Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

meggieya
5. okt 2009

Dobre ranko... tak ja som bola vcera pol dna bicyklovat.. mala som trosku obavy, ale zvladli sme to.. az na to, ze ma teraz boli zadok zo sedanky... 🙂
No mna moj drahy sprdol, lebo som oprala vecicky co som dostala a aj som ich pozehlila, ze naco to uz tak skoro robim, ze vsetci predsa vedia, ze to sa tak skoro nema. Tak som sa ho spytala, ze ci to bude robit za mna... 🙂 tak hned stichol. 🙂

evca35
5. okt 2009

ahojte,
ja som mala včera tiež oddychový deň, okrem varenia som nerobila nič. Vyložila som si nohy a čítala Úsvit 🙂

v sobotu sme dokončili izby po minulovíkendovom maľovaní, manžel vŕtal diery na police, dali sme 3 do spálne a 3 do obývačky. Ja som potom z obývačky osprchovala všetky kvety, povysávala, pozmývala, utrela prach, zaplnila poličky a odpadla som 🙂 Už len manžel umyje okná a môžu prísť Vianoce 😀 😀 😀

nedočkavá - a kde presne ste boli v PL? Boli ste na viacerých miestach? Na trhoch, či v obchodoch?

minix
5. okt 2009

ahoj bebel, takze po poradni...sikovna...aj ta pozeral? ci len ste konzultovali?

kati, gratulujem k narodkam, ja budem v januari asi oslavovat spolu svoje narodeniny a narodeniny svojej prvorodenej, lebo to je zakon schvalnosti, ze to tak vyjde. 🙂)))
Mne do kategorie 30-40 chybaju este 3,5 roka. 🙂
pobavila som sa na tom okriknuti, kat, ja som takisto vcera musela krotit svoje dievcisko, lebo bolo 23,20 a zacala robit take veci, ze som sa nestacila divit...tak intenzivne a silno kopala, ze som sa nestacila divit, kde sa berie ta energia.

ja by som sa asi uz bicyklovat nesla. 🙂)

bebel
5. okt 2009

Minix, pozrel všetko...aj krátko usg, zrejme iba krčok cez brucho.
Všetko je ok.
Ja to snáď až do narodenín nepotiahnem, ale v januári budeme oslavovať spolu 😝 2 muchy 1 ranou.
Ja som s bikom ok, ale len také easy tempo a nie na pol dňa 😅 to by ma už všetko omínalo.

drobec123
autor
5. okt 2009

to sme tu vsetky januarove ? 🙂
ja to do svojich uz tiez nepotiahnem, ale manzel ma na konci decembra-tak zatial to vyzera ze bude so svojou princeznou oslavovat spolu 🙂

bebel
5. okt 2009

Ahoj Drobec, dlhšie si sa neukázala...chodíš teraz ešte niekam cvičiť? 🙂

meggieya
5. okt 2009

minix, vsimla som si , ze poniektore tehotne sa chodia aj v siestom-siedmom mesiaci korculovat... aj sem jedna taka chodi... 😀

nedockava4
5. okt 2009

evca...boli sme v Krosne a v Tovom Targu...aj v meste, aj na trhoch...rozdiel je v cene...v obchode 2x az 3x take ceny..

bebel
5. okt 2009

😀 😎 ja to mám dokonca schválené mojím lekárom, teda aj Minixiným 😝
Ale to, že idem ešte na dovču som úspešne zatajila 😎, pretože to by bol oheň na streche.
Pri mojom prvom tehu a inom lekárovi to bolo presne naopak..ten len gúľaľ očami, keď som mu povedala, že korčuľujem, ale do Karibiku ma v pohode 12 hodinovým letom poslal na 2 týždne 😎

olienka12
5. okt 2009

na korcule by som nemala odvahu teda....
bajk este aj ano,ale naco sa trapit ja sa rychlo zadycham,tak radsej len mensia turka po poliach lukach a malych kopcoch 🙂)

eva3107
5. okt 2009

Ahojte baby...ako citam tak ste zvedave ako som dopadla v Pl ja...
No ja som bola iba v Leluchove a kupli sme postielku...nic komplikovane, povedala by som ze je skoro obycajna a hlavne nam ladi so spalnou , ktoru sme si kupili.. 😉 pride nam uz tento tyzden.
A ci sme s MM stihli vsetko? Ani nie pretoze, spalna okrem toho , ze je uz vypratana, tak sme v nej este nic nespravili a zacinam byt z toho dost nestastna!
☹ nechcem aby sme ju robili na poslednu chvilku!
Kociare tiez neboli nic moc...ale boli krasne...A ceny boli celkom prijatelne..Ale taky ako chces ty Olienka tam nebol 😒

olienka12
5. okt 2009

ja som si nasla tu na diskusiach na koniku obchody v targu kam chcem zajst mali by mat aj tako kociariky,pokial nebudu mat na predajni mozno sa bude dat dohodnut. Inak bolo mi povedane, ze v KE na blsaku mavaju kociare z PL aj ten moj 🙂

eva3107
5. okt 2009

Inak Oli ako prijal tvoj muzicek fakt ze to bude chlapciatko 😅 ?

olienka12
5. okt 2009

evi pohodicka tesime sa na vlaciky a auta na dialkove ovladanie 😀

eva3107
5. okt 2009

Inak co urobis s tymi dievcenskymi vecickami? 😅 ..Myslim, ze ich mas riadnu kopku 😀

minix
5. okt 2009

poviem vam, ze ja keby som mohla a bola doma, a mala cas chodit na hradzu v case, ked tam nie su ludia, co je pocas dna, tak korculujem doteraz aj ja. 🙂 Ale nerisknem ist na hradzu v case, ked tam su ludia po robote....to by bolo chore. :(((

AKo som tak ratala, tak aj o 6 tyzdnov mozem ist na matersku.. 🙂))

drobec123
autor
5. okt 2009

bebel, chodievam cvicit do SNOPu na Zahradnickej v utorky, ale prave som dostala email ze prenatal jogy sa zacina tento piatok o 17.00 - takze sa tesim a zacnem opat tam chodit, ale bude vo fitnesku v Rozadole.
prides ?

eva3107
5. okt 2009

Inak tiez som si to pocitala..myslim odchod na matersku...
A podla terminu..mi to vychadza na 28. novembra..Takze u mna to vyzera asi tak ze oktober som posledny mesiac v praci 😉 ...

allinka79
5. okt 2009

ahojte, ako vas tak citam, mala by som si pohnut... sme uz 28tt a mame doma akurat nejake to oblecenie a to je tak vsetko... ani kociarik, ani postielka, ani prebalovaci pult... 🙂 Ale uz sme na najlepsej ceste objednat postielku - uvidime, kedy dorazi...

nedockava4
5. okt 2009

evka..a kedy mas termin???
lebo ja 25.1.2010 a odchod na matersku 14.12.2009

olienka12
5. okt 2009

ja sa planujem zajtra spytat podla kt.datumu sa mam orientovat a kedy je odchod na matersku,som zvedava co povie. kedze som na PN oficialne,tak to velmi nehraje rolu,ale aj tak by som rada vedela od kedy budeme dovolenkovat 🙂))

allinka79
5. okt 2009

olienka, pokial ma nase personalistky neklamali, tak odchod na matersku je 6 tyzdnov pred planovanym term. porodu... ja mam termin 2.1. a odist by som amla 21.11.- to je rpesne 6 tyzdnov...

olienka12
5. okt 2009

allinka to viem,ale neviem datum porodu lebo ich mam tusim 5,tak podla kt. sa mam riadit 🙂) 😀 😀

eva3107
5. okt 2009

Zuzka ale ty si pocitala asi 6tyzdnov tak preto ti tak vyslo...6-8 tyzdnov...Ja to chcem vyuzit hlavne kvoly cestovaniu...dost ma to ubija... ☹

allinka79
5. okt 2009

mas v Teh.knizke 5 datumov? Ja furt iba jeden...

eva3107
5. okt 2009

Ja mam jeden 23.1 a podla pohybov sa mi to posunulo o den takze 24.1

nedockava4
5. okt 2009

evka...ale 8 tyzdnov pred porodom mozes ist na matersku len zo zdravotnych dovodov, myslim

allinka79
5. okt 2009

eva, a to ti aj napisali do knizky hned posun? Mne zatial nie, a to podla velkosti by mala byt mala vonku o tyzden skor...

eva3107
5. okt 2009

Anooo...vieeemm 😀 ...ved maaaammm cestovanie!!To pre mna uz velky problem 😀 😀 😀

allinka79
5. okt 2009

taka otazocka - mozno trochu mimo terminov - ake budete mat odsavacky na mlieko? Lebo neviem, ci elektricku, manualnu, aku znacku ani nic... asi philips avent, ale co ja viem ze ktoru z tych? Mate uz neiktora nejaku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre