Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

nikushka0
29. sep 2009

ani mna lonova neboli, zato chrbat ma boli aj za tu lonovu kost...katastrofa...

bebel
29. sep 2009

Marush lonovú kosť ešte nie, ale občas sa stane , že v okolí koksy/bedrový kĺb, ako keby som mala pricviknutý nerv, normálne až nemôžem normálne našlapiť 1 nohou. Ale potom to prejde.
Inak : dudlíky, flaštičky, termo bag, lyžičky, ani odsávačku my vôbec nebudeme kupovať dopredu.
Pri Brunovi mi to bolo úplne zbytočné- kojila som do 17 mesiacov a do 5.mesiaca krpec nechcel dudel ani vidieť .
K flaši sa nevedel prisať a čokoľvek iné ako MM vypľul. Potom sme prešli na Magic cup od Aventu.

Nikushka: neviem,ale myslím, že by to nemalo už nič spúôsobiť. Ale nie je dobré nechať prehrievať organizmus....aplikovať potom pri horúčke Paralen.

bamulka
29. sep 2009

baby chodíte cvičiť? ja áno a veeeľmi to pomáha, najmä na ten chrbát... ten trápi aj mňa 🙂

bebel
29. sep 2009

bamulka chodila som na gravidjógu a zrušili to...
Tak teraz chodíme len do auqáču a na korčule, kým sa dá.

nikushka0
29. sep 2009

ja cvicim len doma macaci chrbat, ale prd mi to pomaha...neviem, co mozem a co nemozem, lebo mam ten kludovy rezim...zadychat sa asi nemozem...co je tiez do na ho...lebo som velmi energicka...

bamulka
29. sep 2009

inak neviem ako vy v BA, ale my v ZA máme strašne málo možností pre tehuľky na cvičenie, aj keď som niečo našla, tak to bolo o 15,00h keď som ešte v práci a tak sa nedalo... ja chodím teraz na taký aerobic + fit lopty, ešte chcem skúsiť plávanie (musím vystriehnuť, kedy menia na plavárni vodu). Na korčule nemám odvahu už 😅

evca35
29. sep 2009

yoya - Evka má dovolenku do 5.10., lebo má doma manžela. Tak sa venujú sami sebe 🙂

janka - aj som si myslela že PN. My sme začali tento víkend niečo upravovať, maľovanie máme za sebou, ešte tento víkend navŕta manžel police a pomaly začnem chystať v spálni výbavičku.

ohľadom cvičenia - ja som si našla na nete, keďže som doma ...

http://www.stream.cz/kategorie/221-cviceni-pro-...

nikushka0
29. sep 2009

ste tu este niekto??? nejako to tu mrzne, ci co???

janka1
29. sep 2009

kto chcel takyto kocik ako mam ja? teraz jedna babenka predava , ale neviem ci nie len sportak 😒
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

bebel
29. sep 2009

Nikush: pracujeme... 😎

janka1
29. sep 2009

ja uz konciim 🙂 odchadzam na nakup a co to povarit

ozaj co ste dnes zienky domace kuchytili dajte nejaku ispiraciu kym dojdem domov 😉

adros
29. sep 2009

janka, ja pecenu rybku so zemiakmi

roxy_1
29. sep 2009

janka tak manza mel dneska chut na kureci cinu,tak jsem ji udelala a on toho snedl snad 3 porce,tak mu chutnala 😅

nikushka0
29. sep 2009

janka1...halusky s bryndzou...a fajnove boli...

kvietok23
29. sep 2009

ahojte, ak by ste mali zaujem kupit pekne vecicky pre vase babatka, kuknite moje inzeraty

https://www.modrykonik.sk/bazar/index.php?vLogi...

😉

yoya
29. sep 2009

Fúúú 😅 , akurát som dopiekla palacinky, synátor chodí domov zo školy hladný ako vlk a to chodí aj na obedy v škole, ale viem si to predstaviť ako sa tam obeduje ... 😵

Janka - mne sa páčil tvoj kočík,ale už mám vyhliadnutý iný 😉
- ozaj a pozerala si sa na www.babetkovo.sk - tam mali autosedačku vo farbe tvojho kočiarika

aha, tak Evka si užíva manžela, je to ťažké, keď je pracovne mimo SR.Tak jej prajem príjemné dlhé dni, nech jej to ubieha pomaly. 🙂

dadulka2000
29. sep 2009

idem sa aj ja pustit do varenia vecere 🙂
po 3 tyzdnoch nic nerobenia som si celkom aj odvikla
😉
na kontrole s bruskom bolo vsetko v poriadku,.... hura

marushka
29. sep 2009

no, ja som si odskočila do škôlky...

no, mňa bolela lonovka skoro aj pri Kubkovi, teraz sa mi zdá, že je to neskôr...ale predsa, v bežnom fungovaní cez deň nie, iba v noci a keď sa akurát dobre uležím a pohnem, tak to je docela zábava... bedrové ma tiež začali asi od min.týždňa ☹

no ja si teda zásobu robím, my sme sa tiež kojili do 10 mesiacov keď sa sám odstavil, ale dudušky museli byť, neskôr vodu tiež požíval z fľašky a potom cez Magic hrnček... a poháriky na stravu som kupovala preto, aby bolo v čom pre prípad potreby uskladniť mliečko... nerada by som sa za tým všetkým naháňala za pochodu, radšej to mám doma pripravené...všetko Avent, nám sa osvedčil 😉 😉 😉

mňam adros, dala by som si tú rybku.. 😉

marushka
29. sep 2009

dadulka tak super, hlavne že ste ok...

yoya mňam, palacinky... 😉 😉 😉
ste mi zase narobili chute....ja varím až zajtra, dnes ešte dojedáme nedeľu... 😉

yoya
29. sep 2009

mňa tiež začali bolieť kĺby, ... ako keby som mala kaťdú chvíľu rodiť.. 😒
vidím,že ste tu tiež niektoré rekordmanky v kojení, tiež som syna kojila 16 a pol mesiaca 😀
Avent je super značka 😉

yoya
29. sep 2009

u nás by nede+a neprešla, to dojedá mm

ozaj, neobjednávali ste si niektorá rifle cez net? neviem či sa mám pridržiavať tých veľkostných tabuliek čo sú pri výrobku?

marushka
29. sep 2009

hm, yoya, ja ti nepomôžem, radšej nakupujem v obchode, pretože sa tiež bojím, že sa netrafím - teda, čo sa týka nohavíc pre mňa... 😉

yoya
29. sep 2009

veď to sa bojím aj ja, že sa netrafím.Asi budem musieť zájsť do obchodu.Minule som bola v Trebišove v jednej predajni, kde majú tehu veci, tak som myslela, že ma porazí z tých cien. A to isté som pozerala na nete, tak skoro o polovicu lacnejšie.Musím zájsť do Košíc a povymetať nejaké obchody.Niet nad lepšieho oblečenia ako sú tepláky 😀 Keď som už skoro druhý mesiac doma a to som stále iba v domácom, ešte aj keď idem na nákup, tak vybehnem v nejakých tepl. a dnes som zaplakala, keď som išla ku doktorovi. 😢

nikushka0
29. sep 2009

yoya...ani v Kosiciach to nemas ine... tie ceny nahanaju strach...tiez som si chcela kupit rifle na traky, ale tehotenske su mi este velke...som chcela take normalne, co mas na bokoch gombiky a mozes si ich nastavit ako potrebujes...no take zase neviem najst..a ked tak sialene drahe...s teplakmi suhlasim...

yoya
29. sep 2009

ja nohavice na traky mám ešte po synovi - jedny majú na boku gombíky - tie sa dajú posúvať podľa toho ako rastie bruško a tie druhé nie sú nastaviteľné.Ale môj syn má už 9 rokov, vieš si predstaviť, že sú dávno mimo.Snáď tie jedne by som ešte mohla obliecť, ale sú mi ešte veľké.Teraz by som chcela len také, čo je tam všitá guma alebo gombíky...
No neviem, veľký výber tu nie je. Minule som našla na nete krásne na traky a traky sa dajú odopnúť, boli síce drahšie, ale teraz ich neviem nájsť.ani si neviem spomenúť, kde som ich videla. 😠

nikushka0
29. sep 2009

yoya..no presne take som myslela...jasne, ze si viem predstavit...aj moja mamka mi sem-tam ponukne nejake take predpotopne, az mi je do smiechu..ja mam nastasie jedny tehotenske mendzestraky, co maju gumu na gombiky...a tie mam po sestre...su skvele...potom od nej mam este rifle, ktorre maju zips vzadu, a na brusku je taky pa, cize ntlacia...vyzeraju cisto jak tehotenske, ale pochybujem, ze o take 2 tyzdne mi este budu dobre..no a potom mam tehu rifle od kamosky...su mi siroke, ale da sa to zniest...len snubenec sa smial, ze budem tehotna rapperka 😎

janka1
29. sep 2009

dakujem zienky za odpovede uz sme po veceri 😉
yoya vsetky internetove shopy som uz obvolala a mali by tie sedacky stiahnut z nete 😠 lebo uz ju ani nezozeniem dnes mi volal obchodak z ALADINA ze zial ale uz niekde ju nemaju ani v skladoch ☹ co uz pockam este do novembra a ked nenajdem ani pouzivanu zvolim inu farbu 😉

baileysa
29. sep 2009

ahojte bruska 🙂

veru nas caka za chvilu meranie brusiek, to som zvedava 😅

mna neuveritelne rozculuju v poslednych dnoch tehu gate co mam, vsetky mi padaju, furt si ich musim natahovat, nervna som z nich 🙄

dadulka, super, ze ste dobre dosli, som teraz zistila, ze som ti komolila nick (som pisala dadadulka 😀 ), tak sa ospravedlnujem 😉

mna neboli nic, klop klop klop, som len strasne unavena, babo mi tiez riadne skace po mechuri, to mam pocit, ze gretka az tak nie, asi bola inak otocena...

baby, mam otazku, tie deky do autosedacky existuju tusim zimna a taka menej tepla varianta, ktoru viac vyuzijem? ja som sa rozhodla, ze si kupim tu tensiu, ze par mesiacov si poradime, budem davat tu tensiu a este nieco navrch, ci mam kupit aj tu zimnu? ako idete kupovat?

olienka12
29. sep 2009

baby optima peacocks alebo h&m tehu veci za priatelnu cenu v KE

olienka12
29. sep 2009

ja som sa chcela opytat na pranie detskych veci,ci ste pouzivali speci prasok a avivaz,alebo to co bezne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre