• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
jani, ja mam tiez hlavou hore :wink: ale kamosky, co rodili tiez v auguste, ako ja gretku, viacere pisali, ze sa im obratilo dokonca par hodin pred porodom... :wink:

oli, 4 kg dole :fearful: tak to si sa riadne vytrapila, a uz v poho?

ludusik, drzim palce, nech uz mate iba pozitivne chvilky, vitaj medzi nami a gratko ku chlapcovi :wink:
28. sep 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baileysa ved uvidime , hlavne nech sa otoci :wink: :slight_smile:
28. sep 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem baby...to naše je hlavou dole...ale, že to sa stále mení, tak by som to ešte neriešila...idem po nete pozerať nejaké chlapčenské oblečko..lebo do dnešného dňa som pozerala iba dievčenské....ja som bola úplne presvedčená, že čakáme dievča...
28. sep 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludusik ja som prave dnes prezerala co vsetko mam :dizzy_face: a mam toho vela az sa bojim, ze to vsetko neponosi / nestihne ponosit / :grinning: ale co uz na niektore som zabudla a teraz objavila co vsetko som postupne pokupila :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludusik ako u mna ja som si chlapca moc nepripustala hehe ale nakoniec bude Danko :slight_smile:)
28. sep 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka :wink: :wink: :wink:
Daniel je kraaasne meno nebyt to , ze manzel je Daniel , tak nas synator by bol urcite :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. sep 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne to čo sa týka pohlavia bolo úplne jedno čo to bude...v mojom stave ma zaujímalo len to aby to bolo zdravé...len ten pocit ten bol taký silný, že by som sa i stavila, že je to dievča..sa budete smiať..ale všetky tie "babské" určenia pohlavia hovorili, že je to dievča..a nie je:slight_smile: no janka ja mám 4 dupky- z toho len jedny 56, deku do kočíka, 2 čiapočky a spací vak..tak ja sa idem do obchodu vyšantiť:slight_smile:
28. sep 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa vysantila v tescu hned ked sme to mali potvrdene vysledok 11bodyniek a overal :slight_smile:))
28. sep 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka ja som zhrozena sama zo seba co vsetko mam resp.kolko toho mam :slight_smile:)
28. sep 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Ludusik vitaj....
Biba je otočená dole hlavičkou už od 20 tt. :slight_smile:
Celkovo je neporovnateľne pokojnejšia oproti Brunovi, ktorý v tomto čase robieval denne kotrmelce a oveľa výraznejšie výpady a psie kusy v mojich útrobách. Brucho mi robilo mexické vlny akoby mi z neho mal votrelec vyskočiť. Biba je v pohode...nemá zrejme veľmi rada , ak dlho sedím v aute...inak je úplne jemná.

Janka ja mám toho tiež kopec, ale dohodla som sa s kamoškou, že v decembri pomeníme vecičky...po jej 1. dcérke za modré vecičky, čo som už nakúpila a radšej sa vybúrim s cukríkovými handričkami. :slight_smile:

ten ABC design majú aj tuším zlacnený v Kike...

Ten kojací vankúš som používala ja na spanie, nie pod Bruna....
28. sep 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka aj ja :grinning:
ked ti poviem, ze ja uz 2 roky nakupujem :grinning: :grinning: a zabudla som na iste vecicky a dnes som si to vsetko poukladala podla cisiel a mam naviac 56 :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,tak to si podajme ruky :slight_smile:))) 0/3mesiace mam tri zasuvky v komode a este box z ikei plny na pranie :slight_smile:))) mam totizto veci za 2 roky mojej nakupovacej horucky a po 2 bratrancoch co maju teraz 2roky i kus a po krsnatku kt.bude mat rok v decembri :slight_smile:)))takze aj dobre sa stane,ze bude chalan furt bude po kom dedit :slight_smile:)))
28. sep 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iva: kolaudácie dnes sa strašne preťahujú.... :angry: želám pevné nervy.

A o pôrode sa mi nikdy nesnívalo.....a človek naň radšej rýchlo zabudne.
Je to skoro ako stav po autohavárii, človek si žiadne podrobnosti nevie vybaviť a je rád, že je to už za ním a má kopec nových problémov,kde neostáva priestor ani čas, aby sa vôbec zaoberal niečím spätne.
28. sep 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u teba je jedna dobra vec , ze aj dedis , ale ja vsetko nanovoooooo :grinning: :grinning: ale neva aspon mam to co chcem a paci sa mi :slight_smile:
dnes mi dosiel ten fusak na autosedacku je uzasnyyy :wink: tak sa z neho vytesujem :dizzy_face:
28. sep 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este k tomu kojaciemu vankusu ja mam velky gulickovy /polystyrenovy/ uzasna vec mam ho od zacitku tehu a nebyt jeho asi ani nespim :wink: akurat mi treba dokupit gulicky nakolko sa dost zlezali a to o celu polovicu vankusa :unamused:
28. sep 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebel ved uvidime kedy sa Oliverovi uraci obratit :wink: :slight_smile:
28. sep 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani mne sa mala otocila tyzden pred porodom z hlavicky dolu na koniec panvovy :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze cisarak :pensive:
28. sep 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka tak to je super . pockame :slight_smile:
nerobim paniku, len ma to prekvapilo, ze uz teraz sa zapodieva moja dr. polohou :wink: myslela som si tiez je je este casu dost :wink:
28. sep 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a krcok ako?
28. sep 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka dobreeee :wink: :slight_smile:
sa tesim, ze nepovolil :grinning: ziaden PESAR netreba a to som aj okna umyla :fearful: takze kto ho vie co moja dr. minule nahmatala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a mozno ma silou mocou chcela supnut na PN a ja ako skala :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka tak to som rada,mozno to bolo sposobene len unavou :slight_smile:
28. sep 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka dakujem :wink:
mozno aj to , no je pravda, ze posledny tyzden som sa viac setrila a uz mam aj postel vyvysenu o par cm, tak snad dopomohlo ak malo k comu :wink: :slight_smile:
28. sep 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky idem do hajan :wink:
prajem vam krasnu dlhu , spokojnu a nikym ci nicim nerusenu NOC :wink: :slight_smile:
28. sep 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru ja sa tiez zberam :wink:
28. sep 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

tak vitam nove tehulky. Nikushka, Meggiie, no mne tu tiez castokrat nikto neodpoveda, ale ved zvladame :wink: :slight_smile:
My sme dnes absolvovali 3d, ci 4d, to je jedno a doktor nam potvrdil na 100% dievca, takze bude Anna :slight_smile:
Minix, taktiez gratulujem... a vsetkym chorym zelam skore uzdravenie, tiez sa trapim, nadcha povolila, ale ozyva sa hrdlo :angry:
Tak dobru noc a zelam vsetkym veeeela zdravicka :wink:
28. sep 2009 o 22:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludusik skus sa prosim ta popýtat aký je tam športák lebo tu mi už písali že je velmi malinký a že ho viužijem tak do 1,5roka budem ti fakt povdačná diky
28. sep 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wero gratulujem k babuľke :slight_smile:
28. sep 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni, gratulujem k dievcatku :slight_smile:
28. sep 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre raaano :angry: som nevyspataaaaa , unavenaaaaa :angry: :angry:

WERONIKLA blahozelaaaam, takze uz prevladaju slecinky :slight_smile: :wink:
29. sep 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko
aj my sme nevyspané :frowning2: , malinká má začínajúcu laryngitídu, celú noc sa dusila, chripela a plakala :frowning2: . Som ako mátoha a taktiež ako malá som aj ja zachripla...., tak je u nás veselo, dúfam, že malej rýchlo zaberú lieky čo dostala včera na pohotovosti
29. sep 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok