Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

evca35
1. okt 2009

janka - ale boli ste samé v bazéne, či boli aj iní ľudia?

roxy_1
1. okt 2009

janka gratuluji uz jsi oficialne v 7. mesici ja az v nedeli 😅 😅

janka1
1. okt 2009

evca boli sme sameee 🙂 😉
aj dnes budeme lem my traja 😉

janka1
1. okt 2009

roxy 🙂 dakujeeeeem 😵 😵 😵

evca chces ist? mozme ist spolu 😉 staci sa dohodnut

roxy_1
1. okt 2009

janka tak to se mate a uzijte si to...tise zavidim ja jsem otehotnela a mistni lazne zavreli na 2 roky... 😒

krpuch
1. okt 2009

evca daaakujem moc
baby poradte mi, kde mam kuk nejaku v pohode autosedacku...aby nebola moc draha a aby bola dobra. a co myslite, mozem do skodovky 120 namontovat nejak pasy dozadu, ked ich tam nemame? bude to legalne?

janka1
1. okt 2009

krupuch daj sedacku na predne sedadlo 😉

janka1
1. okt 2009

roxy je to supeer hlavne , ze to mas sama pre seba 😉
tiez som mohla skor zacat chodievat plavat a relaxovat a robia aj masaz pre tehotne na dalsi tyzden uz mam rezervacku 😉

olienka12
1. okt 2009

Ahojte,tak som vas docitala 🙂)
testy moje vysli dobre,tak sa tesim,ze sa na mna aspon ta cukrovka nenalepila 🙂) dnes som si uvedomila,ze ono je to uz za dverami 🙂) a ja sa hrozne tesim 🙂 aj na porod, asi som vadna 🙂)))

krpuch
1. okt 2009

janka a na predne mozem dat take malinke babo?

olienka12
1. okt 2009

krpuch v proti smere jazdy ak nemas airbag zapnuty 🙂) co asi nemas takze pohodicka

evca35
1. okt 2009

janka - rada by som. Dúfam že si nemyslela dnešok 😒 Ja som tu poobede nebola. Nevydržím dlho sedieť za PC. Inak by som dopadla ako hanus. Napíš mi bližšie info do IP, prípadne kedy ideš na budúce (asi zajtra 🙂 ), vzala by som aj moju dcéru. Mňa len zmiatlo keď si napísala že máš rezervovaný bazén a v cenníku som našla bazén a bazén uzavretá skupina. Preto ma zmiatla tá cena ...

krpuch - a ešte som na Prime videla reklamu na zľavy 30% presne ako v letákoch. Takže to platí aj pre Česko.

bebel
1. okt 2009

Olienka ja teda tvoje nadšenie nezdielam....ad 1) ešte máme pekne ďaleko do pôrodu ad 2 )tie posledné 3 mesiace sú najnepríjemnejšie. ad 3) Najradšej by som bola, keby to bábo niekto donosil a porodil miesto mňa. 😎 Ale vycúvať sa už nedá...treba prežiť aj ja, aj dieťa. 😅

Môj vtipný šéf sa ma dnes úplne vážne pýtal, či budem pracovať až do Silvestra - tak som sa ho na oplátku spýtala, či ma povezie aj do pôrodnice v TN? Dúfam, že ma doki v novembri vypíše Pn, pretože mi už pekne začínajú všetci liezť na nervy svojím laxným prístupom, že veď ja ešte potiahnem...

Môj manžel dnes sprístupnil servisný otvor pod vaňou a s hrôzou sme zistili, že aj tam je to pekne plesnivé a že zrejme zateká/voda uniká zo zle namontovaného sifónu a inštalácii vane.
Tak si zavoláme chlapíka, čo nám to osádzal na reklamáciu a som zvedavá, ako to bude riešiť. 😠 😠 😠
Ak ho vôbec ešte nejako zoženieme....nenávidím remeselníkov a iných tupcov, ktorým sme dali kopec prachov a museli sa im doprosovať, aby vôbec prišli a potom si svoju robotu totálne odflákli a som presvedčená, že reklamácie sa v tejto krajine pri takýchto službách absolútne nedajú uplatniť. Momentálne ma to tak štve, že radšej na to nebudem myslieť a nechám to v manželovej réžii, lebo v poradni v pondelok budem mať tlak 150/100
😒

zazalienka
1. okt 2009

ahojte.. bebel, o majstroch viem svoje, prerábali sme komplet celý byt, čo som si myslela že za dva mesiace bývame tak to trvalo 8 mesiacov.. skoro ma šľak trafilo, stále sme čakali na nejakého majstra.. holt, pred rokom na jar ešte nebola kríza, tak majstri mali kopec roboty.. a boli páni sveta.. keď k nám niekto príde tak otvára ústa čo sme z toho hnilého bytu vyrobili, lenže ja vidím každú chybičku, poznám tu každý centimeter, lebo ja som bola stavebný dozor🙂 a buzerovala majstrov🙂
btw som sa konečne rozhodla pre kočík, Peg Perego GT 3.. z druhej ruky..

antoniab
1. okt 2009

oli tak to ja tvoje nadsenie zdielam 😉 velmi sa tesim na malu zachvilku zacnem odratavat dni 😀 😀 ale pred porodom mam respekt a obavy predsa nieco nove to bude 😝
dnes som cez net objednala par 2 plienocky s potlacou zavinovacku a hniezdo od postielky nejake plachty a nalepky na stenu troska to nad postielkou vyzdobim ked som sa rozhodla ze baldachym nie 🙂
jaj mam taku radost uz aby som to mala doma 😀 😀

zazalienka
1. okt 2009

olienka, antonia.. moj krpec dva dni nekopal a už som bola nešťastná.. asi mi šibe, ale rozprávam sa s ním, hladkám ho.. každý deň prehŕňam vecičky, prekladám a mám pocit že to ide nejak pomaly.. ja viem, všetko má svoj čas, ale už nech je január.. bárs budem ťarbavá a veľká, ale ja už chcem mať Míšatko doma..

antoniab
1. okt 2009

zazalienka ved to uz teraz zle spim a som tarbava a uz to bude len horsie a horsie tak nech to aspon rychlo utecie 😝 ja si tiez pohyby kontrolujem pravidelne a ked nekope tak som nervna a ked kope tak jej hovorim tak sa kope do maminky 😀 😀 😀

zazalienka
1. okt 2009

no ja zasa spím jak poleno, ako si ľahnem tak ráno vstanem.. rána sú najhoršie, už aby som bola doma, lebo sa mi nechce do roboty.. aspoň že je víkend za chvíľu, ani nevyleziem z postele.. našťastie s týmto problém nemám.. skôr s tým, že mi krpec leží na močáku, tak stále behám..

antoniab
1. okt 2009

tak to mas fajn ked sa ti dobre spi ja zas v noci na zachod nechodim a ked tak raz ale mala poslednu dobu kope ked zaspavam a potom rano ked mam vstavat tak dava na vedomie hajde doprace 😀 😀 😀 ale to ranne vstavanie robi problem aj mne uz sa tesim ked budem doma a budem vegetit iked taku dlhu dobu si to neviem predstavit no ved nieco si uz najdem na pracu poperiem pozehlim vecicky a pripravim hniezdocko pre malu ktomu vianoce tak to mozno utecie 🙂

zazalienka
1. okt 2009

ja sa teším tiež kedy už budem doma.. ešte podokončujem v robote čo sa dá a potom ma už nikto neuvidí.. na Vianočné prázdniny k nám príde manželova dcéra, tak nám to ubehne a bude veselo..

antoniab
1. okt 2009

hihi mam rovnaky plan 😀 😀
tak idem doperin krasne sny 🙂 🙂

zazalienka
1. okt 2009

podobne.. pekný večer želám..

krpuch
1. okt 2009

evca...kukala som na nete tesco akcie..ale lipt. mikulas tam zahrnuty nebol....

bebel
1. okt 2009

Dievčatá odporúčam Vám prečítať si túto tému, aby ste boli aspoň trocha v obraze https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
Momentálne sme stále v tom najpríjemnejšom štádiu tehotenstva. 🙂

evca35
1. okt 2009

krpuch - máš pravdu. tak jedine do žiliny alebo do popradu ☹

ja idem 19.11. na USG na prietoky, snáď sa dozvieme pohlavie.

marushka
1. okt 2009

čaute 😉

hm, tak ja teda neviem - ja si tehulkovanie užívam dosť a aj si mienim naďalej, nakoľko predpokladám, že ide o naše posledné dieťa 😉 😉 😉
momentálne sa nemienim zaoberať pôrodom, je to neoddeliteľná súčasť tehotenstva, nakoľko si tam mimi asi domček nepostaví....a nebudem sa tým zaoberať ani neskôr, a vytvárať si scenáre...v posledných troch mesiacoch ...hodlám myslieť akurát na to, že celý pôrod prebehne bez komplikácií a narodí sa nám krásne a zdravé bábo...ale nebudem si to rozoberať v sebe do detailov je to zbytočné a k ničomu to nevedie 😉 😉 😉

sa teším teraz na to, ako ma chytý hniezdenie a budem to tu dávať všetko do poriadku a chystať mini vecičky a tešiť sa na príchod bábenka, a mať dobrý pocit z toho, že je všetko pripravené...

pôrodom a ostatnými nasleduvšími vecami sa budem zaoberať keď budú aktuálne...v zmysle je to tu a musím to zvládnuť 😉 😉 😉

lopezka
2. okt 2009

ahojte tehulky,
tiez som tu davno nebola 😒 ale v poslednom case vobec nestiham, tak snad az ked budem na materskej 😅
kedze som uz 2 hodky hore, docitala som vas 😀

v utorok som bola v avione a kupila som si konecne rifle, takze momentalne mam 1 rifle 1 menzestraky .....snad s tym vyzijem do konca tehu 😀
marushka tu pisala tusim o zimnej bunde .....no, tak sa pridavam do klubu tych, co neoblecu povodne oblecenie 😠 cez vikend som si skusala jesennu a zimnu bundu .....a oblecem to mozno este taky mesiac a potom jedine nezapnute ..... 😀 ...co v zime samozrejme neprichadza do uvahy 😖 .....tak som si pozerala v avione nejaku vacsiu bundu ....ale taku, co by som obliekla aj v 9.mesiaci ....a samozrejme nech su mi aj rukavy dobre .....tak prosim potrebovala by som 50-ku 😠 😒 😖 .....co ale samozrejme potom uz nevyuzijem, lebo by som v nej plavala ☹ tak neviem, ako to vyriesim 😖

lopezka
2. okt 2009

tehu zvladam zatim celkom v pohode, ale ta lonova kost ma boli uz dost dlho a tiez presne hlavne v noci, ked sa otacam 😖
kedze mame momentalne v praci uzavierku .....byvam v praci dlho .....ale vcera som sa musela o 8. uz vypytat domov ( 12 hodin v praci by aj stacilo, ze ano 😖 ) ....lebo ma hrozne boleli krize a uz som tam proste nevydrzala sediet ☹ a po dlllhom case som opat mala doverny rozhovor s wc misou 😖
sefka ma samozrejme pustila domov a ja som hned ako som sa osprchovala, zalahla .....co bolo okolo pol deviatej .....mozno preto teraz nemozem spat 😀

nohy mi puchnu skoro kazdy den, preto som si musela do prace zobrat prezuvky, co som nikdy nepotrebovala .......ale teraz by som cely den v topkach nevydrzala 😒 ....skoda ze leto konci a nemozem nosit tapky 😠 😀

lopezka
2. okt 2009

roxy, meranie nahlasim asi az zajtra, teraz tu nechcem v noci buntosit a hladat meter 😀

v pondelok mam poradnu, tak aj ja ocakavam, ze ma objedna na ten glukozovy test 😅 dam pak vediet, ako som dopadla 😉

este samozrejme vitam nove tehulky a blahozelam k zistenym pohlaviam 😉

a neviem, ci som prehliadla, alebo ste o tom nekecali, kedze vas je tolko chorych ( vsetkym zelam samozrejme skore uzdravenie 😉 ) ....ale co s tym stretkom v blave ? 😉

allinka79
2. okt 2009

ahojte, dobre ranko
tak ako? Blizi sa vikend a oddych... ja osobne sa tesim. Boli ma cely clovek - zacalo to cez vikend bolestou pod prsiami /teda jednym/ a dnes som sa zobudila a boli ma cela polka chrbta... ☹ Dufam ze to nechce byt takto az do porodu... Nemate napad, ako sa toho zbavit? Masaz alebo nieco?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre