Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

bebel
30. sep 2009

Adros: nepríjemné, ale nepoznám nikoho takého v podobnej situácii....
hold, to bola veľmi zlá volba tvojej sestry 😖
Ale je v práve a treba si akurát najať dobrého právnika a ten mu v procese môže dať zabaviť majetok, zmraziť účty a aj odobrať vodičský preukaz tuším najnovšie 😠 😝

adros
30. sep 2009

bebel, to teda ano, jedine stastie, ze ho ma z krku. Ja by som takychto chlapov vedela nakopat riadne do guli. Spravit dieta, to ano, ale starat sa o neho, to nie a este sa hrat na urazeneho, ze on je tu obet 😠

andykca
30. sep 2009

ahojte babule 🙂

adros no jak si ma rozculila hned z rana 😀 ja takych chlapov neznasam...asi trauma z dectva (mne vlastny foter zavolal tyzden pred ukoncenim strednej skoly ze kedy koncim aby mohol zastavit posielanie vyzivneho - to bol pocit ale najlepsie je ze som o nom dovtedy nepocula hadam aj 5 rokov hehe)...ale chlapec si neuvedomuje, ze premlcacia doba neexistuje ak tvoja segra bude obnovovat konania a chlapec moze mat aj problemy s pohrdania sudom a bla bla blaaaa....jasne naj bude najst nejakeho pravnika co sa tomu bude venovat a ak si ex nechal nieco na slovensku tak mu to zhabu a bude pokoj...neboj jemu sa to vrati aj s urokmi 😉

roxy_1
30. sep 2009

Ahoj kocky,

Adros ten tvuj byvaly svagr je pekny previt,ja doufam ze i na takove lidi je metr....a verim ze jak rika andykca vrati se mu to i v soukromi,karma je silna (mam vlastni zkusenosti,vsechno zle co jsme provedli se nam vrati) 😉

u nas je takove skarede pocasi 😒 ospale prave podzimni,ja chci jeste slunicko 😠

jinak BUDEME ZITRA MERIT BRISKA ????

adros
30. sep 2009

andy, dik za podporu. Ten Tvoj fotrik je tiez ina kapitola... Nasi su tiez rozvedeni, ale otec nastastie na mna platil v pohode, ale zato potom narobil problemy, ze az-az. Vela narobil alkohol a preto som teraz hoooodne alergicka, ked niekto pije viac ako sa patri - tiez trauma z mladosti 🙂

adros
30. sep 2009

roxy, jasne, tiez si myslim, ze kazdemu sa to raz vrati...a jaska, zajtra sa meriame, uz sa tesiiiiim 😀

zuzka1
30. sep 2009

Ahoj holky, nevíte o nejakem dobrem fotografovi?

andykca
30. sep 2009

jaaasne zajtra sa meriame - uz sa tesim aj ja som zvedava ako sme vyrastli 🙂

roxy akoze aka pekna profil foto 🙂 milaaaa

adros aj moj foter platil pokial musel xi...a tiez holdoval -abo holduje neviem alkoholu...xi...ale zato uz 3 krat rozvedeny je takze nema bohvie co za zivot...

ja milujem taketo pocasie (ale iba tento rok inac zboznujem jar a leto)....normalne som fcera bola aj na prechadzke lebo konecne neprazilo slnko...a teraz prsi konecne,strasne sucho sme mali pred domom....

andykca
30. sep 2009

je a adros som ti zabudla napisat ze kraasne vecicky mas v albume pofotene..a tie zirafky 😉

ja mam teraz vela veci ale setko v taskach, lebo este nemame komodu...ale ked to budem spratuvat taaak pofotim aj ja 😉

zuzka ja nepoznam ale na sr by ti to asi bolo aj tak na prd xi

adros
30. sep 2009

andy,dakujeeeeem, aj ja sa vytesujem zo zirafiek 🙂 🙂 🙂

ozaj, trnava a okolie - v pondelok je to stretko - ja, Andy a Gucz (verim, ze budes zdrava) ideme o druhej do porodky a potom na cajik, kapucinko a pod. Takze chce sa niekto pridat?

minix
30. sep 2009

zajtra sa meriame, to je super. 🙂)) pridam sa aj ja, som zvedava, ako sme pokrocili....predpokladam, ze nejake centimetre tam budu. Aj ked ..

ak sa bavite o oblecku, ja mam v sebe jeden taky blok....a to, ze rifle na traky pre tehule mi pripadaju tak asexualne, ze by som si to na seba asi nikdy nedala. 🙂))) netusim, kde je povod mojho problemu. 😀

janka1
30. sep 2009

ahojte 😉 dnes mam nejako vela prace 😒

minix nic si z toho nerob ja som na tom rovnako ako ty 😉 🙂 nohavice na traky ee

k.a.t.k.a.
30. sep 2009

ahojte 🙂

minix tak gate na traky 😝 manzel by na mna si ani nekukol 😀 a ja tiez nie som ten typ 😅 Ja nastastie chodim stale vo svojich povodnych veciach 🙂 sak stale len kilo hore, som zacinala na 55a teraz mam 56 😅

andykca
30. sep 2009

adros tak dufam ze sa niekto pridaaa....alebo pojdeme len my dve ak sa gucz neuzdravi...hmmmm

katka tiiiicho zavidim kilecka 😠 😀

gate na traky ee..som ich mala raz v zivote a uz nikdy viac ich necem....ale to bola taka mooooda hehe

gucz
30. sep 2009

ahojček
baby veľmi rada pôjdem ak vyzdraviem, no nevyzerá to moc reálne, skôr sa mi zdá, že je nám s malou skôr horšie ako lepšie... ☹ . Zajtra s ňou idem k lekárke akože na kontrolu, ale vyzerá to tak, že skôr vyfasujeme ďalšie lieky.
Môj ocino má v nedeľu oslavu 50-tky, no ale asi nepôjdeme ani tam... 😒 ☹. Ja mám stále nádchu ako svet, ani dýchať nemôžem, a dnes ráno sa k tomu pridal aj kašel. Tak sa len nalievam čajom ako divá a pevne verím, že telo zabojuje a prejde mi to. K obvodnej nechcem ísť, lebo tá mi aj tak nič nepredpíše keď som tehu, akurát mi povie aby som ležala (to sa mi stalo, keď som čakala Lauriku)

roxy_1
30. sep 2009

andy dekuji,je to fotecka z pondelniho vyletu v albu mam jeste jednu 🙂

ja jsem taky zvedava jak jsme nektere poskocily v centimetrech,me prijde ze tenhle mesic jsme hrozne poporostli... 🙂

katka to mas vazne super jen kilo.... 😕 aspon nebudes mit co shazovat 😅

dadulka2000
30. sep 2009

ahojte,...
juj keby som ja mala len kilo navyse,...to by bolo,.... uz je to +10kg,.... tak este jednu desiatku strelim,.... a potom bude z coho chudnut 😀
inak mi mala zacala protestovat (posledne 3 tyzdne), ze nechce spat po tme,.... neviem co s nou,... a bola tak krasne naucena,.... polozit do postielky a zavriet dvere,....
😔

roxy_1
30. sep 2009

petronelka to mate prima u nas se zase naopak bude snizovat co se da.... 😠

hanus177
30. sep 2009

No ja som sa merala už včera a za týždeň 1 cm, za celé tehu 20 cm

yoya
30. sep 2009

Ahojte brušká 🙂
Dnes máme hnusný studený deň 😖 Ráno som myslela, že vyklepem kosu pred domom, kým synátor odišiel do školy, brrrr...

Petronelka - fakt dobrá správa, len nech to prejde, veď pre mladé rodiny s deťmi absolútne nič nerobia.A tie akože rod.príspevky od pol roka - nič moc ....

Ozaj neviem, ktorá zháňate šaty na svadbu, môžem jedny ponúknuť - mala som ich na svadbe pred 3 týžd. - sú č.44 /kupovala som si ich kvôli prsiam a brušku väčšie/- hodim foto do albumu.

adros
30. sep 2009

gucz ☹ ☹ ☹ tak pekne cajickuj a mozno to prejde 😉 V krajnom pride, Andy, tak budeme dvojka 😀 ak sa nikto neprida

petronelka, no to by bolo super, keby to vyslo 😀 😀 😀

dadulka, ja som plus 8,5 kg, ratam ze teraz sa to riadne rozbehne 😀

andy, no veru, bola to moda - rifle na traky, ja teraz mam suknu na traky a som s nou spokojna 🙂 Inac, ked uz hovorim o mode, tiez si presla erou farebnych rifiel -zelene, bordove 😀 😀 😀 a este pasikave rifle 😀

yoya
30. sep 2009

adros najlepšie boli tie elastické farebné rifle 😀

gucz skoré uzdravenie vám prajem - veľa vitamínov, aj keď to počasie teraz vám nepridáva... ☹

adros
30. sep 2009

yoya 😀 😀 😀 a co tak farebne leskle leginy? Ja som mala fialove 😀 😀 😀

zirafkova sada rozsirena 😀 😀 😀

yoya
30. sep 2009

aj na tie si pamätám - tiež som mala fialové a tuším, že aj červené, ale tie boli ako keby poprešívané 😀 😀 😀

yoya
30. sep 2009

pozerám, že každá už máte niečo nakúpené. ja nemám nič, akurát mám tie veci, čo sú po synovi a ten sa narodil v máji a to bolo teplo. takže teraz potrebujeme niečo teplé. musím sa tiež dať do nakupovania alebo skupovania vecičiek a doplnkov 🙂 - už sa teším....

yoya
30. sep 2009

idem piecť buchty - snáď sa podaria. 😅 Dobrú chuť k obedu 😉

bebel
30. sep 2009

Ahojte, cez obed som bola nakuknúť do eniky beniky a majú tam všetky produkty Lodger 😉
http://www.lodger.com/home.asp
Sú pomerne dosť drahé, ale veľmi sami páčili : najmä tá zavinovačka do autosedačky a nosič/kolíska v 1.
Postieľky majú v akcii - 20-25% a na výklade mali výpredaj textilu /oblečenia až do -70%, ale my už nič nepotrebujeme. Inak nič moc...mierne zaostalé 2 predavačky. Ktoré,keď sa ich človek na niečo spýtal radšej vytočili telefonicky ich dodávateľa a dali mi ho k telefónu, akoby mi vedeli hneď odpovedať alebo mi niečo hneď ponúknuť. Veľmi nešikovný personál v porovnaní s 4baby, Babymarketom alebo predeti.sk.
Nedokázali mi nič ponúknuť ani ma nijak osloviť a tvárili sa, že ich asi obťažujem svojou prítomnosťou, veď všetko majú na stránke. 😎

Gate na traky v tehu sú e-eee 😎 neverím, že sa v nich pri pohľade do zrkadla niekto môže cítiť dobre.
Našťastie je dnes dostať konečne dostatok normálnych tehotenských vecí. 🙂
katka: tiež by som brala len to kilečko 😎, ale neviem neviem, po tom, čo už ani jógu nemám...tak sa už nejak neviem dokopať k športovým aktivitám.V piatok dúfam pôjdeme trochu plávať do auqáču.

Ten zvýšený rodičák je super 🙂

Gucz: nič moc súčasný stav, ale ...snáď to nejako prejde a váš imunitný systém sa konečne preberie.

meggieya
30. sep 2009

zuzka1 si sa pytala na fotografa a v akom meste? poznam niekolko velmi dobrych, profesionalnych, akych len chces.. 🙂 a co by si potrebovala? na svadbu? ci?

bebel
30. sep 2009

Zuzka v Prahe - neviem... 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre