Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

ives77
8. okt 2009

ale dá janqa aj ja som to tak jedla 😉

janqa24
8. okt 2009

to musi byt ale strasne pracne 😀 ja ked jem hrozno, tak ho doslova hlcem, inac to neviem, lebo mi tak strasne chuti 😀 ale musim sa krotit uz

ives77
8. okt 2009

máš pravdu ani si ho takto moc navychutnám ale aspon niečo mojej mamke robia galibu na žlčník kôstky a kožka tak ona ho takto je už niekolko rokou ☹

k.a.t.k.a.
8. okt 2009

ahojte 😎

tak ja zase ficim posledne obdobie len na kiwi 😀 aj pri malej som v poslednom mesiace jedla na kila denne mandarinky 😎 a je ziva a zdrava, nastastie nemame v rodine ziadne alergie, takze ja svoje chute obmedzovat nebudem 😉 az pri kojeni 😝 .. to by som teoreticky teraz ani cokoladu nemohla nie? to je tiez alergen a tu nikto nikde nespomina ... Ja si nemozem pomoct, ale ja mam skor alergiu na tie vselijake premudrale odborne clanky v materskych casopisoch a preto ziadne necitam ani 😝 a nikdy som sa pri vychove malej ani ich radami neriadila 🙄

no strie to je pliaga, ja mam z puberty nejake, ale take malo viditelne a dufam ze sa mi teraz nespravia, ani pri malej som nemala, lebo toho sa zbavit uz nedá nikdy nijak ani laserom 😔

k.a.t.k.a.
8. okt 2009

a marodom skore uzdravenie 😉

janqa24
8. okt 2009

ako hovori moj drahy - vsetko s mierou 😉

mna zasa zalieva horucava, ja uz sa na to mozem akurat tak vykaslat! 🙄

k.a.t.k.a.
8. okt 2009

janqa ja cakam na prvy sneh ako na spasenie 😀 tiez mi je teplo a toto "letne" pocasie im uz lezie pekne na nervy, takze sa tesim kazdemu ochladeniu 😀

janqa24
8. okt 2009

mne je horuco bez ohladu na pocasie vonku 😠 dokonca mam pocit, ze ani v lete mi nebolo tak ako teraz.....a nic nepomaha, strasne navaly, aspon viem, co ma caka v prechode 😀

allinka79
8. okt 2009

ja tiez milujem sneh, ale trochu sa bojim ladu a smykania... ked ojdem v decembri von s obrovskym bruskom a nebodaj sa smyknem... ani nechcem vediet... ☹

janqa24
8. okt 2009

allinka toho sa aj ja bojim, preto dufam, ze tohtorocna zima bude sucha 😀 alebo ze sneh pride az v januari, ked uz budem mat babatko doma 🙂

allinka79
8. okt 2009

ja skor preto robim nakupy teraz - take vacsie, a potom uvidim dle pocasia - budem doma vsetko skumat, rozbalovat, prat a tak... 🙂
a sneh v januari... sand bude aspon na vianoce... 🙂

olienka12
8. okt 2009

baby k masazi bradaviek akurat dnes sme to mali na priprave,nehovorim o kremovani ale o masazi a vytahovani bradaviek, nemalo by sa to robit pred 36tt pretoze to stimuluje mliecne zlazy a telo zacina vylucovat hormon, ktory ma na starosti vyvolanie kontrakcii a porodu, tak aby ste predcastne nedostali bolesti 😉
co sa tyka stravy a kojenia, vsetko s mierou a postupne skusat 😀 aby sa nestalo,ze babo nebude na nieco zvyknute a dostane hned alergiu 😀

a pre mna dnes super 2 spravy a to,že poistovna mi babymonitor dychania zapozicia na pol roka zadara a ked uz budem chodit na ctg, tak nas ta nasa porodna asistentka zoberie na prehliadku nemocnice aj na salu a tak,tak sa tesim 😀

ivv
8. okt 2009

ahojte bruska 🙂

olienka, aku mas poistovnu?

eva3107
8. okt 2009

Ahojte tehulky tak sa aj ja hlasim...Oli prepac, ze som na cviceni nebola ani dnes no nemohla som ☹ ..teraz mam taky smutok...a zajtra uz do prace..a hups do starych kolaji.. 😢 😢

Inak v utorok som bola v poradni a vsetko bolo v poriadku..co som velmi rada..malinka kope 106 a buduci otecko sa velmi tesil.Vcera som bola aj na glukozovom teste no to bolo cakania..skoro ma porazilo, ale inak sa to dalo zvladnut.Ta sladka voda nebla az taka hrazna az na konci.. 😒

olienka12
8. okt 2009

ivv mam union

Evka, ja to chapem, ja by som sa osalovala od zialu. Moja buduci tyzden Monika robi vo stvrtok a priprava bude v piatok o 11.

ivv
8. okt 2009

hm, ja som v dovere a ti take cosi nemaju.. ☹ no nic

ja som bola na tom glukozovom teste dnes. celkom pohoda, zvlast ked som si tam vliala stavu z celeho citrona 😅 skor som mala problem s cikanim do skumavky 😅

ivv
8. okt 2009

ak ste tu este niektora v shoppingovom osiali, tak ako ja, tak kuk sem http://www.detske-oblecenie.eu/ sa mi zdaju celkom slusne tie ceny, co poviete? 😉

eva3107
8. okt 2009

Dik Oli za pochopenie 😔 ..
V piatok buduci tyzden to este neviem ako pracujem tak sa na to musim kuk... 😉

adros
8. okt 2009

ivv, nieco pre teba http://vyhody.dovera.sk/10546

ivv
8. okt 2009

adros.. dakujem! 🙂

ty si taka zirafkova, tak tu je nieco pre Sasenku 🙂 http://www.dinom-danom.sk/predaj/149/Baby-3-kom...

adros
8. okt 2009

ivv, tiez dakujem 🙂 len uz sa mam vraj krotit s nakupmi, ze uz toho mame dost 😀 aj ked by sa to malej Alex ucite pacilo 😉

andykca
8. okt 2009

...ivv dovera tiez zapociciava monitor dychu na pol roka 😉 aj ja mam doveru uz som si to zistovala...

ja sa ododnes napchavam cucoriedkami (su drahe jak hovado) a doplnam jedalnicek o zelezo....esteze mi robili v utorok aj krvny obraz bo by som ani netusila ze som chudokrvna hehe

adros
8. okt 2009

andy, cucoriedky su fakt dobre a teraz v tehu velmi vhodne, to mi hovorila aj kamoska, tiez mala rovnaky problem, zacala papat cucorierdky a uz ma vyborne vysledky

krpuch
8. okt 2009

je niektora z vas v spolocnej zdravotnej poistovni? tam som nikde nenasla,ze by bola nejake vyhody..asi sa odhlasim:(

janqa24
8. okt 2009

ja mam apollo a tam tiez okrem ockovani a novorodeneckeho balicka nic ☹

andykca
8. okt 2009

adros tak to si ma potesila 🙂jaaaj keby som vedela ze budem musiet papat cucoriedky a viem kde rastu tak si ich pojdem nazbierat hehe

krpuch moj drahy ma spolocnu a viem len o tychto vyhodach http://www.szp.sk/176/vyhody-pre-poistencov.php

babyyyyyyyyyyyyyyy kukate markizu porod cez telefon? jeeejda necela by som hehe

iva81
8. okt 2009

Teraz akurat hlasia v telke ze cez vikend brutalne ochladenie, jee sa tesiim. 🙂

ivv
8. okt 2009

andykca a musis byt v tom klube rodina? lebo my sme obaja v dovere, ale podla toho co som citala na ich stranke to nestaci.. musi byt aj dieta. v nasom pripade to teda bude, ale ci to potom nebude neskoro na vybavovanie toho monitora.. myslim nejake cakacie doby a pod.. aby sme ho nedostali v troch-styroch mesiacoch 😅

nedockava4
8. okt 2009

Kosicanky?...dalsie stretko (ako to uz Janka spominala) nebude?

andykca
8. okt 2009

ivv ked ste rodina mate zlavu na ten monitor....ale ak nieste alebo aj ste rodina (napr. ja nebudem rodina) tak si ho mozes poziciat...no a k tomu ze kedy ho dostanes a podobne k tomu som este s doverou neriesila, ale jedna baba ho mala hned ako sa maly narodil 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre