Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

bebel
29. sep 2009

Ahojte baby,
Hanus...krémuj,krémuj ...aby si nemala strie.

Roxy: aj my sme boli v piatok trochu posedieť s kamošom vo vinotéke...a ja som už pred polnocou ledva klipkala očami. Dobre nakúpte, všetko oskúšajte a nechajte si predviesť skladanie, rozkladanie, nakladanie, polohovanie .....

Cez obed som vybehla do auparku a v Dráčiku mali 50% off na kojenecký tovar....a kúpila som za super cenu Babynomade fleece zavinovačku od Red castle . 🙂
Už 1 takú máme doma, ale bavlnenú za full cenu z MMB. 😀
Tak checknite Dráčiky, či aj inde nie sú veľké zľavy na baby veci. 😉

janka1
29. sep 2009

bebel za aku super cenu ja stale nad nou premyslam, ale cakam na dobru cenu tiez 😀

evca nemam novy TP , ale chcem sa hodit na PN , aby sme mohli kludne dokocit byt 😀 😀 lebo popri praci vobec nemam nato cas 😒 a z porodnice by som velmi rada uz prist do noveho a zariadeneho uplne a nie za pochodu to riesit

roxy_1
29. sep 2009

bebel diky za radu,od kamaradky vim ze se nam krasne vleze do auta,tot zatim vse ale urcite jej dobre prozkoumam 🙂

bebel
29. sep 2009

Bamulka,
my už máme skoro všetko doma, ale ako inšpirácia:
komplet výbava kočíka, fusak doň, škrupinka a k nej fusak.
1 mikrovlákno zimný overal s integrovanými rukavičkami aj papučkami a 1 vyteplený manchester.
Niekoľko svetríkov a mikiniek.
Bodynka na bočné zapínanie/zavinovanie.(ani neviem koľko)
3 polodupky, 4 dupačky, 2 lacláče, cca 7 overalíkov na spanie.
4 čiapočky bavlnené aj vlnené.
1 kožušinkový vyteplený overalík.
1 štrikovaný overalík.
A ponožky.
2 zavinovačky do autosedačky...(bavlna, fleece)
španielska deka, nejaké látkové plienky na odgrcnutie...
prebaľovacia podložka,
zariadená postieľka ešte u susedov, vanička je hádam v pivnici.
Angelcare

Mám aj prebaľovaciu tašku po Brunovi, ale na tento kočík mi nesedí..tak sa budem musieť poobezerať po inej.

bebel
29. sep 2009

Jank zaplatila som za ňu : 26,13 EUR. 😉
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

bebel
29. sep 2009

Jani:
Máme bavlnu yellow a fleece pink ivory1.
Je mi jasné, že ty ideš po tyrkys lime 😀 😉

ives77
29. sep 2009

ahojte kočky,tak ja za nejaku pol hodinku odchádzam na to 4D predsa len sa mo podarilo si to vydupať takže idem a potom sa vám ohlásim čo unás nové a ako sa Tominovi darí,tak zatial papa.

bamulka
29. sep 2009

Bebel, tak to máte už riadnu výbavičku 🙂 ale však ty to máš odskúšané už od prvého bábätka, nie?
Inak tá viacúčelová deka vyzerá super a za dobrú cenu si ju zohnala 😉
Idete si niektorá kupovať aj monitor dychu? Ja nad ním veľmi rozmýšľam, len sa mi zdá, že som potom akási veľmi ustráchaná, veď koľko mamičiek to zvládlo bez neho? 😕
Ja si bruško pravidelne mastím tiež, ale aj tak občas pekne "svrbí"... asi rastie vtedy 😀

janka1
29. sep 2009

bebel 😀 neuveris, ale zvazujem Fleece - Brown Tyrkys

janka1
29. sep 2009

ives supeer , ze si si to vydupala prajem krasny zazitok 🙂 😵

minix
29. sep 2009

bebel, dokedy je tam ta akcia? 🙂)))

janka1
29. sep 2009

bebel a mali aj inu farbu zatu cenu?

janka1
29. sep 2009

daleko je ta BLAVA 😠

bebel
29. sep 2009

minix: Neviem dokedy- nikoho som sa nepýtala....ja som šla náhodou okolo..a v rámci toho som ju tam videla vystavenú a hneď schmatla a bežala s ňou k pokladni 🙂
Jani 😀 😎

allinka79
29. sep 2009

bamulka, ja ten monitor dychu budem mat - od sestry pozicany... inac by som ho asi nezhanala...

hanus177
29. sep 2009

bamulka ja si ho tiež mastím 2 x za den, už som skúsila použiť aj inú značku krému ale aj tak svrbí........ tak to bude asi len v tom raste mimča 😉 😀

Je normálne keď pohyby cítim len večer (niekedy sú výraznejšie, niekedy len také slabučké) trvá to tak max 15 min
cez deň sú len také jemnulinké... aj to len niekedy
Asi som si tie pohyby predstavovala výraznejšie....... dúfam, že bábo je o.k.

allinka79
29. sep 2009

bebel, on aje aj do autosedacky? Lebo som take videla... firma emitex - zimne aj letne... lenze do autosedacky trojbodovej a nie 5 ☹

allinka79
29. sep 2009

hanus neboj, nemusis uplne citit pohyby - asi je to individualne -ak mas viac vody, tak menej citis... niekedy mozno zavidim, lebo moja mala je total akcna ci esdim alebo lezim a zacinam citit aj ked stojim, ako sa mrvi... tiez neviem, ci jej nieco vadi a preto sa mrvi alebo je len po mamine hyperaktivna... 🙂

yoya
29. sep 2009

Ahojte tehule 😉
Dnes som bola u dr. v Ke, chystala som sa už budúci týždeň do práce, ale hneď ma stopol, pretože mi tvrdne stále bruško, ak ma bude aj viac bolieť, tak si pojdem poležať - na infuzie. Ináč maličký je v poriadku, tak to som rada 🙂 , len sa musím šetriť.To mi už doma začína zašibávať. 😠

Janka - zohnala si už autosedačku vo farbe akú si chcela?
Ozaj tehule, Evka 3107 tu dávno nebola, niečo som prehliadla?

meggieya
29. sep 2009

ja tam ziadnu akciu nevidim...

allinka79
29. sep 2009

a ta predajna eniki-beniki je normalna kamenna? Lebo sme ju minule hladali - mozno na zlom mieste...

nikushka0
29. sep 2009

ahojte...ako dnes???

janka1
29. sep 2009

BEBEL , TAK MALI AJ INE FARBY??????? 😉
yoya ahoj, zial nezohnala uz som obvolala vsetkych na Slovensku a vidim to tak, ze ani nezozeniem a ani nikto nepredava 😠 😀 😀 kupila by som ak by bola vo vybornom stave po 1 dietati ved to sa da pouzit tak do 13kg

bebel
29. sep 2009

Janka:Ja som videla len túto 1 a hodila sa mi...evidentne vypredávali komplet kojenecký tovar na predajni, čo mali...neviem, či vypredávajú aj inde...a čo vlastne ešte majú.

Jani: ja som zase pre zmenu veľmi chcela tašku Maxibag od Casualplay, z kolekcie Aghata Ruiz de la Prada..vo farbe Flower. A mám smolu.... 😖 už nikde nie je k dispo, aj kde som ju na nete objavila a rýchlo uhradila, tak mi potom vrátili peniaze s ospravedlnením, že už neni k dispo. 😒

Alinka myslím, že je...
Čau Nikushka - dobre. 🙂
Yoya nezávidím 😨

nikushka0
29. sep 2009

ked som mala v noci nieco take, ako zimnicu, nemoze to babatku ublizit???normalne som sa triasla...

bebel
29. sep 2009

bamulka:
ja som monitor mala aj pri Brunovi...mal silný reflux a nechcel nám spávať inak ako na brušku..tak pre istotu.

marushka
29. sep 2009

ajojte babule,

tak zase nakupujete?

ja idem dnes vyplatiť vankúš na kojenie a práve som utratila dosť peňazí v internetovej lekárni, 😉 😉 😉 takže dudlíky, fľaštičky, poháriky, termo bag, lyžičky, temlpomer...už mám v zásobe...tešim 😉

adros
29. sep 2009

baby, volala som sestre, co robi veducu v Draciku v TT a pytala sa jej na vypredaj a ona hovorila, ze to je len v BA - ze to je tovar, ktory poslali jednotlive predajne do BA a teraz to zrejme vypredavaju. Lebo je pravda, ze ja uz som v nasich trnavskych dracikoch dlho nevidela kojenecky tovar. Takze Bebel , asi si natrafila na ten spravny Dracik 😉

marushka
29. sep 2009

ja som tiež používala monitor práve kôli refluxu, ale podľa mňa aj keby ho Jakub nemal, pre väčší pokoj by som používala aj tak...

inak aj mňa už svrbí pupík, tiež sa mastím o 100- 200... ale hlavne ma bolia tie bedrové kĺby, už nech mi príde ten vankúš, lebo som z toho hotovson... ☹ ☹ ☹ ale babuľka kopká poriadne, tak som spokojná...

jááááj a kočky, cítite už niektorá bolesť v lonovej kosti?

bamulka
29. sep 2009

no vraj majú väčší problém s refluxom chlapci než dievčatká... a keďže môj pocit je na chlapca nezávisle od toho, čo zatiaľ vieme, tak mi to vŕta v hlave dosť 😉 no hádam sa dá zohnať aj lacnejšie niekde, lebo z niektorých cien mávam normálne závraty 😀 nehorázne prachy chcú zarábať na tehuľkách aj bábätkách 😠

tak som rada, že s tým pupkom nie sme samé s hanus 😉
lonová kosť našťastie ešte nebolí...
marush pekná výbavička z lekárne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre