 az 12.2...takze nakoniec mozno budeme mat valentinku.. 😀

bebel
28. sep 2009

Oli, nemáš niekoho, kto má pevné koleso 3kolku?
Keď to odskúšaš za jazdy na korčuliach pochopíš, že dosť ťažko sa potom manévruje a do zákrut musíš vynaložiť strašnú silu a strácaš kontrolu nad smerom rozbehnutého kočíka, keď chceš zabočiť.
Mám cyklovozík croozer a jazdím dosť dobre a často, ale niekedy ma ide poraziť z toho pevného predného nafukovacieho kolesa..a radšej jazdím s malým otočným, len to nie je na nerovný terén vhodné. 😎
Tá podložka je úplne zbytočná....jedine, žeby si spávala s krpcom sama na manželskej posteli a mohol by sa neskôr zgúľať dole z postele...inak sú to vyhodené peniaze.

Jank, držím palce,nech je nález ok.

Minix super zážitky... 🙂

Polohovací vankúš používam do dnes...a kojila som s ním poležiačky . 🙂
Adros akosi nemám veľmi čas ani na dovču myslieť...nestíham ani byť. Príde mi to až neuveriteľné, že vôbec pôjdeme.

nikushka0
28. sep 2009

meggieya... dakujem pekne...konecne so mnou niekto komunikuje...som pisala uz na niektorych temach, ale dlho mi nikto neodpisal... 😖

meggieya
28. sep 2009

nikushka0 aj ja som si vsimla, ze tu casto na mna nikto nereaguje... ale som tu... 😎 tak mozeme si pisat my dve.. 😀

olienka12
28. sep 2009

bebel ved to ze maju len otacave trojkolky a tie mi pridu hrozne nestabilne no ved do jari casu dost snad budem mat moznost odskusat 🙂

meggieya nereagujeme? 🙂)
kedy mas narodky? 4D je uplne super zazitok aspon pre mna bol.

nikushka0 takze dalsia z KE do partie 🙂 uz sme mali jedno stretko 🙂
inak s tymi terminmi si nerob tazku hlavu ja mam od 11.1do 23.1.....takze v pohode od 36tt to moze byt kedykolvek 🙂

nikushka0
28. sep 2009

mam otazku...viete mi niekto poradit??? pred tehotenstvom som vzdy zaspavala na bruchu...teraz vraj na brusku spat nemozem...a aj keby som mohla, tak je to dost neprijemne...lenze rano sa budim dost nevyspata, ked spim na chrbte alebo na boku...skusala som si dat dva vankuse tak, ze medzi nimi som mala brusko, ale velmi pohodlne to nebolo...chcem sa len vyspat ☹

bebel
28. sep 2009

Nikush:
easy....vyrátaný termín pôrodu je len orientačný...i keď ja som Bruna porodila presne 2 dni pred termínom určeným pri 1. usg. 🙂
Tak skús si kúpiť ten kojací vankúš a s ním si nájsť polohu...len nie guličkový, lebo ten šuští a môže ťa to budiť, ak máš ľahší spánok.

olienka12
28. sep 2009

nikushka ja som tiez pred tehu spavala na bruchu,ale od kedy viem,ze som tehu,tak som sa automaticky preorientovala na chrbat a boky 🙂 teraz uz iba boky,lebo janosikovi sa chrbat nepaci. Mne osobne pri spanku velmi pomaha ten vankus na kojenie 🙂 skus ten,mozno pomoze ja dam cast medzi nohy cast pod brusko a som natocena tak,aby mi brusko smerovalo dole a je to pohodka.
ale vo vseobecnosti tu viacere mame problem spat v noci 🙂

drobec123
autor
28. sep 2009

wanduska, poslala som ti zoznam veci, ktory som si tu niekedy pred casom skopirovala. kukni na to - mozno ti to pomoze odrazit sa ..... co uz aj na teba ide teda nejaka nakupovacia mania ? 😀

evca35
28. sep 2009

nikushka ahoj, konečne ďalšia košičanka. Odkiaľ si?
ja mám už mám 4 termíny - 26.1, 28.1., 30.1 - to sú podľa PM a USG, posledný USG mi dal na 18.1. Tak verím, že neporodím ako posledná z témy 🙂

iva81
28. sep 2009

Ahojte
Meggieya ja som bola v medifere u Dr. Holana a bol to uzasny zazitok. Uvidis budes spokojna. Je to skvely clovek a odbornik.
Nikushka0 s tym spanim ti neporadim ja som na brusku nikdy nevedela spat, najradsej na boku cize s tym teraz aspon zatial nemam problem 🙂

evca35
28. sep 2009

ja tiež iba naboku spávam - predtým aj teraz.

olienka12
28. sep 2009

mno pustila som sa do fotenia tych veci,ale uz ma priserne chrbat boli 🙂))

meggieya
28. sep 2009

olienka narodky mam 29.10 vtedy budem v 28 tyzdni, dufam, ze to na 4D nebude moc neskoro.

Ivka... no tak to sa velmi tesim teda... a mohol by tam ist aj snubenec? ty si tam bola sama?

adros
28. sep 2009

nikushka vitaj do klubu a asi ta nepotesim... asi teraz uz nerataj s tym, ze sa poriadne vyspis ☹ Ten polohovaci vankus ti moze pomoct trochu sa vyspat, ale taky spanok ako si mala pred tehu, uz asi nebudes mat 😒

inac, ja spavam v spalni sama, MM som odstahovala do obyvacky a a spim uprostred postele, na jednej strane mam polohovaci vankus a na druhej vankus od muza a podla toho, ako sa v noci otacam z jednej strany na druhu, tak dam medzi nohy polohovaci vankus alebo obycajny 😀 😀 😀

olienka12
28. sep 2009

meggieya robia to do 30tt tusim,takze by si mala byt v termine 🙂)

nikushka0
28. sep 2009

oli...vdaka za privitanie...stretko kludne mozme zorganizovat...idem si dat foto...

iva81
28. sep 2009

Meggieya jasne ze moze ist s tebou aj snubenec 🙂 Ja som bola s manzelom a je tam velka obrazovka na stene na ktoru vidis pohodlne ty aj on no proste je to super. Moj manzel mal krasny zazitok teda samozrejme aj ja ale tak on bol uplne hotovy 🙂

nikushka0
28. sep 2009

evca35...zatial som z tahanoviec...onedlho sa budeme stahovat na terasu...

no baby, co sa tyka toho spania...pomaly si zacinam zvykat...ako spanok mam dost tuhy, ale mi trva niekolko hodin kym zaspim a potom vychrapavam do 12-13....

a dakujem za pekne privitanie... 😎

evca35
28. sep 2009

ja si tak dávam medzi kolená paplón 😉 ten polohovací vankúš by mi nepomohol, mňa bolia iba bedrové kĺby, preto sa budím a otáčam zo strany na stranu. A keď bolia oba, tak som na chrbte a vystriem nohy a dostanem do nich také kŕče ....

minix
28. sep 2009

dakujem za gratulacie....bebel, ty mas aky ten polohovaci vankus? aky je iny okrem guliciek?

evca35
28. sep 2009

nikus - škoda, mohli sme potom spolu kočíkovať 😉

nikushka0
28. sep 2009

evca35...joooooj milovany paplonik...ono, mne sa fakt spi fajn...len zaspava sa mi tazko...

nikushka0
28. sep 2009

evca35...a ty si z tahanoviec??? 😲

adros
28. sep 2009

minix, este je molitanovy ten vankus. Ja mam ten gulockovy, ale asi by som radsej teraz volila ten molitovy

bebel
28. sep 2009

Minix...je vatovaný od Renka styl niečo ako toto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=81892
Ja som vtedy kupovala komplet celý textil od nich.

meggieya
28. sep 2009

jeeeej ivka, tak to si ma potesila.... uz sa na to tesim... velmi.. 🙂 aj ked si teda este mesiac pockam.
olienka, tak som v termine... 🙂

nedockava4
28. sep 2009

ahojte 🙂
ako sa tu mame?
nikushka - ja som z terasy

minix
28. sep 2009

nezlezi sa ten molitan? predsa len gulocky sa mi zdaju trvanlivejsie, aj ked asi nepraktickejsie. 🙂)

aka dlzka je idealna? co uz mate skusenosti....bebel? 🙂) adros? 🙂))

bebel
28. sep 2009

Minix materiál výplne mám: polycotton,100% rúno PES
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=201079

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre