• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
Nikushka uži si to dnes. :slight_smile:
Sme zvedavé na foto.

Ali: ja neviem, podľa mňa je odsávačka doma úplne zbytočná....
ad1) neviete 100%, či sa Vám podarí rozkojiť
ad2) nie každý typ bradavky a prsníkov sú vhodné/pohodlné na odsatie pre akýkoľvek typ odsávačky
ad3) ak máte priveľa mlieka v pohode sa to dá odstriekať aj ručne
ad4)neviete dopredu, či vaše dieťa bude odsávané mlieko piť z fľaše
ad5) nikdy ste to neskúsili a naozaj neviete ako Vám to pôjde, resp.nepôjde
ad6) v každej pôrodnici na 6nedelí majú aspoň 1 odsávačku a väčšinou ich majú viac druhov...a môžete si to tam vyskúšať...alebo potom až budete doma odporúčam si najprv požičať od kamošky a až potom keď budete spokojné s efektom si ju ísť zakúpiť. Majú ich fakt všade ..v každom baby obchode a zdravotníckych potrebách...v každej nemocnici. :sunglasses:
Nestresujte sa....odsávačka a fľaštičky, termobagy a cumlíky sú záležitosti, ktoré sú individuálne a nechala by som to až po pôrode a návrate domov. :wink:
5. okt 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tehulky :slight_smile:

bebel zasobu plienok si robim preto ze su tu nane super ceny oproti svk a ak by ich bolo privela pri tychto cenach ich nebude problem predat :wink:
inak prajem krasnu dovolenku aj ja by som rada dotepla :astonished: :grinning:

ja odsavacku kupovat nebudem v nemocke ju maju a potom uvidim podla mliecka
takze pl bolo neuspesne nasi chodia do noveho targu a kupili mi tam madrac do postielky za super cenu a teraz ked pojdu tak mi kupia vanicku
5. okt 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Antonia:dík ...teším sa na more, teplo, piesok....
btw: ty budeš rodiť na SVK alebo v GB?
5. okt 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bruska :slight_smile:

citam, ze rozoberate polsko.. kedze som nakup absolvovala teraz v sobotu (nikdy viac! :grinning: ). ja som chcela hlavne kupit postielku, tu istu co aj olienka, lenze.. ja som chcela so "szufladou" a taku nemali.. takze som nakonieco skoncila s takouto http://www.amal2.pl/en/indexp.php?page=lkinga . za postielku, kokos-pena-kokos a vanicku som dala dokopy 80€. co sa tyka baby oblecka na trhu, tak bieda.. :rolling_eyes:. par stankov malo fusaky, overaly, dupajdy.. a len jeden bol s vacsim vyberom, co sa tyka mimi oblecka.. ale vsetko to iste len v roznych velkostiach a par farebnych prevedeniach, takze som kupila z kazdeho po par kuskov.. cenovo nejako extra lacno to nevyslo.. u nas v tescu som videla aj krajsie :wink:
co sa tyka postielok zn. Klups (to su tie Radek) tak tie tam vobec neboli, boli podobne od ineho vyrobcu.
a ked sme uz nasli postielku, tak sa mi nechcelo trepat niekde do centra, kde su vraj obchodiky s postielkami od tohto vyrobcu.. skratka zobrali sme co sme nasli :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
podtrzeno, secteno - bola som taka utahana, ze som sa z toho "vyletu" liecila este na druhy den :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:. ale pssst, pred manzelom sa tvarim spokojne, ze sme kupili "skoro vsetko", hehe.. inak by ho porazilo :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebel ja budem rodit na svk uz len 14x do prace a som doma :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ktora chce perinku kupit za dobru cenu :slight_smile: http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1382872
5. okt 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mamitati.cz/index.php?men0=148 a este jeden link na detske oblecenie, myslim,ze ceny su super
5. okt 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda detske povlecenie nie oblecenie :slight_smile:)) supravy do postielok :slight_smile:
5. okt 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyy, vy nakupujete, a ja mam zatial len postielku, kocik, 1 zavinovacku a paplonik s vankusikom do postielky :frowning2: nestiham nic, aaaaaaaaa :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja prave tie najdolezitejsie veci ako je postielka,kociarik nemam :slight_smile:) vidim to az na november,ked budem uz doma,tak skocime do pl :slight_smile:
5. okt 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee no vy ste dnes len nakupovali a nakupovali :wink:

mna dnes pali zaha asi za vas vsetky fuuj katastrofaaaaaaaaa
5. okt 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka zaha pali aj mna :slight_smile: idem skusit harmancelkovy cajik :slight_smile:
5. okt 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka - postielku mam este tu, v ktorej som spinkavala ja ako babo, uz sme ju aj osmirglovali a natreli, kupili sme len novy matrac a je to! :wink: a kocik mam po mojej sestranici, ktora ma teraz 15 mesiacov a vozila sa v nom asi 3 mesiace, je ako fungl novy :grinning: ostatne veci tiez nechavam na november, ked uz budem doma, len ma obcas chyti panika, ze este nijake oblecko pre babiku nemam....

janka, pridavam sa k tebe s tym palenim zahy.... som si dnes v meste dala kuraci kebab so vsetkym, asi som nemala :grinning:
5. okt 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj olienka :wink:
mna zatial nepalila, ale co uz asi aj ja musim co to zazit :grinning: idem si dat mliecko teple, kebyze vypijem harmancekovy caj isto objimam misu na wc :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky caj ja ee

dnes som bola na nakupy a poviem vam som nadsena :slight_smile: nakupila som vsetko co som chcela az nechapem :dizzy_face:
troje nohavice, tri tricka / bluzkove/ s dlhym aj 3/4 rukavom a krasne 2 pelerinky pletene hnedu a bielu to miesto kabata ci vetrovky na zimu a dvoje topanky, ktore ja obujem som stastnaaaaaa a konecne vyzeram ako zena :grinning: :grinning: :grinning: NEMOZEM do prace chodit ako CHLAP :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janqa no nic prijemne ze, ale toto je pre mna novinka , tak to zvladam nejako :grinning:
5. okt 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky :grinning:

katka, vsetko naaaj k narodkam

:grinning: dnes som mala poradnu a chvalabohu vsetko OK :grinning: ....este aj tie opuchnute nohy su vraj normalne :angry:
v stredu alebo vo stvrtok mam prist na ten glukozovy test .......mne ho dali na recept .....mam to vypit doma a do 1 az 1 a 1/2 hodky po vypiti prist na odber krvi ......takze ziadne cakanie v cakarni ....uuufff :sweat_smile:
baby s akym mnozstvom vody sa to ma zarobit ? niekde pisu 2dcl a niekde 3dcl :confounded:
5. okt 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/44361010 toto mam namiesto baldachynu nad postielku :slight_smile:)
5. okt 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlastne mam postielku po bratrancovi, ale ta bude v kuchyni na hranie namiesto ohradky :grinning:
5. okt 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, kde si tak dobre nakupila? aj ja tam pojdem :grinning: surne potrebujem neco pekne tehu ....a nech to neni cerne a sede ......tak ako maju tu v C&A :confounded:
5. okt 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, ja som dnes isla do mesta s planom kupit si kabat alebo nieco take a aspon dve tricka na kratky rukav, lebo mam asi tri s dlhym rukavom, ale potim sa ako somar v kufri :unamused: a nakoniec som skoncila len s krasnym pletenym poncom, ktore ma odtien ze "plum", je uplne super, sa tesim! :grinning: uz "len" cizmy zohnat na moje obrie nohy (mam dojem, ze som pribrala aj na prstoch na nohach :grinning: ) a este nejaku bundu na zimu a som fertig :grinning: :grinning:
no jo, palenie zahy - to je caro tohto vyssieho stadia, a vraj to bude este horsie :confounded: mne zabera acidko, najradsej mam vanilkove :slight_smile:
5. okt 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mna od vikendu tiez zacina skriabat v hrdle, tak som dnes cajickovala .....co inokedy moc nemusim :confounded:
v lekarni mi odporucili Jox ....tusim olienka, ty si ho brala :sweat_smile: ........a na nom je pisane, ze tehotne ho nemozu, tak som z toho pako :confounded:
co je podla vas najlepsie ? teplotu zatim nemam, len skriabanie v hrdle a zacinam kaslat :confounded:
5. okt 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka, ja som bola na glukotest v stredu, zarobila som si to s asi 2,5 dcl riadne okysleneho caju - do pol litra som vytlacila 2 citrony :grinning:
a veeeeeeelmi by som chcela este riflovu suknu tehu alebo take saty na traky, ale neviem nikde zohnat :frowning2:
5. okt 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka, na skriabanie v hrdle sa mne vzdy osvedcilo vytlacit jeden citron, zaliat horucou vodou a dat do toho 2 PL medu (alebo aj viac, podla toho ako rada mas kysle resp. sladke) :wink: a po troske to take teplejsie treba chlipat nalacno, zazracne zabera a je to vitaminova bomba :slight_smile: s Joxom by som sa poradila s lekarom.....ked uz tak skor odporucam Hedelix :slight_smile:
5. okt 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej oli mami tati dobra stranka maju tam krasne svetriky take sexi :grinning: :grinning: uz som si dva vyhliadla asi si urobim jeziska :grinning: :grinning:
janqa :grinning: takze kompromis :grinning: ani 2 ani 3 deci, ale 2,5 :sweat_smile:
no pises, ze si chces kupit cizmy na zimu ...obavam sa, ze cizmy ja tuto zimu ani neobujem :cry: ....mam nove od minulej zimy, ale bohuzial s mojimi opuchajucimi nohami obujem akurat tak neco na snurovanie :confounded:
zienky nakupila com v C&A a Marks&Spencer a topanocky v HUMANIC no naozaj som rada sa vytesujeeeeem :wink:
5. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopezka ee ja som brala mucoplant ten sa moze
5. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ja sa toho tiez bojim lopezka, ze neobujem :unamused: nohy mi opuchaju, len ked chodim do prace, a to budem asi uz len tyzden, takze pevne dufam, ze potom obujem nejake cizmicky :slight_smile: mam vyhliadnute take nasuchovacie, co maju sirsiu saru hore a nie su celkom pod kolena, takze by to mohlo byt OK, dufam! nechcem nosit trekove topanky celu zimu :angry:
5. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si planujem na zimu kupit tie take obrovske kapce :slight_smile:)) v UK sa nosili tusim pred dvoma rokmi um :slight_smile:) snad ked ich naimpregnujem nebudu premokat :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj zienky aj ja mam opuchnute nohy a kupila som si v poho topanky aj cizmicky :wink: akurat o cislo vacsie ako doteraz som nosila , ale som spokojna :dizzy_face:
5. okt 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok