• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
Adros: nepríjemné, ale nepoznám nikoho takého v podobnej situácii....
hold, to bola veľmi zlá volba tvojej sestry :confounded:
Ale je v práve a treba si akurát najať dobrého právnika a ten mu v procese môže dať zabaviť majetok, zmraziť účty a aj odobrať vodičský preukaz tuším najnovšie :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebel, to teda ano, jedine stastie, ze ho ma z krku. Ja by som takychto chlapov vedela nakopat riadne do guli. Spravit dieta, to ano, ale starat sa o neho, to nie a este sa hrat na urazeneho, ze on je tu obet :angry:
30. sep 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :slight_smile:

adros no jak si ma rozculila hned z rana :grinning: ja takych chlapov neznasam...asi trauma z dectva (mne vlastny foter zavolal tyzden pred ukoncenim strednej skoly ze kedy koncim aby mohol zastavit posielanie vyzivneho - to bol pocit ale najlepsie je ze som o nom dovtedy nepocula hadam aj 5 rokov hehe)...ale chlapec si neuvedomuje, ze premlcacia doba neexistuje ak tvoja segra bude obnovovat konania a chlapec moze mat aj problemy s pohrdania sudom a bla bla blaaaa....jasne naj bude najst nejakeho pravnika co sa tomu bude venovat a ak si ex nechal nieco na slovensku tak mu to zhabu a bude pokoj...neboj jemu sa to vrati aj s urokmi :wink:
30. sep 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kocky,

Adros ten tvuj byvaly svagr je pekny previt,ja doufam ze i na takove lidi je metr....a verim ze jak rika andykca vrati se mu to i v soukromi,karma je silna (mam vlastni zkusenosti,vsechno zle co jsme provedli se nam vrati) :wink:

u nas je takove skarede pocasi :unamused: ospale prave podzimni,ja chci jeste slunicko :angry:

jinak BUDEME ZITRA MERIT BRISKA ????
30. sep 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, dik za podporu. Ten Tvoj fotrik je tiez ina kapitola... Nasi su tiez rozvedeni, ale otec nastastie na mna platil v pohode, ale zato potom narobil problemy, ze az-az. Vela narobil alkohol a preto som teraz hoooodne alergicka, ked niekto pije viac ako sa patri - tiez trauma z mladosti :slight_smile:
30. sep 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy, jasne, tiez si myslim, ze kazdemu sa to raz vrati...a jaska, zajtra sa meriame, uz sa tesiiiiim :grinning:
30. sep 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, nevíte o nejakem dobrem fotografovi?
30. sep 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaasne zajtra sa meriame - uz sa tesim aj ja som zvedava ako sme vyrastli :slight_smile:

roxy akoze aka pekna profil foto :slight_smile: milaaaa

adros aj moj foter platil pokial musel xi...a tiez holdoval -abo holduje neviem alkoholu...xi...ale zato uz 3 krat rozvedeny je takze nema bohvie co za zivot...

ja milujem taketo pocasie (ale iba tento rok inac zboznujem jar a leto)....normalne som fcera bola aj na prechadzke lebo konecne neprazilo slnko...a teraz prsi konecne,strasne sucho sme mali pred domom....
30. sep 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je a adros som ti zabudla napisat ze kraasne vecicky mas v albume pofotene..a tie zirafky :wink:

ja mam teraz vela veci ale setko v taskach, lebo este nemame komodu...ale ked to budem spratuvat taaak pofotim aj ja :wink:

zuzka ja nepoznam ale na sr by ti to asi bolo aj tak na prd xi
30. sep 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy,dakujeeeeem, aj ja sa vytesujem zo zirafiek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ozaj, trnava a okolie - v pondelok je to stretko - ja, Andy a Gucz (verim, ze budes zdrava) ideme o druhej do porodky a potom na cajik, kapucinko a pod. Takze chce sa niekto pridat?
30. sep 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra sa meriame, to je super. :slight_smile:)) pridam sa aj ja, som zvedava, ako sme pokrocili....predpokladam, ze nejake centimetre tam budu. Aj ked ..

ak sa bavite o oblecku, ja mam v sebe jeden taky blok....a to, ze rifle na traky pre tehule mi pripadaju tak asexualne, ze by som si to na seba asi nikdy nedala. :slight_smile:))) netusim, kde je povod mojho problemu. :grinning:
30. sep 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: dnes mam nejako vela prace :unamused:

minix nic si z toho nerob ja som na tom rovnako ako ty :wink: :slight_smile: nohavice na traky ee
30. sep 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

minix tak gate na traky :stuck_out_tongue_closed_eyes: manzel by na mna si ani nekukol :grinning: a ja tiez nie som ten typ :sweat_smile: Ja nastastie chodim stale vo svojich povodnych veciach :slight_smile: sak stale len kilo hore, som zacinala na 55a teraz mam 56 :sweat_smile:
30. sep 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros tak dufam ze sa niekto pridaaa....alebo pojdeme len my dve ak sa gucz neuzdravi...hmmmm

katka tiiiicho zavidim kilecka :angry: :grinning:

gate na traky ee..som ich mala raz v zivote a uz nikdy viac ich necem....ale to bola taka mooooda hehe
30. sep 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojček
baby veľmi rada pôjdem ak vyzdraviem, no nevyzerá to moc reálne, skôr sa mi zdá, že je nám s malou skôr horšie ako lepšie... :frowning2: . Zajtra s ňou idem k lekárke akože na kontrolu, ale vyzerá to tak, že skôr vyfasujeme ďalšie lieky.
Môj ocino má v nedeľu oslavu 50-tky, no ale asi nepôjdeme ani tam... :unamused: :frowning2:. Ja mám stále nádchu ako svet, ani dýchať nemôžem, a dnes ráno sa k tomu pridal aj kašel. Tak sa len nalievam čajom ako divá a pevne verím, že telo zabojuje a prejde mi to. K obvodnej nechcem ísť, lebo tá mi aj tak nič nepredpíše keď som tehu, akurát mi povie aby som ležala (to sa mi stalo, keď som čakala Lauriku)
30. sep 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy dekuji,je to fotecka z pondelniho vyletu v albu mam jeste jednu :slight_smile:

ja jsem taky zvedava jak jsme nektere poskocily v centimetrech,me prijde ze tenhle mesic jsme hrozne poporostli... :slight_smile:

katka to mas vazne super jen kilo.... :confused: aspon nebudes mit co shazovat :sweat_smile:
30. sep 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,...
juj keby som ja mala len kilo navyse,...to by bolo,.... uz je to +10kg,.... tak este jednu desiatku strelim,.... a potom bude z coho chudnut :grinning:
inak mi mala zacala protestovat (posledne 3 tyzdne), ze nechce spat po tme,.... neviem co s nou,... a bola tak krasne naucena,.... polozit do postielky a zavriet dvere,....
:pensive:
30. sep 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronelka to mate prima u nas se zase naopak bude snizovat co se da.... :angry:
30. sep 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som sa merala už včera a za týždeň 1 cm, za celé tehu 20 cm
30. sep 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte brušká :slight_smile:
Dnes máme hnusný studený deň :confounded: Ráno som myslela, že vyklepem kosu pred domom, kým synátor odišiel do školy, brrrr...

Petronelka - fakt dobrá správa, len nech to prejde, veď pre mladé rodiny s deťmi absolútne nič nerobia.A tie akože rod.príspevky od pol roka - nič moc ....

Ozaj neviem, ktorá zháňate šaty na svadbu, môžem jedny ponúknuť - mala som ich na svadbe pred 3 týžd. - sú č.44 /kupovala som si ich kvôli prsiam a brušku väčšie/- hodim foto do albumu.
30. sep 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucz :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak pekne cajickuj a mozno to prejde :wink: V krajnom pride, Andy, tak budeme dvojka :grinning: ak sa nikto neprida

petronelka, no to by bolo super, keby to vyslo :grinning: :grinning: :grinning:

dadulka, ja som plus 8,5 kg, ratam ze teraz sa to riadne rozbehne :grinning:

andy, no veru, bola to moda - rifle na traky, ja teraz mam suknu na traky a som s nou spokojna :slight_smile: Inac, ked uz hovorim o mode, tiez si presla erou farebnych rifiel -zelene, bordove :grinning: :grinning: :grinning: a este pasikave rifle :grinning:
30. sep 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros najlepšie boli tie elastické farebné rifle :grinning:

gucz skoré uzdravenie vám prajem - veľa vitamínov, aj keď to počasie teraz vám nepridáva... :frowning2:
30. sep 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yoya :grinning: :grinning: :grinning: a co tak farebne leskle leginy? Ja som mala fialove :grinning: :grinning: :grinning:

zirafkova sada rozsirena :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj na tie si pamätám - tiež som mala fialové a tuším, že aj červené, ale tie boli ako keby poprešívané :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerám, že každá už máte niečo nakúpené. ja nemám nič, akurát mám tie veci, čo sú po synovi a ten sa narodil v máji a to bolo teplo. takže teraz potrebujeme niečo teplé. musím sa tiež dať do nakupovania alebo skupovania vecičiek a doplnkov :slight_smile: - už sa teším....
30. sep 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem piecť buchty - snáď sa podaria. :sweat_smile: Dobrú chuť k obedu :wink:
30. sep 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, cez obed som bola nakuknúť do eniky beniky a majú tam všetky produkty Lodger :wink:
http://www.lodger.com/home.asp
Sú pomerne dosť drahé, ale veľmi sami páčili : najmä tá zavinovačka do autosedačky a nosič/kolíska v 1.
Postieľky majú v akcii - 20-25% a na výklade mali výpredaj textilu /oblečenia až do -70%, ale my už nič nepotrebujeme. Inak nič moc...mierne zaostalé 2 predavačky. Ktoré,keď sa ich človek na niečo spýtal radšej vytočili telefonicky ich dodávateľa a dali mi ho k telefónu, akoby mi vedeli hneď odpovedať alebo mi niečo hneď ponúknuť. Veľmi nešikovný personál v porovnaní s 4baby, Babymarketom alebo predeti.sk.
Nedokázali mi nič ponúknuť ani ma nijak osloviť a tvárili sa, že ich asi obťažujem svojou prítomnosťou, veď všetko majú na stránke. :sunglasses:

Gate na traky v tehu sú e-eee :sunglasses: neverím, že sa v nich pri pohľade do zrkadla niekto môže cítiť dobre.
Našťastie je dnes dostať konečne dostatok normálnych tehotenských vecí. :slight_smile:
katka: tiež by som brala len to kilečko :sunglasses:, ale neviem neviem, po tom, čo už ani jógu nemám...tak sa už nejak neviem dokopať k športovým aktivitám.V piatok dúfam pôjdeme trochu plávať do auqáču.

Ten zvýšený rodičák je super :slight_smile:

Gucz: nič moc súčasný stav, ale ...snáď to nejako prejde a váš imunitný systém sa konečne preberie.
30. sep 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka1 si sa pytala na fotografa a v akom meste? poznam niekolko velmi dobrych, profesionalnych, akych len chces.. :slight_smile: a co by si potrebovala? na svadbu? ci?
30. sep 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka v Prahe - neviem... :zipper_mouth:
30. sep 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok