Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
3. okt 2009

tehulienka kuk moj album je tam aj postielka aj kociarik 🙂 este nemame doma az niekedy zaciatkom novembra pojdeme do pl kupit kociarik u nas cela zostava stoji okolo 12tis.sk v pl vyjde na 8tis. v zavislosti od kurzu 🙂

antoniab
3. okt 2009

tak to ja budem v cm posledna 😅 ale zas nemam ziadne strije ani naznak a mazem jak nemazem ale hovori sa ze to zavisi od genoch a mamina tiez nic nema 😕

v pl sa da dobre nakupyt mne tam nasi kupili madrac do postielkus kokosom za 10euro

olienka12
3. okt 2009

antoniab kamoska tiez cele tehu nemala a 4 dni pred porodom sa jej take strie urobili,ze bola nestastna

evca35
3. okt 2009

podľa mňa to záleží aj tehulky ako sa chce sama fotiť, nie každá sa chce vyzliecť 😉 a možno viac vyzlečených ani nenahodili na stránku 🙂

tiež som zvedavá ako zuzka pochodí. ja chcem ísť omrknúť do Maderny kočiare (mám pár tipov uložených) a potom podľa ceny na nete aj u dina, tak v decembri budem riešiť. Len aby som vyskúšala. Kočky boli ste v Barci aj v Maderne alebo len v Tegeli? Tam je väčšia predajňa ako v Optime.

olienka12
3. okt 2009

ano boli sme v Tegel aj v Maderne aj pri Optime v tom obchode aj v optime 🙂)

stylly
3. okt 2009

tak vás zase zdravíme🙂Přidala jsem nějáké nové fotečky 😉

olienka12
3. okt 2009

stylly pekny akt my sa chystame dnes fotit som zvedava co z toho bude 🙂)

antoniab
3. okt 2009

styly pekne foto 😉

oli tak si ma nepotesila ale verim rodinym genom 😀 😀 tak dufam ze ma nesklamu

ja chcem kupit kociar dnes tak uvidime ako to cele dopadne vonku dost fuka je zima ale svieti slniecko no aspon ze neprsi inak by sa mi nechcelo do mesta

ives77
3. okt 2009

stylly super fotka,aj ja sa chcem dat pofotit ale len mojmu doma, z prvého tehu nemám ani jednu fotku.Oli aj mi chceme taký kočiarik ale bud ten hnedý alebo čierno bielo červený a môj našiel na nete jednu PL stránku a tam je komplet dákych 9300sk celkom dobrá suma nie?lebo ked si zoberiem že nám treba do PL ešte tankovat a odnás to nieje tak blízko takže sa mi to zdá celkom v pohode čo myslíš?

olienka12
3. okt 2009

ives urcite je to fajn cena myslis tu bardejovsku firmu?
my to nemame tak daleko a pojdeme kupovat viac veci aj pre mna aj plienky a pod,tak sa nam maximalne vyplati tam ist 🙂

antoniab
3. okt 2009

oli a kolko plinok budes kupovat 50ks budem mat dost? 😕 uz mam 4ks 😀 😀

nikiarudi
3. okt 2009

ahojte baby, mám na vás otázočku, resp. na tie ktoré majú už ten "príjemný" test na cukrovku u svojho Dr. za sebou.. tiež vám dal kúpiť si v lekárni nejaký prášok čo sa dá potom do tej teplej vody?? A môhli by ste mi prosím napísať ako sa to presne volá, lebo mne to Dr. napísal na papierik, no ako správny Dr. píše tak, že to po ňom neviem prečítať... 😠 Tak mi prosím poraďte... ďakujeeeem 😉

baileysa
3. okt 2009

ahojky,

bebel, panecky, znelo to dost vazne, hlavne ked aj biba bola nervozna, dufam, ze dnes sa uz mate lepsie, a nie je to nic vazne...

tehulienka vitaj, myslim, ze ked zalistujes dozadu tak linkov najdes az az...

antoni, ake plienky myslis? jednorazovky ci bavlnene? ja som mala bavlnenych asi 40, na to siroke balenie, a veru aj mi tolko bolo treba, lebo to sa po 2 plienky rychlo spinilo a mne sa nechcelo tolko prat, takze sme mali akurat... ale potom som ich uz nevyuzila, lebo na odrgcnutie a utretie a tak som mala tie pekne s obrazkami... ale teraz si na to siroke balenie chcem kupit take specialne nohavicky ci ako to mam nazvat, tak plienok nebude tolko treba...
jednorazoviek tiez treba vela, lebo co si pamatam tie prve tyzdne a mesiace sme mali spotrebu okolo 10 plienok denne 😖 potom to uz islo dole poctom...

antonia, drzim palce na kupu kocika dnes 🙂

baileysa
3. okt 2009

niki, ja ti nepomozem, ja mam vypit doma caj s 15 lyzickami cukru... ale v lekarni by to mali vediet, nie?

nikiarudi
3. okt 2009

no to hej, skúsim im dať ten lístok od Dr. oni to možno prečítajú.. 😀

olienka12
3. okt 2009

antonia mam 20 latkovych musi stacit 10 novych a 10 starych a este mam 3 z ikei s obrazkami 🙂) a potom 4 ks velke plienkove osusky. ja som skor myslela,ze idem kupovat pampers, su ovela lacnejsie v PL tie najmensie,lebo tesco najmensie cislo je este stale velke 🙂 tak pampers na zaciatok 😉

olienka12
3. okt 2009

niki ja som bola na test v laboratoriu tam mi to dali namiesane,takze tiez nepomozem,ale v lekarni budu vediet 75 teraz neviem ci gramov alebo miligramov glukozy tusim,tak nejako 🙂)

antoniab
3. okt 2009

no ja tiez budem pouzivat pampers mam 2balenia jednotiek 2,5kg-5kg ak sa nemylim a potom uz kupujem len dvojky asi tak 5baleni po 97ks to su od 3-7kg kupovla som v polsku ked sme boli v lete a nieco som si kupila v tu ale polsko a uk vychadza nastejno oproti svk kde je rozdiel aj 5 eur
ja som myslela bavlnene na siroke balenie odgrgavavanie a tak aj plienkovu osusku mi treba 😲

ja som ten test na cukor nemala v uk sa nerobi a na svk idem az 26 ale lekar nic nespominal 😕

antoniab
3. okt 2009

inak bailes dik dufam ze sa konecne rozhodnem a rozhybem stale som nejake nerozhodna 😝

andykca
3. okt 2009

ahojteee....

niki vola sa to glukoza 😉 a ano ja som si tiez mala kupit 75g...ujo to normalne navazil do sacku 🙂

adros a peti no bruska mozeme nechat vo vajicku v aute hehe..... 😉 bude sa nam lahsie premiestnovat xi

no a s tou pracou nezavidim....ja neriesim a som aj v tomto momente rada hehe...ja som sa zamestnala u fotra na par dni s najvyssim vymeriavacim zakladom aby som nemusela platit dobrovolne nemocenske a aby som pravdaze vyfasovala najvyssiu matersku...treba s tymto statom vydrbkavat no nie hehe 😉

co sa tyka kurzov tak ja chodim na kurzy ku kamoske a mam za sebou aj neterku taaakze som vyucena az az hehe....a zaaadarmoooo 🙂

najhorsi problem....zacali mi strasne chutit sladkosti ☹ ☹ ☹

baileysa
3. okt 2009

tie plienkove osusky su super, a tiez uz su vselijake obrazkave 🙂 tiez mam 4 😉

antoni, tak o to viac ti drzim palce, ja som tiez strasne nerozhodna, sme isli kupovat bebe confort high trek, predavac nas odhovoril, ze radsej mutsy, ale o tom som dovtedy nic nepocula, takze sme sa vratili domov, zacali hladat mutsy po nete, zistili, ze nas nechcel oklamat, tak sme do polska vracali este po kocik raz 😅

vidite, ja sa chystam do pl buduci tyzden a ma nenapadlo, ze si tam mozem kupit jednorazovky 🙂 tak pripisujem na zoznam 🙂

nikiarudi
3. okt 2009

andy - lebo mne to Dr. aj napísal, ale neviem to dobre prečítať.. je to nejaké Spofagnost alebo tak??? 😕 😅

baileysa
3. okt 2009

andy, mne zacali chutit tiez chutit sladkosti a take ze buchty na pare, sisky a podobne 😒 a uz pojdu kilecka nahoru 😨

olienka12
3. okt 2009

baileysa dobre ze ste nekupili kamoska na nho len nadava.
a s tym sladkym je to u mna rovnako buchty,palacinky,zemlovka keksik po obede....hroza

ives77
3. okt 2009

bože baby prestante s tými sladkostami nerobili ste mi také chute že musím íst urobiť aspon palacinky 😀

ives77
3. okt 2009

ža nerobili-narobili pardon

olienka12
3. okt 2009

ives ja som prave dojedla piskoty s jogurtom co som vcera nalozila do misky do chladnicky take rychle mnam mnam

ives77
3. okt 2009

ja som si zase včera ešte po obede musela urobit puding s piškotami aj ked to boli skôr piškoty s pudingom tolko som si ich tam natrepala 😀 Oli to je niečo ako tá smotanová studená torta toto skúsim

baileysa
3. okt 2009

ives, aj som robila vcera puding s malinami a piskotami, jeden este ostal, idem ho hned pohladat 😀

oli, aj ja som rada, ze sme ho nekupili, uz sa mi tolko nepaci 😅

olienka12
3. okt 2009

ja ficim na bebe pudingu s piskotkami a ovocim 🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre