• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
ved ten polohovatelny vankus by sa kludne dal aj usit... nie? ci vide to rovnako draho? :grinning:
28. sep 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam vankus s vatovymi gulickami nie polystryrenom z lidlu za 9,9 :slight_smile: a som s nim celkom spokojna akurat sa tie gulky zbyli dokopy,tak som si kodupila molitanovu drt a tu do toho natlacim
28. sep 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedockava4...tak to je super...mozme potom spolu babatkovat :grinning: ..a kde tam byvas, ak smiem vediet...??? mozno budu nase deticky kamosi... :wink:
28. sep 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meggieya jo vyjde plus cas :slight_smile: ja som tiez chcela sit nakoniec som kupila :wink:
28. sep 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Tak k tým mojim opuchom nôh, kúpila som si nejaké krémy, tak to trochu odpuchlo, v stredu mám termín k doktorvi, tak som zvedavá čo povie. Dúfam, že nebude hroziť nemocnica, ale ved to je jedno hlavne, že bude mimi v poriadku.

Ďalšie nové tváre? Tak vitajtjte a zaraďte sa. Veru Január bude silný mesiac na deti.

Evca35 - neboj posledná niesi, ani ja ešte neviem pohlavie.
Minix - tak dievčatko, gratulujem.
28. sep 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Olienka a ty ako, Už ťa žalúdok poslúcha lepšie, alebo máš stále tie křče.
28. sep 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minix: ten môj vankúš nezmenil tvar ani objem ani po 4 rokoch aktívneho používania... a mám ten veľký. :slight_smile:
28. sep 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam sa ten gulockovy vankus zlezal, teraz mi to docela vyhovuje, lebo pod hlavu si dam tu tensiu cast a vacsinu guliciek presuniem na druhu stranu a to mam medz nohami. A pri hlave mi vadilo aj to sustanie gulocok :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka73....mne tiez moja doktorka povedala len pravdepodobne dievcatko....ale s tatikom dufame, ze z toho pravdepodobne sa narodi na 100% nasa vytuzena Simonka...
28. sep 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tusim skutocne pojdem do toho molitanoveho..idem si to pohladat. :slight_smile:)))

kocandy, aj vy uz mate babo otocene dole hlavickou? ja ho tak mam od zaciatku a to som si myslela, ze tak sa otoci az tesne pred porodom.....
a hlavicku mam dost nizko, skoro az v podbrusku. :slight_smile:)
28. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minix, ja mam pocit, ze nasa mala sa stale toci, pretoze kope po celom bruchu :grinning:
28. sep 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka vdaka za opytanie uz je to o dost lepsie, liecila som sa cajikmi a dietou, nospu som vysadila,lebo mi drazidila este viac. schudla som od stvrtka 4kg,tak snad maly bude ok,citim ho stale silno,tak verim,ze hej.
28. sep 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny...chodite tu niektora z Kosic ku dr.Trembeckej???
28. sep 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros, ja som si stale myslela, ze ma kope, ale to ma trieska rucickami. :slight_smile:))

nohy ma hore tam, kde ma nekope. :slight_smile:)
28. sep 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minix ja som bola v piatok na 3 utz a zakazdym bol inak otoceny :slight_smile:)
28. sep 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka, ty mas ine brusisko... :slight_smile: som si pozerala fotky... aj ja chcem take... ja mam take malicke.... :unamused:
28. sep 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

minix gratulujem k dievcatku :sunglasses:

ja sa zatial na spanok nemozem stazovat, len keby ma malá nebudila, ale inak v pohode, tiez spim viacmenej na boku, niekedy tak na polobruchu :sweat_smile:
Ja som kupila 190cm vaknkus na kojenie :grinning: takze tym ked sa vystielkujem este aj pod hlavu ostane ako vankus :sunglasses: My sme ho kupovali v Kike, ale teda nebol zrovna najlacnejsi :sweat_smile: ale tiez po 3 rokoch pouzivania ako novy :sunglasses:
http://www.tommschi.com
28. sep 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meggie neboj budes mat :wink: :wink: az budes nadavat hehe
28. sep 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meggi, hod do albumu aktualne foto bruska :slight_smile:
28. sep 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej mne sa zacala robit ciarka cez brucho :slight_smile:) zatial slabucka
28. sep 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto od Trembeckej?!! :unamused:

ja som sa len chcela informovat o tom kludovom rezime...ci mi nemoze ublizit cestovanie v mhd...na prechadzky chodim trosku..len dalej ako zo sidliska zatial nie, lebo neviem, ci mi to nemoze uskodit...respektive drobcekovi...
28. sep 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikushka kludovy rezim mas kvoli comu?
28. sep 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam ciarku cez brucho uz dlho, vraj sa ma robit iba od pupka dole k lonu, ale ja ju mam od pupka hore. :slight_smile:) pod prsia. :slight_smile:
28. sep 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikushka no tak ja sa teda ako tehotna asi nechovam... niekedy aj zabudnem, ze som... cez vikend som sama umyvala auto a to sa suseda pyta, ze ci som tehotna, asi sa jej to nezdalo, ze tam drhnem auto... a nosim vedra s vodou :slight_smile:
no dam si aktualne foto bruska, len ma drahy musi odfotit.... nejak to betar odklada... :rolling_eyes:
28. sep 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka - ta tehu ciarka? Mne sa tiez take neico zda, ale skor mam pocit, ze mi tam chlpky vytvaraju tu ciarku... pod aj nad pupkom :slight_smile:
28. sep 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky. :slight_smile:
Aj u vás je take krásne počasie - babie leto ako vyšité. :sunglasses:
Čo deň si meriame brušká?? :wink:
28. sep 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj yoya, spoza okna to tak vyzera... :slight_smile: slniecko svieti, vetrik fuka... asi vypadnem z prace a idem sa tulat po vonku, resp. obchodoch :slight_smile:
28. sep 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uzivajte slniecko od zajtra ma prsat :slight_smile:)
28. sep 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak sme zamrzli... s tym pisanim, nie?
28. sep 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka12... mam asi oslabeny krcok...a papam aj Magne.....
28. sep 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok